Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 03.10. 2023
Dnes má svátek Bohumil
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Cestování

Klid, wellness a jarní Beskydy: odpočiňte si ve Spa hotelu Lanterna

Klid, wellness a jarní Beskydy: odpočiňte si ve Spa hotelu Lanterna
14. 04. 2023 Česká republika
Valašské kopce jsou teď na jaře plné svěžích barev, louky rozkvétají, opět na nich potkáte stáda ovcí, z lesů se po ránu vypařuje noční chlad... Přijeďte se nadechnout jarní atmosféry do Spa hotelu  …více»

Špitální kostel sv. Ducha v Innsbrucku téměř přehlédnete

Špitální kostel sv. Ducha v Innsbrucku téměř přehlédnete
14. 04. 2023 Evropa
Co se týká Rakouska, jezdíme – asi jako naprostá většina turistů – nejraději do hor a do přírody vůbec. Vášeň k přírodě se ale vždy snažíme spojit s návštěvami kulturních památek a různých zajímavých  …více»

Na výlet do Rožďalovic

Na výlet do Rožďalovic
13. 04. 2023 Česká republika
Dnes bych vás všechny ráda pozvala na výlet do malebné krajiny v okolí Rožďalovic. Výlet je vhodný jak pro rodiny s dětmi, ale na své si jistě přijdou i samotní dospěláci. Není mnoho českých měst  …více»

Lichnice - zřícenina hradu

Lichnice - zřícenina hradu
11. 04. 2023 Česká republika
Zřícenina hradu Lichnice, další z míst, kam jsme se dostali díky geocachingu. Když jsme v létě v roce 2021 byli ubytovaní kousek od Seče, tak jsme při cestě zpět k domovu zvládli prohlídku právě  …více»

Město Patara získává svou ztracenou slávu

Město Patara získává svou ztracenou slávu
10. 04. 2023 Evropa
Město Patara se nachází v provincii Antalya na jihozápadním pobřeží Turecka. Je to starověké lýkijské přístavní město. Počátky pocházejí z osmého století před naším letopočtem, založil ho Patarus,  …více»
 

Kalkan - město na Tyrkysovém pobřeží

Kalkan - město na Tyrkysovém pobřeží
8. 04. 2023 Evropa
Tyrkysové pobřeží, území starodávné Lýkie, je opravdovým rájem na zemi. Moře zde je absolutně čisté a díky vápencovému pobřeží má skutečně tyrkysovou barvu. Pláže jsou zde moc pěkné. Tyrkysové pobřeží  …více»

Cheb – chrám sv. Mikuláše a sv. Alžběty

Cheb – chrám sv. Mikuláše a sv. Alžběty
7. 04. 2023 Česká republika
Mezi dominanty západočeského města Chebu patří rozhodně nepřehlédnutelný kostel svatého Mikuláše a svaté Alžběty. Jeho věže jsou vidět již z náměstí, a tak lákají turisty k návštěvě. Jedná se o  …více»

Trpasličí skála

Trpasličí skála
4. 04. 2023 Česká republika
Než mě vloni v září totálně udolal covid, stihli jsme ještě na pár dní navštívit České Švýcarsko, pobyt, který jsme měli od dubna objednaný. Jedno z náhodně objevených míst se jmenuje Trpasličí skála  …více»

Demre - působiště svatého Mikuláše

Demre - působiště svatého Mikuláše
4. 04. 2023 Evropa
Demre je městečko na jižním pobřeží Turecka, v oblasti starověké Lýkie, poblíž města Antalya. Dříve se město jmenovalo Myra a bylo antické město na místě dnešní Demre. Byla jedním z největších měst  …více»

Zřícenina hradu Jestřebí

Zřícenina hradu Jestřebí
31. 03. 2023 Česká republika
Hradní zřícenina se nachází jen kousek od hlavní silnice ve směru od České Lípy do Doks v centru obce Jestřebí. V podstatě se nedá přehlédnout, je viditelná již z dálky. Hrad byl postaven kolem roku  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !