Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Střelec - roční horoskop na rok 2023Střelec - roční horoskop na rok 2023 Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 11.12. 2023
Dnes má svátek Dana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Cestování

Strážnice zve k výletu

Strážnice zve k výletu
9. 05. 2023 Česká republika
Pomalu se nám blíží léto, prázdniny. Většina z nás začíná plánovat své dovolené. No a tak přicházím i se svým tipem k návštěvě jižní Moravy a to do malého města Strážnice, kde se nám s mužem velmi líb  …více»

Za lázeňskými prameny do Poděbrad

Za lázeňskými prameny do Poděbrad
2. 05. 2023 Česká republika
Jedno z měst a míst, kam se vydáváme minimálně jednou do roka jsou středočeské lázeňské Poděbrady. Město ležící na břehu Labe proslavil král Přemysl Otakar II., který zde v letech 1262 - 1268 zbudoval  …více»

Jarní výlet do Slovinska

Jarní výlet do Slovinska
1. 05. 2023 Vaše tipy
Je duben, vzduch voní jarem, a my se vydali na několik dní volna do Slovinska. Slovinsko, plným názvem Slovinská republika, je středoevropský stát. Samostatné Slovinsko vzniklo roku 1991 jako první  …více»

Chebský hrad

Chebský hrad
30. 04. 2023 Česká republika
Chebský hrad je unikát mezi českými hrady. Hrad Cheb je jedinou štaufskou císařskou falcí na našem území a může se pochlubit dokonale zachovalou patrovou hradní kaplí, která je právem označována za po  …více»

Zruč nad Sázavou - zámek a okolí

Zruč nad Sázavou - zámek a okolí
28. 04. 2023 Česká republika
V putování po Středočeském kraji jsme se vydali do Zruče nad Sázavou, města, které nabízí krásný zámek s velkým zámeckým parkem. Zručský zámek, stejně jako park a historie celého města, je stále  …více»
 

Florencie - hlavní město evropského umění

Florencie - hlavní město evropského umění
27. 04. 2023 Evropa
Florencie leží v severoitalském Toskánsku, rozkládá se po obou březích řeky Arno. Město bylo založeno v roce 59 před naším letopočtem, ve třináctém a čtrnáctém století velmi vzkvétalo. Vlády se ujal  …více»

Letní sezóna na Dolní Moravě je jako stvořená pro nezapomenutelné rodinné zážitky

Letní sezóna na Dolní Moravě je jako stvořená pro nezapomenutelné rodinné zážitky
26. 04. 2023 Česká republika
Najít místo, které děti spolehlivě odlepí od displejů a bude je bavit od rána do večera a k tomu zabaví i dospělé? Tento nelehký úkol zvládá Horský resort Dolní Morava levou zadní. V nadcházející  …více»

Zámecký park Vlašim

Zámecký park Vlašim
24. 04. 2023 Česká republika
Naše cestovatelské toulky nás zavedly při dovolené ve Středočeském kraji do Vlašimi. Vlašim je město a obec s rozšířenou působností v okrese Benešov, 20 km jihovýchodně od Benešova, 40 km severně  …více»

Pozvánka do Vlčnova

Pozvánka do Vlčnova
23. 04. 2023 Česká republika
Já, jakožto rodilý Severočech, jsem o Vlčnovu věděla asi jen to, že se tam každoročně pořádá Jízda králů, ale i to málo stačilo k tomu, že jsem si moc přála dané místo navštívit a blíže poznat  …více»

Procházka v okolí hradu Kost

Procházka v okolí hradu Kost
19. 04. 2023 Česká republika
Dnes bych vás všechny ráda pozvala na výlet do našeho milého Českého ráje. A výšlap započneme u hradu Kost, kde můžeme na parkovišti odstavit svá vozidla a po žluté turistické značce se pomalu vydáme  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !