Borůvky - víte o nich všechno?Borůvky - víte o nich všechno? Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty Školní rok a školní prázdniny v roce 2019/2020Školní rok a školní prázdniny v roce 2019/2020
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 23.08. 2019
Dnes má svátek Sandra
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Zdraví

Kde se berou biopotraviny a jak je poznáme?

Kde se berou biopotraviny a jak je poznáme?
15. 05. 2008 Krása
Biopotraviny začínají být velmi diskutovaným a často také kontroverzním tématem mezi jejich nadšenými příznivci a většími či menšími odpůrci. Každá skupina má pro svá tvrzení řadu pravdivých argumentů …více»

Co biopotraviny rozhodně nevyřeší - aneb vyvracení mýtů

Co biopotraviny rozhodně nevyřeší - aneb vyvracení mýtů
14. 05. 2008 Krása
Biopotraviny rozhodně nemají (ve srovnání s běžnými potravinami) nižší obsah kalorií, a nejsou tudíž výhodnější pro redukční dietu. Ani obsah cholesterolu v biopotravinách není nižší, proto nejsou  …více»

Místo tablet karotku a brokolici!

Místo tablet karotku a brokolici!
14. 05. 2008 Péče o tělo
S příchodem jara je náš organismus natolik unavený, že s oblibou sáhneme po multivitamínových přípravcích. V lékárnách či drogériích najdeme preparáty obsahující vitamíny nebo stopové prvky. Je to ale správná volba?  …více»

Mořská houba pomáhá vyhlazovat strie

Mořská houba pomáhá vyhlazovat strie
14. 05. 2008 Péče o tělo
Přírodní mořská houba je stavěna stejně jako korál z mořského vícebuněčného živočicha. Mořská houba je to druhá nejnižší forma živočicha na světě. . Mořská houba se živí planktonem, ten si opatřuje filtrováním mořské vody. …více»

Chystáte se na dalekou dovolenou? Nezapomeňte na rizika

Chystáte se na dalekou dovolenou? Nezapomeňte na rizika
13. 05. 2008 Péče o tělo
Dovolenou v exotických krajích si můžete užít nebo „užít“. V prvním případě stačí trocha opatrnosti, v tom druhém naopak hodně nezájmu. Proč? Protože z vysněné dovolené si můžete jako suvenýr přivézt  …více»
 

Nový Laser MIX TO vás zbaví vrásek a jizev

Nový Laser MIX TO vás zbaví vrásek a jizev
13. 05. 2008 Krása
Zákrok se provádí ambulantně. Výkon není bolestivý, laserový paprsek způsobuje jen pocit štípání. Proto se 30-45 minut před zákrokem nanese na ošetřovanou oblast mast s anestetikem. Laserové ošetření  …více»

Bio a zdravý rozum

Bio a zdravý rozum
12. 05. 2008 Péče o tělo
Stále aktuální je otázka vhodnosti a výhod biopotravin pro naše stravování. Biopotraviny neřeší problém tvorby diet a skladby vyváženého jídelníčku. Jsou alternativou běžných potravin, neboť jejich …více»

Potřebujeme biopotraviny?

Potřebujeme biopotraviny?
11. 05. 2008 Krása
Rozvoj potravinářské produkce ve 20. století a zvyšující se potřeba skladovat vytvořené potraviny přinesly nutnost používání konzervantů a dalších látek (tzv. xenobiotik). …více»

Opalování a ochrana před UV zářením

Opalování a ochrana před UV zářením
11. 05. 2008 Péče o tělo
Sami často říkáme, že nám doslova „dobíjí baterky“. Pobyt na vzduchu a slunci našemu organismu vyloženě prospívá. Na druhou stranu ale příliš časté vystavování se slunečním paprskům způsobuje v lepším …více»

Co říkáte svým oblečením?

Co říkáte svým oblečením?
10. 05. 2008 Pro ženy
Každá žena (či muž) svým oblečením ať vědomě či nevědomě zděluje svému okolí jaká (jaký) je. Nabízí všem zcela otevřenou knihu, kterou si mohou přečíst. Mnoho o sobě člověk řekne barvou oblečení, ale …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Přehledné srovnání bankovních i nebankovních půjček online na Usetreno.czNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !