Červená řepa - nejoblíbenější receptyČervená řepa - nejoblíbenější recepty Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Vánoční strom
Soutěžte s námi o 400 skvělých výher !!!
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 19.11. 2017
Dnes má svátek Alžběta
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Rodina

Jak ošetřit poraněné domácí zvíře?

Jak ošetřit poraněné domácí zvíře?
13. 09. 2017 Zvířátka
Pro dokonalost našeho moderního bytí jsme se jako lidé rozhodli obohatit náš svět soužitím s němou tváří. A je úplně jedno jestli se jedná o psa, kočku, morče, papouška či jinou žoužel. Tak jako tak  …více»

5 tipů pro partnery, jak řešit společné finance

5 tipů pro partnery, jak řešit společné finance
12. 09. 2017 Finance
Stejně jako neexistuje univerzální recept na ideální vztah, nenajdeme ani obecně platné ideální řešení financí v partnerství a manželství. Zaměřili jsme na několik prověřených tipů, jak nejlépe  …více»

Proč nepodceňovat přípravu školní svačiny?

Proč nepodceňovat přípravu školní svačiny?
12. 09. 2017 Výchova
Začátek školního roku je po letních prázdninách vždy náročný, a to nejen pro děti. Není divu, že je v tomto období věnována zvýšená pozornost právě dopolední svačině. Hraje důležitou roli nejen  …více»

Zloděj ze základní školy

Zloděj ze základní školy
10. 09. 2017 Vaše příběhy
Cestou z práce jsem potkala Mirka, spolužáka ze základní školy. „Jé, tebe jsem už dlouho neviděla,“ řekla jsem, když mě pozdravil. Dali jsme se do řeči. Povídali jsme o tom, jak žijeme, kolik máme  …více»

Soutěžit, či nesoutěžit?

Soutěžit, či nesoutěžit?
10. 09. 2017 Vaše příběhy
Asi každá z nás už aspoň jednou v životě zažila ten krásný, sladký pocit z výhry. Já osobně mám vždy lepší náladu, která se mě drží i dlouho poté, co již výhru držím v ruce. Někomu přichází štěstí  …více»
 

Příběh jedné letní lásky

Příběh jedné letní lásky
9. 09. 2017 Vaše příběhy
Vyjmenovat, co nechceme, je těžké. Nestejné to je ve vztazích. Spálíte-li se s alkoholikem, víte, že nehledáte dalšího partnera, který by měl vřelý vztah k alkoholu. Pokud máte špatnou zkušenost se  …více»

Porevoluční pokroková doba

Porevoluční pokroková doba
9. 09. 2017 Vaše příběhy
Neměla jsem radost, když vypukla ona revoluce. Prý sametová. Ač jsme s manželem nikdy nebyli ve straně, žili jsme si slušný a poklidný život. Naše děti měly co jíst, a my také. Na chléb jsem si mazala  …více»

Musí se za děti platit regulační poplatek na pohotovosti?

Musí se za děti platit regulační poplatek na pohotovosti?
9. 09. 2017 Finance
Vztahuje se opravdu i na děti regulační poplatek na pohotovosti? Jsem samoživitelka, už několikrát jsem musela s dítětem na pohotovost a i těch 90 korun je v mém rozpočtu znát. Řekli mi,  …více»

Rychlá půjčka ještě dnes

Rychlá půjčka ještě dnes
8. 09. 2017 Finance
Získání rychlé hotovosti je v dnešní uspěchané době pro řadu lidí velmi důležité. Jsou pro nás online půjčky bezpečné? Jak si ji vybrat a nenaletět.  …více»

Nečekaná nová láska

Nečekaná nová láska
7. 09. 2017 Vaše příběhy
Jak už to tak v životě chodí, i ta největší láska na celý život může skončit úplně jinak, než si představujete. To jsem si myslela i já, ale nebylo tomu tak. Láska ke mně nebyla taková, jakou jsem  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Potřebujete stylová a pohodlná křesla do pracovny? Vyberte si kvalitní kancelářské židle Hawaj.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  ? Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !