Léto - čas jahodLéto - čas jahod Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty Čas malinČas malin Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 15.08. 2018
Dnes má svátek Hana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Zdraví

Zubům sluší bílá barva

Zubům sluší bílá barva
26. 03. 2008 Péče o tělo
Zubní sklovina je přirozeně mléčná, ale během života se barví nejrůznějšími pigmenty. Mezi nejobávanější barviva patří cigarety, káva, čaj, kolové limonády a červené víno. Při jejich pravidelné  …více»

Spotřeba biopotravin v ČR roste

Spotřeba biopotravin v ČR roste
25. 03. 2008 Krása
Spotřeba biopotravin v České republice dosáhla v roce 2007 1,29 miliardy korun, což je nárůst o 70 procent oproti roku 2006.  …více»

Obočí udává charakter celého obličeje

Obočí udává charakter celého obličeje
21. 03. 2008 Péče o tělo
Obočí je velice důležité, protože udává ráz a charakter celého obličeje. Tvar obočí je možno změnit a vylepšit. Špatně upravené obočí pokazí celkový vzhled. Nikdy obočí nevytrháváme na horním …více»

Oslavte Světový den vody 2008

Oslavte Světový den vody 2008
21. 03. 2008 Krása
V pořadí již 15. ročník Světového dne vody, který si připomínají i lidé v České republice, upozorňuje světovou veřejnost na problematiku čistoty vody a s ní spojenou hygienu.  …více»

Soutěž o nejkrásnější nohy!

Soutěž o nejkrásnější nohy!
20. 03. 2008 Úspěšní lidé
Kdo z českých celebrit má nejkrásnější nohy? Finalistky soutěže o nejkrásnější nohy českých celebrit již byly představeny: jsou jimi Petra Faltýnová, Lucie Váchová a Kateřina Kristelová  …více»
 

Snídaní to všechno začíná!

Snídaní to všechno začíná!
19. 03. 2008 Krása
Chcete-li se po celý den cítit svěží a fit, v dobré náladě, měli byste si káždé ráno vyhradit čas pro sebe a nasnídat se. Ano slyšíte správně. Jedině tak totiž uděláte něco pro své zdraví a především se budete vždy skvěle cítit. …více»

Síla bylin, návrat k přírodě

Síla bylin, návrat k přírodě
18. 03. 2008 Nemoci
Únava, problémy se zažíváním, stres. To jsou dnes běžné potíže, které téměř každého z nás v tomto uspěchaném světě trápí. Ideální je, pokud můžeme tyto civilizační neduhy zvládnout prostřednictvím přírodních látek  …více»

Každá žena může být krásná, když bude chtít!

Každá žena může být krásná, když bude chtít!
18. 03. 2008 Krása
Miliony žen chtějí být krásné a nezávislé, ale jen malé procento z nich se tak opravdu cítí. Věřte nebo ne i já mám dny kdy se cítím strhaně a staře. A věřte, že to ani nepodpoří výrok vašeho partnera : "měla bys zhubnout."  …více»

Pitným režimem proti jarní únavě

Pitným režimem proti jarní únavě
18. 03. 2008 Krása
Každé roční období je něčím charakteristické. V případě jara je to kromě rozkvetlých stromů a zamilovanosti také únava. Ovšem pocit lenosti nám může pomoci zvládnout ten zdánlivě nejjednodušší recept – dostatek vhodných tekutin …více»

BIOSTYL 2008 – veletrh zdravého životního stylu

BIOSTYL 2008 – veletrh zdravého životního stylu
15. 03. 2008 Krása
Mezinárodní veletrh zdravé výživy, ekologie a zdravého životního stylu s názvem BIOSTYL 2008 se koná ve dnech od 27. března do 30. března. Akce nese podtitul „Vše o zemi....Vše pro zemi,“  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !