Školní rok 2020/2021Školní rok 2020/2021 Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 11.05. 2021
Dnes má svátek Svatava
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Cestování

Krušnohořím za Raplem

Krušnohořím za Raplem
5. 11. 2020 Česká republika
Možná to znáte. Máte oblíbený kriminální seriál, není dokonalý, ale máte ho oblíbený z určitého důvodu. Třeba proto, že se natáčel v místech, kam často jezdíte a která máte rádi, a tak tolerujete  …více»

10 důvodů k návštěvě Chorvatska v zimě

10 důvodů k návštěvě Chorvatska v zimě
5. 11. 2020 Evropa
Je jasné, že Chorvatsko je jednou z nejčastěji vyhledávaných destinací v létě, nicméně i v zimě sem zavítá nezanedbatelné množství turistů. Nedovedete si představit, co se dá dělat v Chorvatsku v zimě  …více»

Rozhledna Pajndl na Tisovském vrchu

Rozhledna Pajndl na Tisovském vrchu
4. 11. 2020 Česká republika
Česko je právem nazýváno rájem rozhleden, však se počítají na stovky. Turista putující krajinou ocení každý pěkný výhled, a je dobře, že po éře unifikovaných ocelových telekomunikačních věží přišla  …více»

Školní botanická zahrada v Malešicích

Školní botanická zahrada v Malešicích
2. 11. 2020 Česká republika
Školní botanická zahrada v Malešicích je odloučené pracoviště Střední odborné školy Jarov a slouží k výuce odborné praxe a odborného výcviku zahradnických oborů. V zahradě současně probíhá i odborný  …více»

Nízký zámek Plumlov

Nízký zámek Plumlov
1. 11. 2020 Česká republika
Nedávno jsme psali o historii hradu Plumlov, který se dnes nachází v podobě zříceniny, ale zmínili jsme tam, že Vás může překvapit zámek, který dosud stojí opodál. Tímto navazujeme na předchozí  …více»
 

Zaniklé Krušnohoří

Zaniklé Krušnohoří
29. 10. 2020 Česká republika
Již dlouho se věnujeme historii zaniklých obcí, převážně šumavských, takže aby byla změna, vyrazíme tentokrát zcela opačným směrem, do západočeského krušnohorského příhraničí. Osidlování tohoto území  …více»

Návštěva Benešova

Návštěva Benešova
17. 10. 2020 Česká republika
Město Benešov se rozkládá zhruba čtyřicet kilometrů jihovýchodně od Prahy. První písemná zmínka pochází z druhé poloviny jedenáctého století. Na vyvýšenině Karlov byla založena osada s kostelíkem  …více»

Janáčkovo nábřeží od Jiráskova mostu k mostu Legií

Janáčkovo nábřeží od Jiráskova mostu k mostu Legií
16. 10. 2020 Česká republika
Janáčkovo nábřeží na Smíchově vede podél levého břehu Vltavy od Palackého mostu kolem Jiráskova mostu k mostu Legií. Nazváno je podle českého hudebního skladatele Leoše Janáčka. Z nábřeží je možné  …více»

Povydřím trochu jinak

Povydřím trochu jinak
12. 10. 2020 Česká republika
Zvát šumavské návštěvníky v hlavní sezoně do Povydří lehce zavání sadismem. Tenhle nádherný úsek řeky Vydry, mezi Antýglem a Čeňkovou pilou, patří k nejfrekventovanějším trasám, ale poněvadž ne každý  …více»

5 důvodů, proč vyrazit v OBYTŇÁKU

5 důvodů, proč vyrazit v OBYTŇÁKU
2. 10. 2020 Praktické rady
Cestovat se dá mnoha způsoby. Ale poznávat zajímavá místa a být přitom svobodný a nevázaný, to nabízí karavany a obytné vozy. Prozradíme vám, proč je takováto dovolená tak skvělá.  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !