Nejoblíbenější VÁNOČNÍ KOLEDYNejoblíbenější VÁNOČNÍ KOLEDY Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty Květina Vánoc - Vánoční hvězdaKvětina Vánoc - Vánoční hvězda Vánočka - nejoblíbenější receptyVánočka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Výherní anketa
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 09.12. 2019
Dnes má svátek Vratislav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Rodina

7 dobrých důvodů, proč se vyplatí přihlásit dítě na kurz plavání

7 dobrých důvodů, proč se vyplatí přihlásit dítě na kurz plavání
30. 08. 2019 Výchova
Léto je téměř za námi, a vy možná taky přemýšlíte, jak to udělat, aby se už o příštích prázdninách stal z vašeho potomka plavec milující vodu. Máme jednoduchou radu, prověřenou léty a zkušenostmi  …více»

Když chybí táta. Samoživitelky by se neměly snažit být matkou i otcem najednou.

Když chybí táta. Samoživitelky by se neměly snažit být matkou i otcem najednou.
29. 08. 2019 Výchova
Pozice matky samoživitelky není jednoduchá. Často se z ní rázem stane osoba, která zůstane na všechno sama. Musí platit nájem, pokrýt náklady na výchovu dětí a do toho se o ně ještě dostatečně starat  …více»

Jak zvládnout první školní den v pohodě

Jak zvládnout první školní den v pohodě
29. 08. 2019 Výchova
Usnadněte dětem první den ve škole, aby pochopily, že je nečeká jen spousta povinností, ale že je to i šance dozvědět se mnoho zajímavostí a navázat nová přátelství. Překvapte znovu aktovkou  …více»

Na školní výbavu s přehledem!

Na školní výbavu s přehledem!
28. 08. 2019 Výchova
Poslední prázdninový týdenje v plném proudu, děti si užívají poslední dny volna, ale pro rodiče se nese spíše v duchu zařizování, příprav na školu a nákupu školní výbavy. Samotný výběr školní výbavy  …více»

Vskutku neobvyklý houbařský úlovek

Vskutku neobvyklý houbařský úlovek
26. 08. 2019 Vaše příběhy
Příznivé houbařské podmínky zlákaly i mě a mé dvě kamarádky k návštěvě lesa. Ač důchodkyně, vybavily jsme se košíčky a vyrazily na výlet. Vláček nás odvezl do blízkého lesa. Užívaly jsme si krásné  …více»
 

Tělocvik nesmí být pro děti strašák

Tělocvik nesmí být pro děti strašák
23. 08. 2019 Výchova
V dnešní době, kdy věta „mami, jdu na hřiště“ je kvůli různým nebezpečím téměř zapomenuta, musíme jako rodiče najít cestu, jak dětem tyto pohybové zkušenosti a dovednosti zprostředkovat. Hodiny  …více»

Paní Eliška

Paní Eliška
23. 08. 2019 Vaše příběhy
Čekala jsem, jako vždy, na výpis z kreditní karty. Už dávno jsem si všimla, že onen výpis nedoručuje Česká pošta, která doručuje většinu zásilek. Roznáší ho soukromá firma. Mě ale zajímala ona. Byla  …více»

Jak dceru navštívil had

Jak dceru navštívil had
22. 08. 2019 Vaše příběhy
Návštěvy bývají různé. Některé potěší, jiné poděsí. A právě ta horší se nedávno dostavila přes tzv. francouzské dveře do dceřiny kuchyně, a to docela pozdě večer za srpnového teplého počasí. Had  …více»

Náhubek

Náhubek
22. 08. 2019 Vaše příběhy
Mám psa, Bena. Je to můj věrný kamarád a svou přízeň mi projevuje celých čtrnáct let, co ho mám. Doprovází mě celý svůj život na dovolených, výletech, chodíme spolu na výšlapy, sbíráme borůvky, houby  …více»

Botičky na dovolenou

Botičky na dovolenou
21. 08. 2019 Vaše příběhy
S předstihem jsme si s přítelem zakoupili dovolenou na Mallorce. Rozhodli jsme se tam jet až v říjnu. Dovolená byla levnější a v chladném období roku bude na Mallorce stále krásně. Vyhřejeme se a užij  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Přehledné srovnání bankovních i nebankovních půjček online na Usetreno.czNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !