Vyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříkuVyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříku Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Den otců v roce 2022Den otců v roce 2022 Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 24.05. 2022
Dnes má svátek Jana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Rodina

Sněhové radovánky

Sněhové radovánky
7. 02. 2015 Vaše příběhy
Mám ráda všechna roční období. Jaro, léto, podzim i zimu. Každé má něco do sebe a každé je něčím výjimečné a úžasné. Manžel říká, že jsem romantický nadšenec. Je pravda, že si na všem najdu to krásné  …více»

Jak mi déšť přinesl práci

Jak mi déšť přinesl práci
6. 02. 2015 Vaše příběhy
Byl jsem už nějaký čas bez práce, a nutně jsem ztrácel víru, že brzy nějakou smysluplnou pozici získám. Docházela trpělivost, docházely finance i nálada. Obesílal jsem firmy a denně jsem usedal na  …více»

Labutě

Labutě
5. 02. 2015 Vaše příběhy
Na náš 16hektarový rybník přiletěl na jaře loňského roku pár bílých labutí. V místě, kde do rybníka vtéká potok a okolí je hustě pokryté rákosím, si labutí pár postavil z proutí a rákosu hnízdo  …více»

Setkání se Svobodou

Setkání se Svobodou
5. 02. 2015 Vaše příběhy
Dlouho jsem váhala, zda tento článek mám napsat. Je mi jasné, že pokud vůbec bude uveřejněn, případní čtenáři si budou myslet, že to mám v hlavě nějak pomotané. To bylo tak: Jednou nám v práci  …více»

Má váš pes zažívací potíže? Příčina může být ve svalech.

Má váš pes zažívací potíže? Příčina může být ve svalech.
4. 02. 2015 Zvířátka
Drží kostru pohromadě, umožňují pohyb, pomáhají udržovat oběhový systém v dobré kondici, podílejí se na zajištění mnoha dalších, životně důležitých, funkcí v těle. Přesto jim věnujeme pozornost pouze  …více»
 

Někdy stačí se jen nalézt

Někdy stačí se jen nalézt
3. 02. 2015 Vaše příběhy
Když se do našeho domu Patrik přistěhoval, byla jsem ráda. Konečně mladá krev v našem vchodě. Bydlím v sedmipatrovém paneláku, který je obydlen především důchodci. Mám s nimi dobré vztahy, ale  …více»

Setkání s Mistry...

Setkání s Mistry...
3. 02. 2015 Vaše příběhy
Do svých, bezmála osmdesáti let, jsem potkal a poznal spoustu zajímavých lidí. Na některá setkání vzpomínám dodnes, se dvěma bych chtěl seznámit i vás, byť patří do doby již dosti dlouho minulé.  …více»

V nouzi poznáš kamarádku

V nouzi poznáš kamarádku
2. 02. 2015 Vaše příběhy
V červnu loňského roku jsem se jako krátce nezaměstnaná procházela městem. Docela mi vyhovovalo, že nemusím nikam spěchat a nemám zrovna žádné povinnosti. Měla jsem den jen pro sebe. Najednou jsem poh  …více»

Získejte dodatečnou slevu ke každému nákupu

Získejte dodatečnou slevu ke každému nákupu
1. 02. 2015 Finance
V dnešní době je nakupování na internetu již běžné a téměř každý alespoň jednou do roka online objednávku provede. Výhody jsou celkem jasné – pohodlí a úspora času i peněz. A právě k dosažení  …více»

Jdete si občas jen tak cvrknout?

Jdete si občas jen tak cvrknout?
1. 02. 2015 Vaše příběhy
Před několika lety jsem opustila brány střední školy a pocítila, jaké to je, když hledáte práci kde se dá a všude Vás s úsměvem odmítají, v horším případě se ani neozvou. A tak jsem po několika měsící  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !