Jak vybírat sluneční brýleJak vybírat sluneční brýle Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Dětský den 2017 - kam vyrazit na akce a soutěže pro dětiDětský den 2017 - kam vyrazit na akce a soutěže pro děti
Chytrá Žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 27.05. 2017
Dnes má svátek Valdemar
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Cestování

Svatý Antoníček

Svatý Antoníček
9. 05. 2017 Česká republika
Jsou místa, která Vás nabíjí energií, která povznášejí Vaši duši navzdory všem fyzikálním zákonům. Místa, která milujete, kam se vracíte a čerpáte sílu pro dny příští. Několikrát do roka zajíždím  …více»

Cestování o Velikonocích

Cestování o Velikonocích
7. 05. 2017 Vaše tipy
Letos mne dcera konečně přemluvila k cestě do Nizozemí v době, kdy kvetou tulipány. V cestovce vybrala a zaplatila zájezd pro obě dvě. Dohodly jsme se, že nemusíme vidět ozdobené alegorické vozy  …více»

Jaro je tu! Jak na něj správně připravit svého plechového miláčka?

Jaro je tu! Jak na něj správně připravit svého plechového miláčka?
6. 05. 2017 Praktické rady
Ať už chceme nebo ne, zimní provoz se na vozidle vždy projeví. Zejména je-li tuhá, jako tomu bylo právě letos. S jarem nastává ideální čas pro kontrolu a přípravu auta na novou sezónu. Tím, že autu  …více»

Burgundské vinice mezi městy Dijon a Beaune

Burgundské vinice mezi městy Dijon a Beaune
3. 05. 2017 Evropa
Cestovat z Česka do Francie je už v dnešní době snadné. Pohodlně se díky tomu můžete dopravit do samotného srdce vinařství, kterým jsou Burgundy. Historické město Beaune je od Dijonu vzdálené necelých  …více»

Jeseník

Jeseník
3. 05. 2017 Česká republika
Nedávno jsem tu psala o našem jarním výletě do města a lázní Jeseník. Vlastně jsem se k samotnému Jeseníku nedostala - nakonec jste si mohli přečíst o tom, jak jsme cestou objevili zámek v Loučné nad  …více»
 

Obec Lužec nad Vltavou

Obec Lužec nad Vltavou
1. 05. 2017 Česká republika
Obec Lužec nad Vltavou je jedinou obcí v České republice, která se celá nachází na ostrově. Lužec nad Vltavou najdete 8 km jihozápadně od města Mělník, podél toku řeky Vltavy. Je vystavěna na ostrově  …více»

5 + 2 tipy, jak si užít jaro v Beskydech

5 + 2 tipy, jak si užít jaro v Beskydech
30. 04. 2017 Česká republika
Jarní počasí přímo vybízí k tomu, vyrazit z domu za zábavou. Co třeba zajet do Velkých Karlovic v Beskydech – nadýchnout se čerstvého horského vzduchu, užít si procházku krásnou přírodou a také zažít  …více»

Malostranský hřbitov

Malostranský hřbitov
28. 04. 2017 Česká republika
Malostranský hřbitov se nenachází na Malé Straně jak by se z názvu předpokládalo, ale na Smíchově u hranice Košíř. Byl založen v době morové epidemie v roce 1680 v tehdy na samotě, mezi smíchovskými  …více»

Loučná nad Desnou – náš malý objev

Loučná nad Desnou – náš malý objev
27. 04. 2017 Česká republika
Když jednu březnovou sobotu po řadě dlouhých šedivých dní konečně vysvitlo sluníčko, nebylo co řešit: s manželem jsme se bez dlouhých diskusí shodli na výletě. Cíl byl celkem jasný, protože jsme už  …více»

Vídeňská muzea, kde sahat na umění je povoleno!

Vídeňská muzea, kde sahat na umění je povoleno!
23. 04. 2017 Evropa
Mít oči otevřené a sledovat umění v galeriích, není vůbec těžké. Co se ale stane, když si oči zavážete šátkem? Že umění nedokážete vnímat? Omyl! Jen musíte zapojit jiné smysly. Vyzkoušet si to můžete  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !