Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna? Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy Květina Vánoc - Vánoční hvězdaKvětina Vánoc - Vánoční hvězda
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 04.12. 2022
Dnes má svátek Barbora
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vaše příběhy

Kamarádka Viki

Kamarádka Viki
15. 11. 2022 Vaše příběhy
Mám kamarádku Simonu. Simona je maminkou dnes osmiletého chlapce Michala. Míša si roky přál pejska. Miluje zvířata a návštěva u nás, kde je pes i kočky, byla pro něj vždy svátkem.  …více»

Příliš něžný vztah

Příliš něžný vztah
12. 11. 2022 Vaše příběhy
Od rozvodu jsem měla jen pár krátkých vztahů. Každý většinou skončil nevěrou ze strany partnera, až jsem nakonec pochopila, že získat trvalý a smysluplný vztah po třicítce asi není možné. Doba se  …více»

Vísky krásné moravské

Vísky krásné moravské
10. 11. 2022 Vaše příběhy
Má sestra bydlí na vesnici, která se jmenuje Lubina. Lubina je místní částí města Kopřivnice. Protéká jí stejnojmenná řeka. Žije zde s rodinou již spoustu let, v rodném domě manžela.  …více»

Návštěva u přítele

Návštěva u přítele
10. 11. 2022 Vaše příběhy
Tři roky jsem měla přítele, který bydlel v jiném městě než já. Vyhovovalo nám to oběma. Já měla své soukromí, on vlastně také, a odpadlo vyvařování, praní, žehlení a sbírání ponožek po chlapovi  …více»

Tak se ztrácí pacienti

Tak se ztrácí pacienti
6. 11. 2022 Vaše příběhy
Před časem mi můj praktický lékař zjistil vyšší hladiny cukru v krvi. Opakované testy zvýšený cukr potvrdily, a tak mě praktický lékař SÁM začal léčit. Neposlal mě k odbornému lékaři. Tvrdil, že  …více»
 

Vyhánění nemoci

Vyhánění nemoci
5. 11. 2022 Vaše příběhy
S Igorem jsem se poznala v zaměstnání. Po roční známosti se přestěhoval ke mně do domu, který jsem zdědila po rodičích. Sama jsem to po rozvodu měla na domě těžké. Přitom jsem vychovávala dcerku  …více»

Stařík o holi se zlomeným srdcem

Stařík o holi se zlomeným srdcem
4. 11. 2022 Vaše příběhy
Chodil po našem sídlišti a plival na čelní skla automobilů. Trvalo to už asi měsíc. Ač jsem své auto přeparkoval o blok dál, vždy jsem ho ráno našel poplivané. Nejednalo se pouze o můj automobil  …více»

Světlana a dětské kolo

Světlana a dětské kolo
30. 10. 2022 Vaše příběhy
Nedávno ke mně přišla Světlana na návštěvu. Světla, také důchodkyně, jako já, je roky mou kamarádkou. Pravidelně se vídáme, dáme si spolu kávu, doma upečenou buchtu nebo koupený zákusek, popovídáme  …více»

Nová léčba staré nemoci

Nová léčba staré nemoci
29. 10. 2022 Vaše příběhy
Již před lety, ve svém prvním zaměstnání, jsem poznala Renatu. S Renatou jsem roky pracovala ve stejné kanceláři. Stala se mou kamarádkou. Nevídaly jsme se jen v práci, ale navštěvovaly jsme se  …více»

Kdo šetří má za tři

Kdo šetří má za tři
28. 10. 2022 Vaše příběhy
Karla jsem poznala ve dvaceti letech. Docela jsme si rozuměli. Jen s trávením volného času jsme to měli jiné. I já jsem ráda trávila čas u kávy v kavárně nebo si občas zašla na večeři do restaurace  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !