Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Červená řepa - nejoblíbenější receptyČervená řepa - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Jeřabiny - nejoblíbenější receptyJeřabiny - nejoblíbenější recepty
Chytrá Žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 20.09. 2017
Dnes má svátek Oleg
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Rodina

Rajčata – na co si dát pozor při jejich nákupu a další záludnosti

Rajčata – na co si dát pozor při jejich nákupu a další záludnosti
2. 08. 2017 Zajímavosti
Rajčata jsou pro náš organismus velmi prospěšná. Nejdůležitější je jejich červené barvivo zvané lykopen, které působí jako antioxidant. Z vitaminů jsou zde nejvíce zastoupeny vitaminy B, C, E a K a  …více»

Sukýnka

Sukýnka
2. 08. 2017 Vaše příběhy
Když se v našem městě objevil ten inzerát, že hledají prodavačku do nedalekého obchůdku (v těch prostorách bylo už kdeco, včetně pohřební služby), nenechalo mě to klidnou. Přestože jsem už nějakou  …více»

Psí výslužka

Psí výslužka
1. 08. 2017 Vaše příběhy
Při svých procházkách s Benem, mým čtyřnohým parťákem, jsem potkala za těch dvanáct let, co žije, už hodně majitelů psů. Mnozí z nich se se mnou podělili o své životní příběhy a stali se víc, než  …více»

Kdy zaměstnavatel pracovní úraz neuzná. Na co si dát pozor?

Kdy zaměstnavatel pracovní úraz neuzná. Na co si dát pozor?
30. 07. 2017 Finance
Problémů s neuznanými pracovními úrazy v poslední době přibývá. Zaměstnavatelé často používají výmluvy a ze svých povinností se snaží vyvléct, někdy je ale chyba i na straně zaměstnance. Z jakého  …více»

Zaběhlý pejsek

Zaběhlý pejsek
29. 07. 2017 Vaše příběhy
Jednoho dne, když jsme vezli syna do školky, tak jsem viděla ráno běhat pejska po vsi. Když jsme se asi po 10 minutách vrátili ze školky, pejsek byl u nás na dvoře. Pak jsem obešla všechny lidi u nás  …více»
 

Ztratila se maminka

Ztratila se maminka
29. 07. 2017 Vaše příběhy
Má maminka nikdy nepila alkohol. Říkala, že jí nechutná, a tak jsme neviděli maminku na žádné oslavě užívat tuto „lehkou drogu“, jak říkají lékaři. Ani poslední den v roce, na Silvestra, maminka  …více»

Nevychovávejte pecivály, zapojte děti do péče o domácnost co nejdříve

Nevychovávejte pecivály, zapojte děti do péče o domácnost co nejdříve
28. 07. 2017 Výchova
Věděli jste, že úklidem domácnosti strávíte průměrně až čtyři hodiny denně? Pokud už na to nechcete být sami, zapojte do domácích prací děti. Nejen, že vám jejich pomoc ušetří čas, ale zároveň je  …více»

Za každého počasí

Za každého počasí
28. 07. 2017 Vaše příběhy
Miluji hodně sportovních disciplín, ale plavání patří mezi mé nejoblíbenější. Vyčistím si při něm hlavu, odpočinu si a domů přijdu jako znovuzrozená. Plavu všude, kde se dá, ale nejradši mám volné  …více»

8 rad, jak naučit dítě jezdit na kole

8 rad, jak naučit dítě jezdit na kole
27. 07. 2017 Výchova
Máte doma malého adepta na první kolo? Poradíme vám, jak vybrat takové, na kterém se mu bude dobře jezdit, i jak ho to hravou formou naučit. Vybrat správné dětské kolo není nijak jednoduchá záležitost  …více»

Pomáhat a chránit aneb Dětská přání

Pomáhat a chránit aneb Dětská přání
27. 07. 2017 Vaše příběhy
Když byl vnuk malý, často jsem ho hlídala. Petřík byl hodné a zvídavé dítě. Často jsme spolu chodili na procházky, učila jsem ho dětské říkanky i písničky a snažila jsem se, ať je mu u mě dobře.  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Potřebujete stylová a pohodlná křesla do pracovny? Vyberte si kvalitní kancelářské židle Hawaj.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !