Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Léto - čas jahodLéto - čas jahod Jak správně pečovat o orchideje?Jak správně pečovat o orchideje?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 20.05. 2024
Dnes má svátek Zbyšek
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Cestování

Pöstlingberg – symbol Lince

Pöstlingberg – symbol Lince
1. 02. 2024 Evropa
Po několika letech se nám s manželem naskytla možnost navštívit rakouský Linec a hlavně jeden z jeho známých symbolů: zdálky viditelný poutní kostel na vrchu Pöstlingberg. Nejen kostel, ale celý vrch  …více»

Kdo je připraven, není překvapen aneb Co by měl vědět účastník dopravní nehody

Kdo je připraven, není překvapen aneb Co by měl vědět účastník dopravní nehody
31. 01. 2024 Praktické rady
Každý z nás vstupuje denně do mnoha vztahů s jinými osobami. Někdy jako spotřebitel, pokud jednáme s podnikateli, jindy jako prostá fyzická osoba. Jsme-li účastníky silničního provozu nebo cestujícími  …více»

Zřícenina letohrádku Belveder

Zřícenina letohrádku Belveder
30. 01. 2024 Česká republika
V okrese Kutná Hora, na vrcholu kopce Vysoká (východně od stejnojmenné obce), se mezi stromy ukrývá unikátní zřícenina. Pokud o její existenci nevíte, bez povšimnutí ji minete – to se několikrát stalo  …více»

Poutní areál Maria Loreto ve Starém Hrozňatově

Poutní areál Maria Loreto ve Starém Hrozňatově
29. 01. 2024 Česká republika
Na vrcholku kopce u obce Starý Hrozňatov stojí barokní poutní areál Maria Loreto. Tento zajímavý turistický cíl jsme objevili úplně náhodou teprve nedávno při svých toulkách po okolí Františkových L  …více»

Tři různé víry a jejich kostely

Tři různé víry a jejich kostely
28. 01. 2024 Česká republika
V dobách největší slávy Mariánské Lázně navštěvovali hosté různého náboženského vyznání. A protože si přáli účastnit se na bohoslužbách, tak si tu nechali postavit „své“ kostely. Nyní vám je stručně  …více»
 

Hrad v Balčiku

Hrad v Balčiku
27. 01. 2024 Evropa
Balčik je bulharské město s asi 12 tisíci obyvateli. Mnozí jej považují na nejkrásnější město na sever od Varny. Pokud turisté pobývají v této oblasti, rozhodně by neměli návštěvu tohoto místa  …více»

Skvělá romantická dovolená i lyžování ve Velkých Karlovicích

Skvělá romantická dovolená i lyžování ve Velkých Karlovicích
25. 01. 2024 Česká republika
Ať už chcete letos vyrazit na lyže s rodinou nebo s partnerem, Velké Karlovice, malebná valašská vesnička v nejvýchodnějším cípu České republiky, jsou ideální pro všechny. Děti se skvěle zabaví  …více»

Stádlecký řetězový most

Stádlecký řetězový most
25. 01. 2024 Česká republika
Řetězový most u obce Stádlec v jižních Čechách je naprosto unikátní: jedná se totiž o poslední dochovaný řetězový empírový most v České republice a jeden z mála řetězových mostů ve střední Evropě  …více»

Hrad Vildštejn

Hrad Vildštejn
21. 01. 2024 Česká republika
Dalším cílem našeho výletu se stal nejstarší hrad u nás, Vildštejn. Najdete ho nedaleko Františkových Lázní, ve městě Skalná. Byť se jedná o nejstarší hrad, je stále v provozu.  …více»

Hrad Seeberg

Hrad Seeberg
18. 01. 2024 Česká republika
Krásný den, milé čtenářky a čtenáři. Jedeme-li s manželem na výlet, snažíme si naplánovat co nejvíce cílů, které za jeden den chceme navštívit. Tuším, že to takto dělá většina turistů. Na turistické m  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !