Čas malinČas malin Borůvky - víte o nich všechno?Borůvky - víte o nich všechno? Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 20.08. 2019
Dnes má svátek Bernard
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Rodina

Školní rok a školní prázdniny v roce 2019/2020

Školní rok a školní prázdniny v roce 2019/2020
12. 08. 2019 Zajímavosti
Které dny jsou pro děti nejdůležitější? Přece ty volné, prázdninové! V současné době si jich ještě děti školou povinné mohou pár užít. Nejen rodiče si vždy moc dobře uvědomují, že čas zábavy a sladkéh  …více»

Vlaková linka 603

Vlaková linka  603
11. 08. 2019 Vaše příběhy
Když jsem se přestěhoval před léty z Čech na Moravu, našel jsem si práci na šachtě. Jako muž jsem musel zabezpečit rodinu, a šachta nabízela nadstandardní platy a poskytovala mladým rodinám byty  …více»

Nevstupuj dvakrát do stejné řeky. A nebo ano?

Nevstupuj dvakrát do stejné řeky. A nebo ano?
11. 08. 2019 Vaše příběhy
Když se se mnou Petr rozcházel, myslela jsem si, že je to navždy. Po pěti letech o mě náhle přestal mít zájem. Vlastně jsme si nic závažného neudělali. Byli jsme hodně pracovně zatíženi a Petr po pěti  …více»

Markétina cesta za štíhlou postavou

Markétina cesta za štíhlou postavou
10. 08. 2019 Vaše příběhy
Mám kamarádku Markétu. Markéta nikdy nebyla žádný drobeček, ale nebyla vyloženě tlustá. Taková plnoštíhlá slečna, která si ráda pojedla. Nikdy jí to ale nevadilo. Když se Markéta rozvedla a zůstala  …více»

Psí štěstí

Psí štěstí
9. 08. 2019 Vaše příběhy
Když jsem se ženil, ještě jsem studoval na vysoké škole. Karolínu jsem znal už šest let, a proto jsme se rozhodli, že svou lásku zpečetíme společným slibem manželství. Karolína bydlela ještě u rodičů  …více»
 

Máte záznam v registru dlužníků? Kvalitní půjčku nejspíše nedostanete

Máte záznam v registru dlužníků? Kvalitní půjčku nejspíše nedostanete
8. 08. 2019 Finance
Dlužíte nějaké instituci finanční prostředky? Pak zcela jistě víte, že realizace dalších půjček nebude zrovna jednoduchá. Ještě několik let zpět půjčovala bez nahlížení do některého z registru  …více»

Fatální chyba mého života

Fatální chyba mého života
7. 08. 2019 Vaše příběhy
Když před časem Martina, má přítelkyně, otěhotněla, přestěhovala se ke mně do mého staromládeneckého bytu. Nejdříve jsme se domluvili, že až se dítě narodí, vezmeme se. Když se ale Jakub narodil, bylo  …více»

Cimprlína

Cimprlína
7. 08. 2019 Vaše příběhy
Když jsem se s manželem rozvedla, měla naše dcera tři roky. Naše manželství bylo z mého pohledu spokojené, ale manžel ujel na jedné podnikové oslavě a byl mi nevěrný. Neuměla jsem si představit další  …více»

Sestry jak se patří

Sestry jak se patří
6. 08. 2019 Vaše příběhy
Růžena a Milena bydlely v naší vesnici. Byly to sestry, a když zdědily domek po rodičích, ani jedna se ho nechtěla vzdát ve prospěch té druhé. Starší Růžena chtěla svou mladší sestru vyplatit. Ta se  …více»

Půjčovna babiček

Půjčovna babiček
4. 08. 2019 Vaše příběhy
Mé kamarádce zemřela maminka, když měla třináct let a babičku Věra nikdy nepoznala. Vyrůstala tak se svou sestrou v péči tatínka a dědečka. Věrčin tatínek byl sice hodný člověk, byl to ale muž  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Přehledné srovnání bankovních i nebankovních půjček online na Usetreno.czNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !