Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Střelec - roční horoskop na rok 2023Střelec - roční horoskop na rok 2023 Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 11.12. 2023
Dnes má svátek Dana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Cestování

Ha ty svatej Vavřinečku

Ha ty svatej Vavřinečku
14. 07. 2023 Česká republika
Ha ty svatej Vavřinečku stojíš na pěkném kopečku... Kdo by neznal tento lidový popěvek? Týká se kostelíka nedaleko Domažlic, nesoucího jméno svatého Vavřince, ochránce před ohněm. Není divu, že volba  …více»

Letní dovolená v Piešťanech: 3 + 1 noc zdarma i WineDay!

Letní dovolená v Piešťanech: 3 + 1 noc zdarma i WineDay!
13. 07. 2023 Evropa
Mnoho z vás už jistě slyšelo o věhlasných slovenských lázních Piešťany, které jsou známé pro kvalitní služby a přírodní zdroje pomáhající zejména pohybovému aparátu. V letním období si všichni rádi  …více»

Návštěva Satinských vodopádů

Návštěva Satinských vodopádů
13. 07. 2023 Česká republika
Beskydy jsou nádherné, a proto se sem často vracíme. Nyní jsme navštívili horskou obec Malenovice s úmyslem navštívit Satinské vodopády. Obec Malenovice se nachází pod Lysou horou v Beskydech v okrese  …více»

Chudenice

Chudenice
12. 07. 2023 Česká republika
Chudenice leží v okrese Klatovy, asi 8 km od Švihova. Pokud se vám s názvem Chudenic automaticky vybaví starobylý šlechtický rod, je to zcela správně. Černínové z Chudenic jsou připomínáni již od  …více»

Zvědavá Jilemnice

Zvědavá Jilemnice
11. 07. 2023 Česká republika
Návštěvu podkrkonošského městečka Jilemnice jsme si s manželem plánovali léta. Nevím ani proč, ale z nějakého důvodu z ní vždycky prostě nakonec sešlo. Pořád jsem ale tohle místo nosila v hlavě jako  …více»
 

Jak se neuvařit při cestě na dovolenou

Jak se neuvařit při cestě na dovolenou
10. 07. 2023 Praktické rady
Také se už tak neskutečně těšíte, až vás pohoupají mořské vlny, zaplavete si v rybníce nebo skočíte šipku do bazénu? Bohužel, od všech těchto lákavých možností nás většinou dělí nějaká vzdálenost  …více»

Botanická zahrada Teplice

Botanická zahrada Teplice
9. 07. 2023 Česká republika
Tentokrát jsme si udělali výlet do od nás necelých 100 km vzdálených Teplic. Jedná se o statutární město v Ústeckém kraji. Leží 15 km západně od Ústí nad Labem v široké kotlině mezi Krušnými horami  …více»

Proti čemu se očkovat, pokud míříme do zahraničí?

Proti čemu se očkovat, pokud míříme do zahraničí?
8. 07. 2023 Praktické rady
Nejen před tím, než se rozhodnete odjet na dovolenou kamkoli do zahraničí, doporučuji, aby si každý pravidelně kontroloval, zda má všechna u nás povinná očkování platná a případně se nechal přeočkovat  …více»

Domažlice sú pěkný městečko...

Domažlice sú pěkný městečko...
8. 07. 2023 Česká republika
Domažlice sú pěkný městečko...S tímto lidovým popěvkem nelze nesouhlasit. Procházíme po dlážděném náměstí, od areálu bývalého augustiniánského kláštera po Dolejší bránu měří zhruba 370 metrů, obhlížím  …více»

Výlety na Liberecku

Výlety na Liberecku
7. 07. 2023 Česká republika
Minulý týden jsme jeli do Liberce, navštívit tatínka, který oslavil 86. narozeniny a na pár dní se pomuchlat s vnoučkem. Protože byly velké pařáky, vzali jsme našeho Vojtíka do dětského koutku. Je to  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !