Vyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříkuVyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříku Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Den otců v roce 2022Den otců v roce 2022 Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 28.05. 2022
Dnes má svátek Vilém
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Cestování

Návštěva Soběslavi

Návštěva Soběslavi
25. 04. 2022 Česká republika
Jezdíváme rádi do jižních Čech. Také loni jsme tam trávili dovolenou. Nejprve jsme byli na pár dnů v Jindřichově Hradci a pak jsme se přesouvali k naší kamarádce do Bernartic. A právě při přesunu  …více»

Procházka po Luzernu

Procházka po Luzernu
20. 04. 2022 Evropa
Město Luzern leží na západním výběžku Luzernského (Vierwaldstättersee) jezera. Jeho rozloha je 113,8 kilometrů čtverečních, dlouhé je 38 kilometrů a maximální hloubka je 214 metrů. Voda v tomto jezeře  …více»

Zámek Choltice

Zámek Choltice
19. 04. 2022 Česká republika
Sezóna na našich hradech a zámcích brzy začne, ale než se tak stane, můžeme si tyto památky užít i bez prohlídky s průvodcem. Procházka po zámeckém parku nebo zahradě, často také prohlídka zámeckého  …více»

Zážitky a zříceniny hradů

Zážitky a zříceniny hradů
18. 04. 2022 Česká republika
Lidé cestují na různé výlety k relaxu a získávání zážitků. Jedním z vyhledávaných cílů jsou zříceniny. Ačkoliv torza hradů mohou působit jako nezajímavé ruiny, mají své kouzlo. Jednak je možné je  …více»

Zlatá okružní cesta

Zlatá okružní cesta
16. 04. 2022 Evropa
Naše cesta začala ve švýcarském Kriensu, který leží nedaleko města Luzern. Zde jsme nastoupili do čtyřmístné kabinové lanovky a vznášeli se nahoru. Pod sebou jsme viděli zelené louky střídavě se  …více»
 

5 rad, jak se připravit na zahájení cyklistické sezony

5 rad, jak se připravit na zahájení cyklistické sezony
14. 04. 2022 Cykloturistika
Jaro je tu a s ním přichází i začátek letošní cyklistické sezony. Pomalu, ale jistě se otepluje, a první hřejivé sluneční paprsky lákají ven náruživé i rekreační cyklisty. Ať už se chystáte jen na  …více»

2+1 za korunu: využijte výhodný duben ve Wellness Horal

2+1 za korunu: využijte výhodný duben ve Wellness Horal
12. 04. 2022 Česká republika
Taky vás přepadla jarní únava a potřebujete rychle načerpat novou energii? To je ten správný čas dopřát si pořádné wellness. Udělejte si výlet do relaxačního centra Wellness Horal ve Velkých  …více»

Kamenný les

Kamenný les
9. 04. 2022 Evropa
V Bulharsku se jen pár kilometrů od Varny nachází zajímavé místo, které by zanícený cestovatel opravdu neměl minout. Průvodci se o něm často ani nezmiňují, přestože je to něco, co se je tak nejen  …více»

Na Dolní Moravě se otevře nejdelší visutý most na světě

Na Dolní Moravě se otevře nejdelší visutý most na světě
7. 04. 2022 Česká republika
Dolní Morava se chystá otevřít další jedinečnou atrakci. Po Stezce v oblacích, Mamutí horské dráze či Obřím mamutovi nabídne v druhé polovině května svým návštěvníkům zážitek, který nemá obdoby. Jde  …více»

Výlet na Sedlčansko

Výlet na Sedlčansko
6. 04. 2022 Česká republika
Loni byly ještě zakázány hromadné turistické akce, mimo jiné i pochod Praha - Prčice. To nám bylo s mojí kamarádkou moc líto. Ona je podobně jako já „postižena“ turistikou, tak jsme se rozhodly, že  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !