Vyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříkuVyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříku Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Den otců v roce 2022Den otců v roce 2022 Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 24.05. 2022
Dnes má svátek Jana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Cestování

Historie hradu Sovinec

Historie hradu Sovinec
30. 05. 2021 Česká republika
První zmínka zasahuje do období 1318 – 1348, kdy Vok a Pavel ze starého moravského rodu Hrutovců založili hrad, který se stal hlavním rodovým sídlem. Konec 14. století za Pavlíka ze Sovince byl hrad  …více»

Znovuobjevené Ostré

Znovuobjevené Ostré
28. 05. 2021 Česká republika
Po rozvolnění přísných protikoronavirových opatření, která se týkala zejména zákazu cestování mezi jednotlivými okresy, se lidé mohli po delší době znovu volněji nadechnout. Zvláště to uvítali t  …více»

Prohlídka města Thun

Prohlídka města Thun
27. 05. 2021 Evropa
Thun leží zhruba třicet kilometrů jižně od Bernu na březích řeky Aáry, která je nejdelší řekou ve Švýcarsku. Je dlouhá asi 288 kilometrů, pramení i ústí na území Švýcarska. Z hor sestoupá o 1629 metrů  …více»

Jarní výlet v okrese, Velký Javorník

Jarní výlet v okrese, Velký Javorník
25. 05. 2021 Evropa
Velký Javorník je nejvyšším bodem Veřovických vrchů. Leží v oblasti Moravskoslezských Beskyd v západní části Karpatského oblouku. Měří 918 m n. m. Na vrcholu Javorníku stojí ve výšce 905 metrů  …více»

Procházka po městě Kostnice

Procházka po městě Kostnice
23. 05. 2021 Evropa
Město Kostnice (Konstanz) leží na řece Rýn při jižním břehu Bodamského jezera (Bodensee). Původně bylo osídleno Kelty, později zde Římané – asi v prvním století – zřídili vojenskou stanici. Město  …více»
 

Návštěva Rýnských vodopádů

Návštěva Rýnských vodopádů
21. 05. 2021 Evropa
Rýnské vodopády najdete v severní části Švýcarska, nedaleko města Schaffhausen. Řeka Rýn se zde rozlévá do šíře 150 metrů, voda padá do hloubky 23 metrů. Tento vodopád je považován za nejmohutnější  …více»

Procházka podél řeky Aary a Thunského jezera

Procházka podél řeky Aary a Thunského jezera
20. 05. 2021 Evropa
Z Thunu se vydáme proti proudu řeky Aary, po asfaltové cestě směrem k Thunskému jezeru. Vede zde turistická a cykloturistická stezka, která navazuje na panoramatickou stezku kolem Thunského jezera  …více»

Vietnam - jedeme na jih

Vietnam - jedeme na jih
15. 05. 2021 Vaše tipy
Po 13hodinové cestě z Hanoje do Hue konečně sundáváme zimní oblečení a jsme v teple. Cesta vlakem nic moc - očekávané krásné výhledy se nekonaly, I. třída - no tak nic moc a o jídle se nedá ani mluvit  …více»

Má druhá jarní projížďka na kole v roce 2021

Má druhá jarní projížďka na kole v roce 2021
15. 05. 2021 Vaše tipy
Byla sobota, sluníčko opět hřálo, a já se rozhodla zase vyrazit na kolo. Kam ale, když jsem minule dorazila z Kopřivnice až do Starého Jičína a zastavila jsem se i na Hukvaldech? Proč ztrácet čas  …více»

Výlet do Mostaru

Výlet do Mostaru
14. 05. 2021 Vaše tipy
Při jednom našem pobytu na jihu Chorvatska jsme si koupili výlet do Bosny a Hercegoviny do města Mostar. Malý autobus se zaplnil asi dvaceti cestujícími – Čechy a Slováky. Na hranicích nás delegátka  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !