Velký roční horoskop na rok 2019Velký roční horoskop na rok 2019 Jarní prázdniny 2019 - termínyJarní prázdniny 2019 - termíny 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 18.02. 2019
Dnes má svátek Gizela
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vaše příběhy

Můj partner je Workoholik!

Můj partner je Workoholik!
24. 09. 2008 Vaše příběhy
Určitě nejsem jediná, kdo má partnera workoholika. Ale co s tím dělat? Tak tuhle otázku si kladu už pár let, ale ještě jsem nepřišla na způsob, který by zabral. Náš vztah začal úplně nádherně. …více»

Za záchranu života si pavouk amputoval nohu

Za záchranu života si pavouk amputoval nohu
13. 09. 2008 Vaše příběhy
Tento příběh se mi stal krátce po svatbě, čekala jsem své první miminko, byla jsem šťastná a zamilovaná. Dostali jsme od tehdejšího byťáku byt, sice byl malý, a zařazen ve 4. bytové kategorii, což  …více»

Když kojení nestačí...

Když kojení nestačí...
6. 09. 2008 Vaše příběhy
Každý den se na čerstvé i budoucí maminky valí spousta letáků a informací o tom, jak je kojení důležité pro imunitu a další vývoj dítěte. Každá maminka si přeje kojit co nejdéle, ale co když to nejde? …více»

Životní příběh - Kamarádky

Životní příběh - Kamarádky
18. 08. 2008 Vaše příběhy
Kolik máte kamarádů? No jistě, každý rád a většinou vždycky odpoví, že mnoho. Ale ruku na srdce - kolik máte pravých kamarádů? Takových, kteří si vás váží a udělali by pro vás první poslední.  …více»

Nade všechny seriály - nade všechna kina

Nade všechny seriály - nade všechna kina
18. 08. 2008 Vaše příběhy
Během roku i nyní, když je „okurková sezona“ často slýchám, že se hovor točí jen kolem seriálů – „Pouta“, „Růžovka“, Pojišťovna štěstí nebo naopak, že v té televizi není co k vidění a jít do kina?  …více»
 

Jak jsem pomalu, ale jistě zhubla

Jak jsem pomalu, ale jistě zhubla
18. 08. 2008 Vaše příběhy
Už jako dítě jsem byla velmi "oplácaná". Nikdy jsem se nevyhnula posměškům ze strany spolužáků i okolí, kteří neustále kritizovali mojí postavu. Nebylo mi k ničemu, že jsem chytrá a že ve škole  …více»

O tlusťošce

O tlusťošce
11. 08. 2008 Vaše příběhy
„Ty tlustý nohy bych být tebou schovala pod dlouhou sukni.“ „To tílko ti vůbec ale vůbec nesluší, běž si vzít tuniku.“ „Přece se nebudeš malovat, stejně o tebe žádnej kluk ani nezakopne.“  …více»

Můj první přivýdělek, aneb nic není zadarmo

Můj první přivýdělek, aneb nic není zadarmo
22. 07. 2008 Vaše příběhy
Bylo léto a já úspěšně zakončila základní školu a připravovala se na život opravdového studenta. Kamarádky odcestovaly k moři a já zůstala v našem městečku sama. Měla jsem času nazbyt a také jsem  …více»

Ta dnešní mládež

Ta dnešní mládež
18. 07. 2008 Vaše příběhy
Všímáte si, jak je dnešní mládež zkažená? Je mi 18, ale v době, kdy mi bylo nějakých 12, jsem vůbec nepřemýšlela nad tím, nad čím přemýšlí mladá populace dnes. Sama to vidím na svém mladším bratrovi …více»

Puritánství – co si o tom myslíte?

Puritánství – co si o tom myslíte?
18. 07. 2008 Vaše příběhy
Doba se mění a my se pomalu ale jistě měníme s ní. Ne už tak starší generace, generace našich rodičů a prarodičů. Zatímco v dřívější době bylo tabu téměř všechno a veškeré intimnosti byly sprosťárny,  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !