Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna? Školní rok 2020/2021Školní rok 2020/2021 Jarní prázdniny 2021 - termínyJarní prázdniny 2021 - termíny Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 03.03. 2021
Dnes má svátek Kamil
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Cestování

Návštěva Benešova

Návštěva Benešova
17. 10. 2020 Česká republika
Město Benešov se rozkládá zhruba čtyřicet kilometrů jihovýchodně od Prahy. První písemná zmínka pochází z druhé poloviny jedenáctého století. Na vyvýšenině Karlov byla založena osada s kostelíkem  …více»

Janáčkovo nábřeží od Jiráskova mostu k mostu Legií

Janáčkovo nábřeží od Jiráskova mostu k mostu Legií
16. 10. 2020 Česká republika
Janáčkovo nábřeží na Smíchově vede podél levého břehu Vltavy od Palackého mostu kolem Jiráskova mostu k mostu Legií. Nazváno je podle českého hudebního skladatele Leoše Janáčka. Z nábřeží je možné  …více»

Povydřím trochu jinak

Povydřím trochu jinak
12. 10. 2020 Česká republika
Zvát šumavské návštěvníky v hlavní sezoně do Povydří lehce zavání sadismem. Tenhle nádherný úsek řeky Vydry, mezi Antýglem a Čeňkovou pilou, patří k nejfrekventovanějším trasám, ale poněvadž ne každý  …více»

5 důvodů, proč vyrazit v OBYTŇÁKU

5 důvodů, proč vyrazit v OBYTŇÁKU
2. 10. 2020 Praktické rady
Cestovat se dá mnoha způsoby. Ale poznávat zajímavá místa a být přitom svobodný a nevázaný, to nabízí karavany a obytné vozy. Prozradíme vám, proč je takováto dovolená tak skvělá.  …více»

Výlet na pohádkový zámeček Červená Lhota

Výlet na pohádkový zámeček Červená Lhota
1. 10. 2020 Česká republika
Místem, které určitě stojí za to navštívit, je zámek Červená Lhota. Vypravili jsme se tam vlakem, ale poslední úsek musí turista absolvovat autobusem. Jedná se o turistický minibus. Jakmile se dáte  …více»
 

Krásný a pohodový výlet na Veselý Kopec

Krásný a pohodový výlet na Veselý Kopec
27. 09. 2020 Česká republika
V malebném kraji na pomezí Železných hor a Žďárských vrchů, jehož rozmanitá přírodní krása okouzlovala a okouzluje mnohé známé malíře, sochaře a další umělce, navštivte jediné muzeum v přírodě  …více»

Výlet do Babiččina údolí

Výlet do Babiččina údolí
24. 09. 2020 Česká republika
Asi každý z vás tam byl alespoň na školním výletě, mnozí si výlet zopakovali i v dospělosti s rodinou. A ti, kteří zde nikdy nebyli, toto místo znají alespoň z díla Boženy Němcové Babička. Řeč je o  …více»

Jídlo, relax, zážitky a jistota: podzim na Dolní Moravě bude bohatý

Jídlo, relax, zážitky a jistota: podzim na Dolní Moravě bude bohatý
22. 09. 2020 Česká republika
Konec letní sezóny se blíží mílovými kroky! Teplé sluneční paprsky, barevnou přírodu a procházky bez kulichu a omrzlých nosů si však můžeme ještě chvíli užívat. A aby přechod z léta do zimy nebyl tak  …více»

Lednice – klenot jižní Moravy

Lednice – klenot jižní Moravy
21. 09. 2020 Česká republika
Léto pomalu končí a my přemýšlíme, co jsme ještě toto léto neviděli a co stojí za to, abychom se tam ještě vypravili. Dnes zavítáme na další zámek patřící mezi nejkrásnější komplex  …více»

Žižkovská televizní věž v Mahlerových sadech

Žižkovská televizní věž v Mahlerových sadech
15. 09. 2020 Česká republika
Žižkovská televizní věž - Tower Park Praha je nejvyšší stavbou Prahy a se svými 216 metry i nejvyšší vyhlídkovou plošinou v České republice. Výška věže činí 216 metrů a váha asi 2 200 tun. Pro  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !