Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Jeřabiny - nejoblíbenější receptyJeřabiny - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Výherní anketa
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 21.11. 2019
Dnes má svátek Albert
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Rodina

Na školní výbavu s přehledem!

Na školní výbavu s přehledem!
28. 08. 2019 Výchova
Poslední prázdninový týdenje v plném proudu, děti si užívají poslední dny volna, ale pro rodiče se nese spíše v duchu zařizování, příprav na školu a nákupu školní výbavy. Samotný výběr školní výbavy  …více»

Vskutku neobvyklý houbařský úlovek

Vskutku neobvyklý houbařský úlovek
26. 08. 2019 Vaše příběhy
Příznivé houbařské podmínky zlákaly i mě a mé dvě kamarádky k návštěvě lesa. Ač důchodkyně, vybavily jsme se košíčky a vyrazily na výlet. Vláček nás odvezl do blízkého lesa. Užívaly jsme si krásné  …více»

Tělocvik nesmí být pro děti strašák

Tělocvik nesmí být pro děti strašák
23. 08. 2019 Výchova
V dnešní době, kdy věta „mami, jdu na hřiště“ je kvůli různým nebezpečím téměř zapomenuta, musíme jako rodiče najít cestu, jak dětem tyto pohybové zkušenosti a dovednosti zprostředkovat. Hodiny  …více»

Paní Eliška

Paní Eliška
23. 08. 2019 Vaše příběhy
Čekala jsem, jako vždy, na výpis z kreditní karty. Už dávno jsem si všimla, že onen výpis nedoručuje Česká pošta, která doručuje většinu zásilek. Roznáší ho soukromá firma. Mě ale zajímala ona. Byla  …více»

Jak dceru navštívil had

Jak dceru navštívil had
22. 08. 2019 Vaše příběhy
Návštěvy bývají různé. Některé potěší, jiné poděsí. A právě ta horší se nedávno dostavila přes tzv. francouzské dveře do dceřiny kuchyně, a to docela pozdě večer za srpnového teplého počasí. Had  …více»
 

Náhubek

Náhubek
22. 08. 2019 Vaše příběhy
Mám psa, Bena. Je to můj věrný kamarád a svou přízeň mi projevuje celých čtrnáct let, co ho mám. Doprovází mě celý svůj život na dovolených, výletech, chodíme spolu na výšlapy, sbíráme borůvky, houby  …více»

Botičky na dovolenou

Botičky na dovolenou
21. 08. 2019 Vaše příběhy
S předstihem jsme si s přítelem zakoupili dovolenou na Mallorce. Rozhodli jsme se tam jet až v říjnu. Dovolená byla levnější a v chladném období roku bude na Mallorce stále krásně. Vyhřejeme se a užij  …více»

Leváci to mají ve světě praváku těžké

Leváci to mají ve světě praváku těžké
20. 08. 2019 Zajímavosti
Historie se s nimi nemazala. Byli pronásledovaní i utlačovaní. Přitom jsou často nadprůměrně inteligentní, tvořiví a mezi slavnými o ně není nouze. Řeč je o levácích. 13. srpna si totiž každoročně  …více»

Velká vlaková loupež

Velká vlaková loupež
19. 08. 2019 Vaše příběhy
Jeden čas jsem jezdila častěji vlakem. Dodělávala jsem si při práci vysokou školu a musela jsem zhruba dvakrát měsíčně jezdit do hlavního města na zkoušky. Cestu jsem si patřičně užívala. Pozorovala  …více»

Jak se s dětmi učit, aby to nepoznaly

Jak se s dětmi učit, aby to nepoznaly
18. 08. 2019 Výchova
Přimět malého školáka k učení je někdy nadlidský výkon. Pokud zrovna řešíte podobný problém, můžou se vám hodit tipy, které se osvědčily. Co se osvědčilo: Propojit počty s kreslením.  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Přehledné srovnání bankovních i nebankovních půjček online na Usetreno.czNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !