Jak a proč posilovat svaly pánevního dnaJak a proč posilovat svaly pánevního dna Jak vybírat sluneční brýleJak vybírat sluneční brýle Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty
Chytrá Žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 23.05. 2017
Dnes má svátek Vladimír
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Rodina

O tom, jak člověk někdy najde smysl v tom, co nehledal

O tom, jak člověk někdy najde smysl v tom, co nehledal
1. 05. 2017 Vaše příběhy
Vždy jsem se dobře učila. Na základní škole jsem měla samé jedničky bez učení, na střední jsem měla vždy vyznamenání bez toho, abych nad učebnicí strávila víc, než deset minut denně. Po střední škole  …více»

Vyrob si sama: Čarodějku z papíru

Vyrob si sama: Čarodějku z papíru
29. 04. 2017 Vyrob si sama
Tvoříte rádi s dětmi? Tady máte jednoduchý nápad na výrobu čarodějky aneb Čarodějka 3x jinak. ČARODĚJKA Z TVRDÉHO PAPÍRU: Na tuto čarodějku je potřeba jen trochu nadšení a barevné pastelky či fixy  …více»

Jedno velké dilema

Jedno velké dilema
29. 04. 2017 Vaše příběhy
Ráno jsem se podívala do zrcadla a zjistila, že mám oteklou tvář. Nic mne nebolelo. Napadlo mne, že to bude souviset s ulomeným zubem. Zůstal mi v dásni jen kořen, ale vzhledem k tomu, že mne to  …více»

Srdeční záležitost

Srdeční záležitost
29. 04. 2017 Vaše příběhy
Když se nám narodilo první dítě, dcerka Kateřinka, teprve jsem zjistila, že manžel, s kterým jsem už tři roky žila v manželském svazku, byl jako dítě tak nemocný. U Katušky byla zjištěna těžká srdeční  …více»

Vyrob si sama: Masku čarodějky

Vyrob si sama: Masku čarodějky
28. 04. 2017 Vyrob si sama
Blíží se konec dubna a všichni se těší na příchod května. S tímto obdobím je spojena řada tradicí. Před námi je magická noc z 30. dubna na 1. května. Otvírají se jeskyně s poklady, pálí se čarodějnice  …více»
 

Pan vedoucí

Pan vedoucí
28. 04. 2017 Vaše příběhy
Nebyl to ani měsíc, co jsem pracovala v nové firmě. Když má dosavadní společnost, kde jsem pracovala přes patnáct let jako asistentka ředitelky, ukončila svou činnost, byla jsem zpočátku zoufalá  …více»

Oběť omylu

Oběť omylu
27. 04. 2017 Vaše příběhy
Chtěla jsem si po dlouhé době vyrazit s kamarádkami, ale problém byl v tom, že obě dvě bydlely ve vesnicích. Určitě to má svoje výhody, co se týče hlavně zdraví, ale někdy je to spíše na obtíž. Hlavně  …více»

Víkendový příběh

Víkendový příběh
26. 04. 2017 Vaše příběhy
V tomto období jara jsou příjemné víkendy ve wellness a v saunách. Rozhodli jsme tedy s manželem, že pojedeme na víkend do Rakouska, do Solných lázní Sole Felsen Bad, které jsou v malém pohraničním  …více»

Správný výběr dětského kola a jeho bezpečnost

Správný výběr dětského kola a jeho bezpečnost
25. 04. 2017 Finance
Venku se otepluje a s tím přicházejí i dny, které můžeme trávit s dětmi v přírodě na kole. Aby vaše dítě jízda na kole bavila, musí pro ně být fyziologicky příjemná a hlavně jednoduchá. Správná jízda  …více»

Takový slušný člověk to byl

Takový slušný člověk to byl
25. 04. 2017 Vaše příběhy
Takový slušný člověk to byl. Tolik jsme měli společného. A stačí moment slabosti, malé zaváhání, a jedné rodině slabost jednoho může nadobro zničit život. Může ji rozbít, pohřbít. Vidina něčeho, co se  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !