Ostružiny - pro pochutnání i zdravíOstružiny - pro pochutnání i zdraví Léto - čas jahodLéto - čas jahod Čas malinČas malin Borůvky - víte o nich všechno?Borůvky - víte o nich všechno?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 13.07. 2020
Dnes má svátek Markéta
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Rodina

Traktůrek

Traktůrek
6. 06. 2020 Vaše příběhy
bertice-trakturekVyrůstala jsem na vesnici, vždy jsem spíše inklinovala k jednoduchým dřevěným stavením, kde byla příroda na dosah. Již jako malé dítko jsem tátu přemluvila a on mi postavil na  …více»

Nesplněný sen

Nesplněný sen
6. 06. 2020 Vaše příběhy
Když jsem se po skončení střední školy - jedenáctiletky - rozhodovala o budoucnosti, bylo mně teprve 17 let. Neměla jsem vyhraněné zájmy, přihlášku jsem si vzhledem k prospěchu mohla podat  …více»

Symbolika zásnubního prstenu

Symbolika zásnubního prstenu
6. 06. 2020 Svatba
Význam zásnubního prstenu je mnohem větší, než bychom si mohli myslet. Tento kroužek v sobě nese lásku, čas změny, očekávání, oslavu a nové začátky. Na rozdíl od jiných šperků, právě ten zásnubní ženy  …více»

Psi a jejich strava v závislosti na věku

Psi a jejich strava v závislosti na věku
5. 06. 2020 Zvířátka
Když se podíváme na stravu pro psa, musí se to rozdělit podle věku. Jinak je tomu u štěněte, u mladého psa a pak i u tzv. psího seniora, dědečka, starouška, jak kdo chce. Neexistuje úplně jasná  …více»

Cesty do spřátelených zemí před r.1989

Cesty do spřátelených zemí před r.1989
5. 06. 2020 Vaše příběhy
Za mého mládí či produktivního věku před rokem 1989 odbory pořádaly ze svých fondů i zahraniční zájezdy. Územně byly zúžené jen na země socialistického /nově se asi používá východního/ bloku. Mám na  …více»
 

Proč se snažit dopřát dětem pohyb i během nouzového stavu?

Proč se snažit dopřát dětem pohyb i během nouzového stavu?
4. 06. 2020 Výchova
Pohyb dětem přináší radost a je pro jejich zdravý vývoj nepostradatelný. Především rané dětství je obdobím rozvoje motorických a rozumových funkcí, a formují se návyky budoucího životního stylu.  …více»

Malátný a slabý pes? Něco není v pořádku

Malátný a slabý pes? Něco není v pořádku
3. 06. 2020 Zvířátka
Babesióza. Nic vám to neříká? Nejste jediní. Kdysi exotické onemocnění přenášené klíšťaty vyskytujících se jen v zahraničí se u našich pejsků vyskytuje stále častěji. Momentálně začínají „malé  …více»

Čeká vás svatba? Šest tipů, jak se dostat do formy a zbavit se stresu

Čeká vás svatba? Šest tipů, jak se dostat do formy a zbavit se stresu
2. 06. 2020 Užitečné rady
Pokud vás letos čeká svatba, ať už vaše nebo někoho známého, pravděpodobně už začínáte řešit, jak se dostat do správné formy. Jako nevěsta chcete být ta nejkrásnější. Pokud jste ženich, svědek  …více»

Klec na lišku

Klec na lišku
31. 05. 2020 Vaše příběhy
Žijeme na vesnici a jako správná vesnická rodina chováme spoustu zvířátek. Máme psa, několik koček, slepice, krůty a jeden čas jsme chovali i prasátko. Máme ten náš malý zvěřinec rádi. Když jsme  …více»

O věcech, které by se možná ani nestaly

O věcech, které by se možná ani nestaly
29. 05. 2020 Vaše příběhy
Před sedmi lety jsem se seznámil s Janou. Do té doby jsem se snažil najít si partnerku přes různé seznamky i přes známé, ale bezvýsledně. V té době jsem byl už čtyři roky rozvedený, dcery a syn byli  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !