Novoroční předsevzetíNovoroční předsevzetí 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Velký roční horoskop na rok 2018Velký roční horoskop na rok 2018 Je naše dítě zralé na vstup do školy?Je naše dítě zralé na vstup do školy?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 23.01. 2018
Dnes má svátek Zdeněk
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Rodina

Dělej, jak chceš, karma ti to vrátí

Dělej, jak chceš, karma ti to vrátí
17. 11. 2017 Vaše příběhy
Karma je odborně definována jako zákon akce a reakce. Jednoduše řečeno, jak já se budu chovat k ostatním, tak se budou oni chovat ke mně. A pokud ve svém životě provedu někomu něco zlého, v budoucnu s  …více»

Je můj syn autista?

Je můj syn autista?
12. 11. 2017 Vaše příběhy
Mému synu budou tři roky a vůbec nemluví. Když měl zhruba rok a půl, měl náznaky řeči ve tvaru „mammm či baba“. To ale trvalo pouze měsíc a z ničeho nic přestal úplně. Neřekne vůbec nic. Ani jo ani  …více»

5 závažných chyb při výuce angličtiny

5 závažných chyb při výuce angličtiny
11. 11. 2017 Vaše příběhy
Ačkoliv se personalisté shodují, že anglický jazyk dnes u mladé generace patří k základním pilířům vzdělání, na českých státních i jazykových školách se při jeho výuce často chybuje.  …více»

Děti a sauna: víme, jak začít a na co si dát pozor

Děti a sauna: víme, jak začít a na co si dát pozor
10. 11. 2017 Výchova
Pravidelná návštěva sauny má blahodárný vliv na lidské zdraví, celkově posiluje organismus a činí ho odolnějším, to se ví už od nepaměti. Existenci prvních míst určených k prohřátí potvrzují již  …více»

Na jméně nezáleží

Na jméně nezáleží
10. 11. 2017 Vaše příběhy
Sousedé, kterým nedávno zemřel pes, si pořídili nového. Chovali už několik psích mazlíčků, a když je jejich věrný přítel opustil, nikdy bez psa dlouho nevydrželi. Pes je prostě styl života a kdo jedno  …více»
 

10 rad, jak rozmluvit školáky, aby s námi komunikovali

10 rad, jak rozmluvit školáky, aby s námi komunikovali
9. 11. 2017 Výchova
Taky vám dělá problém vypáčit z potomka aspoň základní informace o dění ve škole? A máte pocit, že vaše vzájemná komunikace poslední dobou nějak vázne? Tak to se vám možná bude hodit 10  …více»

Už jen pro to klidné spaní

Už jen pro to klidné spaní
5. 11. 2017 Vaše příběhy
Minulý týden jsem zaznamenala na vstupních dveřích tří posledních vchodů našeho domu vývěsky. Zvědavost mi nedala, abych si nepřečetla, co je na nich. Bylo to úřední oznámení, že právě v těchto  …více»

Netečnost všedního dne

Netečnost všedního dne
4. 11. 2017 Vaše příběhy
Potřebovala jsem si koupit nové boty, a proto jsem si rezervovala celé odpoledne na nákupy. Byla jsem unavená z práce, a proto jsem ani nešla domů, abych co nejdřív nakoupila a mohla si pak doma  …více»

Špicové v Evropě

Špicové v Evropě
3. 11. 2017 Zvířátka
Dnes se podíváme na další psí rasu, a tou jsou špicové, tentokrát v Evropě. Začneme pejsky, kteří nesou název malý a trpasličí špic. Ten pochází původně z Německa a je to společenské plemeno.  …více»

5 stresových faktorů číhajících ve škole na vaše dítě

5 stresových faktorů číhajících ve škole na vaše dítě
3. 11. 2017 Zajímavosti
Z vašeho miminka vyrostl malý školák, jenž má své každodenní povinnosti. Takový přelom je zlomový jak pro vás, tak pro vaše dítě, které se musí v nové situaci rychle zorientovat a zvyknout si na jiný,  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Potřebujete stylová a pohodlná křesla do pracovny? Vyberte si kvalitní kancelářské židle Hawaj.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  ? Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !