Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Léto - čas jahodLéto - čas jahod Jak správně pečovat o orchideje?Jak správně pečovat o orchideje?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 20.05. 2024
Dnes má svátek Zbyšek
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Cestování

Chotkovská knihovna, zámecké divadlo a kaple na zámku Kačina

Chotkovská knihovna, zámecké divadlo a kaple na zámku Kačina
20. 12. 2023 Česká republika
Jako první jsme šli do knihovny, která se nalézá v levém (jižním) pavilonu zámku. Je to jeden z nejcennějších a velmi oblíbených objektů na zámku. Celý prostor knihovny je rozdělen do tří částí  …více»

Fuerteventura

Fuerteventura
16. 12. 2023 Evropa
Fuerteventura je ostrov v souostroví Kanárské ostrovy v Atlantském oceánu. Je součástí Španělska. Z Kanárských ostrovů má nejblíže na africkou pevninu, konkrétně k jižní špičce pobřeží Maroka a území  …více»

Zámek Kačina - empírový klenot

Zámek Kačina - empírový klenot
15. 12. 2023 Česká republika
Zámek Kačina patří mezi nejvýznamnější stavby empírové architektury v Čechách. Najdete ho v obci Svatý Mikuláš nedaleko Kutné Hory. Od roku 2001 je zámek zapsán jako chráněná národní kulturní památka  …více»

Poznávání Polska - Święta Lipka

Poznávání Polska - Święta Lipka
14. 12. 2023 Evropa
Święta Lipka - je malá vesnice v Ketrzynské župě, ve Varmijsko-Mazurském vojvodství. Je známá především významným poutním místem, kde se nachází krásný klášterní komplex a Bazilika Narození  …více»

Toulky Habrovem

Toulky Habrovem
12. 12. 2023 Česká republika
Před pár lety jsem nedaleko východočeské Chrudimi objevila malou, ale krásnou přírodní rezervaci. Protože je známá spíše místním obyvatelům a není mediálně „profláknutá“, ani sem nevede žádná  …více»
 

Poznávání Polska - Wilczy Szaniec

Poznávání Polska - Wilczy Szaniec
9. 12. 2023 Evropa
Nedávno jsem psala, že Mazurská oblast v Polsku je krásný region tisíce jezer, nádherných lesů, přírodních rezervací a krásných historických památek. Je tam však také místo spjaté s temnou historií  …více»

Historické město Prachatice

Historické město Prachatice
8. 12. 2023 Česká republika
Při našem letošním putování po jižních Čechách jsme si udělali z Volar výlet do Prachatic. Smůla byla, že ten den nebylo moc pěkné počasí, spíš zataženo, mokro a chladno. Tmavé nebe je vidět i na  …více»

Za poznáváním Polska - Mazurská jezera

Za poznáváním Polska - Mazurská jezera
5. 12. 2023 Evropa
Polsko – naše sousední země, kam míří čím dál víc Čechů. Dnes už tam nejezdí jen příhraniční obyvatelé na levnější nákupy, ale také tam vyráží spousta lidí za odpočinkem na různé wellness pobyty  …více»

Soutěska Vintgar - přírodní ráj

Soutěska Vintgar - přírodní ráj
1. 12. 2023 Evropa
Soutěska Vintgar leží ve východní části Triglavského národního parku zhruba čtyři kilometry od centra města Bled ve Slovinsku. Je to vlastně říční průrva dlouhá 1600 metrů a hluboká až 250 metrů, mezi  …více»

Zimní zážitky pod hvězdami: vychutnejte si neotřelou večerní zábavu na Dolní Moravě

Zimní zážitky pod hvězdami: vychutnejte si neotřelou večerní zábavu na Dolní Moravě
30. 11. 2023 Česká republika
Horský resort Dolní Morava nabízí milovníkům zimy hned několik zážitků po setmění. Užijte si neopakovatelnou noční atmosféru při výšlapu na skialpech či sněžnicích. Zkušený horský průvodce vás  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !