Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Vyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříkuVyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříku Blíženci - roční horoskop na rok 2023Blíženci - roční horoskop na rok 2023
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Jedeme na výlet
Soutěžte s námi o 300 skvělých výher
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 29.05. 2023
Dnes má svátek Maxmilián
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Cestování

Jenštejn

Jenštejn
14. 02. 2023 Česká republika
Obec Jenštejn se nachází v okrese Praha-východ, ve Středočeském kraji. Rozkládá se asi šestnáct kilometrů severovýchodně od centra Prahy a sedm kilometrů jihozápadně od města Brandýs nad Labem  …více»

Kaolinový lom v Kazdějově

Kaolinový lom v Kazdějově
10. 02. 2023 Česká republika
Na silvestra jsme se s přáteli sešli v Plasech, kde jsme navštívili tamní bývalý Cisterciácký klášter. O něm bude článek někdy příště. Cestou z Plas jsme si zajeli ještě do Kaznějova, kde se nachází  …více»

Malta, prozkoumání ostrova Gozo

Malta, prozkoumání ostrova Gozo
9. 02. 2023 Evropa
Ostrov Gozo, druhý největší ostrov souostroví Malta, ukrývá jedno z největších bohatství celé historie, které je opleteno velkými tajemstvími a bájnými mýty. Megalitický chrám Ggantija neboli Temples  …více»

PYTLOUN HOTELS otevřela novou restauraci Talíř na Václavském náměstí

PYTLOUN HOTELS otevřela novou restauraci Talíř na Václavském náměstí
8. 02. 2023 Česká republika
Česká hotelová síť PYTLOUN HOTELS, která poskytuje služby již od roku 2003 a v současné době provozuje čtrnáct designových, tradičních i apartmánových hotelů v ČR, otevřela na přelomu roku novou  …více»

Krásno

Krásno
8. 02. 2023 Česká republika
V malebném Slavkovském lese leží 700 metrů nad mořem malé městečko Krásno. Je umístěno přímo ve středu lázeňského trojúhelníku, který tvoří Mariánské Lázně, Karlovy Vary a Františkovy Lázně  …více»
 

Zimní putování po Pustevnách a jejich okolí

Zimní putování po Pustevnách a jejich okolí
7. 02. 2023 Česká republika
Opět tu máme mrazivé ráno, sobotu 28. ledna 2023. Rozhodli jsme se zajet se pokochat tím, jak čaruje paní zima, na Pustevny. Cestu jsme začali po páté hodině ranní na Pinduli. Je zde velice známá  …více»

Vyrazte s dětmi na aktivní dovolenou na Dolní Moravu a zažijte tu pravou zimu na sněhu

Vyrazte s dětmi na aktivní dovolenou na Dolní Moravu a zažijte tu pravou zimu na sněhu
6. 02. 2023 Česká republika
Jak odlepit děti od obrazovek telefonů a počítačů? Stačí jim nabídnout zábavu, které se nedá odolat. Naplánujte si rodinnou dovolenou na Dolní Moravě a vychutnejte si širokou nabídku zimních aktivit  …více»

U naší milé paní

U naší milé paní
3. 02. 2023 Česká republika
Nedaleko státní hranice s Polskem, v okrese Náchod, leží město Broumov. Samotné město, ale i okolí má turistům rozhodně co nabídnout – určitě budete znát například unikátní pískovcová města  …více»

Zima láká do muzeí - Muzeum autíček Příseka

Zima láká do muzeí - Muzeum autíček Příseka
2. 02. 2023 Česká republika
Má dnešní pozvánka bude cílit převážně na mužské osazenstvo, ovšem napříč generacemi. A věřím, že se zde bude líbit i ženám, které společně třeba zavzpomínají, jaké hračky měli doma jejich bratři  …více»

Telč - renesanční perla Vysočiny

Telč - renesanční perla Vysočiny
1. 02. 2023 Česká republika
První zmínky o městě Telč pocházejí z roku 1315. Historie města je poměrně bohatá, nebudu vás s ní zatěžovat a rovnou skočíme do současnosti. Město Telč má nádherné náměstí, lemované gotickými  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !

Jídlo