Školní rok a prázdniny ve školním roce 2023/2024Školní rok a prázdniny ve školním roce 2023/2024 Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy MDŽ nebo Den matek?MDŽ nebo Den matek? Jak vyfouknout velikonoční vajíčkoJak vyfouknout velikonoční vajíčko
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 01.03. 2024
Dnes má svátek Bedřich
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Cestování

Špitální kostel sv. Ducha v Innsbrucku téměř přehlédnete

Špitální kostel sv. Ducha v Innsbrucku téměř přehlédnete
14. 04. 2023 Evropa
Co se týká Rakouska, jezdíme – asi jako naprostá většina turistů – nejraději do hor a do přírody vůbec. Vášeň k přírodě se ale vždy snažíme spojit s návštěvami kulturních památek a různých zajímavých  …více»

Na výlet do Rožďalovic

Na výlet do Rožďalovic
13. 04. 2023 Česká republika
Dnes bych vás všechny ráda pozvala na výlet do malebné krajiny v okolí Rožďalovic. Výlet je vhodný jak pro rodiny s dětmi, ale na své si jistě přijdou i samotní dospěláci. Není mnoho českých měst  …více»

Lichnice - zřícenina hradu

Lichnice - zřícenina hradu
11. 04. 2023 Česká republika
Zřícenina hradu Lichnice, další z míst, kam jsme se dostali díky geocachingu. Když jsme v létě v roce 2021 byli ubytovaní kousek od Seče, tak jsme při cestě zpět k domovu zvládli prohlídku právě  …více»

Město Patara získává svou ztracenou slávu

Město Patara získává svou ztracenou slávu
10. 04. 2023 Evropa
Město Patara se nachází v provincii Antalya na jihozápadním pobřeží Turecka. Je to starověké lýkijské přístavní město. Počátky pocházejí z osmého století před naším letopočtem, založil ho Patarus,  …více»

Kalkan - město na Tyrkysovém pobřeží

Kalkan - město na Tyrkysovém pobřeží
8. 04. 2023 Evropa
Tyrkysové pobřeží, území starodávné Lýkie, je opravdovým rájem na zemi. Moře zde je absolutně čisté a díky vápencovému pobřeží má skutečně tyrkysovou barvu. Pláže jsou zde moc pěkné. Tyrkysové pobřeží  …více»
 

Cheb – chrám sv. Mikuláše a sv. Alžběty

Cheb – chrám sv. Mikuláše a sv. Alžběty
7. 04. 2023 Česká republika
Mezi dominanty západočeského města Chebu patří rozhodně nepřehlédnutelný kostel svatého Mikuláše a svaté Alžběty. Jeho věže jsou vidět již z náměstí, a tak lákají turisty k návštěvě. Jedná se o  …více»

Trpasličí skála

Trpasličí skála
4. 04. 2023 Česká republika
Než mě vloni v září totálně udolal covid, stihli jsme ještě na pár dní navštívit České Švýcarsko, pobyt, který jsme měli od dubna objednaný. Jedno z náhodně objevených míst se jmenuje Trpasličí skála  …více»

Demre - působiště svatého Mikuláše

Demre - působiště svatého Mikuláše
4. 04. 2023 Evropa
Demre je městečko na jižním pobřeží Turecka, v oblasti starověké Lýkie, poblíž města Antalya. Dříve se město jmenovalo Myra a bylo antické město na místě dnešní Demre. Byla jedním z největších měst  …více»

Zřícenina hradu Jestřebí

Zřícenina hradu Jestřebí
31. 03. 2023 Česká republika
Hradní zřícenina se nachází jen kousek od hlavní silnice ve směru od České Lípy do Doks v centru obce Jestřebí. V podstatě se nedá přehlédnout, je viditelná již z dálky. Hrad byl postaven kolem roku  …více»

Město Cheb

Město Cheb
30. 03. 2023 Česká republika
Zhruba 80 km od nás ve stejnojmenném okrese v Karlovarském kraji, 40 km jihozápadně od Karlových Varů a 5 km od hranic s Německem na řece Ohři, leží město Cheb. První historicky dochovaná zmínka  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !