Soutěž o NEJ… vánoční cukroví - VÝHERCISoutěž o NEJ… vánoční cukroví - VÝHERCI Květina Vánoc - Vánoční hvězdaKvětina Vánoc - Vánoční hvězda Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna? Velký roční horoskop na rok 2017Velký roční horoskop na rok 2017
Chytrá Žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 19.01. 2017
Dnes má svátek Doubravka
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Rodina

Štědrý den s dědečkem

Štědrý den s dědečkem
24. 12. 2016 Vaše příběhy
Vánoční svátky se rychle blíží. Při jedné procházce s dcerou jsme si povídaly o tom, jak jsem trávila Štědrý den, když jsem byla malá. V tento den měl na starost mne a bratra dědeček.  …více»

Počítání oveček

Počítání oveček
23. 12. 2016 Vaše příběhy
Blížila se zima a já se vydala s přáteli naposledy v roce na hory. Výstup na turistickou chatu byl příjemný, ale cestou zpět nás už zábly ruce i nohy a my se těšili na to, až si dole v nějakém hotýlku  …více»

Nepřevzetí objednané zásilky může způsobit problémy

Nepřevzetí objednané zásilky může způsobit problémy
23. 12. 2016 Finance
Mnoho Čechů před Vánocemi nakupuje dárky na e-shopech. Někteří po objednání změní rozhodnutí a zásilku nepřijmou. Tím si ale mohou způsobit zbytečné nepříjemnosti. Předvánoční období je časem, kdy  …více»

Doba opuštěných hnízd

Doba opuštěných hnízd
23. 12. 2016 Vaše příběhy
A deštníků, dodávám já... Znáte to, opadalo, podzimními barvami zkrášlené, listí stromů, nebylo dostatečně nahrazeno sněhovou přikrývkou a ve větvích se tu a tam objevuje někdejší útulek, zprvu  …více»

Vyrob si sama: Písmenka ze špuntů

Vyrob si sama: Písmenka ze špuntů
22. 12. 2016 Vyrob si sama
Korkové špunty od vína jsem už zkoušela využít všelijak. Jednou jsem Vám již ukazovala, jak se dají vyrobit korkové podtácky a teď bych se s Vámi ráda podělila o zajímavé hraní a sestavování písmenek  …více»
 

Sraz

Sraz
21. 12. 2016 Vaše příběhy
Myslím, že není mezi čtenářkami a čtenáři nikdo, kdo by nějaký sraz nezažil. Já zažívám sraz ze základky, z gymplu (vlastně tenkrát to byla SVVŠ) a mohla bych i z ekonomky, jenomže tam nějak vázne  …více»

Moudrost nezná věk

Moudrost nezná věk
20. 12. 2016 Vaše příběhy
Báru jsem poznala, když jsme byly ještě malé holky. Chodily jsme spolu do Základní umělecké školy v našem městě a staly se z nás dobré kamarádky. Bára byla jen o měsíc starší než já, a velmi rozumná.  …více»

Marioneta

Marioneta
18. 12. 2016 Vaše příběhy
Jako vdova jsem už partnera nehledala. Ve třiceti to sice bylo brzy, ale… Měla jsem svou práci. Na šest hodin denně jsem pracovala v kanceláři poblíž svého bydliště a výdělek jsem měla slušný. Děti  …více»

Karlička

Karlička
18. 12. 2016 Vaše příběhy
Karla byla bezstarostné a šťastné dítě. Když měla pět let, její rodiče se rozvedli. Tehdy jí její tatínek, který se musel od rodiny odstěhovat, koupil pejska jako odškodné. Kříženec středního  …více»

Zkus dát šanci svému štěstí

Zkus dát šanci svému štěstí
18. 12. 2016 Vaše příběhy
Loudala jsem se z práce domů, kde mě, tak jako každý den, nikdo nečekal. Bylo to už víc, než rok, co se můj přítel zabil. Zemřel na Floridě, při sportovním úrazu, a tam byl také pochován. O jeho úmrtí  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !