Léto - čas jahodLéto - čas jahod Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Čas malinČas malin Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty
Chytrá Žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 25.07. 2017
Dnes má svátek Jakub
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Rodina

Poděkování paním učitelkám

Poděkování paním učitelkám
30. 06. 2017 Zajímavosti
Milé paní učitelky, jen celkem nedávno jsme s velkými obavami a očekáváním vedli své malé poklady k Vám poprvé. S batůžkem cupitaly, styděly se, byly nesvé a pevně držely maminku za ruku. Nekonečné  …více»

Proč chystat dětem svačiny?

Proč chystat dětem svačiny?
29. 06. 2017 Výchova
Jak čas běží, stali se z vás milující rodiče, a vaše ratolest si právě zvyká na novou etapu života každého z nás, školní docházku. Přes velkou aktovku toho vašeho hošíka či princeznu skoro není vidět  …více»

Svatby pod širým nebem jsou romantickým trendem

Svatby pod širým nebem jsou romantickým trendem
28. 06. 2017 Svatba
Léto je nejoblíbenějším obdobím pro svatby. Prázdninové období plné slunce, pozitivní nálady, rozličných barev a vůní je pro takový významný den jako stvořené. Nikdo si nepřeje špatné počasí na své  …více»

Má cesta do Maďarska

Má cesta do Maďarska
27. 06. 2017 Vaše příběhy
Rád cestuji. Vydávám se na cesty nejen po naší vlasti, ale často se rozjedu i do zahraničí, a ne pokaždé najdu k sobě spolucestujícího nebo spolucestující. Mám sice dost přátel, ti ovšem nesdílí mé  …více»

Blech se v domácnosti zbavuje těžko, nejlepším způsobem ochrany je prevence!

Blech se v domácnosti zbavuje těžko, nejlepším způsobem ochrany je prevence!
26. 06. 2017 Zvířátka
Přestože děda Komárek ve slavné komedii Na samotě u lesa tvrdil, že psí blechy na člověka nejdou, zkušenosti majitelů domácích mazlíčků hovoří jinak. Chytne-li pejsek blechy, netrvá to dlouho,  …více»
 

Teplo je tu! 5 tipů jak zpříjemnit psům léto

Teplo je tu! 5 tipů jak zpříjemnit psům léto
26. 06. 2017 Zvířátka
Na teplé počasí se těšíme většinou po celý rok. Ale často také sebou přináší zdravotní nástrahy nejen lidem, ale i našim čtyřnohým miláčkům, kteří vedro snášejí, i díky své nemožnosti pocení, hůře  …více»

Jak jsem poznala lásku svého života

Jak jsem poznala lásku svého života
25. 06. 2017 Vaše příběhy
Byla jsem měsíc po rozchodu s manželem, rozchod po šesti letech. Máme spolu 3letou holčičku. Rozešli jsme se, nás vztah úplně přestal fungovat, když se narodila dcera. Manžel zapomněl, že má rodinu,  …více»

Paměť u dětí

Paměť u dětí
25. 06. 2017 Výchova
Od narození se člověk učí, to je známá věc. Avšak dětská paměť a podněty s ní spojené spolu úzce souvisí a je nutné ji cvičit už odmalička. Když se dítě narodí, tak vlastně od prvních okamžiků je  …více»

E-shop není půjčovna – kdy se zboží vrátit nedá?

E-shop není půjčovna – kdy se zboží vrátit nedá?
24. 06. 2017 Finance
Mnozí spotřebitelé rádi nakupují na internetu a spoléhají přitom na to, že zboží mohou jednoduše vrátit nebo dokonce vůbec nevyzvednout. Ovšem vrátit zboží v některých případech nelze a hrát mrtvého  …více»

Prospěchář

Prospěchář
24. 06. 2017 Vaše příběhy
Když jsem začala pracovat v oné výrobní firmě, špatně jsem zvládala svou pozici. Po letech strávených v kanceláři jsem najednou pracovala ve výrobním podniku jako řadový dělník. Pozice jako taková mi  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !