Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna? Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Květina Vánoc - Vánoční hvězdaKvětina Vánoc - Vánoční hvězda Nejoblíbenější VÁNOČNÍ KOLEDYNejoblíbenější VÁNOČNÍ KOLEDY
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Vánoční strom
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 13.12. 2018
Dnes má svátek Lucie
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Rodina

Kouření škodí nejen zdraví

Kouření škodí nejen zdraví
4. 12. 2018 Vaše příběhy
V práci jsem byla teprve rok, když k nám nastoupila Alice. Byla jsem dosud služebně nejmladší zaměstnanec malé firmy, která vyráběla lékařské operační sety. Práce to byla náročná, ale zajímavá a jistě  …více»

Psí hrdina

Psí hrdina
3. 12. 2018 Vaše příběhy
Mám neteř. Dcera mé sestry, Lucie, se narodila se srdeční vadou. Krásné miminko muselo být operováno ihned po svém narození, aby vůbec přežilo. A nejednalo se o operaci jedinou. Pro svou nemoc byla  …více»

Sen s vůní dětství

Sen s vůní dětství
2. 12. 2018 Vaše příběhy
Včera jsem měla sen. Sen o nakupování. To asi proto, že se kvapem blíží Vánoce a mě jako hospodyni čeká předvánoční nakupování. Mám z toho vždy husí kůži. Nejen, že mě trápí, kolik to bude zase stát,  …více»

Andrea

Andrea
1. 12. 2018 Vaše příběhy
Mám kamarádku Martu. Marta je už v důchodu. Má dva syny, stýká se ale pouze s jedním. Ten starší ji stál mnoho nervů. Už když byl v pubertě, často ho vodila domů policie. Začal krást po obchodech,  …více»

Haba, mastimasti, soli

Haba, mastimasti, soli
1. 12. 2018 Vaše příběhy
Tak takhle jsem se - údajně - dožadoval chleba, silně namazaného - viz zdvojené „masti“ a posoleného. Bylo to v době předválečné, můj jazyk nebyl dostatečně vytříbený. V období, kdy mne nacházeli  …více»
 

Babííí, jak jsi přišla na svět?

Babííí, jak jsi přišla na svět?
30. 11. 2018 Vaše příběhy
Měli jsme narozeninovou oslavu a velkou radost mi udělala moje 13letá vnučka, která sepsala „pohádkový příběh“, tak jak jsem jim to vyprávěla. Měla jsem v očích slzy dojetím, jak si to zapamatovala.  …více»

Odměna za práci

Odměna za práci
29. 11. 2018 Vaše příběhy
Mívala jsem ráda pana Kopečka. Ne jako muže, ale jako člověka. Byl to nejdříve můj soused. Žil se svou ženou v panelákovém bytě. Společně měli dvě děti. Pan Kopeček pracoval na šachtě. Těžce dřel, aby  …více»

Svou lásku jsem našla na horách

Svou lásku jsem našla na horách
25. 11. 2018 Vaše příběhy
Můj příběh se stal před mnoha lety. Tehdy jsem byla mladá holka, čerstvě po maturitě. S dřívějšími spolužačkami jsme se rozhodly poslední prázdniny před nástupem do zaměstnání strávit na horách  …více»

Vysněná dovolená v Řecku

Vysněná dovolená v Řecku
24. 11. 2018 Vaše příběhy
Letos jsem se na dovolenou vydala se svou kolegyní z práce, Martou. Můj i Martin manžel byli totiž pracovně hodně vytíženi a nemohli si v létě vzít dovolenou. Já si dlouho přála poznat Řecko a můj muž  …více»

5 tipů, jak zvládnout školu, když jeden rodič chybí

5 tipů, jak zvládnout školu, když jeden rodič chybí
22. 11. 2018 Výchova
Nový školní rok má za sebou první dva měsíce a děti se v lavicích už zabydlely. Pro mnohé z nich však náročné období právě začalo, především v případě, že žijí jen s jedním z rodičů. Samoživitelé  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !