Květina Vánoc - Vánoční hvězdaKvětina Vánoc - Vánoční hvězda Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna? Soutěž o NEJ… vánoční cukroví - VÝHERCISoutěž o NEJ… vánoční cukroví - VÝHERCI Velký roční horoskop na rok 2017Velký roční horoskop na rok 2017
Chytrá Žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 20.01. 2017
Dnes má svátek Ilona
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Rodina

Šálek plný vášně

Šálek plný vášně
12. 01. 2017 Zajímavosti
V podzimních měsících se povětšinou rádi zahřejeme šálkem horkého čaje. Obyčejná klasika v podobě černého či zeleného čaje nám však může připadat trochu nudná a rádi sáhneme po nějakých výraznějších  …více»

Mrazivá cesta za přáteli

Mrazivá cesta za přáteli
12. 01. 2017 Vaše příběhy
V mrazech, které nyní panují, jsem se vydala s kamarádem navštívit naše společné známé. Koupili jsme lahvinku a jeli do sousedního města, kde naši přátelé bydlí. Sotva jsme přijeli na autobusové  …více»

Rok 2017: Ve financích se bude zdražovat

Rok 2017: Ve financích se bude zdražovat
11. 01. 2017 Finance
Rok 2016 přinesl do oblasti financí hotovou legislativní smršť. Zákonodárci se činili zejména koncem roku, kdy úderem prosince začaly platit dva velké zákony. Jeden zdražil hypotéky, druhý reguluje  …více»

Plavecký výcvik

Plavecký výcvik
10. 01. 2017 Vaše příběhy
V současné době skoro všechny děti prvního stupně základní školy navštěvují v rámci hodin tělesné výchovy kurzy plavání. Je to tím, že plavecké bazény jsou už ve všech větších městech a také proto,  …více»

Jak překonat u dětí strach z vody

Jak překonat u dětí strach z vody
10. 01. 2017 Výchova
Nejčastější příčinou, proč děti odmítají kontakt s vodou, je jejich špatná životní zkušenost. V takovém případě je především nutné získat zpátky jejich důvěru k vodnímu prostředí. Chce to hlavně klid,  …více»
 

Jak ideálně financovat auto a na co nezapomenout?

Jak ideálně financovat auto a na co nezapomenout?
10. 01. 2017 Finance
Rádi byste si s novým rokem pořídili i nový vůz, ale stále váháte? Nechcete výrazně zatížit rodinný rozpočet, případně řešíte nedostatek hotovosti? Obavy mohou jít stranou díky značkovému financování  …více»

Absurdity života

Absurdity života
10. 01. 2017 Vaše příběhy
Procházela jsem se městem, měla jsem volný den. Když jsem míjela stánek s gofry, zarazila mě cedulka za okýnkem. Stálo na ní: „KLEPEJTE!“ No, a tak jsem se zastavila a poslušně klepala na okýnko. Za  …více»

Diamantové houby

Diamantové houby
8. 01. 2017 Vaše příběhy
Od doby, kdy se tento příběh stal, už uplynulo hodně vody v potůčku, který teče kolem chaty v malebném údolí Nízkých Tater, kam jsme jezdili na dovolenou každý rok. Tato chata patřila manželovým  …více»

Náš nový mazlík

Náš nový mazlík
8. 01. 2017 Vaše příběhy
Ťapka zní spíše pro fenečku než pro pejska, ale jméno se nám pro našeho tvorečka hodilo. S našim prvním Ťapkou jsem vyrůstala. Naši si pejska pořídili, když jsme byly se sestrou hodně malé, takže si  …více»

Pocta kamarádce

Pocta kamarádce
8. 01. 2017 Vaše příběhy
Tento můj příběh patří nejstatečnější ženě, kterou jsem měla čest ve svém životě poznat. Neletěla v kosmické lodi do vesmíru, neobjevila žádný nový prvek, ani vynález, neslezla nejvyšší horu světa,  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !