Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Výherní anketa
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 22.10. 2018
Dnes má svátek Sabina
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Postřehy ze soutěžení

23. 03. 2011 | Vaše příběhy

Před nedávnem skončila jedna soutěž, všeobecně nazývaná jako klikačka, Multíkovo dobrodružství. Zpočátku jsem si říkal, výhry nic moc. Přesto jsem si chtěl vyzkoušet, co dokážu a jak se mi bude dařit. Mám-li vůbec šanci konkurovat těm nejlepším.  Ženám, které nechodí do práce, jsou celý den doma a podle názoru mnoha mužů neví, co s volným časem.

 A potom přišlo něco, s čím jsem původně vůbec nepočítal. Nakoukl jsem totiž do diskuze, určené pro tuto soutěž. Pár dní jsem jen tak zevloval z povzdálí, sledoval, o čem se píše, zkoumal názory a problémy pisatelek. Najednou mně došlo, že není důležité, jsem-li chlap nebo ženská. Není podstatné, jestli „vydělávám“ peníze, nebo se „jen“ starám o děti a domácnost. Že denní náplň těch i těch může být velmi hektická.

Abyste mě dobře pochopili. O takzvaně ženské práci v domácnosti už mnoho let vím své, dlouhé roky žiji sám, takže instruktáž o úklidu, praní, žehlení, vaření a tak dále nepotřebuji. Ale až u této soutěže jsem si uvědomil, jak excelentně mají mladé maminky se stále nemocnými dětmi propracovaný denní režim. Jak dokonale dokážou dámy středního věku stihnout naplnit prázdné žaludky svých manželů, nemluvě o pubertálních, setrvale hladových potomků, a ještě udržovat příjemnou pohodu domova. K tomu soutěžit a vyhrávat.

Nakonec jsem neodolal a zapojil se do diskuze. Zprvu nesměle a opatrně, později jsem použil i krapet svého neotesaného humoru. Docela mě překvapilo, jak samozřejmě nejen mě, ale i pár dalších pánů, diskutující čtenářky mezi sebe přijaly. Dokonce se nám všem v diskuzi, mohu-li to tak říci, téměř v přímém přenosu, narodila na konci soutěže jedna mrňavá slečna jménem Nikolka. Nezbývá než konstatovat, že ty dva týdny byly velice příjemně stráveným časem. Postupně jsem zjistil, že drtivá většina soutěžících nemusí být za každou cenu první, dokáže přát a fandit ostatním a klidně se spokojí s výhrou, která je pro ně osobně časově dosažitelná. Z tohoto hlediska byla soutěž Multíkovo dobrodružství velmi dobře koncipována a promyšlena.

Nevím, kdy redakce a sponzoři vymyslí něco tak povedeného, jako tentokrát, nicméně už nyní se těším.                                  

                                                                        

Autor:mta178
Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
Hodnocení
Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


Komentáře
« Předchozí   1   2   3   4  Následující » 
Obrázek uživatelky
profil
skvěle napsaný článek, kde je vidět, že i mužský jsou soutěživí a přátelští
Obrázek uživatelky
profil
Napsal si to opravdu moc hezky, poslední klikačku jsem nehrála, jelikož se stavím ke všemu tak, jak mi síly stačí a nejraději ke všemu naplno. Nemám ráda něco jen tak na půl....
Jo, a jak jsi zmiňoval humor, tak jak jsem sem tam nakoukla do diskuze, rozhodně Ti nechybí.
Článek = Skvělá práce!!!!!!!Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
teď jsem to zkusila, abych viděla, zda bych uspěla. Neuspěla. 10 výprav, nic. Ale to nevadí, u autora oceňuji, že si uvědomuje, že žena není jen "slepice", co "sedí doma na zadku" a nic nedělá. Ne každý si uvědomí, že starat se o děti, vařit, uklízet atd. je taky "práce", a ocení, jak se baví ženy.
Obrázek uživatelky
profil
moc pěkně napsanéSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Velmi pekný článok.Smajlík
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles