Velký roční horoskop na rok 2019Velký roční horoskop na rok 2019 Jarní prázdniny 2019 - termínyJarní prázdniny 2019 - termíny 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Vánoční strom
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 18.02. 2019
Dnes má svátek Gizela
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Rodina

Vánoční ples

Vánoční ples
16. 12. 2018 Vaše příběhy
Je to už několik let, kdy jsme se s přítelem chtěli zúčastnit vánočního plesu. Vstupenky jsme měli už koupené, když přítele odvezla sanitka do nemocnice s akutním zánětem slepého střeva. Přítel Martin  …více»

Oddanost

Oddanost
16. 12. 2018 Vaše příběhy
Když jsme si s manželem přivedli domů Rokyho, netušila jsem, jak důležité místo v naší rodině tento čtyřnohý kamarád zaujme. Byl to právě rok od chvíle, kdy obě děti vylétly z hnízda a osamostatnily  …více»

Nález pro zasmání

Nález pro zasmání
15. 12. 2018 Vaše příběhy
Své zaměstnání mám ráda. Není to zrovna lehká práce, ale všude se dá nalézt i to krásné. I u nás střídají těžší práci chvíle odpočinku a dá se říct, že i my máme své „zašívárny“. Pracujeme ve dvou  …více»

5 důvodů, proč letošní Vánoce kupovat šperky

5 důvodů, proč letošní Vánoce kupovat šperky
13. 12. 2018 Finance
My ženy tak rády dostáváme dárky. A nezáleží na tom, zda jsou k Vánocům či „jen tak“, velké či malé, praktické nebo pro radost. Krásně zabalený balíček v nás jednoduše pokaždé vyvolá radost  …více»

Svatomartinská

Svatomartinská
9. 12. 2018 Vaše příběhy
Letos nám, jako vždy, nepřijel Martin na bílém koni. Počasí připomínalo spíše jaro, než přicházející zimu, a snad právě proto jsem měla špatný pocit, že se mi břicho, stehna i zadek nevlezou do  …více»
 

O mém zeťovi

O mém zeťovi
9. 12. 2018 Vaše příběhy
Má mladší dcera si vzala svou první lásku. Ze začátku jsem z toho nebyla moc nadšená. Jana byla mladá a s Mirkem se znala teprve rok. Protože pracovali ve stejném městě a potřebovali ve městě i žít,  …více»

O tom, jak jsme díky Natálce začali jíst zdravě(ji)

O tom, jak jsme díky Natálce začali jíst zdravě(ji)
9. 12. 2018 Vaše příběhy
Jednou mě má mladší kamarádka požádala, jestli bych jí nemohla pohlídat její pětiletou holčičku Natálku. Syna už mám velkého, a tak jsem možnost strávit večer i noc s malou holčičkou uvítala  …více»

Láska z diskotéky

Láska z diskotéky
8. 12. 2018 Vaše příběhy
Byla jsem tehdy ještě mladá holka, studentka. Se svou kamarádkou Andreou jsme, když nás rodiče pustili, navštěvovaly nedalekou diskotéku U Černé kočky. Přišly jsme tam na jiné myšlenky, než na učení,  …více»

Tvořili jsme vánoční ozdoby

Tvořili jsme vánoční ozdoby
7. 12. 2018 Vaše příběhy
Asi před pěti lety touhle dobou jsme si se starší dcerou sedly v obýváku a napadlo nás, že bychom mohly děti zabavit tvořením nějakých vánočních dekorací. Přece jenom, dětí je hodně a hlavně, dekorace  …více»

Láska a tolerance, nebo hloupost?

Láska a tolerance, nebo hloupost?
7. 12. 2018 Vaše příběhy
Už od školních let jsme byly tři kamarádky. Eva, Irča a já. Naše kamarádství přetrvalo roky, a i když jsme se nesetkávaly pravidelně, vždy jsme si aspoň zavolaly nebo zorganizovaly občasnou schůzku.  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !