Robinsonův ostrov - pravidla pro rok 2018Robinsonův ostrov - pravidla pro rok 2018 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Jak vybírat sluneční brýleJak vybírat sluneční brýle Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 21.04. 2018
Dnes má svátek Alexandra
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Rodina

Jaké jsou nejčastější mýty o výživě psů a koček?

Jaké jsou nejčastější mýty o výživě psů a koček?
6. 04. 2018 Zvířátka
Krmivo domácích mazlíčků musí být především chutné, nemělo by obsahovat obiloviny a jeho kvalitu lze posoudit podle obsahu masa jsou mylná přesvědčení, která stále přežívají mezi majiteli a chovateli  …více»

Mé srdce bije pro rodinu

Mé srdce bije pro rodinu
6. 04. 2018 Vaše příběhy
S manželem jsme vychovávali naši dceru Martinu. Měli jsme ještě jedno dítě, chlapečka. Ten ale zemřel krátce po narození na vrozenou srdeční vadu zděděnou po mně. Zatímco já měla méně závažné  …více»

Láska z protějšího domu

Láska z protějšího domu
6. 04. 2018 Vaše příběhy
Když jsem se přestěhoval do města, ve kterém žiji a studuji, nikoho jsem neznal. Brzy jsem si našel kamarády z řad spolužáků a seznamoval jsem se s okolím svého domova. Všiml jsem si dívky, která  …více»

Káva – co o ní (ne)víme

Káva – co o ní (ne)víme
4. 04. 2018 Zajímavosti
Káva nás provází po celý den. Pro někoho je ranní nezbytností, pro někoho společenskou událostí. Určitě se ale stala součástí našich životů. Ale co o kávě jako takové víme? Dle legendy kávu objevil  …více»

Štěstí existuje i bez mužů

Štěstí existuje i bez mužů
3. 04. 2018 Vaše příběhy
Od mého úrazu to byl první pohovor, který vypadal slibně. Po nešťastném pádu z koně, kdy mě má dospělá dcera vzala do stájí, kde pravidelně jezdila, jsem strávila dva měsíce v nemocnici. Byl  …více»
 

Kamarádčin rozvod

Kamarádčin rozvod
1. 04. 2018 Vaše příběhy
Ten den ke mně přišla kamarádka na návštěvu. Ani jsem si neuvědomila, že je už první duben. „Tak jsme se rozvedli,“ spustila už mezi dveřmi bytu. Pokračovala, jakmile se usadila na gauč: „Včera nás  …více»

Něco pro zasmání - vtipné střípky mé přítelkyně

Něco pro zasmání - vtipné střípky mé přítelkyně
1. 04. 2018 Vaše příběhy
S Nikolou jsem se seznámil v kavárně. Padla mi hned do oka - blonďatá okatá nohatá dívenka. Scházeli jsme se denně. Chodili jsme do kina, na výlety a do kavárny, ale hlavně na vycházky. Jednou jsme  …více»

Nečekaná výhra

Nečekaná výhra
31. 03. 2018 Vaše příběhy
Šla jsem s kamarádkou do kina. „Musím ale ještě nakoupit,“ vzpomněla si, když nás od začátku představení dělila pouhá hodina. „To nestihneme,“ odpověděla jsem.  …více»

Suvenýr z dovolené

Suvenýr z dovolené
31. 03. 2018 Vaše příběhy
Na konci roku jsem potkala svého dávného spolužáka ze základní školy. Bydlí kousek od mého bydliště, a tak se potkáváme často. „Jedu s přítelkyní hned v lednu na Kanárské ostrovy,“ pochlubil se Milan.  …více»

Velký průvodce výběrem dětského kola

Velký průvodce výběrem dětského kola
28. 03. 2018 Zajímavosti
Jaro je téměř tady a všichni – nejen velcí, ale i ti malí cyklisté, se jistě těší, až poprvé šlápnou do pedálů… Vybrat dětské kolo ovšem není jen tak. Připravili jsme proto malý návod, jak na to.  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  ? Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !