5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Školní rok a prázdniny ve školním roce 2023/2024Školní rok a prázdniny ve školním roce 2023/2024 Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy MDŽ nebo Den matek?MDŽ nebo Den matek?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 24.02. 2024
Dnes má svátek Matěj
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Cestování

Chebský hrad

Chebský hrad
30. 04. 2023 Česká republika
Chebský hrad je unikát mezi českými hrady. Hrad Cheb je jedinou štaufskou císařskou falcí na našem území a může se pochlubit dokonale zachovalou patrovou hradní kaplí, která je právem označována za po  …více»

Zruč nad Sázavou - zámek a okolí

Zruč nad Sázavou - zámek a okolí
28. 04. 2023 Česká republika
V putování po Středočeském kraji jsme se vydali do Zruče nad Sázavou, města, které nabízí krásný zámek s velkým zámeckým parkem. Zručský zámek, stejně jako park a historie celého města, je stále  …více»

Florencie - hlavní město evropského umění

Florencie - hlavní město evropského umění
27. 04. 2023 Evropa
Florencie leží v severoitalském Toskánsku, rozkládá se po obou březích řeky Arno. Město bylo založeno v roce 59 před naším letopočtem, ve třináctém a čtrnáctém století velmi vzkvétalo. Vlády se ujal  …více»

Letní sezóna na Dolní Moravě je jako stvořená pro nezapomenutelné rodinné zážitky

Letní sezóna na Dolní Moravě je jako stvořená pro nezapomenutelné rodinné zážitky
26. 04. 2023 Česká republika
Najít místo, které děti spolehlivě odlepí od displejů a bude je bavit od rána do večera a k tomu zabaví i dospělé? Tento nelehký úkol zvládá Horský resort Dolní Morava levou zadní. V nadcházející  …více»

Zámecký park Vlašim

Zámecký park Vlašim
24. 04. 2023 Česká republika
Naše cestovatelské toulky nás zavedly při dovolené ve Středočeském kraji do Vlašimi. Vlašim je město a obec s rozšířenou působností v okrese Benešov, 20 km jihovýchodně od Benešova, 40 km severně  …více»
 

Pozvánka do Vlčnova

Pozvánka do Vlčnova
23. 04. 2023 Česká republika
Já, jakožto rodilý Severočech, jsem o Vlčnovu věděla asi jen to, že se tam každoročně pořádá Jízda králů, ale i to málo stačilo k tomu, že jsem si moc přála dané místo navštívit a blíže poznat  …více»

Procházka v okolí hradu Kost

Procházka v okolí hradu Kost
19. 04. 2023 Česká republika
Dnes bych vás všechny ráda pozvala na výlet do našeho milého Českého ráje. A výšlap započneme u hradu Kost, kde můžeme na parkovišti odstavit svá vozidla a po žluté turistické značce se pomalu vydáme  …více»

Kas - potápěčský ráj

Kas - potápěčský ráj
18. 04. 2023 Evropa
Kas je malé rybářské městečko ležící v romantickém zálivu jihozápadního tureckého pobřeží. Za městem se tyčí skalní stěny pohoří Taurus. Je zde k vidění mnoho skalních hrobů, sarkofágy a další  …více»

Klid, wellness a jarní Beskydy: odpočiňte si ve Spa hotelu Lanterna

Klid, wellness a jarní Beskydy: odpočiňte si ve Spa hotelu Lanterna
14. 04. 2023 Česká republika
Valašské kopce jsou teď na jaře plné svěžích barev, louky rozkvétají, opět na nich potkáte stáda ovcí, z lesů se po ránu vypařuje noční chlad... Přijeďte se nadechnout jarní atmosféry do Spa hotelu  …více»

Špitální kostel sv. Ducha v Innsbrucku téměř přehlédnete

Špitální kostel sv. Ducha v Innsbrucku téměř přehlédnete
14. 04. 2023 Evropa
Co se týká Rakouska, jezdíme – asi jako naprostá většina turistů – nejraději do hor a do přírody vůbec. Vášeň k přírodě se ale vždy snažíme spojit s návštěvami kulturních památek a různých zajímavých  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !