Soutěž o NEJ… vánoční cukroví - VÝHERCISoutěž o NEJ… vánoční cukroví - VÝHERCI Květina Vánoc - Vánoční hvězdaKvětina Vánoc - Vánoční hvězda Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna? Velký roční horoskop na rok 2017Velký roční horoskop na rok 2017
Chytrá Žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 19.01. 2017
Dnes má svátek Doubravka
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Rodina

Pohádková proměna mého syna

Pohádková proměna mého syna
7. 01. 2017 Vaše příběhy
Když byl mému synovi Vítkovi pouhý rok, jeho otec podlehl rakovině. Musela jsem svého syna vychovávat sama. Bylo to velmi těžké období. Chtěla jsem, aby můj syn nestrádal a měl vše, co mají ostatní  …více»

Populární desková hra Labyrinth slaví 30 let

Populární desková hra Labyrinth slaví 30 let
6. 01. 2017 Zajímavosti
Labyrinth, jedna z nejúspěšnějších deskových her, ve které je úkolem každého hráče jako první najít v labyrintu cestu k jednotlivým pokladům, slaví 30 let od uvedení na trh. Za dobu své existence si  …více»

Jak se zajistit na důchod? Tipy, kterých se držet

Jak se zajistit na důchod? Tipy, kterých se držet
5. 01. 2017 Finance
Výzkumy potvrzují, že lidé dlouhodobě berou zabezpečení na důchod na lehkou váhu. Obecně rozšířeným mýtem je, že finanční svoboda je jen pro bohaté. Ale je to omyl. Všichni totiž máme k dispozici  …více»

Podléhá odvodům zdravotního pojištění také to, když si přivydělávám prodejem na internetu?

Podléhá odvodům zdravotního pojištění také to, když si přivydělávám prodejem na internetu?
5. 01. 2017 Finance
OTÁZKA TÝDNE: Podléhá odvodům zdravotního pojištění také to, když si přivydělávám prodejem na internetu? Jsem na mateřské dovolené a prodávám přes on-line bazary oblečení.  …více»

Mléková polévka aneb Jak jsem se obětovala

Mléková polévka aneb Jak jsem se obětovala
4. 01. 2017 Vaše příběhy
Obětavost vnímám jako kladnou vlastnost, jen je asi zapotřebí hlídat si hranici, kdy obětavost jedněch začnou druzí zneužívat. Naštěstí extrémní případ obětavosti ze svého okolí neznám, tak  …více»
 

Řetězec zla

Řetězec zla
3. 01. 2017 Vaše příběhy
Vdala jsem se a svému manželovi porodila dceru. Martinka byla krásné zdravé miminko a naše manželství mohlo být stejně krásné, nebýt manželova vřelého vztahu k alkoholu. Díky tomuto vztahu jsem ale  …více»

Práva cestujících

Práva cestujících
2. 01. 2017 Zajímavosti
Dnes opět jsem cestou z práce zůstala stát v hale nádraží a bezmocně hleděla na tabuli, kde postupně naskakovalo stále větší a větší zpoždění. Cesta místo deseti minut ve výsledku trvala hodinu a půl  …více»

Sláva zlodějům

Sláva zlodějům
2. 01. 2017 Vaše příběhy
Příhoda, o které píšu, se stala před mnoha lety. Bylo to těsně po mé maturitní zkoušce a já si vychutnávala své poslední prázdniny. Ten den jsem se rozhodla navštívit svou spolužačku ze střední školy  …více»

Psí máma

Psí máma
1. 01. 2017 Vaše příběhy
Vídala jsem ji na sídlišti. Chodila kolem domů, hladila psy… Znala je snad všechny jménem. Vídala jsem ji každý den, když jsem venčila svého čtyřnožce. Postupně jsem se dozvídala, že není ani tak  …více»

Jak finančně zvládnout nákupy do školy

Jak finančně zvládnout nákupy do školy
31. 12. 2016 Finance
Začátek školního roku je pro mnohé rodiče strašákem už pár měsíců předem. Ne vždy se podaří zajistit potřebnou finanční rezervu, nebo se vyskytnou nečekané výdaje, a tak s příchodem prvního září  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !