Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Výherní anketa
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 22.10. 2018
Dnes má svátek Sabina
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

V čekárně relaxuji

24. 11. 2010 | Vaše příběhy

Pro většinu velice nepříjemné téma. Určitě už má každá z nás zkušenosti s nějakou nemocí, možná zlomeninou, virózou, nemocí svých dětí a tak celkově s nemocnicí, pro kterou je charakteristický její pach. Pokud ale patříte do skupiny odolných, částěčně i šťastlivců a opatrných šikulek, stejně jste museli někdy vyzkoušet zubařovo křeslo, které se pohybuje nahoru a dolů. Já osobně se k mé dentistce docela těším.

V čekárně si příjemně zarelaxuji u věčně puštěné televize, ve které běží Broučci. Pokaždé stejný díl. Vrátím se tak do dětských let a zaujatě sleduji, kam právě brouček se svojí svítilničkou zaletí. Slovo nemocnice pro mě znamená velikou hrozbu a výstrahu, ať na sebe a blízké dávám pozor. Vždyť jen při vyslovení tohoto slova se nám zježí chlupy. Obdivuju doktory a sestřičky, kteří se celé dny v nemocnici pohybují. Kolik životů mají někteří na starosti.

To chce silné nervy, odvahu, trpělivost a dobré srdce. Zatím jsem byla jen na oddělení zlomených nožiček. Stalo se to tak: Když jsem měla chuť na něco dobrého a vytahovala si zmrzlinu z mražáku, vypadla z jeho horní police úplně zmrzlá sekaná (byla to opravdu velká hrouda masa). Zlomila mi palec na noze, který okamžitě zezelenal, zfialověl a já už jsem si to pajdala do ordinace. Po vyšetření a rentgenu moje skoky vedly do sádrovny, kde mou nohu obalila čistě bílá sádra. Po dvou týdnech nošení se už tak bílá nezdála a měla dokonce proraženou svou sádrovou patu, jak jsem na ni našlapovala. Po sundání byla noha moc oslabená a já už jen čekala, až pestrobarevný nehtík na palci sleze a naroste nový. Této historce se hodně lidí diví a myslí si, že si dělám legraci. V té době jsem měla divný pocit, který byl plný očekávání a nejistoty, jak vše dopadne. Teď ale o žádném úrazu ani nevím. :)   (inuska)

                                                                      

Inuska - čtenářka

ChytráŽena.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
Hodnocení
Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 
Čtěte takéKomentáře
Obrázek uživatelky
profil
myslím, že Inusku jsi překonala Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Velmi dobře a pravdivě napsané. Já mám tolik negativních zkušeností se zdravotnictvím, že by to bylo za desítky článků, ale protože jsoz zde čtenářky, které mé zážitky iritují, nebudu je Chytré ženě vnucovat, třeba ty kritičky napíší potavější.
Obrázek uživatelky
profil
to je mi líto. muselo to bolet hodněSmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Tak mě se stalo něco podobného , a to nedávno 1.11. t.r., kdy jsem šla na rtg. vyšetření páteře a při výstupu na lůžko mi na gumové podlaze podjela v ponožce noha a já jsem si zlomila levou ruku v zápěstí. Co byste na tohle řekli? Sádru mám ještě dnews, až do l5.12. o uklid a pečení pro letrošní nvánoce tedy "postaráno" a jak strašně to bolelo, se nedá ani popsat, dostala jsem z toho postraumatický šok, takže jsem bolest v prvních minutách ani mnercítila-byla jsem úplně mimo, ale potom , ta bolest byla nepopsatelná, nikomu to nepřeju. Děs, hrůza,boli to ještě dnes, ale už ne tolik.Moc toho mse sádrou neudělám, těším se, až mi ji sundají, jenže po těch týdnech nehýbání bude asi oslabená, ale nějak to už pořečkám. Všem přeji krásný den.SmajlíkSmajlíkSmajlík
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles