5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Školní rok a prázdniny ve školním roce 2023/2024Školní rok a prázdniny ve školním roce 2023/2024 Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy MDŽ nebo Den matek?MDŽ nebo Den matek?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 22.02. 2024
Dnes má svátek Petr
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Panna - roční horoskop na rok 2023

1. 01. 2023 | Horoskopy

Panna (23. 8. - 22. 9.)


Milé Panny, v roce 2023 vás čekají změny a nové začátky, které se mohou týkat jakékoliv oblasti života. Podaří se vám překonat všechny překážky a najít novou cestu. Je ale důležité zvažovat veškerá rozhodnutí a zbytečně neriskovat. Horoskop radí, vyzbrojte se trpělivostí, jednejte vždy s rozmyslem a bez vypjatých emocí. Buďte proto celý rok vytrvalí a krůček po krůčku jděte za svým cílem. Uvědomte si, že není důležité být první, ale úspěšně cestu dokončit. V roce 2023 zvládnete vše, co se vám postaví do cesty!
 


Panna - roční horoskop na rok 2023


Láska a vztahy

Čekají vás nové začátky, hlavně nová velká láska, a dokonce by to měla být láska osudová. V jarních měsících budete na svého partnera žárlit, a to vám přinese podrážděnost. Možná budete mít pocit, že jste v beznadějné situaci. Udělejte si jasno v tom, co pro vás partner znamená a uvědomte si, že ho nikdy nepředěláte k obrazu svému. Prospěje vám, pokud dokážete přijmout kompromisy a naučíte se trpělivěji a klidněji reagovat na nedostatky a názory partnera. Po celý rok 2023 bude zkoušena vaše trpělivost, nedořešené problémy s příbuznými mohou přerůst ve vážný konflikt.

Práce

Jste velmi pracovité a zodpovědné znamení. Každodenní podávání výkonů ale může vést k workoholismu, přetěžování a stresům. Nezapomínejte proto na sebe, přepracování by se mohlo negativně odrazit na vašem zdraví. První měsíce nového roku budou pro vás pracovně náročné, ale podaří se vám vyhledat zajímavé projekty, které pro vás mohou znamenat novou kariérní cestu, a především zvýšení platu, což určitě oceníte. Naučte se více propagovat svojí práci a zkušenosti, skromnost v tomto roce není na místě. Přihlaste se do kurzů, abyste si doplnili mezery v profesním vzdělání. Celý rok 2023 přeje novým začátkům, nastartování nových projektů a vlastní seberealizaci.

Peníze

Tento rok bude finančně hodně turbulentní. Začátek roku bude náročný, budete si muset hlídat výdaje a více šetřit, ale v jarních měsících se vše zklidní a budete mít dostatek peněz na vše, co si budete potřebovat koupit. Trápení se objeví na podzim, kvůli penězům se pohádáte s někým z vašich blízkých, což vám ubere energii. Karta se obrátí až v závěru roku, vztahy se uklidní a vaší finanční situaci výrazně zlepší neplánované příjmy. Pro nezaměstnané se objeví nová pracovní příležitost, která bude velkou příležitostí posunout se ve svém životě dál.

Zdraví

Váš zdravotní horoskop předpovídá, že v roce 2023 se budete těšit poměrně dobrému zdraví. Jen v letních měsících vás mohou potrápit bolesti zad, ale plavání, chůze a rehabilitace to vše napraví. Je to i díky tomu, že většina z vás přirozeným způsobem pečuje o vlastní zdraví a věnuje značnou pozornost zdravému životnímu stylu. Vaše zdraví bývá spojeno s psychikou více než u ostatních znamení, vaši mysl ovládá značná představivost, která často vyvolává strach z nehod a nemocí. Bude prospěšné, pokud si naplánujete dovolenou v časovém předstihu, abyste se měli na co těšit. Pak si ji mnohem lépe užijete, vaše psychika tím jenom získá.

Rada na závěr:

Nechte se od života překvapit a naučte se brát život s větším nadhledem. Změny vám přinesou nové životní příležitosti, možnosti navázat nová přátelství. Každé ráno si opakujte nebojím se žádné změny!


Panna - horoskop na rok 2023

Roční horoskop na rok 2023:

Roční horoskop na rok 2023 - Beran

Roční horoskop na rok 2023 - Býk

Roční horoskop na rok 2023 - Blíženci

Roční horoskop na rok 2023 - Rak

Roční horoskop na rok 2023 - Lev

Roční horoskop na rok 2023 - Panna

Roční horoskop na rok 2023 - Váhy

Roční horoskop na rok 2023 - Štír

Roční horoskop na rok 2023 - Střelec

Roční horoskop na rok 2023 - Kozoroh

Roční horoskop na rok 2023 - Vodnář

Roční horoskop na rok 2023 - Ryby

Znáte dobře svého partnera? Vyzkoušejte náš Partnerský horoskop


Autorka ročních horoskopů:


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
 Komentáře
Obrázek uživatelky
profil
Máte " super veštenie " Váš počítač to mysli Vážne ? Smajlík
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles