Vyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříkuVyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříku Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Den otců v roce 2022Den otců v roce 2022 Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 25.05. 2022
Dnes má svátek Viola
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Cykloturistika

Cyklistika - co dělá se zdravím

Cyklistika - co dělá se zdravím
10. 09. 2011 Cykloturistika
Jízda na kole patří mezi oblíbené způsoby zlepšování fyzičky a aktivní relaxace. Aktivní pohyb na čerstvém vzduchu je důležitý nejen pro tělesné zdraví, ale také pro dobrou kondici. Čas strávený  …více»

Na kole Polabím - po stopách Bohumila Hrabala

Na kole Polabím - po stopách Bohumila Hrabala
2. 09. 2011 Cykloturistika
Zvu vás na příjemný výlet Polabím, ideální krajinou pro pohodovou cyklistiku. Trasy vedou po obou březích Labe a výlet můžete rozdělit na více částí. Putování zahájíme v Sadské, městečku  …více»

K soutoku Dyje s Moravou

K soutoku Dyje s Moravou
24. 08. 2011 Cykloturistika
Tentokrát na náš cyklovýlet pojedeme vlakem na jižní Moravu, do Břeclavi. Ráno si musíme přivstat. Tentokrát si bereme svačinu a hodně tekutin, moc to tam neznáme a nebude se asi kde občerstvit.  …více»

Cyklovýlet po Hané

Cyklovýlet po Hané
13. 08. 2011 Cykloturistika
Rozhodli jsme se, že zajedeme na Hanou. Nejsem moc zdatná kolařka, a tak po rovince to snad zvládnu. Ráno jsme naložili kola za auto, nachystali pití do termolahví a odjezd. Po příjezdu do Prostějova  …více»

O cyklostezkách na pokračování

O cyklostezkách na pokračování
7. 12. 2010 Cykloturistika
Třeba se někdo zeptá, proč právě o cyklostezkách? Protože umožňují jednoduše a bezpečně vyrazit někam ven – do přírody, za čerstvým vzduchem nebo vyjet si s rodinou na výlet - nasadit přílby,  …více»
 

Cykloturistika a třídění odpadu

Cykloturistika a třídění odpadu
11. 11. 2010 Cykloturistika
Nedávno u nás postavili na konci města u cyklostezky takové odpočívadlo. Je tam pár atrakcí pro děti, vláček, letadlo a houpací pejsek. Dále stojany na kola a dva stoly s lavičkami, kde si (nejen)  …více»

Načerpejte energii slunečních paprsků babího léta

Načerpejte energii slunečních paprsků babího léta
2. 11. 2010 Cykloturistika
Pokud jste ještě nezazimovali kola, turistickou obuv nebo brusle, nechte se zlákat posledními teplými dny a vyrazte na výlet. Když vás neodradí ranní mrazíky, je začátek podzimu ideální dobou na výlet  …více»

Cyklovýlet v okolí Nové Bystřice

Cyklovýlet v okolí Nové Bystřice
14. 09. 2010 Cykloturistika
S přítelem rádi jezdíme na kole a tak jsme na víkend naplánovali výlet do jižních Čech. Po internetu jsme hledali místa, kam bychom se mohli podívat. Narazila jsem na přírodní park Česká Kanada. Česká  …více»

Tipy na cyklistické stezky

Tipy na cyklistické stezky
30. 07. 2010 Cykloturistika
Cyklistika patří mezi nejzdravější pohybové aktivity a cyklostezky poskytuje mnoho možností pro využití jízdního kola jak pro sport a zábavu, tak při poznávání zajímavostí, památek a přírodních  …více»

Řeka - vesnička v oblasti Těšínských Beskyd

Řeka - vesnička v oblasti Těšínských Beskyd
16. 07. 2010 Česká republika
Řeka je půvabná vesnička, která se nachází v oblasti Těšínských Beskyd v blízkosti města Třince. Rozkládá se na březích stejnojmenné horské bystřiny, v údolí mezi Godulou a Javorovým vrchem.  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !