Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Vyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříkuVyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříku Blíženci - roční horoskop na rok 2023Blíženci - roční horoskop na rok 2023
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Jedeme na výlet
Soutěžte s námi o 300 skvělých výher
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 29.05. 2023
Dnes má svátek Maxmilián
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Cestování

Vychutnejte si speciální velikonoční menu v restauracích sítě Pytloun

Vychutnejte si speciální velikonoční menu v restauracích sítě Pytloun
24. 03. 2023 Česká republika
Pojďte oslavit jaro a vychutnat si zámecké velikonoční speciality v restauracích Pytloun. Speciální velikonoční menu se bude podávat až do Velikonoc. Oslavte jaro svěžím menu obsahujícím čerstvé  …více»

Jaro je tu co nevidět, naplánujte si výlet do Pekla

Jaro je tu co nevidět, naplánujte si výlet do Pekla
18. 03. 2023 Česká republika
Není peklo, jako Peklo. Touto pozvánkou bych vás ráda vzala na výlet do lokality zvané Peklo, která je národní přírodní památkou s největším výskytem bledulí v Česku. Nejvíce rozkvetlých bledulí tu  …více»

Nedostavěný chrám Panenský Týnec

Nedostavěný chrám Panenský Týnec
17. 03. 2023 Česká republika
Jedno z míst, které jsem hodně chtěla vidět na vlastní oči, byl právě nedostavěný chrám v Panenském Týnci. Zadařilo se nám před rokem a půl, když jsme vyrazili s mužem na kratší podzimní dovolenou do  …více»

Klášter Plasy

Klášter Plasy
14. 03. 2023 Česká republika
Asi 40 km od našeho města, nedaleko Plzně, nachází se bývalý Cisterciácký klášter Plasy. Stavba Santiniho se nedá přehlédnout, neboť jde o velmi rozsáhlý komplex budov.  …více»

Cheb – Krajinka

Cheb – Krajinka
11. 03. 2023 Česká republika
Čas od času vyrazíme na výlet do Chebu. Je to krásné město, kde náměstí Krále Jiřího z Poděbrad zdobí známý Špalíček (o něm zase v jiném článku). Městu dominuje kostel svatého Mikuláše, a pak také  …více»
 

Užijte si jaro v pohybu a v pohodě na Dolní Moravě

Užijte si jaro v pohybu a v pohodě na Dolní Moravě
10. 03. 2023 Česká republika
Vydejte se za jarními paprsky, které začínají klouzat po horských hřebenech na Dolní Moravě. Využijte například některý ze speciálních pobytových balíčků, v němž si kromě pobytu ve čtyřhvězdičkovém  …více»

Procházka k jezerům

Procházka k jezerům
10. 03. 2023 Česká republika
Černé a Čertovo jezero jsou nejznámější jezera na Šumavě, tvoří Národní přírodní rezervaci. Černé a Čertovo jezero vyhlášenou v roce 1911. Na Šumavě je celkem jezer osm – pět na české straně a tři  …více»

Zřícenina hradu Ralsko

Zřícenina hradu Ralsko
9. 03. 2023 Česká republika
Zřícenina hradu Ralsko - dominanta, kterou máme na dohled z našeho malého městečka, která je krásná v každém ročním období. Nachází se v bývalém vojenském prostoru, jen pár km od Mimoně mezi obcemi  …více»

Konstantinovy Lázně

Konstantinovy Lázně
7. 03. 2023 Česká republika
Místo, které máme rádi a nachází se nedaleko od nás, se jmenuje Konstantinovy Lázně. Jedná se o lázeňskou obec ležící v západních Čechách, v okrese Tachov. Je vzdálena 39 km severozápadně od Plzně  …více»

Dopřejte si zážitek na zámku The Old Yard Rychvald. Tentokrát s běžeckými motivátory

Dopřejte si zážitek na zámku The Old Yard Rychvald. Tentokrát s běžeckými motivátory
6. 03. 2023 Česká republika
Také máte svoje oblíbené místo, kam se rádi vracíte, kdykoli můžete? Zažili jste tam úžasnou a nezapomenutelnou svatbu, strávili pár skvělých dnů na firemním školení, nebo na prodlouženém víkendu  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !

Peníze