Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 18.06. 2018
Dnes má svátek Milan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Začátečnice

13. 03. 2011 | Vaše příběhy
Moje sestřenice je antitalent. Prostě se do kuchyně moc nehrne. Jednou jsem ji požádala, aby usmažila hranolky. Já šla do obchodu. Tehdy ještě nebyly fritovací hrnce, tak je dělala na pánvi.

Vše si připravila, dala na pánev olej a zapnula sporák. Nechtělo se jí stát u plotny a čekat, až se olej rozpálí, tak se přitom dívala na Tv. Cosi ji zaujalo, že zapomněla na hranolky. Najednou se z kuchyně valil dým. Utíkala ke sporáku, kde už hořel olej. Nevěděla, co má dělat, tak udělala to nejhorší, co mohla udělat. Vylila na hořící olej sklenici vody.

Samozřejmě vyšlehl plamen ještě víc, tak popadla pánev a běhala s ní po bytě - nevěděla, kam s ní má běžet. Zapadla do koupelny, kde na pánev pustila vodu. V bytě bylo plno dýmu, zápachu ze spáleného oleje a po celém stropě byly mastné saze. Když bylo po ohni, vyvětrala a snažila se uklidit a strop zamalovat temperami.

Když jsem přišla z obchodu, ničeho jsem si nevšimla. Jen sestřenice se mi zdála jakási vyděšená. Když jsem se jí zeptala, co se jí stalo, řekla mi, ať se opatrně podívám na strop. Nestačila jsem zírat. Po celém stropě v kuchyni, na chodbě i v koupelně byly rozmazané mastné saze, pokryté temperami. Nevěděla jsem, co na to mám říct, jediné co ze mě vypadlo bylo, že musíme počkat na tetu.

Teta po příchodu hýřila velmi dobrou náladou, tak jsme jí to opatrně řekly. Byla v šoku. Sestřenka ihned vyfasovala týden domácího vězení a pomocných prací, já vyvázla bez trestu. Teta nadávala, že aspoň kdyby to nelíčila těmi barvami, že by to šlo dolů líp. Nakonec mi bylo sestřenice líto, tak jsem s ní celý týden pomáhala malovat stropy v bytě.

Byra - čtenářka
ChytráŽena.cz

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
 
Čtěte takéKomentáře
Obrázek uživatelky
profil
SmajlíkSmajlík hranolky na pánvi už nedělá maximálně vlnky na plechu v troubě
Obrázek uživatelky
profil
v kuchyni se toho stane, hlavně, že nepřišla k úrazu! SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
že se neopařila, stávají se horší věciSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
od tý doby asi už studenou vodu do rozpáleného oleje, nenalila, co? Smajlík
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles