Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Léto - čas jahodLéto - čas jahod Jak správně pečovat o orchideje?Jak správně pečovat o orchideje?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 20.05. 2024
Dnes má svátek Zbyšek
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Váhy - roční horoskop na rok 2023

1. 01. 2023 | Horoskopy

Váhy (23. 9. - 23. 10.)


Milé Váhy, horoskop na rok 2023 vám slibuje poměrně klidný rok, který nebudou provázet radikální změny. Jediným problémem zřejmě bude vaše komplikovaná povaha. Odhoďte nerozhodnost, netrpělivost a přemýšlejte, co je pro vás nejlepší. Pokud to dokážete, postupně se před vámi otevřou nové možnosti a můžete se těšit na výjimečné události. V minulých letech jste měli málo času na vaše koníčky, přátele a rodinu. Nový rok přinese změny, kdy si uvědomíte, jak jsou pro nás vaši blízcí důležití. Díky vaší víře ve spravedlnost a schopnosti pomáhat druhým najdete dostatek sil, abyste propluli rokem 2023 klidně a bezpečně!
 


Váhy - roční horoskop na rok 2023


Láska a vztahy

Celý rok 2023 se bude točit kolem vztahů a přinese do vašeho partnerského života spoustu změn a náročných situací. Již na začátku roku vás čekají hádky a dohady s partnerem. Budete mít pocit, že vás partner omezuje a v souvislosti s tím se vynoří i staré křivdy, výčitky a vztahy v rodině se zhorší. Snažte se nejednat impulzivně a řešit vše v klidu, trpělivě a bez emocí. To bude zřejmě ten nejtěžší úkol, který vás tento rok bude čekat. Nezadané Váhy by měly zbystřit, na obzoru se objeví nová známost. Avšak nedělejte si seznam jeho nedostatků ještě předtím, než skutečně druhého poznáte.

Práce

V roce 2023 budete muset mnohé zvládnout, ale výsledek bude stát za to. Nebojte se postavit problémům čelem, neskloňte se pod nátlakem. Zapomeňte na ostych a překonejte sami sebe, nemějte obavy přijít s novým nápadem či inovací. Buďte sebevědomější a více si věřte. Výsledek vašeho jednání překvapí nejen vás, ale i okolí. Na začátku roku dostanete zajímavou pracovní nabídku, ale vše si dobře rozmyslete a nic neuspěchejte. Vhodný čas přehodnotit vaše pracovní postavení a kariéru nastane až v měsíci červnu.

Peníze

Sklon k utrácení je neodmyslitelnou součástí vašeho životního stylu, milujete luxus a krásné věci. Snažte se, abyste nebyli odkázáni na cizí peníze, včetně bankovních půjček. Splácení závazků by vám mohlo způsobit vážné potíže. Buďte opatrní na investice, nenechte se přesvědčit do něčeho, k čemu již od počátku nemáte důvěru. Držte se zdravého selského rozumu. V druhé polovině roku očekávejte zlepšení svojí finanční situace, čekají vás mimořádné odměny nebo se dočkáte zvýšení platu. Možné je i dědictví.

Zdraví

Tento rok byste se měli více zaměřit sami na sebe a nezanedbávat péči o svoje zdraví. Snažte se vyvarovat zbytečných stresů, eliminujte negativní emoce a vyhýbejte se věčně nespokojeným lidem. Je důležité si uvědomit, že obzvlášť citlivě reagujete na psychické vypětí a jen určitou dobu dokážete snášet stres a disharmonii. V případě, že budete pociťovat určité potíže, návštěvu lékaře nedokládejte. Na jaře se mohou ozvat ledviny a močový měchýř. Dejte si pozor na prochladnutí, potíže by se mohly opakovaně vracet až do letních dnů.

Rada na závěr:

Uvědomte si, že dokonalost neexistuje. Měli byste být pragmatičtější, realističtější a přijímejte život takový, jaký je, a určitě se vám povede lépe. Budete-li se snažit dělat všechno perfektně a dokonale, neuděláte nakonec dobře nic!

 

Váhy - horoskop na rok 2023

Roční horoskop na rok 2023:

Roční horoskop na rok 2023 - Beran

Roční horoskop na rok 2023 - Býk

Roční horoskop na rok 2023 - Blíženci

Roční horoskop na rok 2023 - Rak

Roční horoskop na rok 2023 - Lev

Roční horoskop na rok 2023 - Panna

Roční horoskop na rok 2023 - Váhy

Roční horoskop na rok 2023 - Štír

Roční horoskop na rok 2023 - Střelec

Roční horoskop na rok 2023 - Kozoroh

Roční horoskop na rok 2023 - Vodnář

Roční horoskop na rok 2023 - Ryby

Znáte dobře svého partnera? Vyzkoušejte náš Partnerský horoskop


Autorka ročních horoskopů:


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
 Komentáře
Obrázek uživatelky
profil
Zatím to tedy moc nevychází
Obrázek uživatelky
profil
Letošní horoskop mě opravdu pobavil 🙈
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles