Novoroční předsevzetíNovoroční předsevzetí 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Velký roční horoskop na rok 2018Velký roční horoskop na rok 2018 Velikonoční beránek nejoblíbenější receptyVelikonoční beránek nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 23.02. 2018
Dnes má svátek Svatopluk
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Nožičky utíkejte!

23. 03. 2011 | Vaše příběhy
Bydlím ve velkém městě a už dávno jsem pochopila, že pokud nevleču nějaký náklad, je mnohem rychlejší využívat k přesunům z místa na místo MHD. Tedy městskou hromadnou dopravu. Tam, kde se téměř nehýbou kolony aut, tam tramvaj většinou profrčí a navíc odpadá nekonečné hledání parkovacího místa. Jako bonus na člověka navíc čeká nepřeberné množství různých zážitků.

Jednou si takhle před polednem jedu a dokonce sedím. Tramvaj zastavila na zastávce u velké křižovatky, otevřely se dveře a najednou vidím, jak řidič vyskakuje z kabiny a pádí někam přes křižovatku. Prokličkoval mezi auty a zmizel z dohledu. Tak sedíme, čekáme, díváme se nechápavě jeden na druhého, ale řidič nikde. Po pár minutách přišel jeho kolega z další tramvaje, která už chvíli stála za námi.
„Lidi, kde máte pilota?“ zahalekal do vozu a cestující mu opřekot popisovali, jak najednou někam utekl. Chvilku debatovali, potom ten cizí šofér volal vysílačkou na dispečink, ale než domluvil, tak jsme spatřili našeho řidiče, jak zase běží nazpět. Vysvětlení bylo prosté. Šlo o neodkladnou břišní potíž. Ten chudák věděl, že na konečnou už rozhodně nevydrží, tak byla hospoda za křižovatkou jeho jedinou záchranou.

Vyprávěla jsem o svém zážitku známým a protože manžel jedné přítelkyně také řídí tramvaj, dozvěděla jsem se, že můj zážitek nebyl toho dne jediným svého druhu. Příčinou všeho byl prošlý salát, který si někteří zaměstnanci koupili ráno v kantýně ke svačině. Jeden z postižených prý naléhavě volal na dispečink a žádal o „povolení k nouzovému mezipřistání“ na nejbližší tramvajové smyčce, protože na tu svou to měl ještě nekonečně daleko. Cestující asi dost koukali, kam to s nimi jede, ale hlavně měl štěstí, že se taková možnost naskytla.
Nejhůř však ten den dopadl jeden jejich starší kolega, který vysílačkou úpěnlivě prosil o vystřídání, ale než k němu dispečeři dorazili, bylo už pozdě. Museli ho odvézt domů, aby se převlékl a náhradní řidič vezl vestoje vyměnit vůz na vozovnu. Řekla bych, že se mu nazpět do práce asi moc nechtělo.

Nevím, jestli a jak byla potrestána vedoucí kantýny, ale moc by jí prospěla služba v tramvaji s kefírem ke svačině.

Kob – čtenářka
ChytráŽena.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
Poslat emailem GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
 
Čtěte takéKomentáře
Obrázek uživatelky
profil
ještě, že to nebyl pilot letadla a ten salát neměli i ostatní v pilotní kabině.
Pěkný příběh Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Určitě to moc příjemné pro ty řidiče nebylo. Ten druhý to měl daleko horší, ani se mu nedivím, že se mu už do práce nechtělo.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
myslím, že to zná většina z nás, ale mně by kefír vůbec nic neudělal. Mám ho moc ráda. Potrestala bych ji stejným způsobem, jako ona potrestala své zákazníky!!!!!!!!!!!!!SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
ne, že bych byla nějak zlomyslná, aleje to docela strandovní.
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Potřebujete stylová a pohodlná křesla do pracovny? Vyberte si kvalitní kancelářské židle Hawaj.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  ? Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles