5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout  	Robinsonův ostrov - pravidla soutěže Robinsonův ostrov - pravidla soutěže Velký roční horoskop na rok 2017Velký roční horoskop na rok 2017 Jarní prázdniny 2017 - termínyJarní prázdniny 2017 - termíny
Chytrá Žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 19.02. 2017
Dnes má svátek Patrik
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Rodina

Naši zvířecí miláčci

Naši zvířecí miláčci
12. 02. 2017 Vaše příběhy
Jako dítě jsem vyrůstala na vesnici a kolem mě bylo plno domácích zvířat. Babička měla kravičku, kozu a prasátko. Samozřejmostí byly slepice, husy a králíci. Jako hlídače jsme měli psa, ale mým  …více»

S tchyní na kordy

S tchyní na kordy
12. 02. 2017 Vaše příběhy
Za svůj život jsem se setkala s mnoha „cizími“ tchyněmi. Některé byly dračice, co své nevěstě neodpustily vůbec nic a další zase andělé, kteří partnerku svého syna velebili do nebe a všemožně jí  …více»

Babičko, vyprávěj

Babičko, vyprávěj
11. 02. 2017 Vaše příběhy
Asi všichni jsme měli jako děti rádi, když naše babička začala vzpomínat na své mládí a dětství. Všechny příběhy, které vyprávěla, se nám zdály neobyčejné, ale přitom velmi blízké, protože je zažila  …více»

Jak pečovat o psy a kočky v zimním období

Jak pečovat o psy a kočky v zimním období
9. 02. 2017 Zvířátka
V zimě, kdy mrzne, fouká studený vítr a ulice jsou posypané solí, nastává období, kdy musíme péči o naše zvířata přizpůsobit, aby studené období v klidu a bez problémů zvládla. Specifický přístup  …více»

Sedm rad od dětí, jak být šťastný

Sedm rad od dětí, jak být šťastný
8. 02. 2017 Zajímavosti
Hledáte do nového roku recept na štěstí? Zeptejte se dětí! Mají totiž hned jasno. Linka bezpečí si nechala poradit od 500 malých hlav, jak být šťastný. Jednoduchost a hloubka jejich odpovědí vás  …více»
 

Záchrana v pravou chvíli

Záchrana v pravou chvíli
7. 02. 2017 Vaše příběhy
Mám vnučku Katku. V šestnácti letech poznala svou první lásku, Davida. Moc jsem jí její lásku přála a Katka se mi také začala svěřovat s prvními dojmy zamilované dívky. Vlastně jsem ani nevěděla  …více»

Putování po Svaté zemi

Putování po Svaté zemi
7. 02. 2017 Vaše příběhy
Začala bych citátem z knihy Paula Ferinniho Bezpodmínečná láska: „Nemůžete zažít zázrak, pokud jej nechcete přijmout“. Já na zázraky věřím, jen jsem někdy skeptická k tomu, zda se opravdu stanou,  …více»

Dopřejte v zimě svému tělu vitamíny a minerály z přírodních zdrojů

Dopřejte v zimě svému tělu vitamíny a minerály z přírodních zdrojů
6. 02. 2017 Zajímavosti
Zima je v plném proudu a tak rozhodně není od věci podpořit organismus pořádnou dávkou vitamínů a prospěšných látek. Nejlepší jsou samozřejmě ty přírodní a tak jich spoustu najdeme v ovoci, zelenině  …více»

Kdy se vyplatí investovat do lyžařského vybavení

Kdy se vyplatí investovat do lyžařského vybavení
5. 02. 2017 Zajímavosti
Přemýšlíte, zda investovat do nákupu lyžařského vybavení pro vás nebo vaše děti, nebo zda je lepší si jej půjčit? Následující rady a faktory vám mohou pomoci v rozhodování. Pořízení nové výbavy  …více»

Smutný kamarádčin příběh mýma očima

Smutný kamarádčin příběh mýma očima
5. 02. 2017 Vaše příběhy
Bydlím společně s mamkou a nejmladším bratrem. Společně s námi žije ještě mámin přítel a můj přítel. Možná se vám to bude zdát divné, ale jinak to u nás nejde, i když si s přítelem přejeme vlastní  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !