Vyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříkuVyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříku Ostružiny - pro pochutnání i zdravíOstružiny - pro pochutnání i zdraví Léto - čas jahodLéto - čas jahod Borůvky - víte o nich všechno?Borůvky - víte o nich všechno?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 02.07. 2020
Dnes má svátek Patricie
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Rodina

Byznys je byznys

Byznys je byznys
16. 05. 2020 Vaše příběhy
Po noční směně jsem si uvědomila, že doma nemám mléko, ani pečivo a další potraviny. Rozhodla jsem se nakoupit. Byla jsem neskutečně unavená ze šichty, protože jsem měla za sebou dvanáctku. Musím  …více»

Všechno zlé je pro něco dobré

Všechno zlé je pro něco dobré
15. 05. 2020 Vaše příběhy
Jsem už deset let ženatý. Deset dlouhých let. S ženou jsme vychovali dvě dcery, které se už blíží dospívání. Zažili jsme deset letních a deset zimních dovolených, několik rodinných výletů, ty ovšem  …více»

Vzpomínka na dovolenou v tehdejší Jugoslávii

Vzpomínka na dovolenou v tehdejší Jugoslávii
9. 05. 2020 Vaše příběhy
Vzpomínky jsou zážitky, které nám nikdo nikdy nevezme. Snad jen Alzheimer, pokud nás postihne, ale to už nám bude asi jedno. Vrátím se ve vzpomínkách hodně, hodně, hodně daleko do minulosti. Tehdy  …více»

Šťastné rozhodnutí

Šťastné rozhodnutí
9. 05. 2020 Vaše příběhy
Můj známý a jeho kolegové v práci možná ušetřili zdraví své a zdraví, možná i životy lidí ve svém okolí. A to dávno předtím, než i naše republika měla první nakažené koronavirem  …více»

Vyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříku

Vyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříku
7. 05. 2020 Vyrob si sama
Přichází období, kdy kvetou šeříky. Ne každý ale ví, že tento okrasný keř má také léčivé účinky. A věděli jste, že květy šeříku mají i jinou, než fialovou a bílou barvu? Můžete se s ním setkat v bílé  …více»
 

Zůstala jsem u polévek

Zůstala jsem u polévek
5. 05. 2020 Vaše příběhy
Jsem vdova. S manželem jsme vychovali dvě děti, dceru Martinu a syna Tomáše, a pak manžel náhle zemřel na srdeční selhání, přestože nikdy nebyl vážně nemocný a netrpěl žádnou zdravotní vadou  …více»

Než se mládí vydovádí…

Než se mládí vydovádí…
3. 05. 2020 Vaše příběhy
Vyrůstala jsem na vesnici, kde byl život celkem stereotypní. Já však byla z těch jedinců, kteří si umí život opepřit a ozvláštnit, a to nejen sobě. Mnoho času jsem trávila s kamarádkou, která byla  …více»

Napsal jsem už všechno, co jsem chtěl?

Napsal jsem už všechno, co jsem chtěl?
2. 05. 2020 Vaše příběhy
A vůbec - bude to zajímat mé PT čtenářstvo? Posuďte sam -y,-i - dnes se tu, v necelých sedmi letech, troufale objevuji po jedenaosmdesáté, prošvihl jsem tedy minulé povídání označit jako, řekněme  …více»

Modrá osuška

Modrá osuška
2. 05. 2020 Vaše příběhy
Tento příběh/trapas se nestal mně, ale mému příteli, ale stejně vám ho napíšu. S přítelem jsme se rozhodli, že vyrazíme na první společnou dovolenou k moři. Dlouho jsme se nemohli shodnout na  …více»

Na vše myslet nemůžu

Na vše myslet nemůžu
2. 05. 2020 Vaše příběhy
Měla jsem ranní. Má neoblíbená směna. Máme směny posunuté oproti běžným provozům, a tak začínám pracovat již ve čtyři ráno. To obnáší velice brzké, takřka noční vstávání. Musím vyvenčit také našeho  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !