Vyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříkuVyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříku Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Den otců v roce 2022Den otců v roce 2022 Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 28.05. 2022
Dnes má svátek Vilém
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Cestování

O Koroně se dozvíte v Moravské Třebové

O Koroně se dozvíte v Moravské Třebové
1. 04. 2022 Česká republika
Jistě si říkáte, že Korony už bylo dost a v dnešní době se žádné další informace dozvídat nechcete a ani nepotřebujete. Mám stejný názor, s prvními nesmělými slunečními paprsky se snažím zapomenout  …více»

Tipy, jak na ni ušetřit na vysněnou letní dovolenou, když začnete hned teď

Tipy, jak na ni ušetřit na vysněnou letní dovolenou, když začnete hned teď
25. 03. 2022 Praktické rady
Ať už se rozhodnete strávit dovolenou pobytem u moře, zdoláváním horských vrcholů, tour po hradech či zámcích, poznáváním světových metropolí či „jen“ výlety po okolí, stačí si vše promyslet dopředu  …více»

Jánošíkův kraj

Jánošíkův kraj
18. 03. 2022 Evropa
Když se řekne Juraj Jánošík, tak se asi najde málokdo, aby nevěděl, kdo to byl. Většina by hned řekla, že je to známý zbojník v typickém oblečení s ozdobnou vestou, velkým kloboukem a dřevěnou  …více»

Vyrazte na víkend nabitý cvičením i relaxací do Wellness hotelu Horal

Vyrazte na víkend nabitý cvičením i relaxací do Wellness hotelu Horal
17. 03. 2022 Česká republika
Potřebujete po zimě dobít energii a třeba si dát i trochu do těla? Udělejte si čas o druhém dubnovém víkendu a vyrazte do Velkých Karlovic. Ve Wellness hotelu Horal v Resortu Valachy opět chystají  …více»

Procházka po Plzni

Procházka po Plzni
15. 03. 2022 Česká republika
Město Plzeň leží na západě Čech na soutoku řek Mže, Radbuza, Úhlava a Úslava, z kterých vznikne Berounka. Plzeň patří mezi největší města v České republice. Historické centrum města s okolními  …více»
 

Rozhledna téměř na rovině

Rozhledna téměř na rovině
12. 03. 2022 Česká republika
Úplně náhodou jsme narazili při toulkách po okolí Nymburka na rozhlednu Romanka. V této rovinaté krajině bych rozhlednu tedy nečekala. Je viditelná už z daleka. Neváhali jsme tedy a navštívili ji  …více»

Procházka po historickém centru města Tábor

Procházka po historickém centru města Tábor
9. 03. 2022 Česká republika
Město Tábor má své historické centrum, které je velmi pěkně opraveno. Při naší procházce jsme míjeli moc hezké domy se zdobenými štíty, freskami a malbami v renesančním a gotickém stylu. Naleznete  …více»

Návštěva Národního muzea v Praze

Návštěva Národního muzea v Praze
4. 03. 2022 Česká republika
Národní muzeum v Praze je největší muzeum v České republice. Je ústředním státním muzeem. Provolání o založení Národního muzea bylo podepsáno 15. 4. 1818 a v roce 1820 bylo vystaveno potvrzení  …více»

Královna Jizerských hor, rozhledna Královka

Královna Jizerských hor, rozhledna Královka
3. 03. 2022 Česká republika
Zima už pomalu ztrácí sílu a my budeme opět víc aktivní. Ráda bych vás proto pozvala do Jizerských hor, na místo, které mám moc ráda. Tím místem je jedna z nejznámějších kamenných rozhleden v Jizerský  …více»

Historie Kralup nad Vltavou

Historie Kralup nad Vltavou
19. 02. 2022 Česká republika
První časový úsek lze považovat dobu prehistorickou, neboť území dnešních Kralup nad Vltavou bylo osídleno již od pradávna, což dokazují i různé archeologické nálezy předmětů už z pravěku. Jedná se  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !