Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty Nejoblíbenější VÁNOČNÍ KOLEDYNejoblíbenější VÁNOČNÍ KOLEDY Květina Vánoc - Vánoční hvězdaKvětina Vánoc - Vánoční hvězda Vánočka - nejoblíbenější receptyVánočka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 18.12. 2017
Dnes má svátek Miloslav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Yamato – speciální výroční turné Raion – Howl of Lion

27. 10. 2014 | Kultura
Japonský soubor Yamato – celosvětově vyhlášený bubenický ansámbl se vrací zpět do České republiky. U nás velice oblíbený po řadu let vyprodává sály a po skvělých show z let minulých se opět můžeme těšit na nezapomenutelný zážitek. Jejich strhující představení Heartbeat "Shin-on“, "Matsuri – Fiesta", "Gamushara - The Beat Of Courage" či "Rojyoh –The Beat On The Road“ byla naprosto jedinečným zážitkem, bubeníci si vždy svou propracovanou audio – vizuální kompozicí doslova podmaní publikum, vtipně komunikují s diváky, kteří se tak stávají součástí vzrušující Yamato hry.

Na podzim 2014 se Yamato – The drummers of Japan vydávají na další turné po ČR. “Raion – Howl of Lion!“ tak zní podtitul nové show souboru! Můžeme se opět těšit na velice intenzivní zážitek – energické až explozivní představení v podání bubeníků Yamato – to je hudba planety Země, přírody a jeho krále - lva. “Raion – Howl of Lion!“– úchvatná performace oscilující mezi jemnou krásou a dravou vzrušující bouří v podání pozoruhodné síly a schopností bubeníků Yamato se představí postupně ve Zlíně, Praze, Ostravě a své tažení po České republice zakončí v Brně.

Yamato - The drummers of Japan – speciální výroční turné Raion – Howl of Lion!Jak tvrdí zakladatel souboru Masa Ogawa: „Vyprodané sály jsou vždy tím nejlepším impulsem a inspirací k neustálému zlepšování a tréninku, a také k tvorbě nových představení“. Bubeníci tak ve své domovské vesnici Nara v japonských horách opět poctivě cvičili a zdokonalovali tělo i ducha, aby byla jejich nejnovější neuvěřitelně silná show dovedena k naprosté dokonalosti.

Informace o souboru Yamato - The drummers of Japan:


Soubor YAMATO založil v roce 1993 Masa Ogawa v Naře, která je považována za „kolébku japonské kultury“. V současné době soubor sídlí ve vesnici Nara a s tradičními japonskými bubny „Wadaiko“ cestují již více než 10 let po celém světě. Od svého vzniku uskutečnil soubor přes 1000 představení v Asii, Evropě a Americe. Během této velkolepé bubenické show, v které se bubnování mísí s tradičními japonskými motivy (hudba, kostýmy – show v japonské tradici), je použito několik desítek originálních japonských bubnů (včetně bubnu „Odaiko“ vyrobeného z ohromného více než 400 let starého stromu).

„Bubny existují od nepaměti a jejich zvuk člověka dokázal vždy učarovat. Vždy, když jsme my – Taiko, bubeníci z Yamato hráli na naše bubny, dali jsme do toho srdce i duši ve snaze vytvořit zvuk, v kterém se odráží samotný puls života. Naším bubnováním chceme zprostředkovat tlukot srdce - zvučnou podstatu všeho živého. Během našeho vystoupení cítíme sílu a vášeň toho rytmu, který se nachází v každém koutě našeho světa dávající sílu a odvahu přijmout život takový, jaký je. Toto cítění se snažíme sdílet s naším publikem. Naše intenzivní cvičení nám umožňuje šířit tento puls po celém světě, někdy s jemnou pronikavostí, jindy s nezměrnou sílou a vášní. Pak v okamžiku, kdy naše bubnování souzní s tlukotem srdcí našich diváků, vytvoří vlnu energie, která nám dává sílu a vůli bubnovat dál…“.Yamato slaví 20 let své existence a přinese opět vzrušující představení, které již pro 5 miliónů diváků každé věkové kategorie znamenalo nezapomenutelný zážitek. Bubeníci Yamato opět rozduní bubny “Wadaiko“, které se svými rozměry pohybují od velikosti talíře po bubny široké přes metr v průměru, včetně bubnu Odaiko, který byl vytesán ze 400 let starého stromu. Naprostá fyzická síla a pohyb bubeníků je stejně impozantní jako výsledná hudba v této vizuálné okázalé a vysoce zábavné show.

Na tuto oslavu dvaceti úspěšných let, bubeníci Yamato vytvořili speciální výroční turné “Raion – Howl of Lion!“, při kterém fanoušci zažijí velkolepou oslavu. Ta zahrnuje to nejlepší z nejpamátnějších Yamato vystoupení.

Yamato - The drummers of Japan – turné Raion – Howl of Lion v České republice:

1. 11. 2014 od 20:00 hod. - ZLÍN, Kongresové centrum
3. 11. 2014 od 20:00 hod. - PRAHA, Kongresové centrum
5. 11. 2014 od 19:00 hod. - OSTRAVA, ČEZ Arena
7. 11. 2014 od 20:00 hod. - BRNO, Janáčkovo divadlo

Speciální výroční turné souboru Yamato – The drummers of Japan bude během listopadu k vidění v Praze, Brně, Ostravě a Zlíně!


Zdroj, foto: Ticketart.cz

Vendula Vrablová
ChytráŽena.cz

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
Poslat emailem GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku Yamato – speciální výroční turné Raion – Howl of Lion:

Yamato – speciální výroční turné Raion – Howl of Lion
 
Čtěte takéKomentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Potřebujete stylová a pohodlná křesla do pracovny? Vyberte si kvalitní kancelářské židle Hawaj.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  ? Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !