Vyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříkuVyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříku Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Den otců v roce 2022Den otců v roce 2022 Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 28.05. 2022
Dnes má svátek Vilém
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Cestování

Egypt - méně známá místa

Egypt - méně známá místa
21. 10. 2009 Afrika
Egypt se může pochlubit více než 2000 kilometry působivého a překrásného pobřeží omývaného vodami Středozemního a Rudého moře. Méně známé pláže, léčebné prameny, potápěčské lokality... …více»

Na co si dát pozor při letecké přepravě zavazadel?

Na co si dát pozor při letecké přepravě zavazadel?
21. 10. 2009 Praktické rady
Montrealská úmluva stanoví, že dopravce odpovídá za vzniklou škodu v případě zničení nebo ztráty nebo poškození zapsaného zavazadla, jestliže se událost, která způsobila zničení nebo ztrátu …více»

Tanec v Egyptě: Protancujte noc – ať už se jen díváte nebo učíte

Tanec v Egyptě: Protancujte noc – ať už se jen díváte nebo učíte
18. 10. 2009 Afrika
Břišní tanec je známý po celé Evropě, Středním východě,ale nejvíce v Egyptě, kde si získal světové uznání díky známým egyptským břišním tanečnicím jako byly Fifi Abdou a Nagwa Fouad.  …více»

Lázně a sport k sobě patří

Lázně a sport k sobě patří
15. 10. 2009 Vaše tipy
Příjemné procedury, odpočinek, masáže, vonné bylinkové koupele. To jsou lázně, jak je známe. Jenže lázeňským hostům ani tohle nebe na zemi v poslední době nestačí. Očekávají totiž i něco navíc …více»

Sluneční fenomén v Abú Simbel

Sluneční fenomén v Abú Simbel
9. 10. 2009 Afrika
22. října dojde v chrámovém komplexu Ramesse II.k výjimečné události,kterou je možné spatřit pouze dvakrát do roka–k takzvané „Kolmosti světla na Abú Simbel“,kdy jsou tři ze čtyř soch bohů zalité tmou …více»
 

Pomoc porodnicím v Kambodži

Pomoc porodnicím v Kambodži
28. 09. 2009 Asie
V Kambodži má 40 % obyvatel příjem nižší než jeden dolar na den. Kilo rýže přitom stojí půl dolaru, kilo brambor necelý dolar. Na zdravotní péči již většina Kambodžanů peníze nemá. …více»

Pozor! Povinná výbava vozidel se mění!

Pozor! Povinná výbava vozidel se mění!
26. 09. 2009 Praktické rady
Dnem 15. září 2009 nabývá účinnosti hlavní část nové vyhlášky Ministerstva dopravy o schvalování technické způsobilosti a o technických podmínkách provozu vozidel na pozemních komunikacích. Ta přináší …více»

Naše vydařená dovolená

Naše vydařená dovolená
23. 09. 2009 Vaše tipy
Začátkem července jsme se s manželem rozhodovali, kam vyrazit na dovolenou. Moře nebo hory? Vyhrály hory! Oba máme rádi Šumavu. Upoutala nás nabídka do hotelu Grádl v Železné Rudě.  …více»

Prodloužený zářijový víkend na horách

Prodloužený zářijový víkend na horách
18. 09. 2009 Evropa
Prodloužený víkend na konci září přímo vyzývá k nějakému výletu. Sbalte rodinu, pohodlné pohorky, připravte svačiny a zajeďte třeba do Orlických hor. Najdete tu několik naučných stezek a mnoho dalšího …více»

Pompeje ve znamení tragédie

Pompeje ve znamení tragédie
15. 09. 2009 Evropa
Město mělo všechny předpoklady k tomu, aby prosperovalo a rozrůstalo se. Díky výhodné poloze na břehu moře a zároveň u splavné řeky Sarno se v Pompejích čile obchodovalo. Jak krásná je tato země... …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !