Slunečná - 23. díl - Svatební pochodSlunečná - 23. díl - Svatební pochod Jak vyfouknout velikonoční vajíčkoJak vyfouknout velikonoční vajíčko Velikonoční beránek nejoblíbenější receptyVelikonoční beránek nejoblíbenější recepty Školní rok a školní prázdniny v roce 2019/2020Školní rok a školní prázdniny v roce 2019/2020
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Velikonoční nadílka
Soutěžte s námi o 300 skvělých výher
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 29.03. 2020
Dnes má svátek Taťána
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Rodina

Táta

Táta
5. 01. 2020 Vaše příběhy
Měl jsem dvacet pět let, když jsem se seznámil s Anetou. Byl jsem s kamarády na zábavě a ona tam byla s kamarádkami. Líbila se mi a tušil jsem, že je možná starší než já. Když mi ale prozradila, že  …více»

Pohřeb holuba

Pohřeb holuba
5. 01. 2020 Vaše příběhy
Můj pes Ben má už 14,5 roku. Mám ho od štěněte a za ty roky jsme se maximálně sžili. Zná to každý milující pejskař. Beník je skvělý. Nikdy se nepopral, on se ani prát neumí. Doprovází mě na  …více»

Dalekohled

Dalekohled
4. 01. 2020 Vaše příběhy
Bydlím v panelákovém domě až úplně ve vrchním patře. Na sídlišti mám spoustu známých a přátel, jako například kamarádku Věrku bydlící v domě naproti. Věrka ke mně chodí často na pokec i na kafe. Byla  …více»

Karma

Karma
4. 01. 2020 Vaše příběhy
Kdysi, jako mladá, hloupá holka jsem potkala pěkného kluka. Tehdy člověk řešil jen, jestli se mu kluk líbí, nebo ne. Byla jsem nezadaná a vlastně jsem ještě žádný vážný vztah v životě neměla. Pár  …více»

Vztah s ručením omezeným

Vztah s ručením omezeným
3. 01. 2020 Vaše příběhy
Když mi zemřel můj Ondra, má osudová láska, na rakovinu, myslela jsem si, že to nedokážu přežít. Přestože jsme oba věděli, že už není šance na vyléčení, smrt zatnula drápy a vyrvala mi ho  …více»
 

Surový dědek

Surový dědek
2. 01. 2020 Vaše příběhy
Byla jsem se svým psem na pravidelné procházce, a docela jsem si to užívala. Prošli jsme naši obvyklou trasu, a protože po dlouhé době vysvitlo sluníčko a přestal foukat vítr, procházku jsme si  …více»

Desatero přežití Silvestra

Desatero přežití Silvestra
31. 12. 2019 Zajímavosti
Každá si přejeme být královnou noci, mít sílu tančit až do rána a druhý den se cítit jako bychom právě přijely z lázní. Tak pohádkový závěr silvestrovské noci vám logicky zaručit nemůžeme, jak ale  …více»

Srovnání povinného ručení nebo cestovního pojištění přes internet? Proč ne

Srovnání povinného ručení nebo cestovního pojištění přes internet? Proč ne
31. 12. 2019 Finance
Také jste si zvykla, že přes internet dnes můžete vyřídit a udělat spoustu věcí? Web lze využívat i v souvislosti s vaším autem. Pokud je to přímo vaše starost, poradíme vám. Pokud se o auto stará  …více»

10 kroků pro ten nejlepší dětský mejdan

10 kroků pro ten nejlepší dětský mejdan
30. 12. 2019 Zajímavosti
Učíme děti přecházet silnici, radíme jim, s kým se bavit a s kým ne, necháme je zkoušet různé sportovní disciplíny, dáváme jim do rukou všelijaké hudební nástroje, dokonce myslíme i na nějakou tu  …více»

Kolega Karel

Kolega Karel
29. 12. 2019 Vaše příběhy
Kolega v práci, Karel, je dosud nezadaný, bezdětný a svobodný. Má už sice dávno věk, kdy většina mužů zplodila syna, postavila dům a zasadila strom, Karel ale v tomto pokulhává. Dům Karel má, ten  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !