Školní rok 2020/2021Školní rok 2020/2021 Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 15.05. 2021
Dnes má svátek Žofie
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Cestování

Výprava do historie, hrad Kost

Výprava do historie, hrad Kost
23. 04. 2021 Česká republika
Kde hrad leží? Nachází se v přírodní rezervaci Údolí Plakánek v chráněné krajinné oblasti Český ráj. Na rozdíl od jiných hradů nebyl vystavěn jako dominanta na kopci, byl ale umístěn do zalesněného  …více»

Rolava, místo naplněné tajemstvím

Rolava, místo naplněné tajemstvím
22. 04. 2021 Česká republika
V době, kdy nebylo ještě cestování zakázáno, jsem zavítal do Krušných hor. V jejich západní části, zhruba dva kilometry severně od městečka Přebuz, jsem navštívil zaniklou obec Rolava. Zaniklý svět  …více»

Vietnam - po vlastní ose

Vietnam - po vlastní ose
21. 04. 2021 Asie
Vždy v únoru utíkáme s kamarádem někam do teplých krajin a minulý rok tomu nebylo jinak. Už sice pronikaly zprávy o té neznámé nemoci, ale měli jsme vše zařízené - nahlásili jsme se do aplikace Drozd  …více»

Návštěva Muzea čokolády

Návštěva Muzea čokolády
6. 04. 2021 Vaše tipy
Podle paní průvodkyně je to nejmenší muzeum čokolády na světě, je to totiž jen jedna poměrně malá místnost. Informací jsme tu ale vyslechli hodně. Toto minimuzeum vzniklo v roce 2016 a založila ho  …více»

Tři výlety v Moravskoslezském kraji

Tři výlety v Moravskoslezském kraji
30. 03. 2021 Česká republika
Loňské léto nám nevyšlo úplně podle našich představ. Kvůli nemoci jsme museli zrušit objednanou dovolenou. A tak když to pak šlo, dělali jsme nedělní výlety po našem Moravskoslezském kraji.  …více»
 

Výhody cestování s cestovní kanceláří

Výhody cestování s cestovní kanceláří
26. 03. 2021 Praktické rady
Chcete vyrazit na dovolenou a nejste si jisti, jestli jet na vlastní pěst nebo s cestovní kanceláří? Samozřejmě záleží, jaký jste typ cestovatele, za jak dlouho chcete vyrazit, kolik času máte  …více»

Starý Smokovec - Hrebienok

Starý Smokovec - Hrebienok
23. 03. 2021 Evropa
Starý Smokovec leží na stráni Slavkovského štítu. Patří mezi nejstarší osady v Tatrách, je součástí města Vysoké Tatry. Vysoké Tatry se nachází na celém území Tatranského národního parku. Slavkovský  …více»

Perla Slovenska – Štrbské Pleso

Perla Slovenska – Štrbské Pleso
15. 03. 2021 Evropa
Štrbské Pleso se nachází ve Vysokých Tatrách v místní částí obce Štrba. Osada se nachází v místech, kde se spojují Furkotská a Mlynická dolina na konci hřebenu Předního Soliska. Leží na jižním  …více»

Procházka po Janských Lázních

Procházka po Janských Lázních
13. 03. 2021 Česká republika
Město Janské Lázně se nachází na úpatí Černé hory. Je to město mnoha tváří – lázeňské, sportovní a rekreační. Teplý pramen tu byl objeven v roce 1006 Janem z Chockova. Využívat se začal ke koupelím  …více»

Procházka po Stezce korunami stromů

Procházka po Stezce korunami stromů
3. 03. 2021 Česká republika
Stezek korunami stromů je v České republice několik. Navštívili jsme tu u Janských Lázní. Je prý nejdelší stavbou tohoto druhu v Evropě. Měří 1511 metrů, vyhlídková věž je ve výšce 45 metrů  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !