Soutěž o NEJ… vánoční cukroví - VÝHERCISoutěž o NEJ… vánoční cukroví - VÝHERCI Květina Vánoc - Vánoční hvězdaKvětina Vánoc - Vánoční hvězda Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna? Velký roční horoskop na rok 2017Velký roční horoskop na rok 2017
Chytrá Žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 19.01. 2017
Dnes má svátek Doubravka
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Rodina

Socka

Socka
27. 12. 2016 Vaše příběhy
Toto slovo známe asi všechny. Vyvolává v nás představu zarostlého a páchnoucího obejdy, který na nás loudí nějaké drobné u supermarketu. Údajně na rohlíky, ale podle odéru, který se z něj line, to nen  …více»

Máma

Máma
27. 12. 2016 Vaše příběhy
Martinu jsem od rozvodu vychovávala sama. Měla deset let, když nás její otec opustil pro jinou ženu. Začátky byly těžké. Desetileté děvče mi dávalo za vinu, že od nás její táta odešel. „To on odešel o  …více»

Jak pletení prospívá zdraví

Jak pletení prospívá zdraví
26. 12. 2016 Zajímavosti
V zahraničí doporučují lékaři svým pacientům s depresemi nejdříve kursy pletení, než jim předepíší antidepresiva. Pletení totiž báječně uvolňuje a posiluje pocit vlastní hodnoty. Vědci zjistili, že  …více»

Návrat ztracené dcery

Návrat ztracené dcery
26. 12. 2016 Vaše příběhy
Když bylo mé dceři Tereze dvanáct let, rozvedli jsme se s jejím tátou. Bývalý muž jezdil dceru pravidelně navštěvovat. Když si ale v jejích čtrnácti našel novou přítelkyni, návštěvy dcery řídly, až se  …více»

Psi vidí černobíle a kočky drží rovnováhu díky vousům. Výběr nepravd a mýtů, které byste měli znát

Psi vidí černobíle a kočky drží rovnováhu díky vousům. Výběr nepravd a mýtů, které byste měli znát
25. 12. 2016 Zvířátka
Kočka je vlastně malý pes a její strava a návyky jsou podobné, a proto se k nim můžeme chovat prakticky stejně. Toto je jeden z mnoha mýtů, který často ve společnosti panuje. Samozřejmě to není pravda  …více»
 

Vyznáte se ve značkách kvality potravin?

Vyznáte se ve značkách kvality potravin?
25. 12. 2016 Zajímavosti
Jistě jste zaregistrovali, že se na potravinách objevují určitá loga, tzv. značky kvality. Které jsou ovšem na našich výrobcích nejčastěji? Pomůžeme vám objasnit, co konkrétně dané logo kvality  …více»

Nedělní oběd

Nedělní oběd
25. 12. 2016 Vaše příběhy
Klasická scéna mého dětství – nedělní oběd. Obsazení: rodiče, bratr a já. S úderem dvanácté usedáme ke stolu. Teda, usedáme … já pomáhám mamce dokončovat oběd, prostírám stůl a chystám se usednout.  …více»

Jako sestry

Jako sestry
25. 12. 2016 Vaše příběhy
Bylo prvního září 2016 a já nastupovala na učňák na obor pekař. Byla jsem docela nervózní, jako pokaždé, když jdu mezi cizí, které neznám. První den proběhl v pohodě, protože nám naše třídní učitelka  …více»

Dvakrát měř, jednou řež. Platí při pořizování „živých vánočních dárků“ dvojnásob

Dvakrát měř, jednou řež. Platí při pořizování „živých vánočních dárků“ dvojnásob
24. 12. 2016 Zvířátka
Každému z nás dělá před Vánoci největší starost jak potěšit své nejbližší. V ideálním případě bychom je chtěli obdarovat vším, co jim na očích vidíme. To ale vždy nejde. Do nejtěžší situace se  …více»

Dixi - fenečka na prádelní šňůře

Dixi - fenečka na prádelní šňůře
24. 12. 2016 Vaše příběhy
Byla sobota dopoledne a já se vydal na nákup. Nakoupil jsem, zaplatil, a před obchodním centrem mě zastavil neznámý muž. „Dobrý den, můžete mi, prosím, chvilku pohlídat tady tu fenečku? Hárá se mi a  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !