Školní rok a prázdniny ve školním roce 2023/2024Školní rok a prázdniny ve školním roce 2023/2024 Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy MDŽ nebo Den matek?MDŽ nebo Den matek?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 01.03. 2024
Dnes má svátek Bedřich
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Cestování

Výlet na sever Čech na Zámeček Bynovec

Výlet na sever Čech na Zámeček Bynovec
20. 08. 2023 Česká republika
Cestujeme rádi po Česku, vloni na podzim jsme se vypravili do oblasti Českého Švýcarska. Ne, že bychom toužili vidět vypálené lesy, pobyt jsme měli objednaný již od dubna. Tedy ještě před rozsáhlým  …více»

Dopřejte si klidné babí léto s horami zážitků na Dolní Moravě

Dopřejte si klidné babí léto s horami zážitků na Dolní Moravě
19. 08. 2023 Česká republika
Zamávejte létu a užijte si pohodu na horách s celou rodinou! Konec prázdnin totiž neznamená konec zábavy a odpočinku. Zatímco si hory vychutnávají klidnější tempo po prázdninovém ruchu, Horský resort  …více»

Vrbické pleso

Vrbické pleso
17. 08. 2023 Evropa
Když se vydáte poznávat Nízké Tatry, určitě byste neměli vynechat Demänovskou dolinu, která je nejznámější a nejnavštěvovanější dolinou tohoto pohoří. Nabízí samozřejmě hned několik turistických  …více»

Jak zvládnout let s dětmi v klidu a pohodě?

Jak zvládnout let s dětmi v klidu a pohodě?
15. 08. 2023 Praktické rady
Léto je za dveřmi a mnoho rodin již plánuje svou letošní dovolenou. Cestování s dětmi však může být někdy stresující zkušeností, proto je dobré si vše naplánovat předem. A jaká je první  …více»

Kostel duchů – Luková

Kostel duchů – Luková
15. 08. 2023 Česká republika
Zdá se vám pojmenování Kostel duchů povědomé? Mnohým jistě ano, slyšeli jste o něm, ale nebyli tam. Nebo jste místo navštívili? Pozvu vás na severní Plzeňsko do Lukové, nedaleko Manětína. Zde se  …více»
 

Sedlčany a okolí

Sedlčany a okolí
12. 08. 2023 Česká republika
Sedlčany jsou město v jihovýchodní části okresu Příbram. Žije zde necelých 7 tisíc obyvatel. Já toto město znala skrze zdejší mlékárnu a jejich vyhlášený sýr, ten sice „stále žije“, ale jeho výroba  …více»

Poutní areál Klokoty

Poutní areál Klokoty
10. 08. 2023 Česká republika
Jednou z našich oblíbených zastávek při cestách z dovolených na Šumavě bývá klokotský klášter v okrajové části města Tábora (dříve bývaly Klokoty samostatnou obcí). Zastavili jsme se tu znovu i letos  …více»

Už jste byli v Mariánských Lázních? Příroda, sport, zábava a léčivé zdroje

Už jste byli v Mariánských Lázních? Příroda, sport, zábava a léčivé zdroje
7. 08. 2023 Česká republika
Mariánské Lázně jsou druhými největšími českými lázněmi s unikátní architekturou a desítkami minerálních pramenů. Město s velkým potenciálem svým návštěvníkům nabízí nejen léčivou sílu přírodních  …více»

Na výlet i za poznáním na Sedlčansko

Na výlet i za poznáním na Sedlčansko
6. 08. 2023 Česká republika
Letošní červenec jsme zatím věnovali povětšinou cestováním po Čechách, jeden z víkendů jsme věnovali i oblasti Sedlčan. Lokality, do které to máme již dost z ruky na jednodenní výlet a na druhou  …více»

Muzeum bičů v Metylovicích

Muzeum bičů v Metylovicích
5. 08. 2023 Česká republika
Nevelká podhorská vesnice Metylovice se rozkládá na úpatí Moravskoslezských Beskyd pod masívem Ondřejníku nedaleko Frýdku-Místku. I z Ostravy sem lze pohodlně dojet autem nebo autobusem. Metylovice  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !