Školní rok 2020/2021Školní rok 2020/2021 Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Jeřabiny - nejoblíbenější receptyJeřabiny - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 26.09. 2020
Dnes má svátek Andrea
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Rodina

Nový začátek

Nový začátek
30. 08. 2020 Vaše příběhy
Nikdy by mě nenapadlo, že po všech mých negativních zkušenostech si ještě někdy najdu nějakého muže. Nebo, že bych se snad ještě někdy mohla zamilovat a zase jednou být šťastná. Je mi čtyřiatřicet  …více»

Vyzkoušejte kreativní patchwork

Vyzkoušejte kreativní patchwork
28. 08. 2020 Vyrob si sama
Vždy vás lákalo tvoření z látek a ruční práce? Pak je patchwork tou pravou volbou pro vaši kreativní duši. Zkuste se do toho pustit a uvidíte, že vás výsledek opravdu potěší. Co to je patchwork?  …více»

Psí parťáci

Psí parťáci
27. 08. 2020 Vaše příběhy
Když se nám narodila dcerka Adélka, celou dobu jsme přemýšleli, že bychom jí měli pořídit zvířátko. Já i můj muž jsme oba vyrůstali se psy, a tak bylo samozřejmé, jaké zvířátko zvolíme. Jakou rasu  …více»

Dnes je Mezinárodní den psů! A jak ho oslavíte vy?

Dnes je Mezinárodní den psů! A jak ho oslavíte vy?
26. 08. 2020 Zvířátka
Většina lidí považuje svého čtyřnohého miláčka za člena rodiny. Svou náklonnost a oddanost nám dokazují každý den, a my se o ně zase s láskou staráme. Pokud chcete udělat vašemu společníkovi radost  …více»

Chaloupka ze vzpomínek

Chaloupka ze vzpomínek
26. 08. 2020 Vaše příběhy
Kdysi dávno, to jsem byla ještě malá holka a má starší sestra chodila do školky, koupili naši rodiče krásnou dřevěnou chalupu na Slovensku. Užili jsme si ji ale jen málo.  …více»
 

Deštník

Deštník
26. 08. 2020 Vaše příběhy
Nemám rád déšť. Jeden takový déšť mě kdysi dávno připravil o přítelkyni, bohužel. Nebo radši bohudík? Byl jsem ještě hodně mladý, nezkušený. Ještě jsem studoval, když jsem poznal Alici. Alice už  …více»

Pozor na letní vedra u psů

Pozor na letní vedra u psů
25. 08. 2020 Zvířátka
Současná vedra jsou náročná nejen pro lidi, ale také pro pejsky. Musíme být ostražití, aby se nepřehřáli, nepřivodili si zažívací potíže při pití zkažené vody. Nebo aby se jim například z vedra  …více»

Chlupáč v naší domácnosti: Jak naučit psa poslouchat?

Chlupáč v naší domácnosti: Jak naučit psa poslouchat?
24. 08. 2020 Zvířátka
Na své psí parťáky nedá žádný chovatel dopustit. Všichni je milujeme, hýčkáme a chceme pro ně to nejlepší. Pak se ale divíme, že jsou rozmazlení a neposlouchají naše povely. A proto bychom jim měli  …více»

Půlroční romance

Půlroční romance
23. 08. 2020 Vaše příběhy
S Filipem jsem se potkala cestou z práce. Zašla jsem si koupit mléko, abych měla druhý den do kávy v práci, a on do mě vrazil, když vycházel ze dveří. Nakoupila jsem a spěchala domů, ale on na mě  …více»

Jak správně zažádat o hypotéku na rekreační nemovitost?

Jak správně zažádat o hypotéku na rekreační nemovitost?
22. 08. 2020 Finance
Češi již desetiletí patří k chatařským velmocím v Evropě a možná i na světě. Díky současnému obtížnějšímu cestování do zahraničí tak mnohem více lidí volí dovolenou v tuzemsku. A chata je ideální  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !