Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna? Školní rok 2020/2021Školní rok 2020/2021 Jarní prázdniny 2021 - termínyJarní prázdniny 2021 - termíny Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 02.03. 2021
Dnes má svátek Anežka
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Cestování

Návštěva u Kinských

Návštěva u Kinských
5. 01. 2021 Česká republika
Zámek Karlova Koruna byl původně reprezentační venkovská rezidence rodiny Kinských. Nechal si ho postavit František Ferdinand Kinský. Nyní patří mezi významné barokní stavby. Pojmenování Karlova  …více»

5 skvostů ukrytých přímo v centru českých měst. Omrkněte je zvenčí!

5 skvostů ukrytých přímo  v centru českých měst. Omrkněte je zvenčí!
27. 12. 2020 Česká republika
Mrazivé počasí zrovna neláká na pobyt v přírodě, pevnou půdu pod nohami nabízí spíš městská dlažba. Co dělat, když je všechno zavřené, ale doma už nevydržíte sedět? Využijte dny volna, nabalte si  …více»

Tradiční kuchyně, jídlo a dovednost

Tradiční kuchyně, jídlo a dovednost
26. 12. 2020 Asie
Někteří turisté vyhledávají moderní památky, jiní historické a další tradiční. O různých kmenech, obydlích a zvycích jsme již psali, ale zatím nebyla žádná zmínka, jak měly divoké kmeny řešenou  …více»

Procházka po Liberci

Procházka po Liberci
25. 12. 2020 Česká republika
Liberec se nachází v Liberecké kotlině Žitavské pánve mezi dvěma horskými masívy. Nejvyšším bodem je vrchol Ještědu (1012 metrů nad mořem). První zmínka o Liberci pochází z roku 1352. O rozvoj města  …více»

Nýznerovské vodopády a okolí

Nýznerovské vodopády a okolí
23. 12. 2020 Česká republika
Pokud milujete krásnou přírodu, určitě byste měli navštívit okres Jeseník. Ten nabízí spoustu přírodních krás, které dnes už jen tak někde nenajdete. Důkazem mohou být Nýznerovské vodopády nacházející  …více»
 

Fotoreportáž z Kbel

Fotoreportáž z Kbel
18. 12. 2020 Česká republika
Kbely byly až do roku 1967 samostatnou obcí, součástí Prahy se staly v lednu 1968. Současné pojmenování Kbel je Městská část Praha 19. Následujícím textem navazuji na přiložené fotografie míst, která  …více»

Letiště Praha – Kbely

Letiště Praha – Kbely
11. 12. 2020 Česká republika
Letiště Praha – Kbely je vojenské letiště. Při letišti fungují od roku 1922 Vojenský technický ústav letectva a protivzdušné obrany a od roku 1968 Letecké muzeum Kbely. V areálu letiště stojí vodárens  …více»

Výlet za kladrubskými bělouši

Výlet za kladrubskými bělouši
10. 12. 2020 Česká republika
Obec Kladruby nad Labem je známá díky Národnímu hřebčínu. Již od šestnáctého století se zde chovají starokladrubští koně – bělouši. Vraníci stejného plemene chovají ve Slatiňanech. V roce 1995 byl  …více»

Vrchlabí - vstupní brána Krkonoš

Vrchlabí - vstupní brána Krkonoš
28. 11. 2020 Česká republika
Město Vrchlabí leží v severní části Královéhradeckého kraje. Jeho výhodná poloha ve střední části Krkonoš z něho udělala centrum cestovního ruchu. Vrchlabí je výchozím místem pro turistiku  …více»

Naučná stezka mezi pražskými částmi Vinoř a Satalice

Naučná stezka mezi pražskými částmi Vinoř a Satalice
27. 11. 2020 Česká republika
Naučná stezka Vinořský park – Satalická bažantnice je přibližně 3,5 km dlouhá a má 9 zastávek. Trasa stezky je označena žlutou turistickou značkou.  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !