Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Čas malinČas malin Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty
Chytrá Žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 18.08. 2017
Dnes má svátek Helena
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Rodina

Zaběhlý pejsek

Zaběhlý pejsek
29. 07. 2017 Vaše příběhy
Jednoho dne, když jsme vezli syna do školky, tak jsem viděla ráno běhat pejska po vsi. Když jsme se asi po 10 minutách vrátili ze školky, pejsek byl u nás na dvoře. Pak jsem obešla všechny lidi u nás  …více»

Ztratila se maminka

Ztratila se maminka
29. 07. 2017 Vaše příběhy
Má maminka nikdy nepila alkohol. Říkala, že jí nechutná, a tak jsme neviděli maminku na žádné oslavě užívat tuto „lehkou drogu“, jak říkají lékaři. Ani poslední den v roce, na Silvestra, maminka  …více»

Nevychovávejte pecivály, zapojte děti do péče o domácnost co nejdříve

Nevychovávejte pecivály, zapojte děti do péče o domácnost co nejdříve
28. 07. 2017 Výchova
Věděli jste, že úklidem domácnosti strávíte průměrně až čtyři hodiny denně? Pokud už na to nechcete být sami, zapojte do domácích prací děti. Nejen, že vám jejich pomoc ušetří čas, ale zároveň je  …více»

Za každého počasí

Za každého počasí
28. 07. 2017 Vaše příběhy
Miluji hodně sportovních disciplín, ale plavání patří mezi mé nejoblíbenější. Vyčistím si při něm hlavu, odpočinu si a domů přijdu jako znovuzrozená. Plavu všude, kde se dá, ale nejradši mám volné  …více»

8 rad, jak naučit dítě jezdit na kole

8 rad, jak naučit dítě jezdit na kole
27. 07. 2017 Výchova
Máte doma malého adepta na první kolo? Poradíme vám, jak vybrat takové, na kterém se mu bude dobře jezdit, i jak ho to hravou formou naučit. Vybrat správné dětské kolo není nijak jednoduchá záležitost  …více»
 

Pomáhat a chránit aneb Dětská přání

Pomáhat a chránit aneb Dětská přání
27. 07. 2017 Vaše příběhy
Když byl vnuk malý, často jsem ho hlídala. Petřík byl hodné a zvídavé dítě. Často jsme spolu chodili na procházky, učila jsem ho dětské říkanky i písničky a snažila jsem se, ať je mu u mě dobře.  …více»

Žádost o řidičský průkaz

Žádost o řidičský průkaz
27. 07. 2017 Vaše příběhy
Do autoškoly jsem nastoupila jako čerstvě osmnáctiletá dívka ještě se svou kamarádkou. Řízení mě velice bavilo a já se těšila na závěrečnou zkoušku i na to, až budu mít svůj vlastní řidičský průkaz.  …více»

O tažných psech

O tažných psech
26. 07. 2017 Zvířátka
Aljašský malamut, jak už je patrné z názvu, pochází z Aljašky. Používá se především jako tažný pes do saní a je též vhodný do rodiny. Psi dorůstají do výšky v kohoutku 64 cm a feny okolo 58 cm  …více»

Sezónní práce, jak pracovat legálně a zároveň platit co nejmenší daně

Sezónní práce, jak pracovat legálně a zároveň platit co nejmenší daně
25. 07. 2017 Finance
S příchodem léta vzrostl počet nabídek k sezónním pracím. Ve velkém počtu je využívají studenti, dlouhodobě nezaměstnaní i lidé hledající přivýdělek ke svému hlavnímu zaměstnání. Ne všichni se ale  …více»

Služební cesta

Služební cesta
25. 07. 2017 Vaše příběhy
Jistý čas jsem byl osobou samostatně výdělečně činnou a vlastnil jsem soukromou taxislužbu. Autem jsem také jezdil, a proto když jsem nebyl v práci, měl jsem své služební vozidlo často zaparkované  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !