Školní rok 2020/2021Školní rok 2020/2021 Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 11.05. 2021
Dnes má svátek Svatava
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Cestování

Nýznerovské vodopády a okolí

Nýznerovské vodopády a okolí
23. 12. 2020 Česká republika
Pokud milujete krásnou přírodu, určitě byste měli navštívit okres Jeseník. Ten nabízí spoustu přírodních krás, které dnes už jen tak někde nenajdete. Důkazem mohou být Nýznerovské vodopády nacházející  …více»

Fotoreportáž z Kbel

Fotoreportáž z Kbel
18. 12. 2020 Česká republika
Kbely byly až do roku 1967 samostatnou obcí, součástí Prahy se staly v lednu 1968. Současné pojmenování Kbel je Městská část Praha 19. Následujícím textem navazuji na přiložené fotografie míst, která  …více»

Letiště Praha – Kbely

Letiště Praha – Kbely
11. 12. 2020 Česká republika
Letiště Praha – Kbely je vojenské letiště. Při letišti fungují od roku 1922 Vojenský technický ústav letectva a protivzdušné obrany a od roku 1968 Letecké muzeum Kbely. V areálu letiště stojí vodárens  …více»

Výlet za kladrubskými bělouši

Výlet za kladrubskými bělouši
10. 12. 2020 Česká republika
Obec Kladruby nad Labem je známá díky Národnímu hřebčínu. Již od šestnáctého století se zde chovají starokladrubští koně – bělouši. Vraníci stejného plemene chovají ve Slatiňanech. V roce 1995 byl  …více»

Vrchlabí - vstupní brána Krkonoš

Vrchlabí - vstupní brána Krkonoš
28. 11. 2020 Česká republika
Město Vrchlabí leží v severní části Královéhradeckého kraje. Jeho výhodná poloha ve střední části Krkonoš z něho udělala centrum cestovního ruchu. Vrchlabí je výchozím místem pro turistiku  …více»
 

Naučná stezka mezi pražskými částmi Vinoř a Satalice

Naučná stezka mezi pražskými částmi Vinoř a Satalice
27. 11. 2020 Česká republika
Naučná stezka Vinořský park – Satalická bažantnice je přibližně 3,5 km dlouhá a má 9 zastávek. Trasa stezky je označena žlutou turistickou značkou.  …více»

Horní Blatná - srdce západního Krušnohoří

Horní Blatná - srdce západního Krušnohoří
20. 11. 2020 Česká republika
Minule jsem slíbila věnovat více pozornosti městečku Horní Blatná, ležícím v srdci západní části Krušných hor. Je zde výrazně klidněji než třeba na Klínovci či Božím Daru a zvláště pro pěší turisty  …více»

Návštěva Ještědu

Návštěva Ještědu
18. 11. 2020 Česká republika
Ještěd je dominantou severních Čech a symbol města Liberec. Je to nejvyšší vrchol Ještědsko – kozákovského hřbetu (1014 metrů nad mořem). Na vrchol Ještědu vede lanovka z Horního Hanychova, městské  …více»

Jilemnice - kolébka českého lyžování

Jilemnice - kolébka českého lyžování
14. 11. 2020 Česká republika
Město Jilemnice se nachází v západním kopcovitém podhůří Krkonoš. Vznik je datován do čtrnáctého století. Dařilo se zde průmyslu plátenickému a sklářství. Len se tu zpracovával po domácku  …více»

Montánní krajina Krušnohoří

Montánní krajina Krušnohoří
11. 11. 2020 Česká republika
Jako světové dědictví se označují nejrůznější kulturní a přírodní památky po celém světě, které byly pro svou unikátnost vybrány organizací UNESCO a přijaty na tzv. „seznam světového dědictví“  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !