Léto - čas jahodLéto - čas jahod Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Jak správně pečovat o orchideje?Jak správně pečovat o orchideje? Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online !
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 23.06. 2024
Dnes má svátek Zdeňka
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Vaše příběhy

Kancelář versus dělník

Kancelář versus dělník
2. 07. 2023 Vaše příběhy
Většinu svého pracovního života jsem vykonávala kancelářskou práci. Měla jsem pro ni dostatečnou kvalifikaci, a proto nebyl problém ji dělat. V zaměstnání jsem se setkala s různými kolegy a kolegyněmi  …více»

Lovec žab

Lovec žab
1. 07. 2023 Vaše příběhy
Přišlo jaro a my se začali potýkat s velkým problémem. Na zahradě u našeho rodinného domu máme totiž jezírko. Když jsme dům kupovali, bylo to právě toto jezírko, které nás okouzlilo a přimělo  …více»

Ztracený Hugo

Ztracený Hugo
25. 06. 2023 Vaše příběhy
Vypadalo to na den jako malovaný, a tak jsme se domluvili, že nepojedeme, jako obvykle, jen na samotný výšlap na hory, ale vezmeme si s sebou párky, které si navrchu opečeme. Sbíhaly se nám sliny už  …více»

Nevidomý

Nevidomý
24. 06. 2023 Vaše příběhy
Jako poměrně pravidelně, vypravila jsem se na bazén a do sauny. Domluvila jsem se s kamarádem, že si do lázní, kam chodím, zajdeme společně. „Kdysi dávno jsem tam byl, ale už si to moc nepamatuji,“  …více»

Setkání na bazénu

Setkání na bazénu
23. 06. 2023 Vaše příběhy
S Kamilou jsem měl téměř roční vztah. Rozuměli jsme si a Kamila mě postupně naučila poznávat okolí svého bydliště, zasvětila mě do svých zálib a mně se to líbilo. Bylo totiž pravdou, že jsem víc jak  …více»
 

Léčba holuba

Léčba holuba
21. 06. 2023 Vaše příběhy
Má kamarádka je velmi hodná ženská. Má fenu ohaře Ritu, které se ráda věnuje. Když tuhle zase jednou šla s Ritou na procházku, pes veden loveckým pudem narazil na holuba. Holoubek seděl v parku na  …více»

Tak trochu zašmodrchané štěstí

Tak trochu zašmodrchané štěstí
18. 06. 2023 Vaše příběhy
Dlouho jsme se snažili s ženou o dítě. Veškeré snahy byly marné, děťátko pořád nepřicházelo. Museli jsme na vyšetření. Ač bývá často chyba na straně muže, tentokrát to bylo jinak. Má žena měla  …více»

Jak jsem chytal ježka

Jak jsem chytal ježka
17. 06. 2023 Vaše příběhy
Šel jsem, jako vždy, dopoledne se psem na procházku. Jsem už starší člověk, a tak jdu pomalu podél cesty, když vtom se přede mnou objeví ježek. Kdyby to byl ale obyčejný ježek. Tento byl vyzdobený  …více»

Spor o náhrobní kámen

Spor o náhrobní kámen
17. 06. 2023 Vaše příběhy
Jako dítě jsem měl velmi krásné dětství. Vyrůstal jsem s bratrem, sestrou a rodiči na venkově. Peněz jsme moc neměli, o to víc jsme se měli rádi a drželi při sobě. Vyrostli jsme, bratr a já jsme se  …více»

1+2 nejsou vždy tři

1+2 nejsou vždy tři
10. 06. 2023 Vaše příběhy
Před čtrnácti lety jsme si pořídili fenku československého vlčáka Daisy. Naše děti byly malé a potřebovaly kamaráda, ochránce i důvěrníka. Daisy jsme pořídili proto, že vlčáci jsou učenliví, přátelští  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !