Robinsonův ostrov - pravidla pro rok 2018Robinsonův ostrov - pravidla pro rok 2018 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Jak vybírat sluneční brýleJak vybírat sluneční brýle Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 21.04. 2018
Dnes má svátek Alexandra
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Rodina

Úřední jednání

Úřední jednání
25. 03. 2018 Vaše příběhy
Nemám ráda běhání po úřadech. Ač mám sama ekonomické vzdělání, přímo nenávidím papírování, vyřizování nejrůznějších žádostí či jiné obíhání úřadů. Už jen proto, že vyplňování je víc a víc složité,  …více»

Půjčím si?

Půjčím si?
24. 03. 2018 Vaše příběhy
V televizi, v rozhlase, v novinách a všude vidíme, slyšíme a čteme, jak naše ekonomika roste, jak klesá nezaměstnanost, jak roste naše životní úroveň. Jak je tedy možné, že tolik lidí je zadluženo  …více»

Slivovice

Slivovice
24. 03. 2018 Vaše příběhy
Dostala jsem od známých, kteří se právě vrátili z jižní Moravy, litr Slivovice. Jsem abstinent a alkohol nepiju. Přesto, darovanému koni se nemá na zuby koukat, jsem dárek přijala. Ostatně, Slivovice  …více»

Nakonec vše dobře dopadlo

Nakonec vše dobře dopadlo
23. 03. 2018 Vaše příběhy
Tento příběh mi vypravovala kolegyně v práci. Její syn Petr s přítelkyní Janou jeli na výlet do Vídně. Celý den proběhl tak, jak si naplánovali. Prohlídka města, návštěva památek a nákup suvenýrů na  …více»

Trampoty psí útěkářky

Trampoty psí útěkářky
23. 03. 2018 Vaše příběhy
Před časem jsem šla na procházku se svým psem. Když už jsme se chtěli vrátit domů, cestou lesoparkem v našem městě, Ben zpozoroval osamělou fenku. Měla na krku obojek, ale pán jí chyběl. Hárající  …více»
 

Kamarádka z Ruska

Kamarádka z Ruska
18. 03. 2018 Vaše příběhy
Když jsem byla ještě slečna školou povinná, ve škole jsme si v rámci tzv. družby se Sovětským svazem dopisovali se školáky z tehdejšího SSSR. Oživili jsme si tak tehdy povinnou ruštinu a seznámili  …více»

Jak dobře uchránit pejska před mrazem

Jak dobře uchránit pejska před mrazem
17. 03. 2018 Zvířátka
Mrazivé počasí přináší pro naše čtyřnohé miláčky nejen zábavu v podobě hrátek ve sněhu, ale také problémy, které s chladným obdobím přibývají, a to je posypová sůl, mráz ohrožující zdraví nebo  …více»

Smutný konec roku

Smutný konec roku
17. 03. 2018 Vaše příběhy
Na konci roku jsem měla spoustu práce. V zaměstnání si řada mých kolegyň vybrala dovolenou, nebo předstíraly nemoc a odešly na nemocenskou. My ostatní jsme to táhly i za ně. Denně jsem zůstávala  …více»

Co dělat, aby vás dědictví nezruinovalo

Co dělat, aby vás dědictví nezruinovalo
14. 03. 2018 Finance
Zanechal vám strýc cennou sbírku mincí nebo drahé starožitné obrazy, ale ještě před smrtí se stihl neuváženě zadlužit? Víte, že nově dědíte po zemřelém nejen jeho majetek, ale i všechny jeho dluhy?  …více»

Příznaky a prevence torze žaludku u psů

Příznaky a prevence torze žaludku u psů
13. 03. 2018 Zvířátka
Jedním z nejzávažnějších zdravotních nebezpečí u psů je torze žaludku neboli přetočení či jeho zauzlení. Postihuje především starší a velké psy a psí plemena, která mají hluboké hrudní koše jako je  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  ? Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !