Ostružiny - pro pochutnání i zdravíOstružiny - pro pochutnání i zdraví Léto - čas jahodLéto - čas jahod Čas malinČas malin Borůvky - víte o nich všechno?Borůvky - víte o nich všechno?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 13.07. 2020
Dnes má svátek Markéta
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Rodina

Jsem frustrovaná?

Jsem frustrovaná?
28. 06. 2020 Vaše příběhy
K této úvaze mě inspirovala událost z nedávné doby. Velmi populární moderátor a herec (v ČR a SR) v jednom oblíbeném slovenském pořadu „poškrabkal“ maskérku po zadku. Když to začali kolegové  …více»

Malá víla

Malá víla
28. 06. 2020 Vaše příběhy
Konečně je pátek, před sebou mám dva dny zaslouženého volna. Sobota, na kterou tak dlouho čekám. Zajedu si na chalupu, starosti běžných dnů nechám ve městě. Po dlouhé době to vypadalo na krásný  …více»

Někdo zhodnotí i to, co má malou cenu, a udělá z toho poklad

Někdo zhodnotí i to, co má malou cenu, a udělá z toho poklad
28. 06. 2020 Vaše příběhy
Mezi mými známými je také kamarádka Radka a nedaleko bydlící Milan. Zatímco Radky si vážím a obdivuji ji, o Milanovi by se dal říci opak. Oba jsou ve stejném věku. Radka se vdávala velmi mladá, ještě  …více»

Procházka do dětství

Procházka do dětství
27. 06. 2020 Vaše příběhy
Odpoledne jsem šla se svým pejskem na procházku. Bylo krásné počasí a já se procházela mezi domy sídliště, když jsem uviděla tři hrající si děti.  …více»

Velký návrat do školních lavic? Děti by o 2 roky prázdnin nestály!

Velký návrat do školních lavic? Děti by o 2 roky prázdnin nestály!
25. 06. 2020 Zajímavosti
V červnu se základní školy otevřely také pro II. stupně, což navazuje na postupné rozvolňování vládních opatření. Ty byly z kraje března zavedeny, aby omezily šíření epidemie koronaviru. Zatímco žáci  …více»
 

Pexeso trénuje mozek

Pexeso trénuje mozek
25. 06. 2020 Zajímavosti
Pexeso je jedna z vůbec nejznámějších her na světě, u nás extrémně rozšířené. Člověk ho koupí nejen, že v každé hračkárně, ale pomalu i v každém papírnictví. Ano, dá se to tak říci. Další omyl podobně  …více»

Co neříkat dospívající dceři

Co neříkat dospívající dceři
23. 06. 2020 Výchova
Na sebedůvěru dětí mají od počátku zásadní vliv matka s otcem. To, jakým způsobem s potomky komunikují má podstatný vliv na utváření dětských osobností a důvěry v sebe sama. Většinu z toho se rodiče  …více»

Ponožka

Ponožka
21. 06. 2020 Vaše příběhy
Dnešní doba nepřeje vztahům, práci a ani ekonomické situaci rodiny. Mnoho firem skončilo svou činnost v důsledku pandemie, která ovládla celý svět. O práci přišlo mnoho mých známých, nebo se ocitli  …více»

Kamarádi

Kamarádi
20. 06. 2020 Vaše příběhy
Kdysi jsem měla kamaráda Viktora. Po rozvodu jsem se s ním seznámila na návštěvě u kamarádky, která bydlela v sousedním městě. Viktor byl její bratranec a byl o deset let mladší, než jsem já. Já tehdy  …více»

Les dětem prospívá víc, než jste možná tušili

Les dětem prospívá víc, než jste možná tušili
17. 06. 2020 Výchova
Čím to je, že se po procházce lesem cítíme tak dobře? Může za to hlavně ionizovaný vzduch a také fytoncidy – „rostlinná antibiotika“. Les nás dokáže zklidnit i nabít energií. Zároveň poslouží jako  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !