Zazimování begóniíZazimování begónií Květina Vánoc - Vánoční hvězdaKvětina Vánoc - Vánoční hvězda Vánočka - nejoblíbenější receptyVánočka - nejoblíbenější recepty Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 06.12. 2021
Dnes má svátek Mikuláš a pozor na čerty!
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Cykloturistika

Cyklovýlet kolem vodní nádrže Nové Mlýny

Cyklovýlet kolem vodní nádrže Nové Mlýny
6. 09. 2013 Cykloturistika
Donedávna jsem Nové Mlýny znala jen z okénka auta, když jsme přes ně přejížděli po jedné ze tří hrází, z Brna na jih a zpět. Vždycky jsem přitom měla nutkání aspoň na chvilku zastavit a pokochat se  …více»

Rozhledny pod Pálavou

Rozhledny pod Pálavou
15. 08. 2013 Cykloturistika
Na jižní Moravu jezdíme s přestávkami řadu let, a tak vždy před dalším pobytem zkoumám, jaké změny a novinky nás čekají. Je příjemné šlapat na kole po cestách důvěrně známých, ale stejně tak  …více»

Příhoda z obilného lánu

Příhoda z obilného lánu
14. 08. 2013 Cykloturistika
Při našich cyklotoulkách se vždy snažím, aby výlet byl přiměřeně dlouhý, vyhýbal se pokud možno silnicím a na trase byly různorodé zajímavosti. Vše pochopitelně naplánovat nelze, občas dojde  …více»

Toulání zapomenutou Šumavou - Švajglova Lada

Toulání zapomenutou Šumavou - Švajglova Lada
12. 08. 2013 Cykloturistika
Při posledním toulání po zaniklých vesnicích v okolí Borových Lad jsme navštívili Nový Svět se základy kostela a skleněným oltářem. Dnes se vydáme do další zaniklé osady, ale hlavním tématem našeho  …více»

Blatno a Žatec - oázy západních Čech

Blatno a Žatec - oázy západních Čech
31. 07. 2013 Cykloturistika
Tak jsme se dočkali, je tady léto a to letošní je opravdu horké. Procházíme s rodinou městem a zastavíme se v zahradní restauraci na něco k pití. Dnes ani já nemám chuť na sladkou lepivou limonádu a  …více»
 

Jarní cyklovýlet

Jarní cyklovýlet
9. 06. 2013 Cykloturistika
Jaro sice není moc hezké, ale přece jen bylo pár hezkých dnů, které jsme si užili a vyjeli jsme i poprvé na kole. Naskytla se nám možnost, dopravit nás a naše kola na Smraďavku. Tak jsme příležitost  …více»

Cyklistické sedlo si vybírejte podle kostí!

Cyklistické sedlo si vybírejte podle kostí!
29. 04. 2013 Cykloturistika
Cyklisté si od nynějška již nebudou vybírat sedlo jen podle jeho hmotnosti, tvaru a síly polstrování. Nejdůležitějším údajem pro jeho výběr se stává rozteč sedacích kostí každého jezdce. Právě ty by  …více»

Cyklovýlet do Zákup

Cyklovýlet do Zákup
26. 03. 2013 Cykloturistika
Dnes opět vyrážíme do krajiny severně od Máchova jezera. Východní část bývalého vojenského prostoru Mimoň/Ralsko už máme dostatečně proježděnou, a tak bychom rádi navštívili místa dosud neprobádaná  …více»

Na kole bývalým VVP Ralsko

Na kole bývalým VVP Ralsko
19. 03. 2013 Cykloturistika
Nápisem Hic sunt leones (zde jsou lvi) byla v minulosti ve starých mapách označována místa na Zemi dosud neprobádaná. S trochou nadsázky lze říct, že pro nás takovými zapomenutými a neznámými místy  …více»

Veltrusy

Veltrusy
23. 01. 2013 Cykloturistika
Řeka Vltava se líně klikatí severně od Prahy a míří k Mělníku. V jednom z meandrů, kdysi divokého lužního lesa, se nachází město Veltrusy se zámkem a rozsáhlým parkem, který patří mezi naše největší z  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !