Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Jeřabiny - nejoblíbenější receptyJeřabiny - nejoblíbenější recepty Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Červená řepa - nejoblíbenější receptyČervená řepa - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Velikonoční nadílka
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 17.10. 2021
Dnes má svátek Hedvika
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Cestování

Vysočina, poklad v samém středu Česka

Vysočina, poklad v samém středu Česka
29. 09. 2021 Česká republika
Letním dovoleným v zahraničí pomalu odzvonilo, nyní je čas na podzimní poznávání krásných míst u nás. Vysočina, region ležící na pomezí Čech a Moravy, v samém středu České republiky, si návštěvníky  …více»

Unikátní vodní dílo Fláje v Krušných horách

Unikátní vodní dílo Fláje v Krušných horách
29. 09. 2021 Česká republika
Přehrada Fláje leží na Flájském potoce 3 km nad příhraniční obcí Český Jiřetín. Přehrady byly v Krušných horách budovány od počátku 20. století, s cílem zajistit dostatečné zásobení severočeské  …více»

Na výlet za čerty a maškarami

Na výlet za čerty a maškarami
28. 09. 2021 Česká republika
Jižní Čechy jsou regionem, kam jezdíme rádi. I letos jsme trávili dovolenou právě tam. Nejdříve v Jindřichově Hradci a okolí, pak jsme se přemístili k naší kamarádce do Bernartic. Bernartice jsou  …více»

Návštěva Perly Střední Ameriky, Kostariky

Návštěva Perly Střední Ameriky, Kostariky
24. 09. 2021 Amerika
Po tak dlouhém lockdownu jsem dovolenou pečlivě plánovala. Nechtěla jsem na obligátní místa a chtěla jsem zažít pořádné dobrodružství. Kostarika se mi zdála jako „to pravé ořechové“, a protože jsem d  …více»

Výlet na propast Macocha

Výlet na propast Macocha
19. 09. 2021 Česká republika
Léto je ideální nejen k trávení u vody, ale také na výlety. Jedním z nich, který jsme sami vyzkoušeli, je na propast Macocha, ze kterého přináším reportáž. Příjezdová komunikace je zakončena velkým  …více»
 

Flájský plavební kanál

Flájský plavební kanál
17. 09. 2021 Česká republika
Krušnohorské lesy byly intenzivně využívány od středověku v souvislosti s hornickou činností, která spotřebovala velké množství dřeva a dřevěného uhlí. Pro dopravu dřeva bylo třeba vybudovat efektivní  …více»

Výlety z Jindřichova Hradce do okolí

Výlety z Jindřichova Hradce do okolí
14. 09. 2021 Česká republika
Letošní dovolenou jsme z větší části trávili v Jindřichově Hradci. Když jsem si doma dělala předběžný program, netušila jsem, že všechny výlety odvolám a zůstaneme hlavně ve městě. Je tam toho tolik  …více»

Toulky Západočeským krajem - Štědrá

Toulky Západočeským krajem - Štědrá
13. 09. 2021 Česká republika
Nedaleko od nás, asi 12 km, se nachází obec Štědrá, v kronikách známá od 13. století. Tak jako naše Toužim, i Štědrá spadá do Karlovarského kraje. Žije zde něco přes 500 obyvatel.  …více»

Prohlídka Betlémské kaple

Prohlídka Betlémské kaple
11. 09. 2021 Česká republika
Betlémskou kapli založili pražští měšťané Jan Kříž a Hanuš z Milheimu zakládací listinou 25. 5. 1391. Kaple měla sloužit pro kázání v českém jazyce. Na výstavbu věnoval farář Kříž zahradu se studnou  …více»

Baví vás koupání na Adama? Kde můžete plavky odložit?

Baví vás koupání na Adama? Kde můžete plavky odložit?
7. 09. 2021 Praktické rady
Koupání bez plavek je pro některé lidi nepředstavitelné, pro jiné je to naopak ten nejlepší způsob, jak si užít chvíle ve vodě a na sluníčku. Trend odhalených těl je však stále diskutovaným tématem  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !