Školní rok a školní prázdniny v roce 2019/2020Školní rok a školní prázdniny v roce 2019/2020 Slunečná - 23. díl - Svatební pochodSlunečná - 23. díl - Svatební pochod Jak vyfouknout velikonoční vajíčkoJak vyfouknout velikonoční vajíčko Velikonoční beránek nejoblíbenější receptyVelikonoční beránek nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Velikonoční nadílka
Soutěžte s námi o 300 skvělých výher
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 28.03. 2020
Dnes má svátek Soňa
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Rodina

Čokoláda. Populární sladkost i afrodiziakum.

Čokoláda. Populární sladkost i afrodiziakum.
25. 02. 2020 Zajímavosti
Toužíte po pocitu klidu, štěstí a zamilovanosti? Dejte si čokoládu. Čokoláda je obvyklá součást nejrůznějších druhů sladkostí a patří bezesporu k nejpopulárnějším na světě. První čokoládu vyráběli  …více»

Pokroková doba

Pokroková doba
23. 02. 2020 Vaše příběhy
Rozbil se mi počítač. Pustila jsem ho, ale obrazovka zůstala černá, nespustil se, ani nehučel. Byla jsem zoufalá stejně, jako vždy, kdež počítač stávkuje. Mám ho sice asi čtyři roky, ale jsem s ním  …více»

Nezvládnutý rozchod

Nezvládnutý rozchod
22. 02. 2020 Vaše příběhy
Po náročném pracovním dni jsem s chutí usnula. Uprostřed noci mě probudilo vyzvánění telefonu. Neznámé telefonní číslo zvonilo právě tak dlouho, než mě probudilo, a pak telefon utichl. Váhala jsem,  …více»

Martin

Martin
15. 02. 2020 Vaše příběhy
Šla jsem z práce a měla jsem dobrou náladu. Šéfová mě pochválila, byl Mikuláš, předvánoční čas. Stromečky ve městě už svítily. Z reproduktoru na náměstí se linuly písně pojící se k adventu. Bylo mi kr  …více»

Počty někdy nevychází

Počty někdy nevychází
14. 02. 2020 Vaše příběhy
Romana jsem znala ze sousedství. Potkávali jsme se v obchodě, při venčení našich mazlíčků, měl stejně jako já fenku jorkšíra, a pak i na autobusové zastávce. Já jela do naší firmy, kde jsem pracovala  …více»
 

Svatební trendy pro rok 2020: Dlouhý rukáv, lehounký tyl a inspirace folklorem

Svatební trendy pro rok 2020: Dlouhý rukáv, lehounký tyl a inspirace folklorem
11. 02. 2020 Svatba
Sotva skončila jedna svatební sezóna, už se nezadržitelně blíží další. Moderní nevěsty si velmi dobře uvědomují, že plánování dokonalého dne D zabere nemalé množství času, a proto si své vysněné  …více»

Jaká je doba platnosti lékařských předpisů?

Jaká je doba platnosti lékařských předpisů?
7. 02. 2020 Zajímavosti
Nejkratší dobu – jen jeden den – stále platí recept vystavený lékařskou pohotovostní službou nebo pohotovostní službou v oboru zubního lékařství. Na něj si léky musíte vyzvednout nejdéle do konce  …více»

Jarek

Jarek
4. 02. 2020 Vaše příběhy
V práci jsme měli kolegu, Jarka. Když jsem do zaměstnání před dvěma lety nastoupila, brala jsem Jarka jako příjemného muže. Byl ochotný pomoci, choval se galantně. Po několika týdnech mi nemohlo unikn  …více»

Slečna na hlídání

Slečna na hlídání
2. 02. 2020 Vaše příběhy
Na své první vnouče jsem se těšila tak, jako každá babička. Když se má dcera Lenka dozvěděla, že je těhotná, měli jsme z toho všichni radost. Zdálo se, že radost má i Lenčin přítel Martin. Začala se  …více»

Půjčka do výplaty bez zbytečných otázek je k mání ještě dnes

Půjčka do výplaty bez zbytečných otázek je k mání ještě dnes
1. 02. 2020 Finance
Mohou přijít nečekané potíže, výdaje, které nejsou oblíbeným hostem, ale bohužel je musíte vzít na vědomí a začít neprodleně řešit. Stejně tak si ale můžete pomoci elegantním řešením přesně na míru  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !