Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Výherní anketa
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 18.10. 2018
Dnes má svátek Lukáš
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Péče o tělo

Práce na směny může být zdrojem vzniku deprese

Práce na směny může být zdrojem vzniku deprese
26. 08. 2008 Péče o tělo
Na pracovišti se směnným provozem zaměstnanec může často podléhat depresím. A rozhodně v tom není sám: tímto problémem trpí až 19 milionů lidí na celém světě.  …více»

Péče o pleť a pokožku těla

Péče o pleť a pokožku těla
19. 08. 2008 Péče o tělo
Pokožce celého těla bychom měli věnovat dostatečnou pozornost. Nejdůležitější je péče o pleť obličeje, který je nejvíce vystaven zevním vlivům nebo je zatěžován líčidly. A jak správně pečovat o pleť? …více»

Varování úst aneb nepodceňujte varovné signály těla

Varování úst aneb nepodceňujte varovné signály těla
17. 08. 2008 Péče o tělo
Spoustu nemocí poznáme spíše zvenku. Ideální oblastí, kde pozorujeme první příznaky, jsou ústa. Nejlepší čas je ráno v koupelně při čištění zubů. Ústa, zuby a dásně totiž často signalizují blížící  …více»

Pitný režim a nápoje ve výživě

Pitný režim a nápoje ve výživě
7. 08. 2008 Péče o tělo
Význam tekutin pro člověka si snáze uvědomíme v souvislosti se skutečností, že 60 % hmotnosti dospělého člověka je tvořeno vodou. V průběhu života se toto procento snižuje. U novorozence je to 90% …více»

Sůl aneb jak snížit její spotřebu

Sůl aneb jak snížit její spotřebu
5. 08. 2008 Péče o tělo
Žijeme v zemi, která nemá problémy s hladem, spíše naopak. Mnohdy se však dopouštíme velkých chyb v našich stravovacích zvyklostech. Patří k nim vysoký energetický příjem způsobený nadměrnou konzumací …více»
 

Vláknina v našem jídelníčku

Vláknina v našem jídelníčku
5. 08. 2008 Péče o tělo
Česká populace má ve svém stravování vlákniny nedostatek. Je to dáno hlavně stravovacími zvyklostmi a chuťovými preferencemi. Denní konzumace většího množství zeleniny, pravidelné zařazování …více»

Minerální látky ve výživě

Minerální látky ve výživě
4. 08. 2008 Péče o tělo
Minerální látky jsou v těle zastoupeny v malém množství, pro organismus jsou však nezbytné. Tělo si je nedokáže samo vytvořit a je proto odkázáno na jejich příjem potravou a vodou. Minerální látky …více»

Zázračná voda Vincenze Priessnitze

Zázračná voda Vincenze Priessnitze
30. 07. 2008 Péče o tělo
Tradiční a co nejjednodušší lázeňské procedury spojené v léčivými účinky obyčejné vody prožívají po letech opět svoji renesanci. Skotské střiky, Priessnitzovy zábaly či obyčejné šlapání v ledové …více»

Žádné děti na sluníčku bez krému a bez kloboučku

Žádné děti na sluníčku bez krému a bez kloboučku
8. 07. 2008 Péče o tělo
Léto už je tady a s ním i prázdninové pobyty u vody. Čeká-li vás tedy taková dovolená s dětmi, budou se vám možná hodit následující doporučení, která se týkají zdravého opalování dětí. …více»

Při hubnutí si stanovte rozumné cíle

Při hubnutí si stanovte rozumné cíle
22. 06. 2008 Péče o tělo
Lidé trpící obezitou nebo nadváhou mají často pocit, že se svým stavem nemohou nic dělat. Mají deprese z toho, že se jim opakovaně nedaří zhubnout, neúspěchy pak zahánějí jídlem, což opět prohlubuje …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !

Zlaťáky