Zazimování begóniíZazimování begónií Květina Vánoc - Vánoční hvězdaKvětina Vánoc - Vánoční hvězda Vánočka - nejoblíbenější receptyVánočka - nejoblíbenější recepty Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 05.12. 2021
Dnes má svátek Jitka
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vaše příběhy

Vánoční dárek, který mě opravdu šokoval

Vánoční dárek, který mě opravdu šokoval
19. 11. 2021 Vaše příběhy
Mám to štěstí, že vlastním velmi časté příjmení. S příjmením Novák, Novotný či Pospíšil se jen tak neschováte a mé příjmení patří co do oblíbenosti do stejné skupiny. Nikdy mi to ale nezpůsobilo  …více»

Mám velkou rodinu, i když ne vlastní

Mám velkou rodinu, i když ne vlastní
18. 11. 2021 Vaše příběhy
Měla jsem krásné dětství. Se svou sestrou jsem zažila mnohá dobrodružství, vystudovala jsem střední školu a začala jsem pracovat v bance. Má starší sestra si vzala cizince a odstěhovala se s ním do  …více»

Jak jsme chtěly jít do divadla

Jak jsme chtěly jít do divadla
6. 11. 2021 Vaše příběhy
Bylo takhle jednou páteční odpoledne, děti odjely na letní tábor na dva týdny a já zůstala po neuvěřitelně dlouhé době s manželem sama doma. Nechtělo se mi trávit páteční večer u televize, a proto  …více»

Nová televize

Nová televize
28. 10. 2021 Vaše příběhy
Tuhle manžel přišel s nápadem koupit novou televizi. Samozřejmě, že jsem nebyla nadšená. Občas ty jeho nápady nestíhám sledovat. Naše stará televize stále sloužila a novým funkcím, které nová televize  …více»

Recept na stařečkovo štěstí

Recept na stařečkovo štěstí
23. 10. 2021 Vaše příběhy
Žil v našem sousedství roky. Znala jsem toho starého pána už od synova dětství. Sedával na lavičce, a kdykoli se k němu můj syn přiblížil, dal mu bonbón, nebo ho alespoň pohladil. Můj malý syn si  …více»
 

Jak Petr kupoval psa

Jak Petr kupoval psa
17. 10. 2021 Vaše příběhy
Zdálo se, že i Petr, můj kamarád, podlehne droze zvané pes. I on a jeho rodina zatoužili po tomto mazlíčkovi se čtyřmi pacičkami, zvědavým čumáčkem a vrtícím ocáskem. Rodina si vybrala plemeno  …více»

Dvířka á la Amerika

Dvířka á la Amerika
17. 10. 2021 Vaše příběhy
Vždy se mi líbila padací dvířka, kterým se z domu a do domu dostávají kočky a malí pejsci bez spolupráce jejich majitele. Fascinovala mě v zahraničních filmech, kde se poprvé objevila. Hltala jsem  …více»

Přerušovaný půst

Přerušovaný půst
16. 10. 2021 Vaše příběhy
Vážené chytré ženy, velmi dlouho jsem přemýšlela, jakým tématem přispět mezi Vás, protože jsem tu dnes vlastně poprvé. Chtěla bych se s Vámi podělit o dobrou zkušenost. Jsem už důchodkyně a prošla  …více»

Popletená svatba

Popletená svatba
16. 10. 2021 Vaše příběhy
Na střední škole jsem měla spolužačku Blanku. Byly jsme velmi dobré kamarádky. Během studia jsme spolu trávily hodně času, věnovaly jsme se společným zálibám a hodně si rozuměly. Pak přišla maturita  …více»

Ztracen na houbách

Ztracen na houbách
16. 10. 2021 Vaše příběhy
Příběh, na který tady zavzpomínám, se stal před lety. To byly naše děti ještě menší a my si pořídili našeho psa Alíka. Alík je dnes už psí senior, manžel už, bohužel, zemřel a děti jsou dnes dospělé  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !