Vyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříkuVyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříku Ostružiny - pro pochutnání i zdravíOstružiny - pro pochutnání i zdraví Léto - čas jahodLéto - čas jahod Borůvky - víte o nich všechno?Borůvky - víte o nich všechno?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 02.07. 2020
Dnes má svátek Patricie
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Rodina

Výlet v karanténě

Výlet v karanténě
1. 05. 2020 Vaše příběhy
Když už jsem hlasitě večer vynadal i své ponožce, že se po jednom použití roztrhala, a ještě jsem se naštval, že mi neodpověděla, poznal jsem, že mi karanténa opravdu neprospívá. Ono je něco jiného  …více»

Jak si můj otec šel koupit chleba

Jak si můj otec šel koupit chleba
1. 05. 2020 Vaše příběhy
Dnes ráno mi můj otec volal, že mu nechtějí prodat chleba. „Jak, nechtějí?“ divila jsem se. Bylo krátce po osmé hodině ráno, doba, kdy jsou větší prodejny vyhrazeny právě pro seniory. Taťka bude mít  …více»

Den matek

Den matek
30. 04. 2020 Vaše příběhy
Mé mamince už nemohu dát dárek ke Dni matek. Můžu jí jen zapálit svíčku a věnovat jí vzpomínku. Myslím na ni ale, i když není Den matek, i když není den jejích narozenin, jmenin, nejsou Vánoce nebo  …více»

Vzpomínka na dovolenou v Bulharsku

Vzpomínka na dovolenou v Bulharsku
30. 04. 2020 Vaše příběhy
Je to už spousta let, co jsme s kamarády navštívili tuto krásnou zemi. Zamířili jsme na jih země a ubytováni jsme byli v malých útulných apartmánech. Apartmány stály v krásném a udržovaném parku  …více»

Další příběh z doby rouškové, na odlehčení

Další příběh z doby rouškové, na odlehčení
30. 04. 2020 Vaše příběhy
Pomalu jsem si zvykla, že od chvíle, kdy všichni musíme mít nos i ústa zahaleny ústenkou, šátkem, nebo jinou textilií, jsem pomalu slepá. Nosím totiž brýle, a ty se mi permanentně zamlžují. Nepomáhá  …více»
 

Lidi zlatí, buďte na své věci opatrní

Lidi zlatí, buďte na své věci opatrní
28. 04. 2020 Vaše příběhy
Ráno jsem se probudila a musela jsem se svým psem ven. Obvykle si cestou koupím koláč, nebo housku, a snídám při procházce. Nyní, kdy musíme mít zahalena ústa i nos, ovšem toto nepřipadá v úvahu.  …více»

Vzpomínka na dovolenou v Turecku

Vzpomínka na dovolenou v Turecku
26. 04. 2020 Vaše příběhy
V době, kdy není možné cestovat, a už vůbec ne do zahraničí, jsem se rozhodl zavzpomínat na dřívější dovolené. Začnu hned tou loňskou, do Turecka. Do Turecka jsem se vypravil se dvěma kamarády, Petrem  …více»

Sběratelská vášeň chytí celou rodinu

Sběratelská vášeň chytí celou rodinu
26. 04. 2020 Zajímavosti
Byli jste někdy na sběratelské burze nebo znáte nějakého zapáleného sběratele kuriozit? Z příjemného hobby se může stát i posedlost. Pokud však budete ke sběratelství přistupovat jako ke koníčku  …více»

Historka z hrobu

Historka z hrobu
25. 04. 2020 Vaše příběhy
Ač dnes žijeme v krizovém stavu, nesmíme myslet jen na to zlé. Musíme se snažit veselou myslí a optimismem posílit imunitu, abychom mohli případně čelit tomu, co možná postihne právě i nás osobně  …více»

Vezmi pastelky a namaluj si svět

Vezmi pastelky a namaluj si svět
24. 04. 2020 Vaše příběhy
Šla jsem vyvenčit našeho psa jen kousek po vesnici, ve které bydlíme. Je zvyklý na procházky, a ani v této době si je nechce nechat vzít. Míjela jsem dům své kamarádky Helenky. Helenka je o dost  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !