Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Léto - čas jahodLéto - čas jahod Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 16.06. 2019
Dnes má svátek Zbyněk
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Zdraví

Zažívání opět v pohodě

Zažívání opět v pohodě
1. 01. 2008 Krása
Během Vánoc se lidé velmi přejídají a konzumují těžce stravitelné potraviny. Stoly se prohýbají pod záplavou nejen cukroví. Po prosincovém hodování se často cítíme těžce, nafoukle a máme rozhozené zažívání… Máme pro vás několik pravidel,  …více»

Ruce

Ruce
31. 12. 2007 Péče o tělo
Ruka je teplo i chlad. Je to část těla, kterou se všeho dotýkáš. Ruce vaří, perou, pracují….....jsou důležitou částí života. Ruce ubližují i pomáhají.  …více»

Pohotové nehtové království

Pohotové nehtové království
29. 12. 2007 Krása
Samotná manikúra spočívá především ve správném pilování, ošetření kůžičky kolem nehtu, nalakování a regeneračnímu ošetření pokožky. Víte, že nehty jsou zrcadlem Vašeho zdraví a že i nehty musíte nakrmit? …více»

Cykloturistice zdar!!!

Cykloturistice zdar!!!
28. 12. 2007 Nemoci
Od puberty zhruba od 15 let trpím bolestmi nohou a zad. Protože jsem byla mladá, bylo to připisováno růstu, pubertě, někdy jsem byla označována za "simulanta". Ani mně se nelíbilo, že jsem nemocná …více»

Bechtěrevička na kole na cestu kolem světa

Bechtěrevička na kole na cestu kolem světa
27. 12. 2007 Nemoci
Žiji tak, jak jsem si nikdy ani nedovedla představit! Nejde o peníze, nejde o to, že bych získala pohádkové dědictví nebo majetek. Je to něco úplně obyčeného, přesto pro mě ještě před rokem nepředstavitelného. Mám práci …více»
 

Když nás zradí zažívání

Když nás zradí zažívání
25. 12. 2007 Svátky
Z oslav Vánoc a silvestru nemusejí zůstat jen dobré vzpomínky… .. Přejídání v době vánočních svátků, zakončené alkoholovým opojením na konci roku, končívá v mnoha případech neradostně – trávicími potížemi …více»

Problematika větrání z hlediska alergologie

Problematika větrání z hlediska alergologie
18. 12. 2007 Nemoci
Kvalita vzduchu v interiéru je velmi důležitá. Větrání a topení zamezuje tomu, aby se v místnostech udržovali hlavně roztoči a vzdušné plísně. Zvyšuje se koncentrace alergenu roztočů a prach. V prašném prostředí je aktivní …více»

Darujte mnohem více radosti s vánočními balíčky RADOX

Darujte mnohem více radosti s vánočními balíčky RADOX
17. 12. 2007 Péče o tělo
Také rádi nakupujete? I vánoční dárky? Nebo vyčkáváte do poslední chvíle v naději, že se pak dostaví vhodná inspirace? Nezoufejte, také letos Radox připravil bohatou nadílku, kterou český kosmetický trh ještě nezažil. Samozřejmostí  …více»

Lze se projíst ke krásným vlasům? (1)

Lze se projíst ke krásným vlasům? (1)
17. 12. 2007 Péče o vlasy
Už jste se někdy zamýšleli nad tím, zda to, jak jíte, ovlivňuje i vzhled a stav vlasů? Ne? Tak si pozorně přečtěte naše rady, třeba zjistíte, že dietní chyby nezpůsobují jen neblaze proslulý hmotnostní jo-jo efekt...  …více»

Kvalitní spánek vyžaduje kvalitní matraci!

Kvalitní spánek vyžaduje kvalitní matraci!
16. 12. 2007 Péče o tělo
Spí se vám v noci špatně a ráno se probouzíte celí rozlámaní a s bolavými zády? Jedním z důvodů může být i nevhodná matrace. Příliš malá, měkká nebo naopak příliš tvrdá matrace kvalitě vašeho spánku rozhodně nepřidá.  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Přehledné srovnání bankovních i nebankovních půjček online na Usetreno.czNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !