Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 19.05. 2024
Dnes má svátek Ivo
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Cestování

Kostel duchů – Luková

Kostel duchů – Luková
15. 08. 2023 Česká republika
Zdá se vám pojmenování Kostel duchů povědomé? Mnohým jistě ano, slyšeli jste o něm, ale nebyli tam. Nebo jste místo navštívili? Pozvu vás na severní Plzeňsko do Lukové, nedaleko Manětína. Zde se  …více»

Sedlčany a okolí

Sedlčany a okolí
12. 08. 2023 Česká republika
Sedlčany jsou město v jihovýchodní části okresu Příbram. Žije zde necelých 7 tisíc obyvatel. Já toto město znala skrze zdejší mlékárnu a jejich vyhlášený sýr, ten sice „stále žije“, ale jeho výroba  …více»

Poutní areál Klokoty

Poutní areál Klokoty
10. 08. 2023 Česká republika
Jednou z našich oblíbených zastávek při cestách z dovolených na Šumavě bývá klokotský klášter v okrajové části města Tábora (dříve bývaly Klokoty samostatnou obcí). Zastavili jsme se tu znovu i letos  …více»

Už jste byli v Mariánských Lázních? Příroda, sport, zábava a léčivé zdroje

Už jste byli v Mariánských Lázních? Příroda, sport, zábava a léčivé zdroje
7. 08. 2023 Česká republika
Mariánské Lázně jsou druhými největšími českými lázněmi s unikátní architekturou a desítkami minerálních pramenů. Město s velkým potenciálem svým návštěvníkům nabízí nejen léčivou sílu přírodních  …více»

Na výlet i za poznáním na Sedlčansko

Na výlet i za poznáním na Sedlčansko
6. 08. 2023 Česká republika
Letošní červenec jsme zatím věnovali povětšinou cestováním po Čechách, jeden z víkendů jsme věnovali i oblasti Sedlčan. Lokality, do které to máme již dost z ruky na jednodenní výlet a na druhou  …více»
 

Muzeum bičů v Metylovicích

Muzeum bičů v Metylovicích
5. 08. 2023 Česká republika
Nevelká podhorská vesnice Metylovice se rozkládá na úpatí Moravskoslezských Beskyd pod masívem Ondřejníku nedaleko Frýdku-Místku. I z Ostravy sem lze pohodlně dojet autem nebo autobusem. Metylovice  …více»

Výlet do polského města Kowary

Výlet do polského města Kowary
4. 08. 2023 Evropa
Před pár dny se mi dostal do rukou turistický magazín, ve kterém mě zaujala pozvánka k návštěvě polského městečka Kowary. Doposud jsem o tomto místě nikdy neslyšela, tak jsem se jako první šla podívat  …více»

Byšice, zámek Liblice

Byšice, zámek Liblice
2. 08. 2023 Česká republika
Začátkem července jsme jeli na svatbu do Jablonce nad Nisou a cestou z Mělníku jsme uviděli překrásný zámek. „Tam musíme,“ říkám manželovi, a tak jsme s tím na zpáteční cestě počítali a toto krásné  …více»

Výlet za poznáním

Výlet za poznáním
1. 08. 2023 Česká republika
Nedávno jsme projížděli Mělníkem, a tak jsme se zastavili na náměstí Míru a navštívili Regionální muzeum. Zde najdete Expozici regionální historie, přírody a českého vinařství. Nevíte, kam se vydat  …více»

Příroda uzdravuje: Mariánské Lázně slaví získání statusu klimatických lázní

Příroda uzdravuje: Mariánské Lázně slaví získání statusu klimatických lázní
31. 07. 2023 Vaše tipy
Mariánské Lázně získaly prestižní status klimatických lázní a stávají se tak nejkomplexnějšími lázněmi v České republice, které plně využívají všechny přírodní léčivé zdroje. Hostům tak mohou  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !