Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 20.09. 2018
Dnes má svátek Oleg
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Zdravé tělo je krásné tělo

7. 04. 2014 | Péče o tělo
-Komerční sdělení-

Za ideálem krásy se ženeme mnohými ověřenými dietami, očistnými kůrami a zkrášlujícími procedurami. Tím však mnohdy jen zbytečně zatěžujeme náš organismus. Pamatujte však na to, že krásného těla nelze dosáhnout, pokud nejsme zdraví a necítíme se dobře. Nejúčinnějším prostředkem v boji za krásné tělo je zdravý a vyvážený jídelníček, který nám pomůže s hubnutím a vyčistí náš organismus. Najít univerzální jídelní plán, který by mohl použít kdokoliv, je však velmi těžké, protože individuální nároky každého z nás se v mnoha ohledech liší. Zkuste jednoduchou aplikaci www.jidelniplan.cz, díky které si můžete připravit jídelníček pohodlně a na základě individuálních potřeb. Není třeba se obávat, že budete dělat něco špatně, celou aplikaci totiž vytvořila výživová specialistka Nikola Hanyšová, která pro vás navíc bude k dispozici pro jakoukoli konzultaci.

Jídelní plánExistuje celá řada jídelníčků a hubnoucích programů, které vám poradí, jak dostat své tělo do ideální kondice. Jejich hlavní kámen úrazu však je, že počítají s určitým typem postavy a životním stylem, který je potřeba dodržovat. Nová aplikace www.jidelniplan.cz naproti tomu přichází s jídelním plánem, který se naopak přizpůsobí vašemu životnímu stylu a tělesným dispozicím. Krásného a zdravého těla tak můžete docílit za kratší dobu a s větší duševní pohodou.

Přizpůsobivý jídelní plán

Ať už se jedná o předsevzetí, přicházející jaro, nebo blížící se plavkovou sezonu, důvodů proč se udržovat fit je celá řada. Ten hlavní však představuje naše zdraví, protože pouze ve zdravém těle může žít zdravý a spokojený duch. Aplikace www.jidelniplan.cz vám pomůže sestavit vyvážený jídelníček s ohledem na vaše individuální nároky, díky kterému jednoduše zhubnete a vyčistíte svůj organismus. Program pracuje s parametry jako je vaše výška, váha, věk, pohlaví atd., na základě kterých nastaví optimální doporučení pro váš jídelníček.

Některé zásahy do životosprávy přináší nepříjemný vnitřní pocit, že se o něco ochuzujeme. Změna jídelníčku však neznamená hladovění a ztrátu chutných a výrazných pokrmů. Program www.jidelniplan.cz více pracuje s výživovou skladbou potravin, aby dodal vašemu tělu všechny látky, které jsou potřeba pro zdravý organismus, a s jejich pravidelným přísunem – například pět doporučených denních porcí ovoce a zeleniny. Díky tomu se do kondice dostanete se zachovalou duševní pohodou, což je to nejdůležitější.

Abyste se vyhnuli takzvanému jojo efektu, musí být změna jídelníčku dlouhodobý a trvalý cíl, a ne pouze chvilková snaha.  Program lze proto nastavit jak na modul hubnutí, tak na modul zdravé stravy a udržování váhy, na který můžete přeskočit po dosažení vaší vytoužené váhy.

I připravenému jídelníčku se dá trochu pomoct

Jídelní plánVhodná strava s dostatečným množstvím ovoce a zeleniny vám navíc pomůže preventivně předcházet často se vyskytujícím onemocněním jako je ischemická choroba srdce, vysoký krevní tlak nebo žlučové kameny. Program pro vás má řešení i v případě, že nepatříte mezi milovníky čerstvého ovoce a zeleniny – jednu z pěti doporučených denních dávek ovoce a zeleniny můžete nahradit třeba 250ml sklenicí džusu Relax 100 %.  

Pokud cítíte, že v sobě najdete dostatek sil, můžete se do kondice dostat ještě snadněji se zapojením pohybových aktivit, které vám pomůžou nejen s tvarováním postavy, ale díky kterým se budete také lépe cítit. Svěží a čerstvý jarní vzduch je jako stvořený pro sportování, které podpoří vaši imunitu i lymfatický systém. Při fyzických aktivitách však stále nezapomínejte na dostatečný přísun tekutin a ovoce a zeleniny, aby mělo vaše tělo z čeho čerpat energii.

Více informací hledejte na www.jidelniplan.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
 Komentáře
Obrázek uživatelky
profil
skinny je takové výjimečné, na obrázku také štětinky nejsou vidět
Obrázek uživatelky
profil
1 mašleSmajlík takže 8 mašlíSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
a ještě jednaSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
skvělé dnes 7 mašlí Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
3. 04. 2014 09:31 Sebrán "Mašle" za 2 bodů
13. 04. 2014 09:27 Sebrán "Mašle" za 2 bodů
13. 04. 2014 09:19 Sebrán "Mašle" za 2 bodů
13. 04. 2014 09:15 Sebrán "Mašle" za 2 bodů
13. 04. 2014 09:12 Sebrán "Mašle" za 2 bodů
13. 04. 2014 09:07 Sebrán "Mašle" za 2 bodů
13. 04. 2014 09:03 Sebrán "Mašle" za 2 bodů
13. 04. 2014 09:00 Sebrán "Mašle" za 2 bodů
13. 04. 2014 08:51 Sebrán "Mašle" za 2 bodů

Smajlík
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles