Léto - čas jahodLéto - čas jahod Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Jak správně pečovat o orchideje?Jak správně pečovat o orchideje? Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online !
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 23.06. 2024
Dnes má svátek Zdeňka
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Vaše příběhy

Šťastnější, ale jak na to?

Šťastnější, ale jak na to?
10. 12. 2023 Vaše příběhy
Dnešní doba na nás klade vcelku dost vysoké nároky. Měli bychom dobře vypadat, na kontě mít statisíce, jezdit v pěkném autě a bydlet v rezidenci. Skoro to pak vypadá, že sociální sítě plní jen úspěšní  …více»

Jak problémy dospívajících pociťuje deváťák?

Jak problémy dospívajících pociťuje deváťák?
9. 12. 2023 Vaše příběhy
Moje starší dcera se zabývá spoustou témat a jedním z nich je i náhled na problémy dnešních dospívajících čili jejích vrstevníků, o kterých se rozepsala zhruba před rokem. Ráda si své úvahy a myšlenky  …více»

Občas se něco nepovede

Občas se něco nepovede
9. 12. 2023 Vaše příběhy
Kdo z vás alespoň občas vaříte, ženy i muži, sami nejlépe víte, jaká je to radost, když příprava pokrmu jde pěkně od ruky. Těsto kyne podle receptu, masíčko je šťavnaté a měkoučké, krém se nesráží, v  …více»

Prý se tomu říká láska

Prý se tomu říká láska
7. 12. 2023 Vaše příběhy
V mládí jsem se seznámila s chlapcem. Nebylo to ale osobní seznámení, nýbrž o Tomášovi mi vyprávěla kamarádka. Neřekla mi o něm moc informací. Byly jsme na prahu dospělosti a obě jsme se rozhlížely  …více»

Hráčská vášeň

Hráčská vášeň
6. 12. 2023 Vaše příběhy
Mám známého Františka. Poznal jsem ho až v dospělosti a vždy jsem si myslel, že pochází ze zámožné rodiny. František žije v přepychu. Jeho dům víc připomíná sídlo králů, než domov obyčejného Čecha.  …více»
 

Překvapaní z vajíčka

Překvapaní z vajíčka
2. 12. 2023 Vaše příběhy
Za svých studentských let jsem si přivydělávala v obchodě se zvířaty, Zverimexu. Jednalo se o velký obchod, kde byla k prodeji jak zvířata, tak veškeré doplňky pro jejich péči. Prodávali jsme krmivo  …více»

Lék pro sousedku

Lék pro sousedku
30. 11. 2023 Vaše příběhy
V našem domě bydleli manželé Sojkovi. Byl to spořádaný pár, kterému odrostly děti, a manželé zůstali sami. Pan Sojka byl už v důchodu a paní Sojkové do něj ještě scházel asi rok. Pan Sojka se sám  …více»

Narozeniny, na které nikdy nezapomenu

Narozeniny, na které nikdy nezapomenu
16. 11. 2023 Vaše příběhy
Narozeniny bývají obvykle veselou záležitostí. Sejdou se ti nejbližší, pobaví se, obdarují oslavence a všichni pak zpravidla na oslavu narozenin dlouho vzpomínají. I já mám takový zážitek, na který  …více»

Výlet na Lysou horu

Výlet na Lysou horu
12. 11. 2023 Vaše příběhy
Bylo páteční odpoledne a my jsme s kamarádkami vyjely na plánovaný výlet. Chtěly jsme si vyjít na západ sluníčka na Lysé hoře. Cesta k parkovišti probíhala dobře i přes menší zpoždění při pátečním  …více»

Dovolená mezi horami

Dovolená mezi horami
14. 10. 2023 Vaše příběhy
Letošní léto bylo teplé a podzim se vydařil se slunnými dny také. Na konci září jsme odjely s kamarádkami z klubu seniorů s jednou cestovkou do Liptovského Jána na relaxační pobyt. Autobus nabíral  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !