Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Výherní anketa
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 21.10. 2018
Dnes má svátek Brigita
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Prima Love - nový televizní kanál

8. 03. 2011 | Televizní tipy

8. března zahájila vysílání stanice Prima Love, jejíž hlavní cílovou skupinou jsou ženy. Vedení televize Prima nový kanál Prima Love  charakterizuje jako první opravdový ženský klub pro všechny, které už nechtějí být samy doma. Vymezuje se vizí "pořádné dámské partičky, co se vzájemně podporuje a sdílí pocity". Součástí této strategie jsou i názvy programových pásem podle nápojů a drinků.

Na co se můžeme tedy na Prima Love těšit?

Vysílací schéma růžové stanice Prima Love se dělí na několik základních pásem. prima-loveOdpolední "kafíčko" nabídne hlavně moderní telenovely jako Pravá tvář vášně nebo V náručí ďábla. Podvečerní "Aperitiv" obsahuje mladší seriály jako Glee, Seznam Ex, Superdrbnu nebo Famílii (Parenthood). "Večerní koktejl" pak v jednotlivé dny uvede Nemocnici Mercy, Ally McBealovou, Džungli rtěnek a seriály, například Chirurgové a Zoufalé manželky.

Páteční a sobotní večery budou na Prima Love patřit filmům, které nebudou jen romantické, ale s ženskými hrdinkami a pro ženy. Sobotní a nedělní podvečery budou věnovány reprízám seriálů, které si ženy přály - Rodinným poutům, Letišti nebo Ošklivce Katce.

Tím ale klubová nabídka Prima Love zdaleka nekončí. V blízké budoucnosti se chystá další velké seriálové překvapení, seznámení s fenomenální Oprah a celou plejádu lifestylových pořadů.

„Programovou strukturu nové stanice jsme připravili pro všechny ženy, které se chtějí bavit při sledování těch nejlepších seriálů, a to v časech, které jsou pro ně co nejkomfortnější. Chceme vybudovat Prima LOVE jako ženský klub, který se bude zajímat o všechny ty velké, ale i úplně malé věci, které mají ženy rády a o kterých si spolu tak rády povídají,“ shrnuje program i prima-lovenáladu nové televize generální ředitel Televize Prima Marek Singer.

Prima LOVE bude mít pochopitelně originální a velmi aktivní profil na sociální síti Facebook a také své webové stánky. Divákům bude dostupná v rámci DVB-T, kabelového i satelitního vysílání. I když Prima LOVE není v žádném případě retro televizí, první vysílání bylo symbolicky naplánováno na Mezinárodní den žen, tedy 8. března 2011.

Jak si naladit novou televizní stanici Prima Love se dozvíte zde:

http://www.iprima.cz/novinky/jak-naladit-prima-love


Hanka
ChytráŽena.cz

Zdroj: IPRIMA


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
« Předchozí   1   2  Následující » 
Obrázek uživatelky
profil
Jsou tam pěkné pořady.
Obrázek uživatelky
profil
tam bude ale romantiky
Obrázek uživatelky
profil
koukla jsem se na program a docela to jde. Až na ty seriály, ty já moc nemusím
Obrázek uživatelky
profil
že nemyslí Prima na ty diváky, co stále mají příjem jejich "základní" stanice tak mizerný, že to člověka odrazuje je sledovat...
Obrázek uživatelky
profil
zajímalo by mě kdy budou dávat zoufalky a zda pokračování nebo jestli od I. serie?
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles

Hromada zlaťáků