Vyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříkuVyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříku Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Den otců v roce 2022Den otců v roce 2022 Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 28.05. 2022
Dnes má svátek Vilém
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Cestování

Poutní místo Rokole

Poutní místo Rokole
28. 01. 2022 Česká republika
Až se budete někdy toulat podhůřím Orlických hor, udělejte si malý výlet: poutní místo Rokole sice patří k těm méně známým, ale o to je zajímavější. Jsem přesvědčená o tom, že když sem zavítáte, dáte  …více»

Na lyže letos do Tater!

Na lyže letos do Tater!
17. 01. 2022 Evropa
Kam letos vyrazit na lyže? To je jistě otázka, kterou si klade mnoho lidí, kterým lyžování za posledních pár let chybí. Loni bylo skoro nemožné si nějaký výlet kvůli covidové situaci naplánovat  …více»

Zajímavá místa v Praze podruhé

Zajímavá místa v Praze podruhé
15. 01. 2022 Česká republika
Gotický kostel Panny Marie Sněžné založený roku 1397 císařem Karlem IV. je jednou z nejvelkolepějších pamětihodností Nového Města. Karel IV. si přál, aby kostel vynikl výškou a rozsahem nad všechny  …více»

Z lyží do bazénu, sauny a na frgály: užijte si zimu ve Velkých Karlovicích

Z lyží do bazénu, sauny a na frgály: užijte si zimu ve Velkých Karlovicích
14. 01. 2022 Česká republika
Přes den vyrazit na lyže nebo běžky a hned potom do termálních bazénů, do wellness nebo na něco opravdu dobrého k jídlu…? Za pohádkovou zimou se všemi příjemnými požitky nemusíte cestovat až do  …více»

Výlet do Hřiměždic na lom a okolí

Výlet do Hřiměždic na lom a okolí
8. 01. 2022 Česká republika
Léto vždy láká na různé tuzemské výlety, a tím si užít pestré zážitky. Občas přinášíme formou popisu místa, která jsme sami navštívili. Obvykle jde o hrady, zámky, kulturní či společenské akce,  …více»
 

Zajímavá místa v Praze

Zajímavá místa v Praze
5. 01. 2022 Česká republika
Na vrcholku průčelí kostela je socha zakladatele jezuitského řádu Ignáce z Loyoly. Socha je obklopena svatozáří mandlového tvaru, tzv. mandorly. Tato svatozář byla ve své době chápána jako značně  …více»

Na cestách i při běžných aktivitách se mohou přihodit různé věci

Na cestách i při běžných aktivitách se mohou přihodit různé věci
31. 12. 2021 Vaše tipy
Na dovolené v Tunisku spadla při pobytu u bazénu klientovi na hlavu velká kovová cedule se symbolem „Zákaz skákání“, která se uvolnila poryvem větru. Klient měl tržnou ránu na hlavě, kterou bylo třeba  …více»

Dovolená v Chorvatsku 2022: nejvyšší čas na její naplánování

Dovolená v Chorvatsku 2022: nejvyšší čas na její naplánování
22. 12. 2021 Evropa
Přestože zima je v plném proudu, některé z nás už mohou lákat letní měsíce a vůně dálek. Proč si tedy nenaplánovat letní dovolenou již nyní? Za svoji cílovou destinaci si můžete zvolit Čechy oblíbené  …více»

Nemilkov – zámek v ohrožení?

Nemilkov – zámek v ohrožení?
21. 12. 2021 Česká republika
Před pár dny jsme zavítali opět na krátkou dovolenou do našich oblíbených šumavských končin. Rádi se vracíme na mnoho míst a jedním z nich jsou Velhartice. Hrad už byl nyní po sezóně sice zavřený,  …více»

Výlet do Kateřinské jeskyně

Výlet do Kateřinské jeskyně
19. 12. 2021 Česká republika
Nedávno jsme psali o výletě na propast Macocha, kde jsme zmínili možnost navštívit Punkevní jeskyně a slíbili o nějaké z nich reportáž. Přichází tedy vhodný čas tento slib splnit, přičemž jsme si  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !