Nejoblíbenější VÁNOČNÍ KOLEDYNejoblíbenější VÁNOČNÍ KOLEDY Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty Květina Vánoc - Vánoční hvězdaKvětina Vánoc - Vánoční hvězda Vánočka - nejoblíbenější receptyVánočka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Výherní anketa
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 09.12. 2019
Dnes má svátek Vratislav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Rodina

Leváci to mají ve světě praváku těžké

Leváci to mají ve světě praváku těžké
20. 08. 2019 Zajímavosti
Historie se s nimi nemazala. Byli pronásledovaní i utlačovaní. Přitom jsou často nadprůměrně inteligentní, tvořiví a mezi slavnými o ně není nouze. Řeč je o levácích. 13. srpna si totiž každoročně  …více»

Velká vlaková loupež

Velká vlaková loupež
19. 08. 2019 Vaše příběhy
Jeden čas jsem jezdila častěji vlakem. Dodělávala jsem si při práci vysokou školu a musela jsem zhruba dvakrát měsíčně jezdit do hlavního města na zkoušky. Cestu jsem si patřičně užívala. Pozorovala  …více»

Jak se s dětmi učit, aby to nepoznaly

Jak se s dětmi učit, aby to nepoznaly
18. 08. 2019 Výchova
Přimět malého školáka k učení je někdy nadlidský výkon. Pokud zrovna řešíte podobný problém, můžou se vám hodit tipy, které se osvědčily. Co se osvědčilo: Propojit počty s kreslením.  …více»

Jak budou hrazeny brýle?

Jak budou hrazeny brýle?
17. 08. 2019 Finance
Ke změnám v úhradách zdravotnických prostředků určených ke korekci zraku, jako jsou brýlové čočky, brýlové obruby, kontaktní čočky, dochází v důsledku změny zákona o veřejném zdravotním pojištění  …více»

Kam mizely hračky?

Kam mizely hračky?
17. 08. 2019 Vaše příběhy
Když jsme byly se sestrou malé, nedalo se cestovat a ve všech obchodech bylo totožné zboží. Bylo ho málo, a proto všechny děti měly stejné hračky, oblečení i sportovní potřeby. Byla to taková zvláštní  …více»
 

5 zásad, jak dítěti vybrat správný sportovní kroužek

5 zásad, jak dítěti vybrat správný sportovní kroužek
15. 08. 2019 Výchova
Nabídka sportovních kroužků je v posledních letech doslova ohromující a rozhodování, kam zapsat svého potomka, čím dál složitější. Tady je pět tipů, které by vám mohly náročné přemítání trochu  …více»

Už se nepřimluvím

Už se nepřimluvím
15. 08. 2019 Vaše příběhy
Příběh se stal před lety, to ještě neexistovala EET. Pracovala jsem v jednom malém krámku s galanterií. V krámku jsme měly, my tři prodavačky a paní vedoucí, jednu starou kasu, která byla společná  …více»

Polapený zloděj

Polapený zloděj
14. 08. 2019 Vaše příběhy
Vyrůstal jsem v době, kdy tramping byl na vzestupu a kdo netrampoval, jako by nebyl. I já se svým bratrem jsem strávil nejednu noc pod širákem, nebo jen pod celtou. Jednou se vrátili dva naši  …více»

Elektrické kolo

Elektrické kolo
13. 08. 2019 Vaše příběhy
Cyklistika patřila celý můj život k mým velkým koníčkům. Abych se udržoval aktivní a zároveň odlehčil svým kloubům, koupil jsem si ke svým šedesátým narozeninám elektrokolo. Výdaj to byl nemalý, ale  …více»

Mlsání, které pejskům chutná a prospívá jejich zdraví

Mlsání, které pejskům chutná a prospívá jejich zdraví
13. 08. 2019 Zvířátka
Psi jsou mlsouni a nejrůznější pamlsky jednoduše milují. Ať už na procházce, během tréninku nebo doma na gauči, drobná dobrota je potěší v podstatě vždy. Abyste mohli vašeho psího parťáka odměňovat  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Přehledné srovnání bankovních i nebankovních půjček online na Usetreno.czNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !