Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 24.10. 2018
Dnes má svátek Nina
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Rodina

Svatební šaty roku 2007, nechte se inspirovat

Svatební šaty roku 2007, nechte se inspirovat
2. 01. 2008 Oblečení
Každá z nás po tom celý život touží, obléknout se sněhobílé svatební šaty a cítit se jako v pohádce. Zkoušet si ne jediné, ale více svatebních šatů jakoby se již tradicí a to v soutěži módních návrhářů, kteří se pravidelně snaží přesvědčit  …více»

Co je strach?

Co je strach?
2. 01. 2008 Výchova
Strach prožíváme jednoznačně negativně, ať je to tehdy, když nás zamrazí při sledování zvlášť zneklidňujícího filmu, nebo když nás někdo neznámý pronásleduje v noci temnou ulicí, nebo jsme účastníky nehody.  …více»

Jak jsme si jeli pro Airinku

Jak jsme si jeli pro Airinku
1. 01. 2008 Zvířátka
Airinka je naše praštěná ohařka. Není to jen tak někdo, ale velmi charakterní zvíře, což jsme měli poznat už když jsme si ji vezli jako úplné psí mimino domů. …více»

Zdraví bez chemie

Zdraví bez chemie
1. 01. 2008 Finance
Každý z nás dnes pere, myje si ruce mýdlem, myje nádobí v myčce nebo dřezu, čistí podlahy nebo okna. K tomu všemu používá většinou chemické prostředky, které potom končí v lepším případě v čističkách odpadních vod, v tom horším v našich …více»

Ruce

Ruce
31. 12. 2007 Péče o tělo
Ruka je teplo i chlad. Je to část těla, kterou se všeho dotýkáš. Ruce vaří, perou, pracují….....jsou důležitou částí života. Ruce ubližují i pomáhají.  …více»
 

Svatební oblečení pro ženicha

Svatební oblečení pro ženicha
31. 12. 2007 Oblečení
Pravděpodobně víte, jaké oblečení je vhodné na slavnostní svatební obřad. Ale možná vůbec netušíte, jaký typ obleku přistane práve typu postavy Vašeho drahého. Tady jsou rady a doporučení, které Vám pomůžou co nejlépe si vybrat oblek, který …více»

Když se dítě špatně chová

Když se dítě špatně chová
31. 12. 2007 Výchova
Pokaždé když jsou rodiče nemile překvapeni chováním svých dětí, měli by se ptát, jestli se nejedná o normální projev jejich vývoje. Každá fáze dětského vývoje vyžaduje nové postoje ze strany rodičů. Některá období se zdají nesnadnější než  …více»

Dvojčata se narodila na Silvestra

Dvojčata se narodila na Silvestra
30. 12. 2007 Vaše příběhy
Mám pro vás příběh,ne moc veselý, ale se šťastným koncem. Byla jsem v 6tém měsíci těhotenství. Je 25.12.2003, ráno jsem se vzbudila a zjistila jsem, že mám na prostěradle kapku krve. Přítel mě okamžitě odvezl do nemocnice …více»

Moje těhotenství

Moje těhotenství
30. 12. 2007 Vaše příběhy
Když jsem otěhotněla poprvé, radovala jsem se jako malá holka, oba dva jsme miminko chtěli a moc jsme se na něj těšili, takže zprávička "Ano, maminko, jste těhotná už 4 týdny" byla tou největší událostí.  …více»

Vlastní domeček, bez sousedů!

Vlastní domeček, bez sousedů!
30. 12. 2007 Vaše příběhy
Máme pěkný byt ve starém domě. Dokonce je to dům chráněný památkovou péčí, protože je nejstarší ve městě. Zvenku pokrytý dřevem,natřeným na tmavě červenou s malými okny. Díky tomu i místnosti jsou na stropech zdobeny  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !

Štístko