Novoroční předsevzetíNovoroční předsevzetí Novoroční předsevzetíNovoroční předsevzetí 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Vánočka - nejoblíbenější receptyVánočka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 20.01. 2020
Dnes má svátek Ilona
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Rodina

Jak šel čas posledních od roku 1989

Jak šel čas posledních od roku 1989
18. 12. 2019 Vaše příběhy
Když jsme před 30 lety slyšeli v rádiu a televizi, co se děje v Praze, dva dny mi trvalo, než jsem si to přebrala v hlavě a usoudila, že se už konečně třeba budeme mít lépe. Byla jsem vděčná studentům  …více»

Jak jsem také naletěla

Jak jsem také naletěla
15. 12. 2019 Vaše příběhy
Vždy, když jsem četla nebo slyšela, že někdo se nechal zmanipulovat nebo okrást, nemohla jsem to pochopit. Nyní jsem to zažila na vlastní kůži. A nejednalo se o podvodníka školeného.  …více»

Honba za zdravím

Honba za zdravím
14. 12. 2019 Vaše příběhy
Vyrůstala jsem s bratrem a sestrou v milující rodině. Naše maminka se zhlédla ve zdravé výživě, a tak jsme už v dobách, kdy tajemná tři písmenka „BIO“ nebyla součástí obchodních řetězců konzumovali vš  …více»

Mobilománie

Mobilománie
13. 12. 2019 Vaše příběhy
Nikdy jsem nebyla milovníkem technických vymožeností, a kdyby bylo na mně, zůstala bych u bakelitového telefonního přístroje… Před léty se celá naše rodina postupně „zmobilovala“. Já se držela, jako  …více»

Sbírka Srdce dětem vynesla pro nemocné děti 38 milionů

Sbírka Srdce dětem vynesla pro nemocné děti 38 milionů
12. 12. 2019 Finance
Již podeváté proběhla v listopadu v Lidlu sbírka Srdce dětem. Pokud jste tam v té době také zavítali a přispěli libovolnou částkou nebo si koupili srdíčko, vězte, že to nebylo nadarmo. I díky vám je  …více»
 

Hurá do školy po pořádné snídani

Hurá do školy po pořádné snídani
10. 12. 2019 Výchova
Ráno nepřemýšlíme jen nad tím, jakou svačinu svým potomkům přibalit s sebou do školy. Hlavu nám často také zamotá rozhodování, co připravit k snídani. Pokud vám došla inspirace a chcete zkusit něco  …více»

Cyklojízda smrti

Cyklojízda smrti
8. 12. 2019 Vaše příběhy
Příhoda se stala už hodně dávno, tenkrát mi bylo asi šestnáct let. Vždy jsem měla ráda sport, především cyklistiku. Na kole jsem vyrážela do blízkého okolí i na vzdálenější místa, jako např. do polské  …více»

Kdo chce kam, pomozme mu tam

Kdo chce kam, pomozme mu tam
7. 12. 2019 Vaše příběhy
Kolega z práce, Leoš, už před delší dobou propadl alkoholu. Když byly jeho děti dospělé, odešla od Leoše manželka. Snášela jeho pití jen kvůli dětem, a v okamžiku jejich dospění už nebyl důvod  …více»

Musíme si pomáhat

Musíme si pomáhat
6. 12. 2019 Vaše příběhy
Můj syn Lukáš vyrůstal od svého narození se psem. Naším prvním pejskem byl Dasty, hodný a poslušný kříženec, kterého jsem si pořídila jako štěně. Bohužel, o Dastyho jsme přišli vinou nezodpovědného  …více»

Zaručené lepidlo

Zaručené lepidlo
5. 12. 2019 Vaše příběhy
Kamarádka a také sousedka v jedné osobě, Hanka, měla rozlepenou botu. Rozhodla se, že si ji sama slepí sekundovým lepidlem. Lepidlo měla odzkoušené, nikdy ji nezklamalo. Natřela plochu boty  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Přehledné srovnání bankovních i nebankovních půjček online na Usetreno.czNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !