Léto - čas jahodLéto - čas jahod Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Jak správně pečovat o orchideje?Jak správně pečovat o orchideje? Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online !
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 23.06. 2024
Dnes má svátek Zdeňka
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Vaše příběhy

Vaření

Vaření
7. 10. 2023 Vaše příběhy
Mám pocit, že vaření je nová mánie, která se na nás valí ze všech stran. Vaření se stalo novou národní zábavou a diskuse na toto téma je povinnou součástí společenské konverzace. Kdo nevaří, jako by  …více»

Výlet na Javorový vrch

Výlet na Javorový vrch
6. 10. 2023 Vaše příběhy
Když jsme ráno vykoukli z okna, tak jsme zjistili, že venku není ani stopa po dešti. Zkontrolovali jsme předpověď a ani tam už déšť, který celý týden hlásili, nebyl. Rozhodli jsme se tedy vyrazit ven  …více»

Z manekýna fotografem

Z manekýna fotografem
30. 09. 2023 Vaše příběhy
Často se dneska divíme, jak rychle se malé děti naučí obsluhovat všechny možné technické vymoženosti dnešního světa. Kolikrát přistihnete malé dítě, že odpozorovalo, jak ovládat televizi. Neustále hl  …více»

Někdo má rád holky, jiný zase vdolky

Někdo má rád holky, jiný zase vdolky
27. 08. 2023 Vaše příběhy
Internetové diskuze mě přiměly napsat takové zamyšlení. Prosím, nechci moralizovat, ani vnucovat nikomu svůj názor. Možná pod článkem podiskutujeme, jakou dovolenou máte rádi Vy?  …více»

Toulavá

Toulavá
27. 08. 2023 Vaše příběhy
Když jsem byl ještě mladý, snil jsem o tom, že až zestárnu, koupím si houpací křesílko. Budu se na něm houpat a pozorovat své okolí. No a vzpomínat… Jenže to nějak rychle uteklo.  …více»
 

Trochu jiná dovolená...

Trochu jiná dovolená...
19. 08. 2023 Vaše příběhy
Pokud se nechcete o dovolené nudit, vůbec si nemusíte kupovat medvídka mývala...Myslím si, že my, „léty prověřená a otestovaná generace“, potřebujeme ke své dobré psychické, i fyzické pohodě, zdravý  …více»

Když se řekne Turecko

Když se řekne Turecko
13. 08. 2023 Vaše příběhy
Léto je doba odpočinku, klidu a relaxování. Zároveň je to období, ve kterém nejvíce cestujeme. Já to nemám jinak. Mám ráda moře, sluníčko, a tak jsem ten rok vycestovala do Turecka. Moc jsem se těšila  …více»

Utopenci

Utopenci
12. 08. 2023 Vaše příběhy
Opravdu jsem to neměl jíst. Byly to dva týdny, co jsme si s kamarády naložili utopence. Jenomže jsme byli na chatě. Znáte to, nakrájíte buřty, cibuli, doplníte kořením a octem. My do nich dali  …více»

Velká černá kočka

Velká černá kočka
9. 08. 2023 Vaše příběhy
Nyní při dešti jsem si vzpomněl na tajemné setkání na chatě. Byl jsem tam sám, venku bylo už chladno, vzpomínám, že to bylo někdy na podzim, blížila se zima a já musel odjet chatu zazimovat. Přes  …více»

Překvapení jménem život

Překvapení jménem život
6. 08. 2023 Vaše příběhy
Myslel jsem si, že se má rodina zbláznila, když jsem dostal od dětí k osmdesátým narozeninám…koloběžku. Ano, mé děti, má vlastní rodina, má krev mi nedala papuče, teplou deku, vitamíny nebo preparáty  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !