Zazimování begóniíZazimování begónií Květina Vánoc - Vánoční hvězdaKvětina Vánoc - Vánoční hvězda Vánočka - nejoblíbenější receptyVánočka - nejoblíbenější recepty Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 05.12. 2021
Dnes má svátek Jitka
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vaše příběhy

Nevydařené léto

Nevydařené léto
15. 10. 2021 Vaše příběhy
Každým rokem trávíme léto na chalupě v Dolní Chřibské. Potřebovali jsme nařezat dřevo na zimu, ale počasí nám moc nepřálo, takže jsme museli každou chvíli přestat, protože pila na dešti být nemůže  …více»

Gump – pes, který naučil lidi žít

Gump – pes, který naučil lidi žít
11. 10. 2021 Vaše příběhy
Tento příběh má název Gump, a přesto není o tomto hrdinovi knihy a posléze i filmu. Sama jsem knihu zatím nečetla, film neviděla, ale vím, že je o toulavém psovi, který naučil lidi znát skutečné  …více»

Akce, která se nekonala

Akce, která se nekonala
10. 10. 2021 Vaše příběhy
Začátkem září jsem dostala do schránky různé reklamní letáky. Mezi nimi byly i letáky s předvolební kampaní různých stran. V jednom z nich jsem si přečetla o předvolební akci jedné strany, kdy  …více»

Krádež v zoo

Krádež v zoo
10. 10. 2021 Vaše příběhy
Nedávno jsme se rozhodli navštívit zoo, ve které jsme už dlouho nebyli. Los padl na Zoo Dvůr Králové nad Labem, protože do této zoo, na rozdíl od naší nejbližší, mohou i psi a já si nedávno pořídila  …více»

Nákup auta

Nákup auta
8. 10. 2021 Vaše příběhy
Po nějaké době bez auta, kdy jsem své poslední autíčko prodal kamarádovi, jsem se přece jenom rozhodl pro koupi čtyřstopého pomocníka. Už proto, že stále mám garáž, která zeje prázdnotou. S ubývajícím  …více»
 

Aktivní zaměstnankyně

Aktivní zaměstnankyně
8. 10. 2021 Vaše příběhy
Nedávno jsem navštívila svou kadeřnici, protože jsem potřebovala oživit svůj účes a zastřihnout vlasy. Chodím ke své kadeřnici ráda, vždy si tam odpočinu a přijdu na jiné myšlenky. Bydlí v domečku  …více»

Máma a táta

Máma a táta
7. 10. 2021 Vaše příběhy
Když se naši rozvedli, bylo mi sedm a bratr právě oslavil páté narozeniny. Byli jsme s bratrem svěřeni mámě, přestože to byla právě naše máma, kvůli které rozvod proběhl.  …více»

Když stát dá, tak proč ho nepodojit?

Když stát dá, tak proč ho nepodojit?
3. 10. 2021 Vaše příběhy
Od ukončení studia pracuji, až na malé přestávky, celý život. Nikdy by mě nenapadlo, abych nepracovala a seděla doma, když nemám důvod a pracovat můžu. Samozřejmě, dvakrát jsem rodila, a proto jsem  …více»

Psí hřiště

Psí hřiště
3. 10. 2021 Vaše příběhy
Kam se psem, který je ve vývinu a potřebuje se vyběhat? Ve většině měst je volný pohyb psů zakázán. Chápu, že tak chce město předcházet napadením psů, jejich útěkům a volnému pohybu ve městě  …více»

Pole plné hrachu

Pole plné hrachu
2. 10. 2021 Vaše příběhy
Kdo by neměl rád sladký, šťavnatý a chutný cukrový hrášek? Nejlepší je přímo ze záhonu nebo pole, rovnou do pusy. Za mého dětství bylo hrachu všude dost. Na poli za naším městem rostl poměrně  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !