Školní rok 2020/2021Školní rok 2020/2021 Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Jeřabiny - nejoblíbenější receptyJeřabiny - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 30.09. 2020
Dnes má svátek Jeroným
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Rodina

Chaloupka ze vzpomínek

Chaloupka ze vzpomínek
26. 08. 2020 Vaše příběhy
Kdysi dávno, to jsem byla ještě malá holka a má starší sestra chodila do školky, koupili naši rodiče krásnou dřevěnou chalupu na Slovensku. Užili jsme si ji ale jen málo.  …více»

Deštník

Deštník
26. 08. 2020 Vaše příběhy
Nemám rád déšť. Jeden takový déšť mě kdysi dávno připravil o přítelkyni, bohužel. Nebo radši bohudík? Byl jsem ještě hodně mladý, nezkušený. Ještě jsem studoval, když jsem poznal Alici. Alice už  …více»

Pozor na letní vedra u psů

Pozor na letní vedra u psů
25. 08. 2020 Zvířátka
Současná vedra jsou náročná nejen pro lidi, ale také pro pejsky. Musíme být ostražití, aby se nepřehřáli, nepřivodili si zažívací potíže při pití zkažené vody. Nebo aby se jim například z vedra  …více»

Chlupáč v naší domácnosti: Jak naučit psa poslouchat?

Chlupáč v naší domácnosti: Jak naučit psa poslouchat?
24. 08. 2020 Zvířátka
Na své psí parťáky nedá žádný chovatel dopustit. Všichni je milujeme, hýčkáme a chceme pro ně to nejlepší. Pak se ale divíme, že jsou rozmazlení a neposlouchají naše povely. A proto bychom jim měli  …více»

Půlroční romance

Půlroční romance
23. 08. 2020 Vaše příběhy
S Filipem jsem se potkala cestou z práce. Zašla jsem si koupit mléko, abych měla druhý den do kávy v práci, a on do mě vrazil, když vycházel ze dveří. Nakoupila jsem a spěchala domů, ale on na mě  …více»
 

Jak správně zažádat o hypotéku na rekreační nemovitost?

Jak správně zažádat o hypotéku na rekreační nemovitost?
22. 08. 2020 Finance
Češi již desetiletí patří k chatařským velmocím v Evropě a možná i na světě. Díky současnému obtížnějšímu cestování do zahraničí tak mnohem více lidí volí dovolenou v tuzemsku. A chata je ideální  …více»

Sára, hlídací pes

Sára, hlídací pes
21. 08. 2020 Vaše příběhy
Někteří přátelé zůstávají celý život, jiní se z našeho života někdy vytratí. Na chvíli, na delší dobu, nebo i napořád. Jsou také případy, že odloučení od přátel je pouze dočasné.  …více»

Na studium do zahraničí bez zbytečných bankovních poplatků

Na studium do zahraničí bez zbytečných bankovních poplatků
20. 08. 2020 Finance
Studium v zahraničí je skvělou příležitostí dnešní doby – mladí lidé se díky němu osamostatní, zdokonalí v cizích jazycích a poznají nové kamarády. Stipendia lze získat na prestižních evropských  …více»

Není sušenka jako sušenka. Na co si dát pozor při výběru dětských sladkostí

Není sušenka jako sušenka. Na co si dát pozor při výběru dětských sladkostí
20. 08. 2020 Výchova
Děti jsou velmi snadno ovlivnitelné, proto by se měli rodiče snažit korigovat, co jejich dítko sní a v jakém množství. Sladkosti by se měly v dětském jídelníčku objevovat výjimečně a měli bychom mít  …více»

Alík detektivem

Alík detektivem
19. 08. 2020 Vaše příběhy
Byla jsem objednána na nehty ke své oblíbené kosmetičce, paní Táni. Vždy, když si jdu udělat nehty, je to pro mě takový malý svátek. Táňa má malý kosmetický salon na kraji města a já mám dovoleno  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !