Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Léto - čas jahodLéto - čas jahod Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 24.06. 2019
Dnes má svátek Jan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Cestování

Kde je možné se koupat?

Kde je možné se koupat?
23. 07. 2009 Praktické rady
Je léto a to nejen datem, ale i počasí se nám konečně začíná lepšit a teploty pomalu popolézají po žebříčku výš. Mnohým z nás začíná dovolená a nebo se alespoň těšíme na pěkný víkend u vody.  …více»

10 tipů, jak si užít (a přežít) letní festival

10 tipů, jak si užít (a přežít) letní festival
19. 07. 2009 Praktické rady
Z letního festivalu si obvykle hodláme přivézt hudební zážitek, příjemné vzpomínky a pár suvenýrů na památku. Snadno to ovšem může skončit naprostým opakem: návratem bez fotoaparátu, bez peněz... …více»

Česká Skalice a její okolí

Česká Skalice a její okolí
19. 07. 2009 Vaše tipy
Česká Skalice je malebné městečko plné historických památek a její okolí přímo vybízí k výletům. Městem protéká řeka Úpa, která pramení v Krkonoších. V blízkosti naleznete také přehradu Rozkoš. …více»

Různorodost bezpečnosti vozidel

Různorodost bezpečnosti vozidel
16. 07. 2009 Praktické rady
Bezpečnost silničního provozu je neustále diskutované téma nejen odborníky, ale i běžnými lidmi. Také díky snahám organizací jako jsou Euro NCAP nebo BESIP se bezpečnost stává důležitá při koupi auta. …více»

Itálie - země mnoha tváří

Itálie - země mnoha tváří
15. 07. 2009 Vaše tipy
Itálie to je země mnoha tváří, kde najdete krásné písečné pláže s čistým azurovým mořem, historií a výborným jídlem. Benátský region určitě patří k nejnavštěvovanějším. Z vlastní zkušenosti mohu …více»
 

Sedm nezbytností, které nesmí chybět v lékárničce na dovolenou

Sedm nezbytností, které nesmí chybět v lékárničce na dovolenou
14. 07. 2009 Praktické rady
Léto je konečně tady a s ním i doba dovolených, zájezdů a cestování. Většina z nás na zážitky z cest vzpomíná po celý rok a některé historky se dokonce dostanou na čestné místo ve zlatém rodinném …více»

Bitva u Znojma - vyražte na výlet a zažijte ji!

Bitva u Znojma -  vyražte na výlet a zažijte ji!
8. 07. 2009 Evropa
Také vás, vaše protějšky nebo vaše děti láká podívat se do dob, ve kterých se odehrály válečné bitvy? Vidět místa, kde se bojovníci utkali, slyšet hluk zbraní, zažít dobrodružství, napětí... …více»

Nejkrásnější místa Itálie - Toskánsko

Nejkrásnější místa Itálie - Toskánsko
8. 07. 2009 Vaše tipy
Itálie patří k oblíbeným zemím, kde rádi trávíme s rodinou dovolenou. Každý rok objevujeme něco nového a zajímavého. Uchvátí vás nejen svým průzračně čistým mořem a překrásnou vegetací. …více»

Tip na krásnou dovolenou - Krkonoše a okolí

Tip na krásnou dovolenou - Krkonoše a okolí
5. 07. 2009 Vaše tipy
Nebudu Vás posílat nikterak daleko a ani za hranice České republiky. Vždyť i u nás jsou krásná místa, která stojí za zmínku a určitě potěší Vaše oko. Dovoluji si Vás pozvat na návštěvu Východních Čech …více»

Ubytování bez nástrah

Ubytování bez nástrah
5. 07. 2009 Praktické rady
Jaro je v plném proudu, do začátku léta také moc nezbývá, venku krásně svítí sluníčko a tak není divu, že se vydáváte do přírody. A pokud nemáte svoji vlastní chatu či chalupu, často hledáte ubytování …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Přehledné srovnání bankovních i nebankovních půjček online na Usetreno.czNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !