Ve Slunečné se objeví dcera Martina Zounara – ClaudiaVe Slunečné se objeví dcera Martina Zounara – Claudia Jak vyfouknout velikonoční vajíčkoJak vyfouknout velikonoční vajíčko Velikonoční beránek nejoblíbenější receptyVelikonoční beránek nejoblíbenější recepty Školní rok a školní prázdniny v roce 2019/2020Školní rok a školní prázdniny v roce 2019/2020
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Velikonoční nadílka
Soutěžte s námi o 300 skvělých výher
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 02.04. 2020
Dnes má svátek Erika
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Rodina

Bude svatba!

Bude svatba!
15. 03. 2020 Vaše příběhy
Táhlo mi pomalu na 18 let, měla jsem přítele, chodila na střední školu a svět se zdál být v pořádku. Až do doby, kdy jsem najednou začala pociťovat, že přítel nebude ten pravý pro život. Nebyl. Viděla  …více»

Tátové nepláčou. Nebo ano?

Tátové nepláčou. Nebo ano?
14. 03. 2020 Manželství
Smrt obrátí svět vzhůru nohama všem, i tátům, od kterých společnost vyžaduje rozhodnost, stabilitu, sílu a zajištění rodiny. Mají to muži v přijímání smrti blízkého těžší než  …více»

Už nejsem sám

Už nejsem sám
14. 03. 2020 Vaše příběhy
Se svou ženou jsem se seznámil docela pozdě, až po třicátých narozeninách. Já vlastně s ženami začal obecně dost pozdě. Ještě ve dvaceti jsem měl spoustu koníčků a zálib a na to, že ženy existují,  …více»

Pomsta jedné slonice

Pomsta jedné slonice
13. 03. 2020 Vaše příběhy
Svého budoucího manžela jsem potkala už na střední škole. To jsme ještě nevěděli, že se z nás stanou jednou manželé. Byli jsme kamarádi několik let, a až pak přeskočila jiskřička lásky, a byl z toho n  …více»

Mladí versus staří

Mladí versus staří
12. 03. 2020 Vaše příběhy
K tomuto zamyšlení mě přivedl článek, který jsem si dneska přečetla na internetu, babička se dost často stará o 9letého vnuka, kterého podle jejích slov nezvládá ona ani jeho rodiče. Jednou za ní  …více»
 

Koronavirus mě připravil o lásku

Koronavirus mě připravil o lásku
11. 03. 2020 Vaše příběhy
Když mi zemřel můj milovaný manžel, byly děti ještě malé. Pro celou naši rodinu to byla krutá rána, která se nikdy nezacelí. Dlouho jsem vedle sebe nechtěla jiného muže. Neuměla jsem si představit,  …více»

Slovenská pohodová dovolená

Slovenská pohodová dovolená
8. 03. 2020 Vaše příběhy
Vloni se mi poštěstilo jet s děvčaty z klubu seniorů do Slovenské vesničky blízko termálních lázní Dudince. Měly jsme týden s plnou penzí, s procedurami a také s výlety. Jelikož nás vše nadchlo  …více»

Mé seznamování, Jan

Mé seznamování, Jan
7. 03. 2020 Vaše příběhy
Jednoho večera jsem opět usedla k počítači a najela na seznamku, kde jsem registrovaná. Po pár vesměs šílených zážitcích znovu zvítězila touha po tom nebýt sama před strachem z možného nebezpečí  …více»

Správné sezení u stolu aneb jak předcházet problémům se zády zejména u dětí?

Správné sezení u stolu aneb jak předcházet problémům se zády zejména u dětí?
6. 03. 2020 Výchova
Všichni víme, kolik ortopedických problémů může přinést nesprávná pozice těla, ale umíme včas budovat správné návyky i u našich ratolestí? Zjistěte, kdy začít, a jak by mělo správné sezení vypadat  …více»

Marketing strachu. Senioři jsou trvale vystaveni dezinformacím

Marketing strachu. Senioři jsou trvale vystaveni dezinformacím
4. 03. 2020 Zajímavosti
Rok od roku přibývá uživatelů internetu v seniorském věku. A s počtem se mění i jejich činnost. Internet čím dál častěji začínají používat k zábavě. Sledují videa, poslouchají hudbu, mají účty  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !

Pomlázka