Novoroční předsevzetíNovoroční předsevzetí Velký roční horoskop na rok 2019Velký roční horoskop na rok 2019 Jarní prázdniny 2019 - termínyJarní prázdniny 2019 - termíny Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Vánoční strom
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 20.01. 2019
Dnes má svátek Ilona
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Cestování

Objevujte krásy Kanady? Jak? Z vlaku!

Objevujte krásy Kanady? Jak? Z vlaku!
20. 03. 2009 Amerika
Kanada je pokládána za zemi rozprostřenou mezi dvěma oceány, za místo, kde se lidem nejlépe žije. Není divu - kouzelná příroda, nevyčerpatelné zásoby pitné vody, obrovské plochy velehor... …více»

Wellness & vaření: Nový trend v Therme Laa - Hotel & Spa

Wellness & vaření: Nový trend v Therme Laa - Hotel & Spa
17. 03. 2009 Evropa
Lázeňský a wellness komplex Therme Laa Hotel & Spa, který se nachází v dolnorakouském Weinviertelu na česko-rakouských hranicích necelou hodinu cesty z Brna a tři hodiny cesty z Prahy nabízí jako …více»

S prckem na horách

S prckem na horách
7. 03. 2009 Vaše tipy
Je zima, na horách sníh a my přemýšleli, jestli nevyrazit na čerstvý vzduch, pryč z města. Jenže, jet s malým dítkem? Sotva začalo chodit. Což o to, asi by mu pobyt na horách prospěl, ale co zázemí? …více»

Zimní jízdy bez nehod

Zimní jízdy bez nehod
2. 03. 2009 Praktické rady
Počasí není letos v zimě pro řidiče ideální. Neustálé nízké teploty a sněžení komplikují cestování autem a jsou jednou z příčin řady dopravních nehod. Například České pojišťovně nahlásili řidiči …více»

Velikonoční prázdniny budou ve znamení rodiny!

Velikonoční prázdniny budou ve znamení rodiny!
23. 02. 2009 Evropa
Velikonoční prázdniny jsou ve wellness komplexu Therme Laa - Hotel & Spa ve znamení rodiny a dětí. Wellness dovolená s dětmi může být v Therme Laa pro celou rodinu cenově dostupná a zároveň se stát  …více»
 

Kouzelné město Berlín

Kouzelné město Berlín
9. 02. 2009 Evropa
Snad každá z vás, která se kdy dostala do Berlína, mi potvrdí, že je to kouzelné město plné překvapení. …více»

Jak rozmístit věci v autě efektivně a bezpečně

Jak rozmístit věci v autě efektivně a bezpečně
5. 02. 2009 Praktické rady
Automobily se staly běžnou součástí života většiny Čechů. Český řidič stráví za volantem i desítky hodin měsíčně. Pro bezpečnost řidičů a silničního provozu je tudíž velice důležité promyšlené …více»

Naše stravování v Bulharsku

Naše stravování v Bulharsku
10. 01. 2009 Evropa
Loni v září jsme se s přítelem chystali na dovolenou. Já chtěla jet někam, kde jsem ještě nebyla, a tak jsme se nakonec rozhodli pro Bulharsko. Prozřetelně jsem si sebou vzala i něco k jídlu, ačkoli …více»

RUSKO, ty veliké, rozlehlé Rusko! - 2. díl

RUSKO, ty veliké, rozlehlé Rusko! - 2. díl
6. 01. 2009 Vaše tipy
Je středa 8.10. mně za 12 dní končí registrace a myslím, že jsem zase blíž ať už k problémům, či návratu do Čech. Konečně máme, po 18dnech našeho pobytu, slibovaný modem (ten v rozmezí 3 – 30 dnů) …více»

Istanbul – brána orientu

Istanbul – brána orientu
5. 01. 2009 Evropa
Ne, nenavštívila jsem tři města, ale pouze jedno, Istanbul. Přenádherné město, rozkládající se na dvou kontinentech, které je rozděleno Bosporskou úžinou. Asi patnácti-milionové město dýchá historii …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !