Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Zazimování begóniíZazimování begónií Květina Vánoc - Vánoční hvězdaKvětina Vánoc - Vánoční hvězda Vánočka - nejoblíbenější receptyVánočka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 29.11. 2021
Dnes má svátek Zina
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vaše příběhy

Jak jsem prala koberec

Jak jsem prala koberec
25. 09. 2021 Vaše příběhy
Ve své kuchyni mám dlažbu, aby se dala snadno udržovat čistá. Ovšem sama dlažba je studená, a tak jsem si po čase pořídila i koberec. Jako majitelka psů jsem ovšem měla koberec hned samý chlup  …více»

Psí zachránce

Psí zachránce
24. 09. 2021 Vaše příběhy
Určitě znáte ten vtip o manželích, kteří se po každé vrací na stejné místo dovolenkového pobytu... U mě je to podobné, a to proto, že mě to již několik let „táhne“ do mých milovaných Beskyd.  …více»

Lesní chrám

Lesní chrám
23. 09. 2021 Vaše příběhy
Brázdím lesy už hezkých pár let. Nachodil jsem spousty a spousty kilometrů, vyšel nemálo kopců, přebrodil několik řek, přeskákal řadu potoků a nasbíral velké množství hub, malin, jahod a borůvek  …více»

Ivetina návštěva maminky

Ivetina návštěva maminky
23. 09. 2021 Vaše příběhy
Iveta vždy básnila o kuchyni své maminky. Ať jsme si zašly na oběd na cokoli, Iveta tvrdila, že její máma to umí udělat mnohem lépe, a já jí ráda věřila. U maminky se jí vždy nejlépe. I já, když přije  …více»

Sisi, první hlídání

Sisi, první hlídání
22. 09. 2021 Vaše příběhy
Když si má kamarádka Jana pořídila mladou fenku pražského krysaříka Sisi, netušila, že bude muset ihned odjet mimo domov. Její mamince bydlící na druhé straně republiky se udělalo zle a její zdravotní  …více»
 

Ronyho křest lesem

Ronyho křest lesem
19. 09. 2021 Vaše příběhy
Po týdnu, co jsem si domů přivedla svého nového adoptivního psího kluka Ronyho, jsme se vydali do lesa na houby. U nás v Beskydech sice toho letos moc nevyrostlo, chtěli jsme ale nového psa naučit  …více»

Přetočený tachometr

Přetočený tachometr
18. 09. 2021 Vaše příběhy
Po úmrtí mého milovaného pejska Beníčka, bylo to na konci června, jsem o dalším pejskovi už neuvažovala. Neuvažovala, ale… Usínat bez psa, chodit na procházky sama, nebo jen s přítelem, vracet se do  …více»

Jak Ronyho píchla vosa

Jak Ronyho píchla vosa
12. 09. 2021 Vaše příběhy
Nyní na konci léta se v okolí našeho domu znenadání vyrojily vosy. Celé prázdniny byl od nich klid, a nyní, sotva otevřu okno, už mám doma minimálně dva kousky. Asi čekaly na chvíli, kdy sundám z okna  …více»

Vzpomínka na letní pionýrské tábory

Vzpomínka na letní pionýrské tábory
5. 09. 2021 Vaše příběhy
Letní prázdniny se pomalu chýlí ke svému konci, a já často a ráda vzpomínám na to, jak jsme je trávili my, dnešní …cátníci. Jezdívala jsem často na letní tábor pro děti, tehdy pionýrský tábor. Někdy  …více»

Cesta do Olomouce

Cesta do Olomouce
5. 09. 2021 Vaše příběhy
Vyrůstala jsem v časech, kdy maminky nechávaly kočárky se svými potomky před obchodem, protože věděly, že se jim tam nic nestane. Maximálně, když dítě plakalo, někdo kočárkem zahoupal, a šel zase dál  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !