Léto - čas jahodLéto - čas jahod Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Jak správně pečovat o orchideje?Jak správně pečovat o orchideje? Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online !
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 23.06. 2024
Dnes má svátek Zdeňka
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Vaše příběhy

Rodinná

Rodinná
6. 01. 2024 Vaše příběhy
Ve třiceti letech jsem se seznámila s Tomášem. Byla jsem rok vdovou. Můj muž zemřel tragicky, když naše dcerka měla tři roky. Upnula jsem se na její výchovu. Malá Viktorka byla největším poutem  …více»

Pozvánka mezi skály

Pozvánka mezi skály
29. 12. 2023 Vaše příběhy
Na našich toulkách po krásách České republiky nás cesta zavála do Brniště, kde se nachází Stezka skalních reliéfů. Brniště je obec v okrese Česká Lípa, v Libereckém kraji, kam jezdíme za mou rodinou  …více»

Vzpomínka na sestru

Vzpomínka na sestru
27. 12. 2023 Vaše příběhy
Měla jsem mladší sestru. Jako děti jsme vyrůstaly v lásce a bezpečí. Celá naše rodina bydlela v malém domečku na kraji města. Protože tatínek tvrdě pracoval, měly jsme se lépe, než naši vrstevníci  …více»

Proměna v démona

Proměna v démona
26. 12. 2023 Vaše příběhy
Se sestrou jsme měly nádherné dětství. Naši rodiče patřili k zámožné rodině. V socialismu, kde nebylo téměř nic, jsme my jako děti měly naprosto vše, co se dalo sehnat, protože náš tatínek pracoval ve  …více»

Povedené akce

Povedené akce
23. 12. 2023 Vaše příběhy
Má zdravotní pojišťovna má akci, a sice odměny za chůzi. Ano, když pojištěnec nachodí určité množství kroků, může si za uspořené „body“ nakoupit sportovní vybavení. Do této akce se zapojili všichni  …více»
 

Ztracený křeček

Ztracený křeček
22. 12. 2023 Vaše příběhy
Chovali jsme křečka. Kvůli dětem i proto, abychom doma měli něco živého mimo nás, lidí. Náš křeček Filip byl členem naší rodiny a těšil se velké oblibě. Měl krásně zařízené terárium a v něm spoustu  …více»

Společná láska k horám

Společná láska k horám
19. 12. 2023 Vaše příběhy
S Markem jsme měli vždy hodně společného. Známe se tak dlouho, že si to už ani nepamatuji. Bylo to někdy, když jsem studovala střední školu, když jsme se poznali na společném výletě. Tehdy mě  …více»

Ponožky

Ponožky
17. 12. 2023 Vaše příběhy
Byla jsem rok sama. Po letech nám s přítelem skončil vztah tím, že se on stěhoval dlouhodobě za prací do zahraničí. Chtěl sice, aby se nic mezi námi neměnilo, ale zásadní změnou byl už fakt, že musel  …více»

Vilém

Vilém
16. 12. 2023 Vaše příběhy
Pocházím ze čtyř dětí. Byli jsme čtyři kluci, a když se narodil nejmladší, Vilém, bylo nám ostatním deset, sedm a pět let. Rodiče se museli otáčet, aby nás uživili. Když se narodil Vilém, vše se  …více»

Příběh o dvou sestrách

Příběh o dvou sestrách
13. 12. 2023 Vaše příběhy
Práce v sociálních službách je extrémně náročná. Možná není fyzicky náročnější, než dělnická pozice někde v průmyslové zóně, kde zaměstnanci stojí hodiny na nohách a každý úkon se jim počítá n  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !