Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Vánočka - nejoblíbenější receptyVánočka - nejoblíbenější recepty Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 02.12. 2020
Dnes má svátek Blanka
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Rodina

Krok správným směrem

Krok správným směrem
23. 09. 2020 Vaše příběhy
Vždy jsem byl velký jedlík. Žil jsem doslova pro jídlo. Nechápal jsem, že jiné lidi baví lézt po horách, plavat, jezdit na kole a jinak sportovat. Já měl místo tenisové rakety knedlík a místo výletů  …více»

Sourozenci

Sourozenci
22. 09. 2020 Vaše příběhy
Nikdy jsem nechápala, že nějaká matka upřednostňuje jedno dítě před druhým, stejně tak, jako jsem nemohla pochopit případy, kdy se rodiče přou po rozvodu o dítě, nebo ho používají jako hromosvod při  …více»

Hledáte práci? Zjistěte, jaký druh pracovního poměru je pro vás ten pravý

Hledáte práci? Zjistěte, jaký druh pracovního poměru je pro vás ten pravý
20. 09. 2020 Finance
Ať už se poohlížíte po nové práci nebo po menším přivýdělku, po úspěšném výběrovém řízení se vám nabízí hned několik variant pracovních poměrů, které se zaměstnavatelem můžete uzavřít. Jaký je rozdíl  …více»

Pohádkář

Pohádkář
19. 09. 2020 Vaše příběhy
Příběh, který budu popisovat, se stal už před mnoha lety. Tehdy jsem byla mladou dívkou. V době, kdy jsem Petra potkala, jsem byla nezadaná. Protože jsme si rozuměli a Petr se mi hodně líbil, dá se  …více»

Svatební seznamy? Víme, jaké jsou trendy!

Svatební seznamy? Víme, jaké jsou trendy!
19. 09. 2020 Svatba
Plánujete letos svatbu? V tom případě předem moc gratulujeme! Ale samozřejmě víme, že cesta k vašemu velkému dni může být trošku trnitá, a hlavně velmi dobrodružná. A chápeme, že každá nevěsta ví  …více»
 

Jak se seznamovat chytře a jít na rande dřív?

Jak se seznamovat chytře a jít na rande dřív?
18. 09. 2020 Vztahy
Dnes jsou na seznamce běžně lidé od 18 do 99 let, jsou opravdu různí, hledají různé typy vztahů, přátelství, nebo třeba jen pokec a chat. Ale je jedna věc, která většinu z nich spojuje a tím jsou  …více»

Hurá do školy s Herkulesem!

Hurá do školy s Herkulesem!
18. 09. 2020 Zajímavosti
Škola je tu a děti opět zamířily do školních lavic. Každoročně rodiče se svými dětmi vyrážejí nakupovat do obchodů, aby dětem nakoupili všechny potřebné školní pomůcky. Co se rozhodně každému  …více»

Pozor na otravy psů. Jsou čím dál tím častější.

Pozor na otravy psů. Jsou čím dál tím častější.
17. 09. 2020 Zvířátka
Stále častěji mezi pejskaři i v médiích slýcháme o různých otravách psů. Kdo to jednou zažil na vlastní kůži, ví, že se jedná o jeden z nejhorších zážitků v životě psa i člověka. Otrava může nastat  …více»

Prodej ani koupě bytu s hypotékou nemusí být překážkou

Prodej ani koupě bytu s hypotékou nemusí být překážkou
16. 09. 2020 Finance
Příchod nového člena do rodiny, touha po větším bytu, stěhování do jiného města, rozvod či rozchod s partnerem. To je jen výčet nejčastějších situací, které vedou mnohé Čechy k rozhodnutí prodat  …více»

Švihadlo je pomůcka, která nadchne i dnešní děti

Švihadlo je pomůcka, která nadchne i dnešní děti
14. 09. 2020 Výchova
Švihadlo je skvělá, a bohužel trochu pozapomenutá, cvičební pomůcka, která výborně poslouží k nácviku koordinace pohybů horních a dolních končetin, zpevnění středu těla, podporuje vytrvalost, smysl  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !