Novoroční předsevzetíNovoroční předsevzetí 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Nový seriál Slunečná míří k divákůmNový seriál Slunečná míří k divákům Vánočka - nejoblíbenější receptyVánočka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 28.01. 2020
Dnes má svátek Otýlie
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Rodina

Karma

Karma
4. 01. 2020 Vaše příběhy
Kdysi, jako mladá, hloupá holka jsem potkala pěkného kluka. Tehdy člověk řešil jen, jestli se mu kluk líbí, nebo ne. Byla jsem nezadaná a vlastně jsem ještě žádný vážný vztah v životě neměla. Pár  …více»

Vztah s ručením omezeným

Vztah s ručením omezeným
3. 01. 2020 Vaše příběhy
Když mi zemřel můj Ondra, má osudová láska, na rakovinu, myslela jsem si, že to nedokážu přežít. Přestože jsme oba věděli, že už není šance na vyléčení, smrt zatnula drápy a vyrvala mi ho  …více»

Surový dědek

Surový dědek
2. 01. 2020 Vaše příběhy
Byla jsem se svým psem na pravidelné procházce, a docela jsem si to užívala. Prošli jsme naši obvyklou trasu, a protože po dlouhé době vysvitlo sluníčko a přestal foukat vítr, procházku jsme si  …více»

Desatero přežití Silvestra

Desatero přežití Silvestra
31. 12. 2019 Zajímavosti
Každá si přejeme být královnou noci, mít sílu tančit až do rána a druhý den se cítit jako bychom právě přijely z lázní. Tak pohádkový závěr silvestrovské noci vám logicky zaručit nemůžeme, jak ale  …více»

Srovnání povinného ručení nebo cestovního pojištění přes internet? Proč ne

Srovnání povinného ručení nebo cestovního pojištění přes internet? Proč ne
31. 12. 2019 Finance
Také jste si zvykla, že přes internet dnes můžete vyřídit a udělat spoustu věcí? Web lze využívat i v souvislosti s vaším autem. Pokud je to přímo vaše starost, poradíme vám. Pokud se o auto stará  …více»
 

10 kroků pro ten nejlepší dětský mejdan

10 kroků pro ten nejlepší dětský mejdan
30. 12. 2019 Zajímavosti
Učíme děti přecházet silnici, radíme jim, s kým se bavit a s kým ne, necháme je zkoušet různé sportovní disciplíny, dáváme jim do rukou všelijaké hudební nástroje, dokonce myslíme i na nějakou tu  …více»

Kolega Karel

Kolega Karel
29. 12. 2019 Vaše příběhy
Kolega v práci, Karel, je dosud nezadaný, bezdětný a svobodný. Má už sice dávno věk, kdy většina mužů zplodila syna, postavila dům a zasadila strom, Karel ale v tomto pokulhává. Dům Karel má, ten  …více»

Improvizace

Improvizace
29. 12. 2019 Vaše příběhy
Ačkoliv nejsem moc kreativní typ a jakékoliv „vyrábění“ není zrovna můj šálek kávy, přesto se občas vyskytly situace, kdy mi nic jiného nezbývalo: Focení ve školce a naše malá nám nic neřekla… ach jo  …více»

Kuře

Kuře
28. 12. 2019 Vaše příběhy
Měl jsem krátce vztah a svou Lucii jsem hodně miloval. Byli jsme týden odloučeni, protože byla služebně v Paříži. Domluvili jsme se, že ji po příletu domů vyzvednu na letišti a chystal jsem doma pro n  …více»

Nejsem blázen

Nejsem blázen
27. 12. 2019 Vaše příběhy
Včera mi na procházce prasklo v kotníku. Normálně jsem se procházel po parku, a ozvalo se křupnutí. Myslel jsem si, že to nic nebude, ale noha mi příšerně bolela až do večera. Nepomohl studený obklad  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Přehledné srovnání bankovních i nebankovních půjček online na Usetreno.czNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !