Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 03.10. 2023
Dnes má svátek Bohumil
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Cestování

Do Rakouska nejen za gravelem

Do Rakouska nejen za gravelem
9. 09. 2023 Cykloturistika
Jízda na gravelu je současný fenomén. Spojení rychlosti silničního kola a možnosti jezdit v lehčím terénu představuje úplně nové možnosti. Za posledních pár let se jízda na gravelu stala nejen trendem  …více»

Dřevěný kostelík v Kunčicích pod Ondřejníkem

Dřevěný kostelík v Kunčicích pod Ondřejníkem
9. 09. 2023 Česká republika
Pokud budete pobývat v Beskydech, určitě nezapomeňte navštívit dřevěný kostelík svatého Prokopa a Svaté Barbory. A pokud dřevěné kostely milujete, je to prostě nutnost. Kostelík má zajímavou historii  …více»

Rozhledna na Sedle - naše milovaná Šumava

Rozhledna na Sedle - naše milovaná Šumava
7. 09. 2023 Česká republika
Často jezdíme na Šumavu, kde se snažíme poznávat stále jiná a pro nás nová místa. Jedním z nich je i rozhledna Sedlo nedaleko Albrechtic u Sušice. Bývalo zde keltské hradiště a nyní se tu vypíná  …více»

Kdy vyrazit do Nízkých Tater a kam se podívat?

Kdy vyrazit do Nízkých Tater a kam se podívat?
5. 09. 2023 Evropa
Slovensko představuje úžasnou destinaci, do které můžete vyrazit během celého roku. V létě si užijete zelené kopce, louky a pole. A v zimě vás naopak potěší zasněžené hory, lyžování a zimní radovánky  …více»

Východní Čechy lákají k výletu - Kuks

Východní Čechy lákají k výletu - Kuks
5. 09. 2023 Česká republika
Opravdu máme krásnou vlast, ať vyrazíme jakýmkoli směrem, vždy natrefíme na spoustu hezkých míst, která stojí za návštěvu. My jsme tentokrát z chaty vyrazili prohlédnout si po několika letech Kuks  …více»
 

Unikát pod tatranskými štíty

Unikát pod tatranskými štíty
3. 09. 2023 Evropa
O prázdninách jsme si asi jako všichni dopřáli pár dní dovolené – v červenci jsme po několika letech opět zavítali na Slovensko, do mých milovaných Tater. Jak jsme tak brázdili také okolí pod  …více»

Tak trochu jiná Osvětim

Tak trochu jiná Osvětim
2. 09. 2023 Evropa
Většina turistů, kteří kdy do tohoto polského města zavítali, sem přijela navštívit smutné místo neblaze proslulé v době 2. světové války. Turisté sem také přijedou z Česka ráno a večer se s větší  …více»

Zahrajte si na top golfových místech tohoto roku

Zahrajte si na top golfových místech tohoto roku
31. 08. 2023 Česká republika
Golfový turismus v České republice zažívá neustálý vzestup a v současné době se může pyšnit řadou skvělých resortů, které jsou snem každého golfisty. Pokud patříte mezi milovníky tohoto vznešeného  …více»

Pohádková skleněná zahrada

Pohádková skleněná zahrada
31. 08. 2023 Česká republika
Kouzelně krásná skleněná zahrada se nachází v Kunraticích u Cvikova. S manželem a s přáteli jsme ji navštívili vloni v září. Do té doby jsem ji znala jen z fotografií právě kamarádky, a musela jsem tu  …více»

Výlet do skanzenu Vysoký Chlumec

Výlet do skanzenu Vysoký Chlumec
26. 08. 2023 Česká republika
Po čtyři letošní prázdninové soboty jsme spolu s mužem vyráželi na večerní zámecká divadelní představení do Osečan. Z chaty jsme to tam měli kolem 140 km, a tak jsme to pokaždé spojili ještě s nějakým  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !