Školní rok 2020/2021Školní rok 2020/2021 Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 11.05. 2021
Dnes má svátek Svatava
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Cestování

Výlet na pohádkový zámeček Červená Lhota

Výlet na pohádkový zámeček Červená Lhota
1. 10. 2020 Česká republika
Místem, které určitě stojí za to navštívit, je zámek Červená Lhota. Vypravili jsme se tam vlakem, ale poslední úsek musí turista absolvovat autobusem. Jedná se o turistický minibus. Jakmile se dáte  …více»

Krásný a pohodový výlet na Veselý Kopec

Krásný a pohodový výlet na Veselý Kopec
27. 09. 2020 Česká republika
V malebném kraji na pomezí Železných hor a Žďárských vrchů, jehož rozmanitá přírodní krása okouzlovala a okouzluje mnohé známé malíře, sochaře a další umělce, navštivte jediné muzeum v přírodě  …více»

Výlet do Babiččina údolí

Výlet do Babiččina údolí
24. 09. 2020 Česká republika
Asi každý z vás tam byl alespoň na školním výletě, mnozí si výlet zopakovali i v dospělosti s rodinou. A ti, kteří zde nikdy nebyli, toto místo znají alespoň z díla Boženy Němcové Babička. Řeč je o  …více»

Jídlo, relax, zážitky a jistota: podzim na Dolní Moravě bude bohatý

Jídlo, relax, zážitky a jistota: podzim na Dolní Moravě bude bohatý
22. 09. 2020 Česká republika
Konec letní sezóny se blíží mílovými kroky! Teplé sluneční paprsky, barevnou přírodu a procházky bez kulichu a omrzlých nosů si však můžeme ještě chvíli užívat. A aby přechod z léta do zimy nebyl tak  …více»

Lednice – klenot jižní Moravy

Lednice – klenot jižní Moravy
21. 09. 2020 Česká republika
Léto pomalu končí a my přemýšlíme, co jsme ještě toto léto neviděli a co stojí za to, abychom se tam ještě vypravili. Dnes zavítáme na další zámek patřící mezi nejkrásnější komplex  …více»
 

Žižkovská televizní věž v Mahlerových sadech

Žižkovská televizní věž v Mahlerových sadech
15. 09. 2020 Česká republika
Žižkovská televizní věž - Tower Park Praha je nejvyšší stavbou Prahy a se svými 216 metry i nejvyšší vyhlídkovou plošinou v České republice. Výška věže činí 216 metrů a váha asi 2 200 tun. Pro  …více»

Pozvánka na Hrad Kokořín

Pozvánka na Hrad Kokořín
12. 09. 2020 Česká republika
První letošní výlet naší rodiny byl na středověký pískovcový hrad KOKOŘÍN, který se nachází ve středních Čechách, na úpatí pískovcové skály nad Kokořínským dolem a severně od obce Kokořín. Leží  …více»

Veletržní palác využívá Národní galerie

Veletržní palác využívá Národní galerie
11. 09. 2020 Česká republika
Veletržní palác byl postaven v průběhu let 1925 - 1928. V té době byl největší stavbou tohoto typu na světě. Palác využívala společnost Pražské vzorkové veletrhy. Po roce 1939 byla budova s přilehlým  …více»

Červenohorské sedlo

Červenohorské sedlo
10. 09. 2020 Česká republika
Když se řeknou Jeseníky, mnohým se vybaví oblíbené lyžařské středisko nesoucí název Červenohorské sedlo. Nejde ale pouze o jakýsi lyžařský areál, ale jedná se o důležité východisko turistických tras  …více»

Wellness, jóga i saunové rituály: víme, proč právě teď vyrazit do Beskyd

Wellness, jóga i saunové rituály: víme, proč právě teď vyrazit do Beskyd
9. 09. 2020 Česká republika
Víte, proč se vyplatí vyrazit na dovolenou na hory právě teď, na podzim? Je to jednoduché: zástupy „letních“ turistů jsou pryč, na procházce či výletě na kole často nepotkáte ani živáčka, počasí je  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !