Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Léto - čas jahodLéto - čas jahod Jak správně pečovat o orchideje?Jak správně pečovat o orchideje?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 24.05. 2024
Dnes má svátek Jana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Cestování

Karosářské muzeum Vysoké Mýto

Karosářské muzeum Vysoké Mýto
19. 04. 2024 Česká republika
Město Vysoké Mýto založil kolem roku 1260 Přemysl Otakar II. na obchodní stezce spojující Čechy a Moravu. Nalezneme zde řadu památek, kamenné hradby s branami a věžemi, gotický chrám sv. Vavřince  …více»

Restaurace Royal v novém – exkluzivní gastronomický zážitek

Restaurace Royal v novém – exkluzivní gastronomický zážitek
18. 04. 2024 Česká republika
5* hotel Ensana Nové Lázně v Mariánských Lázních otevřel nově zrekonstruovanou restauraci Royal. O design restaurace se postarala architektka Nathalie Rothenburg, která vdechla novému prostoru  …více»

Kappadokia - země přírodních divů

Kappadokia - země přírodních divů
18. 04. 2024 Asie
Turecko nejsou jen pláže a hotelové komplexy Antalyjské riviéry. Zhruba uprostřed země se rozkládá nádherná krajina Kappadokia. Skály tu tvoří neobvyklé útvary. Místy vypadají jako obří komíny  …více»

Pohádkový mlýn Černilov

Pohádkový mlýn Černilov
17. 04. 2024 Česká republika
Zima je zdá se nenávratně pryč a jaro se razantně přihlásilo o slovo – teplé dny lákají do přírody, sedět doma by byl opravdový hřích. I my s manželem jsme si zase více začali užívat výletů. Rádi se  …více»

Eskisehir - město, které mate svým názvem

Eskisehir - město, které mate svým názvem
13. 04. 2024 Asie
Eskisehir je město v turecké provincii v centrální Anatolii, leží mezi Ankarou a Istanbulem na řece Porsuk. Historie města je velmi bohatá a sahá až do doby Frýžské říše kolem roku 3500 před naším  …více»
 

Podél Vltavy na sever od Prahy

Podél Vltavy na sever od Prahy
11. 04. 2024 Česká republika
Putování po březích českých řek bývá většinou příjemné a díky profilu trasy fyzicky nenáročné. Pokud se taková pěkná, zpevněná cesta nachází přímo v metropoli nebo na jejím okraji, není divu, že je  …více»

České Benátky

České Benátky
9. 04. 2024 Česká republika
Někteří z nás se podívali do italských Benátek, které jsou opravdu jedinečné. U nás nic podobného neuvidíte, ale máme zase jiné Benátky – třeba ty nad Jizerou. Benátky nad Jizerou jsou malé městečko  …více»

Procházka po Ostravě

Procházka po Ostravě
6. 04. 2024 Česká republika
Když slyšíme název města Ostrava, většina z nás si představí horníky v dolech a těžký průmysl, možná také Stodolní ulici. Ostrava je ale město s hezkými a zajímavými stavbami a zákoutími plnými zeleně  …více»

Pražská zeleň - Hliník Řepora

Pražská zeleň - Hliník Řepora
4. 04. 2024 Česká republika
Ne každá vycházka pražskou zelení nás zavede do upraveného parku s lavičkami, sestříhanými trávníky a dětskými hřišti splňujícími všechny bezpečnostní požadavky a normy. Tentokrát se vydáme za kouskem  …více»

Ostrava - ocelové srdce republiky

Ostrava - ocelové srdce republiky
1. 04. 2024 Česká republika
Ostrava vždy patřila mezi průmyslová města. Již v roce 1763 tu bylo objeveno bohaté ložisko kvalitního černého uhlí. Olomoucký arcibiskup Rudolf Jan zde založil Rudolfovy hutě. Později  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !