Velikonoční beránek nejoblíbenější receptyVelikonoční beránek nejoblíbenější recepty Pěvecká show SuperStar 2018 zná své porotcePěvecká show SuperStar 2018 zná své porotce Velký roční horoskop na rok 2018Velký roční horoskop na rok 2018 Robinsonův ostrov - pravidla pro rok 2018Robinsonův ostrov - pravidla pro rok 2018
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Velikonoční nadílka
Soutěžte s námi o 300 skvělých výher
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 24.03. 2018
Dnes má svátek Gabriel
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Rodina

Karty života mi rozdal bláznivý hráč

Karty života mi rozdal bláznivý hráč
30. 01. 2018 Vaše příběhy
Před mnoha a mnoha lety, v době, kdy jsem byla ještě mladá naivní dívka, jsem se seznámila s Radimem. Byl to mladinký kluk a já si s ním rozuměla. Tehdy jsem končila střední školu a měla před sebou  …více»

Co možná nevíte o kreditních kartách?

Co možná nevíte o kreditních kartách?
29. 01. 2018 Finance
Češi využívají přibližně dva miliony kreditních karet, což je ve srovnání s debetními kartami pětkrát méně. Zatímco debetní karty jsme si v posledních letech oblíbili, ke kreditním kartám prozatím  …více»

Ztracená zahradní láska

Ztracená zahradní láska
28. 01. 2018 Vaše příběhy
Bylo jaro, když jsem poznala Mirka. Mirek byl mnohem zkušenější, než já. Měl třicet pět let a byl rozvedený, zatímco já ve svých dvaceti šesti letech těžce prožívala rozchod s mým prvním přítelem  …více»

Nemoc místo dovolené

Nemoc místo dovolené
28. 01. 2018 Vaše příběhy
V zimě jsem se léčila se zánětem žaludku a dvanáctníku a na jaře jsem opět nastoupila do zaměstnání. Po dlouhé době nemoci pro mne hned začala být cesta do zaměstnání těžká, protože jsem musela  …více»

Narozeninový dárek pro mé syny

Narozeninový dárek pro mé syny
27. 01. 2018 Vaše příběhy
Pokud si někdo stěžuje na nudný a šedivý život, je to z velké části jeho vina. Velmi často se stává, že své hodnoty zrevidujeme až po nějakém velkém a osudovém traumatu. Většinou se nám nechce nic  …více»
 

Výhra – ne výhra

Výhra – ne výhra
27. 01. 2018 Vaše příběhy
Když jsem se seznámila s přítelem Tomášem, on ještě neměl počítač a internetové připojení. Já na internetu občas soutěžila v různých soutěžích. Protože jsem si kupovala různé časopisy, v kterých byly  …více»

Až ustane tikot hodin…

Až ustane tikot hodin…
27. 01. 2018 Vaše příběhy
Myslela jsem si, že když umřu, něco se změní. Na chvilku se přestane otáčet svět, nebo se aspoň zastaví hodiny, lidé budou jinačí, něco, já, jim budu chybět. Když zemřela babička, mamka zastavila  …více»

Vztah s mužem s vyřešenou minulostí

Vztah s mužem s vyřešenou minulostí
26. 01. 2018 Vaše příběhy
S Pavlem jsem se seznámila na plese, na kterém jsem byla s přáteli. Nenápadný padesátník mě požádal o tanec a už během prvních krůčků jsem poznala, že se na mě informoval. Petra, má kamarádka, totiž  …více»

Žádáte o hypotéku jako OSVČ? Poradíme, na co si dát pozor a jak zvýšit šanci na úspěch

Žádáte o hypotéku jako OSVČ? Poradíme, na co si dát pozor a jak zvýšit šanci na úspěch
25. 01. 2018 Finance
Nízké úrokové sazby zpřístupnily hypotéky širokému okruhu žadatelů. Živnostníci, ale mají cestu k hypotéčnímu úvěru stále komplikovanou. Mohou za to především přísná kritéria bank. Seznamte se s tím  …více»

Vše na prodej není

Vše na prodej není
23. 01. 2018 Vaše příběhy
Při svých pravidelných vycházkách s pejskem jsem potkala Jirku. Byl starší než já, a potkala jsem ho v období, kdy jsem byla sama a chtěla být sama. Od mého rozvodu uplynuly tři roky a já si zvykla  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Potřebujete stylová a pohodlná křesla do pracovny? Vyberte si kvalitní kancelářské židle Hawaj.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  ? Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !