Interview k nové knize Karel Gott: Má cesta za štěstímInterview k nové knize Karel Gott: Má cesta za štěstím Vodnář - roční horoskop na rok 2022Vodnář - roční horoskop na rok 2022 Jarní prázdniny 2022 - termínyJarní prázdniny 2022 - termíny Velký roční horoskop na rok 2022Velký roční horoskop na rok 2022
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 21.01. 2022
Dnes má svátek Běla
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Cykloturistika

Na Brdo

Na Brdo
5. 10. 2012 Cykloturistika
Blízko našeho domova je krásná kamenná rozhledna Brdo. Je postavena na nejvyšším kopci Chřibů. My už jsme u této rozhledny několikrát byli, ale ne na kole. Tak jednou slovo dalo slovo a domluvili  …více»

Cyklotoulky Třeboňskem kolem rybníku Dvořiště

Cyklotoulky Třeboňskem kolem rybníku Dvořiště
27. 09. 2012 Cykloturistika

Při předchozích cyklotoulkách Třeboňskem jsme zavítali k zámkům na Nežárce, ke Krčínovu dubu a podívali se za lidovou architekturou do Kojákovic. Dnes se z Třeboně vydáme severozápadním směrem a…  …více»

Ke Krčínovu dubu

Ke Krčínovu dubu
9. 09. 2012 Cykloturistika
Kdo by neznal proslulého stavitele rybníků Jakuba Krčína z Jelčan a Sedlčan. Jako první se nám asi vybaví jeho působení na Třeboňsku, kde navázal na dílo Štěpánka Netolického.  …více»

Podyjí - pestrá mozaika krás III. - Thayatal

Podyjí - pestrá mozaika krás III. - Thayatal
8. 09. 2012 Cykloturistika
Při našem putování Podyjím dnes zavítáme i k našim jižním sousedům. Výlet zahájíme v obci Čížov, poslední výspě civilizace, kam se do národního parku dá zajet autem. Odstavné parkoviště je na louce  …více»

Podyjí - pestrá mozaika krás II. - z Lesné přes Ledové sluje

Podyjí - pestrá mozaika krás II. - z Lesné přes Ledové sluje
7. 09. 2012 Cykloturistika
V minulém příspěvku o Národním parku Podyjí jsme navštívili Nový Hrádek u Lukova a vinici Šobes. Dnes vám chci nabídnout trasu, která spojuje putování krásnou přírodou s návštěvou a poznáváním dalších  …více»
 

Podyjí - pestrá mozaika krás I. - Nový Hrádek a Šobes

Podyjí - pestrá mozaika krás I. - Nový Hrádek a Šobes
6. 09. 2012 Cykloturistika
NP Podyjí je nejmenším ze čtyř našich národních parků a jediný na Moravě. Má svá specifika a jak to bývá, ani zde není snadné najít rozumnou rovnováhu mezi hledisky ekologickými a ekonomickými  …více»

Dovolená na kolech - 3 nejdůležitější rady

Dovolená na kolech - 3 nejdůležitější rady
30. 07. 2012 Cykloturistika
První rada tedy zní: Na kolo si vezměte jen absolutně nezbytné věci! Za nejvydařenější dovolenou posledních let považuji tu letošní. S kamarádkami jsme si vymyslely dvoudenní cyklovýlet. Vyrazily  …více»

Jak jsme s přítelem ujeli téměř 100 km na kole

Jak jsme s přítelem ujeli téměř 100 km na kole
17. 03. 2012 Cykloturistika
Byla krásná slunečná sobota, která přímo lákala k cyklistickému výletu, a proto jsme se s přítelem rozhodli, že někam pojedeme. Oba jsme vášniví cyklisté a každý rok ujedeme stovky kilometrů. Vždy...  …více»

Zlaté Psí hory

Zlaté Psí hory
16. 09. 2011 Cykloturistika
Ráda vymýšlím a ráda absolvuji výlety do míst, kde nejsou davy a kde nalezneme drobné zajímavosti historické, architektonické i přírodní. Jsou to takové perličky, jimiž je naše vlast poseta.  …více»

Cyklistika - co dělá se zdravím

Cyklistika - co dělá se zdravím
10. 09. 2011 Cykloturistika
Jízda na kole patří mezi oblíbené způsoby zlepšování fyzičky a aktivní relaxace. Aktivní pohyb na čerstvém vzduchu je důležitý nejen pro tělesné zdraví, ale také pro dobrou kondici. Čas strávený  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !