Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Čas malinČas malin Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty
Chytrá Žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 27.07. 2017
Dnes má svátek Věroslav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Rodina

Náhoda, která se vyplatila

Náhoda, která se vyplatila
21. 07. 2017 Vaše příběhy
Loni v létě byla velká horka a my jsme trávili spoustu času na zahrádce. Při jedné takové návštěvě jsme si s sebou na zahradu vzali také doma vychlazený vodní meloun.  …více»

Není vejce jako vejce

Není vejce jako vejce
20. 07. 2017 Zvířátka
Chováme už roky berany a slepice. Zkoušeli jsme chovat také krůty, králíky a další zvířectvo, dokonce jsme měli několik let u domu také pašíka. Jednoho dne někdo přišel s tím, že budeme chovat  …více»

Překvapení dovezené z Anglie

Překvapení dovezené z Anglie
20. 07. 2017 Vaše příběhy
Když se má téměř dospělá dcera rozhodla pokračovat dál ve studiu na vysoké škole v zahraničí, konkrétně ve Velké Británii, byla jsem na jednu stranu ráda, že se dostala na velmi žádanou londýnskou  …více»

Zamilované Jeseníky

Zamilované Jeseníky
19. 07. 2017 Vaše příběhy
Loňský rok byl pro mě velmi těžký a taktéž pro celou naší rodinu. Událo se mnoho situací, které mě utvrdily v tom, že nic se neděje zcela náhodně a že veliká a těžká trápení, vystřídá slunce  …více»

Psí plemena - společenská a toy

Psí plemena - společenská a toy
19. 07. 2017 Zvířátka
Říká se mu kadeřavý belgicko-francouzský, neboť pochází z Belgie a Francie. Je vhodný do rodiny. Jeho výška v kohoutku nesmí přesáhnout 30 cm a váha bývá u těchto psů v dospělosti kolem 4 kg. Výška  …více»
 

Britské kočky kralují

Britské kočky kralují
18. 07. 2017 Zvířátka
Britské kočky mají přezdívku nebo spíše přídomek, královny na kočičím výsluní. To proto, že mají ideální tvar těla, krásnou plyšovou srst a tzv. nebesky modrošedou barvu, ze které vykukují krásné,  …více»

Oslava plnoletosti

Oslava plnoletosti
18. 07. 2017 Vaše příběhy
Na své osmnácté narozeniny nikdy nezapomenu. Chtěla jsem je oslavit, mimo rodinu, jen se třemi svými nejlepšími kamarádkami. Rozhodly jsme se, že pro oslavu použijeme zahrádku našich rodičů.  …více»

Smaragdový ostrov - Korfu

Smaragdový ostrov - Korfu
18. 07. 2017 Vaše příběhy
Letos v květnu jsme se rozhodli s manželem pro dovolenou v Řecku na ostrově Korfu. Měli jsme kombinovanou dopravu, z níž jsme měli docela strach. Cesta tam byla z Prahy dvouposchoďovým autobusem. Byla  …více»

Šance na výhru je malá

Šance na výhru je malá
16. 07. 2017 Vaše příběhy
Vzpomínáte si, když u nás začali prodávat první stírací losy? Přesně si na to datum nepamatuji, ale vzpomínám si, že jsem byla ještě ve škole, když se to stalo. První los přinesl domů tatínek.  …více»

Cukr jako bílé zlato a co jste o něm nevěděli

Cukr jako bílé zlato a co jste o něm nevěděli
15. 07. 2017 Zajímavosti
Většina odborníků na výživu nás učí vyhýbat se cukru, i když ho náš organizmus v určité míře potřebuje. Díváme se na něj s nelibostí a zříkáme se svých oblíbených sladkostí. Cukrovarnictví však  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !