Jak vyfouknout velikonoční vajíčkoJak vyfouknout velikonoční vajíčko Nejlepší velikonoční beránek?Nejlepší velikonoční beránek? 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 20.04. 2019
Dnes má svátek Marcela
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Rodina

Mačeta

Mačeta
23. 03. 2019 Vaše příběhy
Nedávno jsem dělala větší úklid doma. Člověku se za život nahromadí spousta věcí, a některé v domácnosti zůstávají i přesto, že jejich původní majitel je dávno pryč. Takto jsem si i já mohla  …více»

Rána osudu

Rána osudu
23. 03. 2019 Vaše příběhy
Naši dceru i syna jsme s manželem vždy vedli k lásce, pochopení, toleranci a úctě k druhým. Snad právě proto nám naše děti dělaly, až na pár okamžiků, jen samou radost. Pilně se učily, svěřovaly se  …více»

Letní svatba na zahradě? Ano!

Letní svatba na zahradě? Ano!
22. 03. 2019 Svatba
Současný trend svateb je jasný. Bohémský styl, obřady, ale i hostiny pod širým nebem, přírodní dekorace, luční kvítí a jednoduché svatební šaty jsou na špičce oblíbenosti. A co je hlavní, svatbu venku  …více»

Jak funguje protištěkací obojek

Jak funguje protištěkací obojek
22. 03. 2019 Zvířátka
U někoho je to kočka, ale v dnešním článku se budeme zabývat výcvikem psů. Pes je nejlepší přítel člověka - tuto větu zná zcela jistě každý. Mnoho z nás si svůj život bez tohoto čtyřnohého přítele ani  …více»

Vilém peče housky...

Vilém peče housky...
20. 03. 2019 Vaše příběhy
Moje další kamarádka mi vyprávěla o svém dobrodružném internetovém seznamování, všechna i ta předešlá, mají jedno společné, na netu na pořádného chlapa nenatrefíte.. Život přináší mnohé situace, někdy  …více»
 

Psí kamarádi

Psí kamarádi
16. 03. 2019 Vaše příběhy
Před několika lety jsem tu psala článek o psu své kamarádky a o svém pejskovi (Kamarádky pes). Kamarádka Helena mi po několika měsících poté sdělila, že už se o svého pejska Alana nemůže starat,  …více»

Galerie Harfa připravila pro děti novou řadou edukativních programů

Galerie Harfa připravila pro děti novou řadou edukativních programů
15. 03. 2019 Zajímavosti
Galerie Harfa připravila pro děti nový seriál vzdělávacích programů zaměřených na lidské tělo a okolní prostředí. Akce nese název Můj lepší svět a v prostorách obchodního centra bude pravidelně probíh  …více»

Je to v pytli

Je to v pytli
14. 03. 2019 Vaše příběhy
Nejezdím už tak často vlakem jako dřív, ale když už jedu, tak na poměrně velkou vzdálenost. Znáte to, když jste na cestách, tak potkáváte zvláštní lidi. Někdy se dozvíte i střípky osudů veselé nebo  …více»

Vandalství na sídlišti

Vandalství na sídlišti
10. 03. 2019 Vaše příběhy
Nedávno jsem odcházela na noční směnu. Venku už bylo šero a já se nerada, vědoma si povinnosti, šinula k autobusové zastávce. Už zdálky jsem slyšela hluk, třeskot a hlasité výkřiky. Myslela jsem si,  …více»

Bolest duše je horší než bolest těla

Bolest duše je horší než bolest těla
6. 03. 2019 Vaše příběhy
Rozešel se se mnou přítel, přesně na Vánoce. Znali jsme se dvanáct let, z toho deset jsme už spolu žili. Zdálo se mi, že nám nic nechybělo. Společně jsme se starali o domeček, který zdědil po rodičích  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !