Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna? Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy Květina Vánoc - Vánoční hvězdaKvětina Vánoc - Vánoční hvězda
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 04.12. 2022
Dnes má svátek Barbora
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vaše příběhy

Domov o dvou podlažích

Domov o dvou podlažích
26. 10. 2022 Vaše příběhy
Byla jsem mladá a hloupá, když jsem otěhotněla s cizincem. Moc jsme se neznali, byla to taková hloupá studentská láska, rozum jsem neměla já ani on. Nicméně, dítě bylo na světě. Chvilku trvalo, než  …více»

Vlasta

Vlasta
23. 10. 2022 Vaše příběhy
Letošní dovolenou jsme trávili na africkém ostrově Djerba. Lépe řečeno, trávili jsme ji v těsném sousedství tohoto ostrova, v hotelu u města Zarzis na severu Tuniska. Zajímavostí je, že jsme přiletěli  …více»

Konečně naplno!

Konečně naplno!
22. 10. 2022 Vaše příběhy
Léto je za námi, ovšem tenhle rok byla pro mě letní koncertní sezona velmi silná. Pravděpodobně i proto, že loni jsem byla jen na jediným vystoupení, stejně jako v roce předchozím díky koronavirovým  …více»

Snímky

Snímky
21. 10. 2022 Vaše příběhy
S Lubošem jsem měla zvláštní vztah. Po padesátce, dva roky od úmrtí mého muže, jsem se už nechtěla vázat. Měla jsem kde bydlet, děti už byly velké, žily každý ve svém, měla jsem svou práci, koníčky  …více»

Vše zlé je k něčemu dobré

Vše zlé je k něčemu dobré
20. 10. 2022 Vaše příběhy
Zlomit si obě ruce najednou, to by nemohl být nikdo jiný, než právě já. Ale začnu od začátku. Vypravila jsem se na houby. Všude kolem se píše a mluví o tom, že jich je letos až příliš, tak jsem také  …více»
 

Svět je malý a o náhody není nouze

Svět je malý a o náhody není nouze
18. 10. 2022 Vaše příběhy
Nejsem žádný extra jazykový talent, ale od malička mě fascinovalo, když někdo uměl mluvit cizí řečí. Když jsem byla malá, občas k nám přijela maminčina spolužačka z Německa s rodinou a já jsem hltala  …více»

Byli jste jedničky!

Byli jste jedničky!
16. 10. 2022 Vaše příběhy
Když jsme byly se sestrou malé, jezdívaly jsme s rodiči k babičce a dědovi jednou až dvakrát do roka. Bylo to vždy v létě, o prázdninách, a pak kolem Vánoc, protože děda s babičkou bydleli daleko  …více»

Náš děda hrdina

Náš děda hrdina
15. 10. 2022 Vaše příběhy
Mám skvělého tchána. Co se nám narodily děti, oslovujeme ho ve zkratce „dědo“. A on to náš děda je, ač se jedná o manželova tatínka. Když žila ještě má tchyně, také skvělá a hodná paní, byl děda –  …více»

Noční košile

Noční košile
14. 10. 2022 Vaše příběhy
V naší rodině i muži rádi spávali v noční košili. Protože se ale v tu dobu pánské noční košile ani nevyráběly, měl můj manžel i dospívající synové pyžamo. Manžel si ale občas vypůjčil mou noční košili  …více»

Tomu se říká překvapení

Tomu se říká překvapení
13. 10. 2022 Vaše příběhy
Povím vám příběh z rodiny mé sestry. Sestra, vdova, byla v zaměstnání a doma byla jen dospívající neteř. Sestra s dětmi bydlí v domě, ve kterém bydlela se svým manželem. Po jeho úmrtí je jediným mužem  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !