Vyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříkuVyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříku Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Den otců v roce 2022Den otců v roce 2022 Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 28.05. 2022
Dnes má svátek Vilém
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Cestování

Okouzlující Vánoční dům

Okouzlující Vánoční dům
15. 12. 2021 Česká republika
Vánoční dům s celoroční otevírací dobou můžete navštívit v Karlových Varech v zámečku Doubí. Pochází z poloviny čtrnáctého století, v šestnáctém století byl přestavěn na zámek v renesančním stylu  …více»

Bulharský mys Kaliakra

Bulharský mys Kaliakra
11. 12. 2021 Evropa
Když je řeč o bulharském pobřeží, turisté a nejen ti čeští si jej nejčastěji spojují s širokými a dlouhými písečnými plážemi na Zlatých píscích nebo Slunečném pobřeží. Ale stačí odjet jen pár desítek  …více»

Novomlýnská vodárenská věž

Novomlýnská vodárenská věž
10. 12. 2021 Česká republika
Novomlýnská vodárenská věž v Praze na Novém Městě, zvaná též Dolní novoměstská nebo Petrská, představuje jednu z dominant historického centra města. Byla postavena v místě bývalých pražských Nových  …více»

Kapličky Špindlerova Mlýna

Kapličky Špindlerova Mlýna
9. 12. 2021 Česká republika
Jako milovnice přírody a hor obzvláště bych nemohla vynechat Krkonoše. Ráda jezdím do Špindlerova Mlýna – z krátkých podzimních dovolených už se za poslední roky stala tradice a občas si sem  …více»

V Mariánských Lázních dobijete baterky a podpoříte imunitu

V Mariánských Lázních dobijete baterky a podpoříte imunitu
27. 11. 2021 Česká republika
Přemýšlíte, jak si před začátkem zimy dobít baterky a posílit imunitu? Prodělali jste onemocnění covid 19 a stále se necítíte jako dříve? Pak vám doporučujeme vyzkoušet jeden ze zdravotních nebo  …více»
 

Češi znovu objevují svůj národní poklad – lázně

Češi znovu objevují svůj národní poklad – lázně
23. 11. 2021 Česká republika
Máte pocit, že jezdit do lázní je jen pro babičky, lázeňské šviháky a lidi se zdravotními obtížemi? Nevíte, co byste v lázních vlastně dělali? „Lázeňské pobyty jsou v dnešní době rozdělené na wellness  …více»

Měšice

Měšice
19. 11. 2021 Česká republika
Stává se, že jezdíme okolo nějakého objektu či místa, a vůbec netušíme, jak zajímavé a významné může být. Jedno takové leží jen pár kilometrů za hranicemi Prahy, ve směru na Kostelec nad Labem.  …více»

Krajem Hastrmana

Krajem Hastrmana
18. 11. 2021 Česká republika
ike-krajem-hastrmana-1Možná se vám také stává, že si přečtete knihu nebo zhlédnete film, a to vás inspiruje k návštěvě míst, kde se děj odehrává. Anebo je to obráceně, nějaké město či kraj dobře znáte  …více»

Zvony pro Barboru

Zvony pro Barboru
16. 11. 2021 Česká republika
K chrámu svaté Barbory v Kutné Hoře patří tři zvony, které po dlouhá léta zvou na bohoslužbu a oznamují významné události ve městě. Původně byly zavěšeny v dřevěné zvonici vedle chrámu. Ve dvacátých  …více»

Putování krajinou kolem Kosíře

Putování krajinou kolem Kosíře
2. 11. 2021 Česká republika
Psát o kopci, který dosahuje nadmořské výšky 442 metrů, že se vypíná nebo ční nad krajinou, by se jinde dalo považovat za vtip nebo překlep. Jenomže Kosíř, o kterém je dnes řeč, se nachází v rovinaté  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !