Novoroční předsevzetíNovoroční předsevzetí Velký roční horoskop na rok 2019Velký roční horoskop na rok 2019 Jarní prázdniny 2019 - termínyJarní prázdniny 2019 - termíny Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Vánoční strom
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 16.01. 2019
Dnes má svátek Ctirad
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Rodina

V Praze proběhne desátý ročník Bambiriády

V Praze proběhne desátý ročník Bambiriády
17. 05. 2008 Výchova
Od čtvrtka 22. do neděle 25. května se v Praze uskuteční jubilejní desátý ročník akce Bambiriáda - největší prezentační přehlídky občanských sdružení dětí a mládeže a středisek volného času. …více»

ZOO Liberec přivezla nového samce pižmoně

ZOO Liberec přivezla nového samce pižmoně
16. 05. 2008 Zvířátka
Liberecká zoologická zahrada dovezla v pátek ze ZOO v dánské Kodani zbrusu nového samce pižmoně (Ovibos moschatus wardi – tedy grónský poddruh).  …více»

Dětský den na horách

Dětský den na horách
16. 05. 2008 Výchova
Využijte možnosti odpočinout si od každodenních stresů a shonu. Zažijte se svými dětmi návrat ke kořenům života a načerpejte sílu z horské přírody. Využijte rovněž jedinečné nabídky našich lázeňských …více»

Všichni chlapi nejsou stejní

Všichni chlapi nejsou stejní
16. 05. 2008 Vaše příběhy
Můj život se změnil ve chvíli, kdy jsem se dozvěděla, že se budeme stěhovat. Nastoupila jsem na novou školu, postupem času poznávala nové lidi... …více»

Máme se bát plísní na potravinách?

Máme se bát plísní na potravinách?
12. 05. 2008 Finance
Zajímá vás, zda můžete jíst banány s načernalou slupkou?: Výskyt drobných hnědých skvrn nemusí znamenat závadu. Pokud by byly hnědé velké části slupky, je lepší si takové zboží nekupovat. …více»
 

Je dostatek masa ve zmrazených rybích výrobcích?

Je dostatek masa ve zmrazených rybích výrobcích?
12. 05. 2008 Finance
Je-li na obale výrobku v názvu nebo jinak graficky či obrazově zdůrazněn druh ryby, pak musí být ve složení uvedeno její množství, například v hmotnostních či objemových procentech.  …více»

Čtení do postýlky? Hezký zvyk....

Čtení do postýlky? Hezký zvyk....
11. 05. 2008 Výchova
Je krásné pozorovat, jak se rozzářená dětská očka těší do postýlky na pohádku. Někomu to přijde jako zastaralý zvyk, modernější je pustit jim Večerníček nebo DVD, ale …více»

Jak předcházet zneužití platební karty

Jak předcházet zneužití platební karty
10. 05. 2008 Finance
Policie zaznamenává stále více případů zneužití platebních karet a upozorňuje občany: měli byste platebním kartám věnovat náležitou pozornost a pravidelně kontrolovat, zda vám žádná z nich nechybí.  …více»

Bambiriáda! Nestůj, pojď se přidat!

Bambiriáda!  Nestůj, pojď se přidat!
8. 05. 2008 Výchova
Nechci být sám, chci mít někoho vedle sebe. Někoho, kdo mě bude respektovat, koho si budu vážit, kdo mi dokáže nezištně pomáhat, když to budu potřebovat, komu budu moci pomoc oplatit. …více»

Záplava květů v ZOO Ostrava

Záplava květů v ZOO Ostrava
7. 05. 2008 Zvířátka
V těchto dnech začínají v areálu Stromovky rozkvétat první květy pěnišníků.Botanický název Rhododendron (pěnišník) znamená v překladu růžový strom. Do současné doby bylo popsáno téměř 900 druhů.. …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !