Čas malinČas malin Borůvky - víte o nich všechno?Borůvky - víte o nich všechno? Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty Školní rok 2020/2021Školní rok 2020/2021
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 06.08. 2020
Dnes má svátek Oldřiška
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Péče o tělo

Karboxyterapie - šetrná metoda odstraňující projevy stárnutí

Karboxyterapie - šetrná metoda odstraňující projevy stárnutí
28. 01. 2008 Péče o tělo
Přestože pozvolnému stárnutí se nevyhne nikdo z nás, jeho projevy lze velmi účinně omezit. Jednu z nejúspěšnějších metod sloužících k odstraňování projevů stárnutí naší pleti představuje karboxyterapie …více»

Detoxikace organismu zajistí správnou funkci organismu

Detoxikace organismu zajistí správnou funkci organismu
18. 01. 2008 Péče o tělo
Chodidlo je důležitá část těla, na kterém jsou reflexní zóny téměř všech orgánů těla zobrazeny. Reflexní zóny jsou spojeny pevnými spoji (reflexními body) s odpovídajícími  …více»

Ajurvédské masáže harmonizují život

Ajurvédské masáže harmonizují život
18. 01. 2008 Péče o tělo
Ajurvéda představuje systém léčebných technik, které se zrodily na Srí Lance a v jižní Indii již před pěti tisíci lety. Ajurvéda je uznávaná Světovou zdravotnickou organizací a považuje se za matku všech léčebnných systémů …více»

Zdraví bez chemie

Zdraví bez chemie
1. 01. 2008 Finance
Každý z nás dnes pere, myje si ruce mýdlem, myje nádobí v myčce nebo dřezu, čistí podlahy nebo okna. K tomu všemu používá většinou chemické prostředky, které potom končí v lepším případě v čističkách odpadních vod, v tom horším v našich …více»

Ruce

Ruce
31. 12. 2007 Péče o tělo
Ruka je teplo i chlad. Je to část těla, kterou se všeho dotýkáš. Ruce vaří, perou, pracují….....jsou důležitou částí života. Ruce ubližují i pomáhají.  …více»
 

Pohotové nehtové království

Pohotové nehtové království
29. 12. 2007 Krása
Samotná manikúra spočívá především ve správném pilování, ošetření kůžičky kolem nehtu, nalakování a regeneračnímu ošetření pokožky. Víte, že nehty jsou zrcadlem Vašeho zdraví a že i nehty musíte nakrmit? …více»

Když nás zradí zažívání

Když nás zradí zažívání
25. 12. 2007 Svátky
Z oslav Vánoc a silvestru nemusejí zůstat jen dobré vzpomínky… .. Přejídání v době vánočních svátků, zakončené alkoholovým opojením na konci roku, končívá v mnoha případech neradostně – trávicími potížemi …více»

Darujte mnohem více radosti s vánočními balíčky RADOX

Darujte mnohem více radosti s vánočními balíčky RADOX
17. 12. 2007 Péče o tělo
Také rádi nakupujete? I vánoční dárky? Nebo vyčkáváte do poslední chvíle v naději, že se pak dostaví vhodná inspirace? Nezoufejte, také letos Radox připravil bohatou nadílku, kterou český kosmetický trh ještě nezažil. Samozřejmostí  …více»

Kvalitní spánek vyžaduje kvalitní matraci!

Kvalitní spánek vyžaduje kvalitní matraci!
16. 12. 2007 Péče o tělo
Spí se vám v noci špatně a ráno se probouzíte celí rozlámaní a s bolavými zády? Jedním z důvodů může být i nevhodná matrace. Příliš malá, měkká nebo naopak příliš tvrdá matrace kvalitě vašeho spánku rozhodně nepřidá.  …více»

Péče o oči a oční okolí

Péče o oči a oční okolí
15. 12. 2007 Péče o tělo
Jsou to oči, které přitahují největší pozornost. Právě do očí se Vám při prvním kontaktu dívá většina lidí (až na některé mužské výjimky…). Svýma očima vnímáte, hovoříte, svádíte, prozrazujete leccos o sobě samé. A najednou!  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !