Čas malinČas malin Léto - čas jahodLéto - čas jahod Borůvky - víte o nich všechno?Borůvky - víte o nich všechno? Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 16.07. 2019
Dnes má svátek Luboš
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Cestování

Neotvírej, nenaskakuj!

Neotvírej, nenaskakuj!
1. 05. 2009 Praktické rady
Naskakovat nebo vyskakovat za jízdy a vůbec jakkoli manipulovat s dveřmi u pohybujícího se vlaku je velmi nebezpečné. Rizikové je také nechat děti bez dozoru. Při svých hrách se mohou zranit  …více»

Ostravská zoologická zahrada očima návštěvníka

Ostravská zoologická zahrada očima návštěvníka
26. 04. 2009 ZOO Ostrava
Ostravská zoologická zahrada se nachází v krásném zalesněném areálu v městské části Stromovka. Byla založena v roce 1951. Celá zoologická zahrada se rozprostírá na 100ha smíšeného lesa,  …více»

Kréta – šestý kontinent

Kréta – šestý kontinent
21. 04. 2009 Evropa
Nastalo jaro, svítí sluníčko a je čas myslet na letní dovolenou. Místem, které rozhodně nezklame, je ostrov Kréta. Kréta – kolébka mnoha civilizací – je největší a současně nejjižnější řecký ostrov …více»

LEVNĚ DO ŘÍMA aneb informace pro normální lidi

LEVNĚ DO ŘÍMA aneb informace pro normální lidi
18. 04. 2009 Praktické rady
To bylo tak. Při nástupu na palubu letadla letícího z Říma do Prahy jsem si vzal od letušky noviny, konkrétně Lidovky. Shodou okolností v nich byl článek "Řím: dvoukilometrové fronty na památky" …více»

Cestování po exotických zemích se znalostmi - pokračování

Cestování po exotických zemích se znalostmi - pokračování
12. 04. 2009 Praktické rady
Jak jsme vás už informovali, před cestou do arabských zemí je nutné se vybavit důležitými informacemi.Pro místní i cizince platí určité zákazy v rámci dané kultury. I proto vám nabízíme užitečné rady. …více»
 

Nejkrásnější dovolená – Poloostrov Gargano

Nejkrásnější dovolená – Poloostrov Gargano
11. 04. 2009 Vaše tipy
Poloostrov Gargano - jedna z nejkrásnějších oblastí Apeninského poloostrova, která se nachází v jížní Itálii. Tento poloostrov jsem navštívila s rodinou již třikrát. Máme na něj moc pěkné vzpomínky,  …více»

Cestování po exotických zemích se znalostmi

Cestování po exotických zemích se znalostmi
6. 04. 2009 Praktické rady
Cestovní kanceláře nás lákají na zájezdy do zemí, kde je nyní teplo. Za sluncem se můžete vydat do Afriky a nebo různých arabských zemí. Bohužel jiná kultura má i svá pravidla. …více»

Pasy od dubna v nové úpravě

Pasy od dubna v nové úpravě
5. 04. 2009 Praktické rady
Nové pasy mají od dubna novou podobu a nové parametry. Uvnitř je všita datová stránka - karta s čipem, na kterém je nahrána digitální fotografie a především přibudou otisky prstů, které schválila  …více»

Potápění v Egyptě

Potápění v Egyptě
5. 04. 2009 Vaše tipy
Potápění v Egyptě si oblíbili profesionální potápěči, i začátečníci. Láká–li Vás tedy objevovat podmořskou faunu a floru, je potápění v Egyptě ideálním místem, kde začít. Důvodů, proč si potápěči …více»

Objevujte krásy Kanady? Jak? Z vlaku!

Objevujte krásy Kanady? Jak? Z vlaku!
20. 03. 2009 Amerika
Kanada je pokládána za zemi rozprostřenou mezi dvěma oceány, za místo, kde se lidem nejlépe žije. Není divu - kouzelná příroda, nevyčerpatelné zásoby pitné vody, obrovské plochy velehor... …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Přehledné srovnání bankovních i nebankovních půjček online na Usetreno.czNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !