Ve Slunečné se objeví dcera Martina Zounara – ClaudiaVe Slunečné se objeví dcera Martina Zounara – Claudia Jak vyfouknout velikonoční vajíčkoJak vyfouknout velikonoční vajíčko Velikonoční beránek nejoblíbenější receptyVelikonoční beránek nejoblíbenější recepty Školní rok a školní prázdniny v roce 2019/2020Školní rok a školní prázdniny v roce 2019/2020
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Velikonoční nadílka
Soutěžte s námi o 300 skvělých výher
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 01.04. 2020
Dnes má svátek Hugo
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Rodina

Půjčka do výplaty bez zbytečných otázek je k mání ještě dnes

Půjčka do výplaty bez zbytečných otázek je k mání ještě dnes
1. 02. 2020 Finance
Mohou přijít nečekané potíže, výdaje, které nejsou oblíbeným hostem, ale bohužel je musíte vzít na vědomí a začít neprodleně řešit. Stejně tak si ale můžete pomoci elegantním řešením přesně na míru  …více»

Zavařování dýně

Zavařování dýně
1. 02. 2020 Vaše příběhy
Před Vánoci jsem byla v lázních a když jsem se vrátila domů, čekala na mě veliká dýně na zavařování. Sama jsem ji nevypěstovala, tak jsem ji alespoň nechávala dojít na sluníčku a když se mě soused  …více»

Zbabělec

Zbabělec
1. 02. 2020 Vaše příběhy
Říká se, že když chceš poznat, jaký je tvůj nový přítel, máš jít na večeři s jeho bývalou přítelkyní, případně bývalou manželkou. Je to krásné a pravdivé tvrzení, kterého se my ženy, když jsme zamilov  …více»

Markétino svědomí

Markétino svědomí
24. 01. 2020 Vaše příběhy
S Markétou jsem vyrůstala pomalu jako se sestrou. Horákovi totiž bydleli ve stejném domě, jako my. A tak jsem s malou Markétkou Horákovou plácala na pískovišti bábovky, později jsme se spolu učily  …více»

Vyděrač

Vyděrač
16. 01. 2020 Vaše příběhy
Na prahu padesátky jsem se rozvedla. Musela jsem, pokud jsem nechtěla tolerovat to, že je mi manžel nevěrný. Můj muž se rozvádět nechtěl. Měli jsme spolu dospělého syna a radost nám dělaly také dvě  …více»
 

Dušan

Dušan
14. 01. 2020 Vaše příběhy
Dušana jsem poznala na rehabilitaci. Marodila jsem tehdy s nohou a on tam byl s bolavou páteří. Čekali jsme v čekárně a on se se mnou dal do řeči. Povídal tehdy všeobecně o zdraví, a pak přešel  …více»

Vesnická idyla

Vesnická idyla
8. 01. 2020 Vaše příběhy
Žila jsem roky sama, a nevím, co se stalo, ale náhle jsem se zamilovala. Můj manžel mě po letech manželství opustil, protože si našel milenku a naše dcery už byly velké. Starší dcera žije v Anglii  …více»

Má láska z nemocnice

Má láska z nemocnice
7. 01. 2020 Vaše příběhy
Jako mladá holka, nebylo mi ještě ani osmnáct, jsem byla týden hospitalizovaná v nemocnici na chirurgii. Byla jsem po operaci slepého střeva. Když mě propouštěli domů, při poslední snídani, všimla  …více»

Pokuta za nedodržení termínu u zubaře

Pokuta za nedodržení termínu u zubaře
6. 01. 2020 Finance
Má zubař právo vyžadovat od svého pacienta pokutu za nedodržení smluveného termínu ošetření? Pokud se pacient nedostaví k plánovanému stomatologickému ošetření, může to pro  …více»

Služební cesta do Gentu

Služební cesta do Gentu
5. 01. 2020 Vaše příběhy
Díky své profesi mám čas od času příležitost jet na služební cestu. Tak jsem se dostala i do několika velmi zajímavých destinací. Nepředstavujte si, že je to něco jako zaměstnavatelem placená  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !

Pomlázka