Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Střelec - roční horoskop na rok 2023Střelec - roční horoskop na rok 2023 Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 08.12. 2023
Dnes má svátek Květoslava
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Blíženci - roční horoskop na rok 2023

1. 01. 2023 | Horoskopy

Blíženci (21.5. - 22.6.)


Milí Blíženci, moc často sami sebe kritizujete, což vám zbytečně komplikuje život. Ale pokud udržíte klid a harmonii sami v sobě, pak se vyřeší spoustu nepříjemností a konfliktů. Vaším úkolem pro rok 2023 bude vše si srovnat v hlavě a naučit se rozeznat, co je vaše představa a co realita, co je pravda a co lež. Během roku si dávejte pozor na falešné sliby, zároveň buďte opatrní v tom, jaké sliby sami učiníte. Spoléhejte se především sami na sebe, buďte sebevědomější, ale také trpělivější než jindy!
 


Blíženci - roční horoskop na rok 2023


Láska a vztahy

V roce 2023 můžete stát častěji na „křižovatce“ lásky. V první polovině roku budou partnerské konstelace velmi napjaté, což vám zkomplikuje život. Váš partner potřebuje více klidu, tak se mu ho snažte dopřát. Vyřeší se tak hádky a nepříjemnosti. Začnete si všímat každodenních příjemných okamžiků a malých radostí, které jste dosud nedokázali ocenit. Přestanete hledat vzrušení a zábavu venku, ale naopak si začněte užívat hezké chvíle s rodinou. Na nezadané Blížence se usměje štěstí v podobě perspektivní známosti, největší naději přinášejí prázdninové měsíce.

Práce

S příchodem nového roku budete mít pocit, že jste se zbavili určité zátěže, což se u vás projeví přívalem nových sil. V pracovní oblasti se vám budou plnit všechny vaše sny a budete si užívat úspěchu a radosti z práce. Na tohle jste dlouho čekali, tak si to náležitě vychutnejte. S koncem roku budete mít problém s autoritami a pracovními vztahy. Zachovejte chladnou hlavu, s notnou dávkou tolerance a pochopení to zvládnete a vše se nakonec v dobré obrátí.

Peníze

Po novém roce zjistíte, že nemáte tolik peněz, jak jste si představovali, ale nic není ztraceno, vaše finanční situace se v průběhu roku výrazně zlepší. Bude to ale vyžadovat větší sebekontrolu, měli byste více šetřit, než utrácet a hlavně nekupovat nic na dluh. Nezapomínejte včas platit všechny účty, vyhnete se tak nepříjemným problémům a zbytečným poplatkům. Také si dávejte pozor na peníze i svoje osobní věci, nepozornost a roztěkanost vám může přinést ztráty. Obezřetní buďte zejména na konci roku.

Zdraví

V prvních měsících nového roku se může objevit nachlazení nebo chřipka, ale pokud budete více odpočívat, jaro již prožijete v plném zdraví a vitalitě. Ke zlomovému období dochází v listopadu, kdy sychravé podzimní počasí může podnítit zdravotní problémy ledvin a bolesti zad, ale i úbytek energie a oslabení imunitního systému. Více se oblékejte, ať neprochladnete. Pokud vás dlouhodobě trápí nějaké obtíže, je velká šance, že v letošním roce konečně ustoupí a váš zdravotní stav se podstatně zlepší. Dbejte zvýšené pozornosti při řízení vozidla, můžete mít tendenci zbytečně riskovat či neuváženě spěchat, a to se vám může vymstít. Také při sportu buďte opatrní, stačí chvilka nepozornosti a můžete si přivodit nepříjemný úraz.

Rada na závěr:

Měli byste slevit z ukvapenosti, více dbát sami na sebe a zavést do svého života řád a pravidelnost. Naučte se naslouchat svému nitru a konat v souladu se svým „já“. Buďte k sobě upřímní a více si věřte, to je cesta ke spokojenosti.Blíženci - horoskop na rok 2023

Roční horoskop na rok 2023:

Roční horoskop na rok 2023 - Beran

Roční horoskop na rok 2023 - Býk

Roční horoskop na rok 2023 - Blíženci

Roční horoskop na rok 2023 - Rak

Roční horoskop na rok 2023 - Lev

Roční horoskop na rok 2023 - Panna

Roční horoskop na rok 2023 - Váhy

Roční horoskop na rok 2023 - Štír

Roční horoskop na rok 2023 - Střelec

Roční horoskop na rok 2023 - Kozoroh

Roční horoskop na rok 2023 - Vodnář

Roční horoskop na rok 2023 - Ryby

Znáte dobře svého partnera? Vyzkoušejte náš Partnerský horoskop


Autorka ročních horoskopů:


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
 Komentáře
Obrázek uživatelky
profil
Neuškodí jednou za čas na horoskop nahlédnout znovu a opět se zamyslet,koukám,že se to taknějak plní Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Ano,ano,zamyslet se a s rozvahou..Smajlík
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles