Interview k nové knize Karel Gott: Má cesta za štěstímInterview k nové knize Karel Gott: Má cesta za štěstím Vodnář - roční horoskop na rok 2022Vodnář - roční horoskop na rok 2022 Jarní prázdniny 2022 - termínyJarní prázdniny 2022 - termíny Velký roční horoskop na rok 2022Velký roční horoskop na rok 2022
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 19.01. 2022
Dnes má svátek Doubravka
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Cykloturistika

Výlet na kole za sochami

Výlet na kole za sochami
11. 12. 2014 Cykloturistika
Hodně dlouho jsem si plánovala výlet za sochami známého sochaře Michala Olšiaka. Abych výlet mohla vůbec absolvovat, čekala mě dlouhá příprava, ale výsledek byl super. Vyhledala jsem si všechny sochy  …více»

Roudnice nad Labem

Roudnice nad Labem
3. 12. 2014 Cykloturistika
Při cyklovýletu Polabím jsme minule dojeli až k Roudnici nad Labem. Toto město má mnoho památek, a tak jsme se rozhodli projít si ho v klidu někdy jindy - a pěšky. Příležitost se naskytla až o pár  …více»

Cyklotoulání mezi Přibyslaví a Sázavou

Cyklotoulání mezi Přibyslaví a Sázavou
14. 11. 2014 Cykloturistika
Když jsem minule pěla ódu na novou cyklostezku Přibyslav-Sázava, slíbila jsem, že se budu blíže věnovat místům, která můžete v jejím okolí navštívit. Je jich opravdu hodně a záleží jen na vás, jak  …více»

Kolo a já aneb cyklostezka Přibyslav-Sázava

Kolo a já aneb cyklostezka Přibyslav-Sázava
11. 11. 2014 Cykloturistika
Cyklistika je fajn, a protože nejsem závodník-hltač kilometrů a mám pud sebezáchovy, nejde-li šlapat, tak prostě zastavím, sesednu a kousek kolo vedu. Svět se nezboří a výkonnější část rodiny na  …více»

Svatošské skály

Svatošské skály
8. 07. 2014 Cykloturistika
Prvním naším výletem při pobytu v historickém městě Loket byla klikatící se cyklostezka podél řeky Ohře, která nás měla dovésti do Svatošských skal. Od památníku J. W. Goetha jsme šli po modré  …více»
 

Jak vybrat cyklistickou přilbu

Jak vybrat cyklistickou přilbu
20. 06. 2014 Cykloturistika
Nejdůležitějším pravidlem při výběru cyklistické přilby je vyzkoušet si ji. Nejlépe přímo v obchodě, případně můžete využít čtrnáctidenní lhůtu na vrácení, pokud si přilbu objednáte přes internet  …více»

S dětmi na kole od narození

S dětmi na kole od narození
11. 06. 2014 Cykloturistika
Dobrá zpráva pro všechny cyklisty, kteří jsou, nebo se v blízké době chystají stát rodiči: Na kole se dá jezdit i s malými dětmi, prakticky již od narození! Využít k tomu můžete dětský vozík za kolo,  …více»

Jak si užít a přežít jízdu na kole

Jak si užít a přežít jízdu na kole
4. 06. 2014 Cykloturistika
Jakmile usednete na kolo a vyjedete na silnici, stáváte se účastníky silničního provozu a je jedno, jestli vyrážíte na sedmdesátikilometrovou sportovní vyjížďku nebo pro rohlíky do vedlejší vesnice.  …více»

Hrad a zámek Březina

Hrad a zámek Březina
24. 05. 2014 Cykloturistika
Je 1. máj 2014. Do prvomájového průvodu nemusíme, můžeme se tedy svobodně rozhodnout, jak strávíme dnešní den. Rozhodli jsme se navštívit hrad a zámek Březina v okrese Rokycany. Auto jsme zaparkovali  …více»

Jak připravit kolo na sezonu a jak se o ně starat během provozu

Jak připravit kolo na sezonu a jak se o ně starat během provozu
7. 05. 2014 Cykloturistika
Mnoho z vás už jistě vyrazilo na svou první vyjížďku na kole. Po zimním zahálení je však nutno vašeho dvoukolého miláčka na provoz připravit, aby vaše ježdění bylo bezpečné, pohodlné, a také  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !