Školní rok a školní prázdniny v roce 2019/2020Školní rok a školní prázdniny v roce 2019/2020 Novoroční předsevzetíNovoroční předsevzetí Novoroční předsevzetíNovoroční předsevzetí 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 18.01. 2020
Dnes má svátek Vladislav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Rodina

Má cesta vlakem

Má cesta vlakem
26. 12. 2019 Vaše příběhy
Cestovala jsem vlakem za rodinou. Nastoupila jsem a hledala si místo. Hned u vchodu do vagónu jsem si všimla invalidního vozíku a na něm starého muže. Sedla jsem si hned přes uličku. Po celou cestu  …více»

Hranice intimity – kam už dítě nepustit a kam mu také nevstupovat

Hranice intimity – kam už dítě nepustit a kam mu také nevstupovat
26. 12. 2019 Výchova
Výchova dětí je krásná, ale těžká práce. Být dobrým rodičem je jedna z nejsložitějších životních profesí. Neexistují na to žádné vysoké školy, a tak je často s narozením prvního potomka výchova jeden  …více»

5 rad, jak zklidnit děti nejen o Vánocích

5 rad, jak zklidnit děti nejen o Vánocích
25. 12. 2019 Výchova
Některé situace vyvedou děti natolik z míry, že najednou neví, kudy kam, a my zas nevíme, co s nimi. V takových chvílích se hodí praktické rady těch, kteří už podobnými situacemi prošli, a zvládli  …více»

Tipy, jak udělat z vánoční fotky nezapomenutelnou

Tipy, jak udělat z vánoční fotky nezapomenutelnou
24. 12. 2019 Zajímavosti
Vánoce jsou opět tady. Stromeček ozdobený, všude svítí světýlka a dárky čekají na své majitele. Chcete si tuto vzpomínku uchovat kromě paměti i v albu, ale vaše fotky ze Štědrého dne často nestojí za  …více»

První pomoc psa: Uměli byste zachránit psí život?

První pomoc psa: Uměli byste zachránit psí život?
24. 12. 2019 Zvířátka
Vemte svého čtyřnohého kamaráda na kurzy první pomoci pro psy a naučte se, co dělat v krizových situacích. Víte, co obnáší psí první pomoc? Uvědomili jste si, že pokud se váš pes zraní, nikdo jiný  …více»
 

1990 prosinec - moje první Paříž

1990 prosinec  - moje první Paříž
24. 12. 2019 Vaše příběhy
Tak, a teď už jsem konečně mohla, bez několika dříve nezbytných a důležitých papírů s razítky, do vytoužené Paříže. Protože na tzv. Fondu kulturních potřeb odborářům z podniku, kde pracoval manžel  …více»

Zázrak na hubnutí

Zázrak na hubnutí
23. 12. 2019 Vaše příběhy
Bývala jsem docela štíhlé a pohledné děvče. Rok se s rokem sešel, kilečko přibylo ke kilečku, a já zjistila, že své oblíbené svršky dávno neobleču. Sport miluji stále, ale s přibývajícím věkem, kdy  …více»

Máma měla pravdu

Máma měla pravdu
22. 12. 2019 Vaše příběhy
S Monikou jsem se seznámil na jedné zábavě. Studoval jsem tehdy průmyslovku a ona střední zdravotnickou školu. Rozuměli jsme si, a tak jsme se začali navštěvovat, chodit na výlety i další zábavy  …více»

Víra v neexistenci lidského bytí

Víra v neexistenci lidského bytí
21. 12. 2019 Vaše příběhy
Radka jsem poznala na přednášce. Vedla jsem tehdy kurz, který souvisel s mou prací, a pořádala veřejnou přednášku. Strašně jsem se styděla. Zdálo se, že ze mě nespouští oči. A pak se mě opakovaně  …více»

Třešně, melouny i citrony. Proč se na hracích automatech točí ovoce?

Třešně, melouny i citrony. Proč se na hracích automatech točí ovoce?
20. 12. 2019 Zajímavosti
Výherní nebo hrací automat viděl v životě každý. Přemýšleli jste však někdy nad tím, proč se na válcích těchto přístrojů točí symboly ovoce? A proč pouze pár vybraných druhů ovoce a jiné minimálně  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Přehledné srovnání bankovních i nebankovních půjček online na Usetreno.czNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !