Novoroční předsevzetíNovoroční předsevzetí 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Velký roční horoskop na rok 2018Velký roční horoskop na rok 2018 Je naše dítě zralé na vstup do školy?Je naše dítě zralé na vstup do školy?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 21.01. 2018
Dnes má svátek Běla
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Rodina

Projeli jsme celý svět

Projeli jsme celý svět
30. 12. 2017 Vaše příběhy
Jednu letní sobotu se nám podařil pěkný kousek :-) a my máme neskutečný zážitek na celý život. Projeli jsme celý svět, a to nám stačilo odjet jen 40 km do městečka na Plzeňsku, které se jmenuje Plasy  …více»

Chraňte svého pejska v mrazivém počasí

Chraňte svého pejska v mrazivém počasí
29. 12. 2017 Zvířátka
Když udeří mrazy, neměli bychom více chránit nejen sebe, ale i naše čtyřnohé kamarády, především ty, kteří jsou ve venkovní boudě a jimž mohou mrazy či osolené chodníky přinášet mnoho starostí. Aby  …více»

Návrat vlků do naší přírody po více než 150 letech

Návrat vlků do naší přírody po více než 150 letech
28. 12. 2017 Zvířátka
Do střední Evropy se vrací vlčí vytí. Pojďme se vydat na procházku po německé Lužici, české Šumavě a Kokořínsku a moravských Beskydech. Vlk v Německu byl vyhuben v roce 1904. Ještě před několika lety  …více»

Máma na živnosťák: mateřskou je třeba včas naplánovat

Máma na živnosťák: mateřskou je třeba včas naplánovat
27. 12. 2017 Finance
Každý pátý Čech starší 15 let vlastní živnostenské oprávnění. Třetinu všech živnostníků v České republice tvoří ženy. Otázka, jak zvládnout podnikání a mateřství současně, je proto stále palčivější.  …více»

Mobilová máma

Mobilová máma
27. 12. 2017 Vaše příběhy
Je podzim, bacily útočí na lidi ze všech stran, někdo se jim ubrání, někdo méně. A tak i já jsem včera musela syna odvézt k dětskému lékaři. K mé radosti jsme přišli do čekárny, kde to vypadalo, že  …více»
 

Zimní děs

Zimní děs
26. 12. 2017 Vaše příběhy
Jela jsem k prarodičům společně s naším psem Benjim a jela jsem autobusem. Dříve jsem chodila pěšky, cesta není tak moc dlouhá a během hodiny jsem byla vždy u nich doma a pochutnávala si na kafíčku.  …více»

Seznamky - věčné téma

Seznamky - věčné téma
25. 12. 2017 Vaše příběhy
Už nějakou dobu se snažím seznámit. Hledám vážnou známost, jsem už ve středním věku. Nejsem bohužel ten typ ženy, za kterou se muži otáčí a sami ji balí. Prostě jsem spíš taková ta šedá myš. Žádná  …více»

Jak naučit dítě správně a bezpečně bruslit

Jak naučit dítě správně a bezpečně bruslit
24. 12. 2017 Výchova
Bruslení je jedna z nejzábavnějších zimních aktivit, po které touží už malé děti. Zjišťovali jsme, kdy je vhodné s výukou na ledě začít, jakou výbavu pořídit a co udělat pro to, aby se děti  …více»

Sen, představa a skutečnost

Sen, představa a skutečnost
24. 12. 2017 Vaše příběhy
Naivita i mladická nerozvážnost mých devatenácti let určily zcela přesně rovnici další části života čerstvé absolventky gymnázia. Mateřství = sňatek + nástup do zaměstnání. Tímto zjištěním se zcela  …více»

Potraviny, které mohou vašemu psovi vážně ublížit

Potraviny, které mohou vašemu psovi vážně ublížit
23. 12. 2017 Zvířátka
Přichází období Vánoc, které je také obdobím, kdy více pečeme či vaříme. V kuchyni máme spoustu potravin, které máme rádi, ale pro naše čtyřnohé kamarády mohou být velmi nebezpečné. Pejsci umějí  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Potřebujete stylová a pohodlná křesla do pracovny? Vyberte si kvalitní kancelářské židle Hawaj.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  ? Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !