Zazimování begóniíZazimování begónií Květina Vánoc - Vánoční hvězdaKvětina Vánoc - Vánoční hvězda Vánočka - nejoblíbenější receptyVánočka - nejoblíbenější recepty Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 05.12. 2021
Dnes má svátek Jitka
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Policie v akci 39: Syn dobyvatel, dcera s abstinenčními příznaky a mnohem víc

27. 09. 2021 | Televizní tipy
I v týdnu příštím bude Policie v akci řešit nejen psychologické, ale i akční, život ohrožující situace. Vztahy, drogy, krádeže, nenávist, ale i láska. Všech emocí budou příběhy v příštím týdnu plné. Jak si zachovat odstup a jak řešit obtíže, do kterých se omylem můžete připlést i vy? Zde malá ochutnávka.

Nejlepší případy tohoto týdne:


Podivný syn

Na tísňovou linku policie volá starší muž a prosí policisty o příjezd, neboť on i jeho manželka mají strach ze syna, který se jim dobývá do bytu a vyhrožuje jim. Hlídka vstupuje do činžovního domu, kde u dveří vidí slušně oblečeného muže s květinou a dárkem v ruce, jak zvoní u dveří. Působí klidně, nikoli agresivně, a říká policistům, že se snaží dostat k rodičům do bytu, protože mu neodpovídají a on má strach, že se jim něco stalo, zapomněl si prý klíče a chce, aby policisté otevřeli byt násilím.

Policie v akci 39: Syn dobyvatel, dcera s abstinenčními příznaky a mnohem vícPolicisté muži vysvětlují, že přijali oznámení od majitelů bytu, kteří měli strach z člověka, který se jim dobýval dovnitř. Muž hlídce potvrdí, že je i s manželkou v bytě, ale syna nechtějí vidět, protože z něho mají strach. Žena vypadá vystrašeně a má lehké podlitiny na obličeji. Přiznává, že to má od syna, že je již několikrát napadl. Rodiče agresora uvádějí, že jejich syn je psychicky nemocný, ale odmítá se léčit, k jejich bytu chodí obden a neustále se dožaduje toho, aby ho prodali a dali mu část peněz.

Najednou ze spodního patra přibíhá syn, který už není tak klidný jako předtím, naopak je velice agresivní a řve na rodiče, že ho nemůžou takhle odstrčit na druhou kolej, rodiče před ním zabouchávají dveře. Policisté se snaží agresora uklidnit, ten je ale k nezastavení, kope do dveří, nadává a neváhá se postavit ani policistům, kteří ho musí zpacifikovat, což není moc jednoduché, protože je poměrně silný. Agresivní muž má hysterický záchvat, ječí, že mu policisté způsobují bolest, spoutaného ho nakonec odvádějí do policejního vozu.

Agresivní dcera

Na tísňovou linku policie volá muž, že našel svou svoji sousedku na ulici, je zmlácená, a nechce říct, co se stalo, ale evidentně je ve velkém šoku. Oznamovatel čeká na policisty před domem a zve je do svého bytu s tím, že ženu pozval k sobě, aby nečekala venku v zimě. U muže v kuchyně sedí žena, je hodně zmlácená, stydí se a celá se třese. Nejdřív nechce nic říct, pak ale začíná prozrazovat, že ji napadla dcera kvůli tomu, že jí odmítla dát peníze na drogy, které po ní opakovaně vyžaduje.

Dnes mělo být napadení zdaleka nejhorší, protože jí dcera vyhrožovala, že do ní nasype prášky, aby vypadala jako blázen. Popisuje, jak ji dcera přivázala k topení a šla po domě hledat peníze na drogy. Policisté jdou s ženou, která trvá na tom, že jí nic není, do jejího domu. V něm běhá zuřící dcera s abstinenčními příznaky. Nakonec neudrží nervy na uzdě a na svou matku se pokusí znovu zaútočit, a tak ji mohou policisté rovnou zatknout. Pro zmlácenou ženu přijíždí sanitka, má otřes mozku.

Reální policisté, případy ukazující skutečný život a volání o pomoc. Příběhy z každodenní policejní praxe, ať už se jedná o drobné přestupky, ale i větší konflikty nebo podezření z trestných činů, přináší divákům pořad Policie v akci. Některé případy mohou sloužit jako varování, jak se nenechat podvést, i jako návod na to, v jakých situacích se na muže zákona obrátit. Jiné příběhy vyvolávají úsměv. Jsou i případy, kde není jiná možnost než pachatele zatknout a odvést na služebnu.

Na televizních obrazovkách se 27. 9. v 16.50 objeví další premiérové díly Policie v akci. Sledujte příběhy plné policejních zásahů i napětí. Každý všední den. Na Primě.Zdroj, foto: Prima
Vendula Flassig Vrablová

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !