Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna? Vánočka - nejoblíbenější receptyVánočka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Vánoční strom
Soutěžte s námi o 400 skvělých výher !!!
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 20.11. 2017
Dnes má svátek Nikola
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Rodina

Netečnost všedního dne

Netečnost všedního dne
4. 11. 2017 Vaše příběhy
Potřebovala jsem si koupit nové boty, a proto jsem si rezervovala celé odpoledne na nákupy. Byla jsem unavená z práce, a proto jsem ani nešla domů, abych co nejdřív nakoupila a mohla si pak doma  …více»

Špicové v Evropě

Špicové v Evropě
3. 11. 2017 Zvířátka
Dnes se podíváme na další psí rasu, a tou jsou špicové, tentokrát v Evropě. Začneme pejsky, kteří nesou název malý a trpasličí špic. Ten pochází původně z Německa a je to společenské plemeno.  …více»

5 stresových faktorů číhajících ve škole na vaše dítě

5 stresových faktorů číhajících ve škole na vaše dítě
3. 11. 2017 Zajímavosti
Z vašeho miminka vyrostl malý školák, jenž má své každodenní povinnosti. Takový přelom je zlomový jak pro vás, tak pro vaše dítě, které se musí v nové situaci rychle zorientovat a zvyknout si na jiný,  …více»

Úřednický šiml

Úřednický šiml
3. 11. 2017 Vaše příběhy
V roce 2009 jsem se začala starat o svou starší sousedku. V té době jsem vykonávala práci z domu a měla jsem dostatek času na výpomoc staré paní. Má sousedka v tom roce ovdověla a neměla nikoho, kdo  …více»

Proč zařadit mořské ryby do jídelníčku?

Proč zařadit mořské ryby do jídelníčku?
2. 11. 2017 Zajímavosti
Maso mořských ryb je stále častěji vyhledávanou lahůdkou, která má pozitivní vliv na naše zdraví. Trendy ve výživě jednoznačně doporučují zařazovat ryby do jídelníčku častěji a v různých obměnách  …více»
 

Když kočku bolí břicho

Když kočku bolí břicho
1. 11. 2017 Zvířátka
Zažívací problémy jsou u koček (i psů) jednou z nejčastějších příčin návštěv u veterináře. Mnohdy jde ale zbytečným a stresujícím návštěvám u odborníků zabránit, pokud pečlivě dohlížíme na správnou  …více»

U psů je potřeba pečovat o oči a uši

U psů je potřeba pečovat o oči a uši
30. 10. 2017 Zvířátka
Mít doma psího kamaráda sebou nese i nutnost o něj pečovat a věnovat pozornost jeho zdraví. Zvíře si na rozdíl od lidí neumí říct, že ho něco trápí a proto je na zodpovědném chovateli, aby odhalil  …více»

Dnešní svět

Dnešní svět
28. 10. 2017 Vaše příběhy
Tak už nevím, kde je pravda a proč se to sakra furt musí všechno řešit? Poslední dobou pozoruji, že maminky se rozdělily do dvou skupin. Jedna je zastánkyně zdravé stravy a všeho eko a bio, druhá  …více»

Jó, to máš, holka, blbý

Jó, to máš, holka, blbý
28. 10. 2017 Vaše příběhy
Jako mladá, ještě před narozením svého syna, jsem podstoupila odstranění melanomu. Mám velmi světlou pleť a v místě, kde jsem se nejčastěji spálila od sluníčka, se mi udělal nepatrný pupínek. Vůbec  …více»

Změna letního času na zimní v roce 2017

Změna letního času na zimní v roce 2017
27. 10. 2017 Zajímavosti
Již tuto neděli 29. října 2017 nás opět čeká změna času z letního na zimní. Střídání světla a tmy řídí lidský biorytmus organismu. Měnící se počasí a menší přísuny slunečního světla v zimním období  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Potřebujete stylová a pohodlná křesla do pracovny? Vyberte si kvalitní kancelářské židle Hawaj.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  ? Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !