Školní rok a školní prázdniny v roce 2019/2020Školní rok a školní prázdniny v roce 2019/2020 Novoroční předsevzetíNovoroční předsevzetí Novoroční předsevzetíNovoroční předsevzetí 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 19.01. 2020
Dnes má svátek Doubravka
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Rodina

Koloběžky s malými kolečky jsou pro děti spíše zlo, míní odborníci

Koloběžky s malými kolečky jsou pro děti spíše zlo, míní odborníci
2. 12. 2019 Výchova
Koloběžky jsou pro děti i pro dospělé naprosto skvělý a lékaři či odborníky na pohyb doporučovaný sport. Jako ve všech oborech lidského konání zde ovšem platí, že není koloběžka jako koloběžka a kdo  …více»

Dnešní doba

Dnešní doba
1. 12. 2019 Vaše příběhy
Žijeme ve zvláštní době. V době, kdy lidský život nemá pražádnou cenu. Jak jinak si vysvětlit vyprávění mého kamaráda? Vracel se se svým známým z návštěvy restauračního zařízení. Dali si po dvou,  …více»

Příliš drahá sleva

Příliš drahá sleva
30. 11. 2019 Vaše příběhy
Koupila jsem si čerstvé vydání nového časopisu, a při jeho pročítání na mě vypadla kartička. Byl to kupon na slevu v pro mě dosud neznámém e-shopu. Po jeho prostudování jsem zjistila, že na číslo  …více»

Pěstounská péče...

Pěstounská péče...
28. 11. 2019 Vaše příběhy
Dobrý den. Je mi 45 let, po dlouhé úvaze, zda jít do toho, nebo ne jsem se nakonec rozhodla, že si zažádám o pěstounskou péči. Začalo to jedním úřadem, kde jsem podala žádost. Po schválení žádosti  …více»

Sazka Olympijský víceboj rozdává odměny, zapojte se včas!

Sazka Olympijský víceboj rozdává odměny, zapojte se včas!
27. 11. 2019 Výchova
Máte dítě na základní škole? Kontaktujte tělocvikáře a zapojte společně vaši školu do Sazka Olympijského víceboje. Jedná se o projekt, který dětem ukazuje sportovní všestrannost a odhaluje jim jejich  …více»
 

V Česku přibývá škol, které bojují proti obezitě dětí netypickými metodami.

V Česku přibývá škol, které bojují proti obezitě dětí netypickými metodami.
26. 11. 2019 Výchova
V Česku přibývá škol, které se rozhodly změnit konvenční podobu tělocviku a zavádějí do praxe novou a netypickou metodu – jízdu na koloběžce jako nástroj v boji proti dětské obezitě. Opatření škol re  …více»

Mé svědomí je jako černá můra

Mé svědomí je jako černá můra
25. 11. 2019 Vaše příběhy
S Nikolou jsem se znal už od střední školy. Byla to veselá a docela pěkná holka. Brzy se ukázalo, že ani já jí nejsem lhostejný, a tak jsme ještě před maturitou spolu začali chodit. Náš vztah vydržel  …více»

Ať žije naše zdravotnictví!

Ať žije naše zdravotnictví!
24. 11. 2019 Vaše příběhy
Nedávno jsem byla na poměrně náročné operaci očí ve fakultní nemocnici v našem krajském městě. Operace se naštěstí zdařila a já se probudila a zjistila, že nejen, že vidím, dokonce byla odstraněna  …více»

Poselství z hvězd

Poselství z hvězd
23. 11. 2019 Vaše příběhy
Bylo mi šestnáct, když jsem dostala od tatínka svou Keisy. Byl to malý ustrašený kříženeček, kterého taťka vídal den co den při svých vyjížďkách autobusem. Můj taťka pracoval jako řidič autobusu  …více»

Kariéra nebo dítě?

Kariéra nebo dítě?
15. 11. 2019 Zajímavosti
Zásadní otázka, která jednou přichází do života téměř každé ženy. Ať už prostřednictvím vlastních myšlenek a tikajících hodin, nebo tlaku společnosti a rodiny. Kdy je vhodná doba si miminko pořídit  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Přehledné srovnání bankovních i nebankovních půjček online na Usetreno.czNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !