Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Léto - čas jahodLéto - čas jahod Jak správně pečovat o orchideje?Jak správně pečovat o orchideje?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 25.05. 2024
Dnes má svátek Viola
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Cestování

Hrad Vildštejn

Hrad Vildštejn
21. 01. 2024 Česká republika
Dalším cílem našeho výletu se stal nejstarší hrad u nás, Vildštejn. Najdete ho nedaleko Františkových Lázní, ve městě Skalná. Byť se jedná o nejstarší hrad, je stále v provozu.  …více»

Hrad Seeberg

Hrad Seeberg
18. 01. 2024 Česká republika
Krásný den, milé čtenářky a čtenáři. Jedeme-li s manželem na výlet, snažíme si naplánovat co nejvíce cílů, které za jeden den chceme navštívit. Tuším, že to takto dělá většina turistů. Na turistické m  …více»

Město pod Vildštejnem

Město pod Vildštejnem
17. 01. 2024 Česká republika
Karlovarský kraj nabízí svým návštěvníkům spoustu turistických cílů – ostatně stejně jako jiné kraje v naší malé, ale krásné zemi. Vždy se o tom rádi znovu přesvědčujeme a na některá z těchto míst se  …více»

Procházka po Mariánských Lázních

Procházka po Mariánských Lázních
13. 01. 2024 Česká republika
Mariánské Lázně leží v Karlovarském kraji, jihovýchodně od města Cheb. Od roku 2021 jsou zapsány na seznamu Světového dědictví UNESCO jako Slavné lázeňské město Evropy. Spolu s Karlovými Vary  …více»

Ohlédnutí zpět - Broumovsko

Ohlédnutí zpět - Broumovsko
12. 01. 2024 Česká republika
V dnešním mém cestovatelském příspěvku bych se ráda vrátila o tři roky zpět, kdy jsme v rámci vánočních svátků vyrazili za přáteli na chalupu kousek od Broumova a společně s nimi se vydali na pro nás  …více»
 

Aš a rozhledna Háj

Aš a rozhledna Háj
10. 01. 2024 Česká republika
Rádi s manželem cestujeme, tak jsme se také jednou vydali až na úplný západ naší republiky, do města s nejkratším jménem, Aš. Město je obklopeno ze tří stran Německem, žije zde cca 13 tisíc obyvatel  …více»

Smršť mrazivých zážitků na Dolní Moravě: užijte si zimní radovánky s celou rodinou

Smršť mrazivých zážitků na Dolní Moravě: užijte si zimní radovánky s celou rodinou
9. 01. 2024 Česká republika
Dolní Morava se v těchto dnech mění na hlavní centrum české zimy. Sněhová dobrodružství si tu vychutnají návštěvníci všech věkových kategorií. Na co se můžete těšit?  …více»

Povánoční návštěva Dlaskova statku

Povánoční návštěva Dlaskova statku
6. 01. 2024 Česká republika
Tak a je to za námi...Vánoce opět utekly jako voda a že letos té vody tedy bylo... Dnes se konečně, alespoň u nás na severu, počasí umoudřilo, dokonce se i na pár hodin ukázalo sluníčko, a tak nic  …více»

Barokní perla – zámek Liblice

Barokní perla – zámek Liblice
5. 01. 2024 Česká republika
Asi deset kilometrů jihovýchodně od středočeského Mělníka můžete narazit na maličkou obec Liblice a stejnojmenný zámek, o kterém téměř není slyšet. V obci žije jen zhruba 500 obyvatel, ale místní  …více»

Vrchlického návrší

Vrchlického návrší
3. 01. 2024 Česká republika
V Pardubickém kraji, přibližně čtyři kilometry od okresního města Chrudim, leží Slatiňany. Tohle město na úpatí chráněné krajinné oblasti Železné hory znají mnozí jako rodiště Heleny Vondráčkové  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !