Slunečná - 23. díl - Svatební pochodSlunečná - 23. díl - Svatební pochod Jak vyfouknout velikonoční vajíčkoJak vyfouknout velikonoční vajíčko Velikonoční beránek nejoblíbenější receptyVelikonoční beránek nejoblíbenější recepty Školní rok a školní prázdniny v roce 2019/2020Školní rok a školní prázdniny v roce 2019/2020
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Velikonoční nadílka
Soutěžte s námi o 300 skvělých výher
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 29.03. 2020
Dnes má svátek Taťána
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Rodina

Improvizace

Improvizace
29. 12. 2019 Vaše příběhy
Ačkoliv nejsem moc kreativní typ a jakékoliv „vyrábění“ není zrovna můj šálek kávy, přesto se občas vyskytly situace, kdy mi nic jiného nezbývalo: Focení ve školce a naše malá nám nic neřekla… ach jo  …více»

Kuře

Kuře
28. 12. 2019 Vaše příběhy
Měl jsem krátce vztah a svou Lucii jsem hodně miloval. Byli jsme týden odloučeni, protože byla služebně v Paříži. Domluvili jsme se, že ji po příletu domů vyzvednu na letišti a chystal jsem doma pro n  …více»

Nejsem blázen

Nejsem blázen
27. 12. 2019 Vaše příběhy
Včera mi na procházce prasklo v kotníku. Normálně jsem se procházel po parku, a ozvalo se křupnutí. Myslel jsem si, že to nic nebude, ale noha mi příšerně bolela až do večera. Nepomohl studený obklad  …více»

Vzpomínky na hodiny angličtiny

Vzpomínky na hodiny angličtiny
27. 12. 2019 Vaše příběhy
Jsem takzvané Husákovo dítě. Narodila jsem se ve sladkých sedmdesátkách, v době populační exploze. To mi zaručilo, že jako dítě jsem byla pořád venku, protože neexistovaly počítače a mobilní telefony  …více»

Má cesta vlakem

Má cesta vlakem
26. 12. 2019 Vaše příběhy
Cestovala jsem vlakem za rodinou. Nastoupila jsem a hledala si místo. Hned u vchodu do vagónu jsem si všimla invalidního vozíku a na něm starého muže. Sedla jsem si hned přes uličku. Po celou cestu  …více»
 

Hranice intimity – kam už dítě nepustit a kam mu také nevstupovat

Hranice intimity – kam už dítě nepustit a kam mu také nevstupovat
26. 12. 2019 Výchova
Výchova dětí je krásná, ale těžká práce. Být dobrým rodičem je jedna z nejsložitějších životních profesí. Neexistují na to žádné vysoké školy, a tak je často s narozením prvního potomka výchova jeden  …více»

5 rad, jak zklidnit děti nejen o Vánocích

5 rad, jak zklidnit děti nejen o Vánocích
25. 12. 2019 Výchova
Některé situace vyvedou děti natolik z míry, že najednou neví, kudy kam, a my zas nevíme, co s nimi. V takových chvílích se hodí praktické rady těch, kteří už podobnými situacemi prošli, a zvládli  …více»

Tipy, jak udělat z vánoční fotky nezapomenutelnou

Tipy, jak udělat z vánoční fotky nezapomenutelnou
24. 12. 2019 Zajímavosti
Vánoce jsou opět tady. Stromeček ozdobený, všude svítí světýlka a dárky čekají na své majitele. Chcete si tuto vzpomínku uchovat kromě paměti i v albu, ale vaše fotky ze Štědrého dne často nestojí za  …více»

První pomoc psa: Uměli byste zachránit psí život?

První pomoc psa: Uměli byste zachránit psí život?
24. 12. 2019 Zvířátka
Vemte svého čtyřnohého kamaráda na kurzy první pomoci pro psy a naučte se, co dělat v krizových situacích. Víte, co obnáší psí první pomoc? Uvědomili jste si, že pokud se váš pes zraní, nikdo jiný  …více»

1990 prosinec - moje první Paříž

1990 prosinec  - moje první Paříž
24. 12. 2019 Vaše příběhy
Tak, a teď už jsem konečně mohla, bez několika dříve nezbytných a důležitých papírů s razítky, do vytoužené Paříže. Protože na tzv. Fondu kulturních potřeb odborářům z podniku, kde pracoval manžel  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !

Beránek