Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Střelec - roční horoskop na rok 2023Střelec - roční horoskop na rok 2023 Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 10.12. 2023
Dnes má svátek Julie
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Cestování

Užijte si jaro v pohybu a v pohodě na Dolní Moravě

Užijte si jaro v pohybu a v pohodě na Dolní Moravě
10. 03. 2023 Česká republika
Vydejte se za jarními paprsky, které začínají klouzat po horských hřebenech na Dolní Moravě. Využijte například některý ze speciálních pobytových balíčků, v němž si kromě pobytu ve čtyřhvězdičkovém  …více»

Procházka k jezerům

Procházka k jezerům
10. 03. 2023 Česká republika
Černé a Čertovo jezero jsou nejznámější jezera na Šumavě, tvoří Národní přírodní rezervaci. Černé a Čertovo jezero vyhlášenou v roce 1911. Na Šumavě je celkem jezer osm – pět na české straně a tři  …více»

Zřícenina hradu Ralsko

Zřícenina hradu Ralsko
9. 03. 2023 Česká republika
Zřícenina hradu Ralsko - dominanta, kterou máme na dohled z našeho malého městečka, která je krásná v každém ročním období. Nachází se v bývalém vojenském prostoru, jen pár km od Mimoně mezi obcemi  …více»

Konstantinovy Lázně

Konstantinovy Lázně
7. 03. 2023 Česká republika
Místo, které máme rádi a nachází se nedaleko od nás, se jmenuje Konstantinovy Lázně. Jedná se o lázeňskou obec ležící v západních Čechách, v okrese Tachov. Je vzdálena 39 km severozápadně od Plzně  …více»

Dopřejte si zážitek na zámku The Old Yard Rychvald. Tentokrát s běžeckými motivátory

Dopřejte si zážitek na zámku The Old Yard Rychvald. Tentokrát s běžeckými motivátory
6. 03. 2023 Česká republika
Také máte svoje oblíbené místo, kam se rádi vracíte, kdykoli můžete? Zažili jste tam úžasnou a nezapomenutelnou svatbu, strávili pár skvělých dnů na firemním školení, nebo na prodlouženém víkendu  …více»
 

Znáte Písty?

Znáte Písty?
5. 03. 2023 Česká republika
A opravdu nemyslím pohyblivé součásti strojů... Písty jsou obec se zhruba 400 obyvateli jen pár km od Nymburka ležící na říčce Výrovka a nás sem před časem přivedl geocaching. Byli jsme  …více»

Procházka po Železné Rudě

Procházka po Železné Rudě
4. 03. 2023 Česká republika
Železná Ruda leží v západních Čechách nedaleko česko-německé hranice v chráněné krajinné oblasti Národního parku Šumava. Město a jeho okolí je vyhledávaným rekreačním střediskem po celý rok. Jsou tu  …více»

Zimní Velký Javorník

Zimní Velký Javorník
2. 03. 2023 Česká republika
Královna zima vykouzlila na hřebenech našich vrchů úchvatná díla a my se je rozhodli obhlédnout. Vypravili jsme se opět na Velký Javorník, horu, která je se svými 918 m n. m. nejvyšším vrcholem  …více»

Motýlí dům Jonsdorf

Motýlí dům Jonsdorf
1. 03. 2023 Evropa
V dnešním příspěvku bych vás všechny ráda pozvala na malý výlet do německého pohraničí, do malého příhraničního městečka Jonsdorf, kde byl před 19 lety, v únoru 2004 otevřen Motýlí dům a dům tropů.  …více»

Užijte si zimu, dokud to jde! Vyrazte za lyžovačkou i třemi unikáty Dolní Moravy

Užijte si zimu, dokud to jde! Vyrazte za lyžovačkou i třemi unikáty Dolní Moravy
24. 02. 2023 Česká republika
Během příštích týdnů se rozloučíme se zimní sezónou. Zatím je však lyžařská sezóna v plném proudu a pro všechny nelyžaře je – alespoň na Dolní Moravě – spousta příležitostí, jak si vychutnat  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !