Novoroční předsevzetíNovoroční předsevzetí 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Velký roční horoskop na rok 2018Velký roční horoskop na rok 2018 Je naše dítě zralé na vstup do školy?Je naše dítě zralé na vstup do školy?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 20.01. 2018
Dnes má svátek Ilona
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Když tanečnice nemá svůj den

16. 08. 2010 | Vaše příběhy

Jestli jste si až dodneška mysleli, že být orientální tanečnici znamená jen obléct se do krásného kostýmu, ověšet se šperky a tajemně se usmívat, nedá se nic dělat. Budu vás muset vyvést z omylu. A velkého…

Ten týden začal vlastně docela nevinně. Čekalo mě pár akcí, nějaké oslavy a tak. To víte, dneska je strašně moderní pozvat si domů orientální tanečnici a pobavit všechny přítomné pohledem na do rytmu se pohybující tělo a haldu cingrlátek.

Moje první vystoupení bylo hodně ovlivněné tureckým stylem - kostým se spoustou třásní a hlavně nezbytný velký závoj. Slavnostní výzdoba se tvářila vcelku nevinně, ovšem jen do té doby, než se mi za jednu z ozdůbek závoj zachytil a ne a ne se pustit. No co, pro štafle si nepůjdu, řekla jsem si, co nejroztomileji se usmála a pokračovala v tanci bez závoje, který se rázem stal netradiční ozdobou místnosti. Co na tom, že se při tureckém stylu závoj vůbec neodkládá? Osobně si myslím, že to ta nebohá ozdůbka prostě jen nevěděla :-)

O dva dny později jsem zase vystupovala se špetkou arabského folkloru. Nezbytný penízkový pás samozřejmě nesměl chybět. A právě tady byla ta zrada. Můj oblíbený penízkáček, ze kterého v životě nespadl ani penízek, se rozhodl vynahradit si ta léta odříkání. Takže se každou chvíli ozvalo žalující "cink!" K velkému pobavení publika, samozřejmě... A já? Já se jen usmívala a přála si, abych ve finále nevypadala jako oškubaná slepice. A ty penízky? No věřte nebo ne, ale všechny si odnesli přítomní pánové jako suvenýr - k velké nevoli svých manželek, samozřejmě :-)))))))


Notburga

ChytráŽena.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
Poslat emailem GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
Hodnocení
Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 
Čtěte takéKomentáře
Obrázek uživatelky
profil
Souhlasím s Verčou. A nic si z toho nedělej! Stejně všichni - myslím si, ví prdlajsSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Já myslím, že obě vystoupení tím získala na orginalitě. SmajlíkSmajlíkSmajlík
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Potřebujete stylová a pohodlná křesla do pracovny? Vyberte si kvalitní kancelářské židle Hawaj.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  ? Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles