Léto - čas jahodLéto - čas jahod Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty Čas malinČas malin Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 15.08. 2018
Dnes má svátek Hana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Rodina

Workoholik a jeho ženy

Workoholik a jeho ženy
28. 09. 2007 Manželství
Plurál v titulku článku je zvolen s ohledem na to, že workoholik může mít (a také často mívá) žen více, protože bývá souběžně i sexholikem, ale toto pravidlo platí pouze statisticky, nikoliv univerzálně.  …více»

Český úředník včera, dnes a zítra. Co si myslí český občan?

Český úředník včera, dnes a zítra. Co si myslí český občan?
26. 09. 2007 Finance
Vnímání a oceňování povolání úředníka ve službách státu se postupem let měnilo. Jak český občan hodnotí práci úředníků a jaká je image státního pracovníka?  …více»

Důchodci se chtějí zapojovat do společnosti. Internet jim pomáhá.

Důchodci se chtějí zapojovat do společnosti. Internet jim pomáhá.
23. 09. 2007 Finance
Počet seniorů v populaci významně roste každým rokem. Tento trend je shodný ve vyspělých i rozvojových zemích. Je důležité poskytnout seniorům možnost vzdělání, které jim usnadní zařazení do informační společnosti. Nabídnout řešení,  …více»

Kvalita ovoce a zeleniny se nezlepšila

Kvalita ovoce a zeleniny se nezlepšila
21. 09. 2007 Finance
SOS při svých letošních dvou průzkumech kvality ovoce a zeleniny i dodržování informačních povinností s tímto prodejem spojených, zjistilo závažné a opakované nedostatky. Proto se obrátilo na Státní inspekci  …více»

Umisťovací výstava koček – vstupné 1 konzervu, prosím!

Umisťovací výstava koček – vstupné 1 konzervu, prosím!
16. 09. 2007 Zvířátka
Výstavu pořádá Pražský spolek ochránců zvířat nejen pro "jejich" kočičky, ale pro dalších asi 15 útulků z Čech a Moravy, takže bude k vidění přes 100 koček. Cílem výstavy je najít pro co nejvíce kočiček nové domovy. …více»
 

Bezpečná cesta do školy

Bezpečná cesta do školy
14. 09. 2007 Výchova
Prázdniny utekly jako voda a blíží se podzim. Děti si zvykají na školní režim a maminky s nimi pilně píší úkoly, připravují vydatné svačinky, ale také si lámou hlavu, jak se o své malé školáky co nejlépe postarat. Dny se pomalu krátí.  …více»

Jak se dá žít bez práce?

Jak se dá žít bez práce?
12. 09. 2007 Finance
Jedním z hlavních problémů v období nezaměstnanosti je udržení potřebné úrovně tělesné a duševní kondice a pokud možno jasné a příznivé časové a obsahové struktury dne. Následující ukázky denního režimu dvou dlouhodobě  …více»

Na pomoc levorukému dítěti

Na pomoc levorukému dítěti
12. 09. 2007 Výchova
Pravorukost nebo levorukost je projevem funkční převahy jedné z horních končetin používaných při různých činnostech. Znamená to, že dítě má jednu ruku obratnější a pohyblivější než druhou. …více»

Lego – hračka století pro Vaše děti

Lego – hračka století pro Vaše děti
10. 09. 2007 Výchova
Hlavní Ideou zakladatele LEGA bylo vytvořit herní a stavebnicový systém, který by byl maximálně kreativní a který by pomáhal rozvíjet dětskou fantazii a zručnost. Stavebnicový systém lego pokrývá celé rozpětí dětských let. …více»

Školní rok začíná – pozor na rychlé snídaně!

Školní rok začíná – pozor na rychlé snídaně!
9. 09. 2007 Krása
S odcházejícím létem pro nás pomalu končí i dlouhé dopolední snídaně na terase a pomalé vychutnávání několika ranních chodů. S novým školním rokem přichází k dětem i dospělým doba ranního spěchu a shonu, kdy na klidnou …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !