5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout  	Robinsonův ostrov - pravidla soutěže Robinsonův ostrov - pravidla soutěže Velký roční horoskop na rok 2017Velký roční horoskop na rok 2017 Jarní prázdniny 2017 - termínyJarní prázdniny 2017 - termíny
Chytrá Žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 28.02. 2017
Dnes má svátek Lumír
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Rodina

Indikativní ceny pomohou zjistit, zda je vaše cena plynu výhodná

Indikativní ceny pomohou zjistit, zda je vaše cena plynu výhodná
22. 01. 2017 Finance
Cenu elektřiny a plynu tvoří několik položek. Část ceny regulovanou státem nemůže dodavatel ovlivnit. Neregulovaná část ceny pak vychází z obchodního rozhodnutí dodavatele. Chcete-li zjistit, zda je  …více»

V Berlíně

V Berlíně
22. 01. 2017 Vaše příběhy
Byla jsem čerstvě po maturitě a bylo mi sladkých osmnáct let. A protože jsem byla velmi pilná studentka, co se ve volném čase jen učila, neměla jsem žádné zkušenosti se seznamováním se. Jednoduše by  …více»

Poznamenaná

Poznamenaná
22. 01. 2017 Vaše příběhy
Jistě to znáte také… Víte naprosto přesně, jak se zachovat v určité vzorové situaci, postup, jak ji vyřešit, ale když k situaci nedej bože dojde, zachováte se naprosto jinak.  …více»

Zimní radovánky

Zimní radovánky
21. 01. 2017 Vaše příběhy
Je to už spoustu let, byla jsem ještě malé dítě. Tenkrát napadl sníh už na začátku listopadu a my začali prudit rodiče, abychom šli bobovat. Kousek od našeho domu byl celkem velký kopec a tomu nešlo  …více»

Epilepsie

Epilepsie
21. 01. 2017 Vaše příběhy
Jako dítě jsem žádnou nemocí netrpěla, jen občas jsem měla odřené koleno, jak už to tak v dětství bývá. Dokonce jsem neměla ani nikdy nic zlomeného a všichni mi říkali, jaké mám štěstí. Vždycky jsem  …více»
 

Jak správně krmit psa?

Jak správně krmit psa?
19. 01. 2017 Zvířátka
Určitě se snažíte dopřávat svému pejskovi to nejlepší, ale jste si jisti, že ho krmíte správně? Každý pes totiž potřebuje trochu jinou skladbu a jiné dávkování krmiva. Při výběru musíte zohlednit jeho  …více»

Svatební líčení: Byla jednou jedna princezna

Svatební líčení: Byla jednou jedna princezna
18. 01. 2017 Užitečné rady
Pokud jste si svůj svatební den do detailů vysnívaly při sledování pohádek a o šatech jste měly jasnou představu dávno předtím, než jste vyslovily svoje ano, zůstává jen jediné - doladit líčení  …více»

27 důvodů, proč se těšit na stáří

27 důvodů, proč se těšit na stáří
17. 01. 2017 Zajímavosti
Dnešní doba prý vráskám a kolečkovým taškám nefandí. Rychlost, flexibilita, výkon, dynamika. Skloňujeme ve všech pádech. Mládí vpřed, že? Jenže to je jenom půlka pravdy. I stáří má své  …více»

Trable s tchyní

Trable s tchyní
15. 01. 2017 Vaše příběhy
Když jsem se vdávala, má budoucí tchyně byla právě v psychiatrické léčebně. Je to smutné, ale po porodu třetího dítěte, mladšího bratra mého muže, se u ní projevila psychická nemoc, která nevymizela  …více»

Soutěž o NEJ… vánoční cukroví 2016

Soutěž o NEJ… vánoční cukroví 2016
15. 01. 2017 Zajímavosti
Povedlo se vám letos napéct mimořádně neodolatelné, krásné a chutné cukroví nebo dokonce každoročně sklízíte pochvalu a uznání od rodiny či známých za své originální cukroví? Pochlubte se svým uměním  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !