Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna? Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy Květina Vánoc - Vánoční hvězdaKvětina Vánoc - Vánoční hvězda
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 04.12. 2022
Dnes má svátek Barbora
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vaše příběhy

Úleva

Úleva
27. 11. 2022 Vaše příběhy
Lenka se přistěhovala do našeho domu půl roku po tom, co mi zemřel muž a já se tam nastěhovala, do menšího bytu, také. Byla v mém věku a její mladší syn byl ve věku mého syna. Měla ale kompletní  …více»

Sam

Sam
26. 11. 2022 Vaše příběhy
Kamarádka šla jako vždy se svým Samem na procházku. Sam je osmiletý pes, kříženec. Je to dobrácký pes, který nikomu nikdy neublížil. Tak, jako vždy, se cestou domů stavila na nákup.  …více»

Zimní sáňkovačka

Zimní sáňkovačka
25. 11. 2022 Vaše příběhy
Byla zima jako z pohádky. Taková typická Ladovská zima, jakou si pamatuje už jen málo z nás. Jeli jsme se synem na návštěvu za přáteli na vesnici. Přátelé mají velký dům, v kterém se tehdy topilo  …více»

Kdo šetří, nemá vždy za tři

Kdo šetří, nemá vždy za tři
24. 11. 2022 Vaše příběhy
Tři roky jsem měla krásný vztah, který mi každý záviděl. Se svým Honzou jsem si rozuměla a zdálo se, že jsme si souzeni. Po letech bez manžela, který podlehl nemoci, jsem byla konečně šťastná. Dnešní  …více»

U Holoubků

U Holoubků
23. 11. 2022 Vaše příběhy
Bydlí v našem sousedství. Pan Holoubek je celkem obyčejný muž. Dokud žila paní Holoubková, dobře se jim žilo v chaloupce na kraji vesnice. Pak ale starý pán oslepl. Byl sice na to připraven, protože  …více»
 

Rozvod, který se nakonec nekonal

Rozvod, který se nakonec nekonal
22. 11. 2022 Vaše příběhy
Když se rodiče po třiceti letech manželství rozhodli rozvést, nic nepomáhalo. S rozvodem přišla máma, táta byl proti. Mála ale byla rozhodnutá. Táta se nakonec odstěhoval ze společné domácnosti  …více»

Zpackaná šance

Zpackaná šance
20. 11. 2022 Vaše příběhy
Jako mladý jsem byl zamilovaný do jedné dívky. Problém byl v tom, že jsem nebyl sám. Veroniku miloval také můj kamarád. Oba jsme jí nadbíhali. Když jsem ji potkal jednou v parku, byl jsem zrovna na  …více»

Nedobrovolné vězení

Nedobrovolné vězení
19. 11. 2022 Vaše příběhy
Poslechněte si, co se mi nedávno přihodilo, protože to by si člověk nevymyslel, ani kdyby se opravdu snažil. Měla jsem dlouhodobější nemocenskou. Podstupovala jsem rekonvalescenci po operaci. Doma  …více»

Neúspěšná

Neúspěšná
17. 11. 2022 Vaše příběhy
Když se Monice narodil syn Vojtíšek, partner ji opustil. Vojta se totiž narodil postižený. Měl středně těžkou mozkovou dysfunkci a lékaři vyslovili podezření na autismus. Jeho táta se necítil na  …více»

Neobvyklý návrat z práce

Neobvyklý návrat z práce
17. 11. 2022 Vaše příběhy
Ve svém manželství jsem si nikdy na nic nestěžovala. Manžel mi pomáhal s dětmi, když byly malé, vodil je na kroužky, když byly větší i doma mi pomáhal. Každý rok jsme jeli, celá rodina, na dovolenou  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !