Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 24.06. 2018
Dnes má svátek Jan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Yamato – speciální výroční turné Raion – Howl of Lion

27. 10. 2014 | Kultura
Japonský soubor Yamato – celosvětově vyhlášený bubenický ansámbl se vrací zpět do České republiky. U nás velice oblíbený po řadu let vyprodává sály a po skvělých show z let minulých se opět můžeme těšit na nezapomenutelný zážitek. Jejich strhující představení Heartbeat "Shin-on“, "Matsuri – Fiesta", "Gamushara - The Beat Of Courage" či "Rojyoh –The Beat On The Road“ byla naprosto jedinečným zážitkem, bubeníci si vždy svou propracovanou audio – vizuální kompozicí doslova podmaní publikum, vtipně komunikují s diváky, kteří se tak stávají součástí vzrušující Yamato hry.

Na podzim 2014 se Yamato – The drummers of Japan vydávají na další turné po ČR. “Raion – Howl of Lion!“ tak zní podtitul nové show souboru! Můžeme se opět těšit na velice intenzivní zážitek – energické až explozivní představení v podání bubeníků Yamato – to je hudba planety Země, přírody a jeho krále - lva. “Raion – Howl of Lion!“– úchvatná performace oscilující mezi jemnou krásou a dravou vzrušující bouří v podání pozoruhodné síly a schopností bubeníků Yamato se představí postupně ve Zlíně, Praze, Ostravě a své tažení po České republice zakončí v Brně.

Yamato - The drummers of Japan – speciální výroční turné Raion – Howl of Lion!Jak tvrdí zakladatel souboru Masa Ogawa: „Vyprodané sály jsou vždy tím nejlepším impulsem a inspirací k neustálému zlepšování a tréninku, a také k tvorbě nových představení“. Bubeníci tak ve své domovské vesnici Nara v japonských horách opět poctivě cvičili a zdokonalovali tělo i ducha, aby byla jejich nejnovější neuvěřitelně silná show dovedena k naprosté dokonalosti.

Informace o souboru Yamato - The drummers of Japan:


Soubor YAMATO založil v roce 1993 Masa Ogawa v Naře, která je považována za „kolébku japonské kultury“. V současné době soubor sídlí ve vesnici Nara a s tradičními japonskými bubny „Wadaiko“ cestují již více než 10 let po celém světě. Od svého vzniku uskutečnil soubor přes 1000 představení v Asii, Evropě a Americe. Během této velkolepé bubenické show, v které se bubnování mísí s tradičními japonskými motivy (hudba, kostýmy – show v japonské tradici), je použito několik desítek originálních japonských bubnů (včetně bubnu „Odaiko“ vyrobeného z ohromného více než 400 let starého stromu).

„Bubny existují od nepaměti a jejich zvuk člověka dokázal vždy učarovat. Vždy, když jsme my – Taiko, bubeníci z Yamato hráli na naše bubny, dali jsme do toho srdce i duši ve snaze vytvořit zvuk, v kterém se odráží samotný puls života. Naším bubnováním chceme zprostředkovat tlukot srdce - zvučnou podstatu všeho živého. Během našeho vystoupení cítíme sílu a vášeň toho rytmu, který se nachází v každém koutě našeho světa dávající sílu a odvahu přijmout život takový, jaký je. Toto cítění se snažíme sdílet s naším publikem. Naše intenzivní cvičení nám umožňuje šířit tento puls po celém světě, někdy s jemnou pronikavostí, jindy s nezměrnou sílou a vášní. Pak v okamžiku, kdy naše bubnování souzní s tlukotem srdcí našich diváků, vytvoří vlnu energie, která nám dává sílu a vůli bubnovat dál…“.Yamato slaví 20 let své existence a přinese opět vzrušující představení, které již pro 5 miliónů diváků každé věkové kategorie znamenalo nezapomenutelný zážitek. Bubeníci Yamato opět rozduní bubny “Wadaiko“, které se svými rozměry pohybují od velikosti talíře po bubny široké přes metr v průměru, včetně bubnu Odaiko, který byl vytesán ze 400 let starého stromu. Naprostá fyzická síla a pohyb bubeníků je stejně impozantní jako výsledná hudba v této vizuálné okázalé a vysoce zábavné show.

Na tuto oslavu dvaceti úspěšných let, bubeníci Yamato vytvořili speciální výroční turné “Raion – Howl of Lion!“, při kterém fanoušci zažijí velkolepou oslavu. Ta zahrnuje to nejlepší z nejpamátnějších Yamato vystoupení.

Yamato - The drummers of Japan – turné Raion – Howl of Lion v České republice:

1. 11. 2014 od 20:00 hod. - ZLÍN, Kongresové centrum
3. 11. 2014 od 20:00 hod. - PRAHA, Kongresové centrum
5. 11. 2014 od 19:00 hod. - OSTRAVA, ČEZ Arena
7. 11. 2014 od 20:00 hod. - BRNO, Janáčkovo divadlo

Speciální výroční turné souboru Yamato – The drummers of Japan bude během listopadu k vidění v Praze, Brně, Ostravě a Zlíně!


Zdroj, foto: Ticketart.cz

Vendula Vrablová
ChytráŽena.cz

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku Yamato – speciální výroční turné Raion – Howl of Lion:

Yamato – speciální výroční turné Raion – Howl of Lion
 
Čtěte takéKomentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !